9/10
huxley71 2009 aug. 02. - 21:06:12 9/10 Előzmény eroberter
(15/75)
nem kell megnezni ha nem tetszik
10/10
georgia57 2009 aug. 02. - 20:53:01 10/10 Előzmény tomázia
(14/75)
ez örökéletû film ,de nem kötelezõ sokadszorra is megnézni ,senki nem kényszerit fegyverrel,csak hát máshol még kevésbé érdekeset adnak gyakran
offtopic
Zajac 2009 aug. 02. - 12:21:35
(13/75)
Ezt ratyit bárhol bármikkor :-)))
Nem véletlenül adnak valamit 10000x valszeg nézik mint a gép :-)) az olyan õrültek mint én :-))
tomázia 2009 aug. 02. - 07:03:35
(12/75)
Fõmûsoridõben ezt a ratyit leadni felháborító, már 1000 x-ri ismétlés.
Mamuska 2009 júl. 31. - 22:55:46 Előzmény eroberter
(11/75)
Én is Bujtorral nézem:)
offtopic
eroberter 2009 febr. 28. - 06:06:07
(10/75)
Túrókat semmisült! Rajta van a DVD-n!
10/10
OrchidX 2009 febr. 28. - 01:28:09 10/10 Előzmény Android666X
(9/75)
Sajnos az eredeti Bujtoros szinkron megsemmisült. Ezért kellett újraszinkronizálni Kránitz Lajossal. És ezért nem nézem én meg újra. Gyerekkoromban az elsõ mozifilm volt, amire apám elvitt.
Android666X 2009 febr. 22. - 20:14:45 Előzmény Bigpapa
(8/75)
MOstanában a Film+-on adják és már régebben is Kránitz Lajos adta ebben a filmben Bud hangját. Szerintem jól áll neki, bár az is igaz, hogy Bujtor az igazi. Viszont nekem ezzel a hanggal is tetszik.
Android666X 2009 febr. 22. - 20:13:42
(7/75)
Nagyon szeretem ezt a filmet, pedig már rakásszor láttam. XD
10/10
b.gergosz 2009 febr. 22. - 19:52:56 10/10 Előzmény Ronai
(6/75)
Éljenek a piedone filmek ++++++++++"""""""!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xD
10/10
Ronai 2008 okt. 26. - 09:51:37 10/10 Előzmény Bigpapa
(5/75)
Igen, nem értem kinek az idióta gondolatmenete, hogy ha egy filmhez már van szinkron, akkor azt minek újrarábeszéltetni egy másik hanggal.
10/10
Bigpapa 2008 jan. 01. - 17:07:35 10/10
(4/75)
Éljenek igen, ha nem ez a szar Kránitz Lajosos szinkronok vannak rajtuk!
Nem értem. A Piedone Afrikábanon kívül mindegyikhez volt Bujtor szinkron, miért nem lehetett azt leadni? Ki kéne végezni a Tv2-nél és az RTL nél a szerkesztõket, akik az új szinkronos filmeket kiengedik!!!
frank barella 2006 szept. 30. - 17:42:04 Előzmény hataj
(3/75)
éljenek a piedone filmek.....
hataj 2006 aug. 28. - 20:17:43
(2/75)
pufi filmek halhatatlanok!
Gargoyle 2006 aug. 28. - 10:07:20
(1/75)
jójó de ha már jó legalább a nevét rendesen kén írni