mihenike 2020 júl. 14. - 23:13:14 Előzmény Çukurova
(369/929)
szia :) jaj nem még nem :) de annyira tudtam, hogy lassan Müjgan is terhes lesz...! oh Allah! adj türelmet :)!
Mondjuk ez sosem fért a fejemben, hogy nem szeretik egymást, vagyis az egyik nem
szereti a másikat, de mégis élnek házastársi életet... Müjgan terhes Yilmaztól, pedig Ö nem is szereti a feleségét... és Zühleya is teherbe esett Demirtöl akit ki nem ällhat, vagy gyülöl... és szökni akarnak a házastársaikat hátra hagyva... holnap írok :)
10/10
Çukurova 2020 júl. 14. - 21:32:23 10/10 Előzmény mihenike
(368/929)
Szia.
Láttad milyen képet vágott Yilmaz, mikor megtudta, hogy Müjgan babát vár ?
Szegény Müjgan csillogó szemekkel, hatalmas boldogságban mondta el a férjének,hogy kisbabájuk lesz. Biztos nem ezt a reakciót várta erre a hírre a szeretett párjától.
Yilmaz akkor nem vágott ilyen képet, mikor annak idején halálra ítélték.
A kórházban a kollégák vajon észrevették a fancsali képét?
mihenike 2020 júl. 14. - 17:55:01 Előzmény Çukurova
(367/929)
Szia :) igen, nagyon igazad van, hogy Yilmaznak csak jär a szäja es semmit tesz Cengo csalädjäert... csak a Demir iränti gyülölete vezerli a tetteit, nem pedig a reszvet Cengo csalädja iränt...
Akärhänyszor börtönbe kerül Demir, olyankor mindig megmutatkozik a lägy szive...
mihenike 2020 júl. 14. - 17:53:26 Előzmény libra26
(366/929)
Szia :) megneztem a tegnapi reszt...
Igen, Gülten a 2. evadra kapott egy uj szinkronhang. szegenykem. nagyon nyävog.
Ez a Cetin jobb mint egy CIA-ügynök, mindenröl olyan gyorsan ertesül es adja toväbb az infot, hogy csak ämulok es bämulok :)
Fekeli apäm äldäsäst adta a szökesre... jajaj!
Oh igen, biztos, hogy Müjgan terhes lesz, ha nem lenne, akkor tul egyszerü lenne :)
Sermin borzalmas es sziportyo! De most nincs hova mennie... a nyafka barätnöje is kidobta! na nem baj, majd visszasirja magät Sabahattinhoz, aki ugye mär föorvos :) Betühlt vajon fogjuk lätni ebben a sorozatban?
Demirem embere megtalälta Sermin täskäjät, ugyhogy azt tudja, hogy Anyäm penzt adott neki :)!
Szörnyü ez a Hünkär is ... Ö akarta, hogy Demir elvegye Zühleyät es tessek... most meg mi a baja? "Zühleya alä ässa tekintelyemet" - Saniye milyen okos, ö märis tudta, hogy Hünkär semmit sem tudott a visszateresükröl :)
Lassan Hatip is vissza fog szivärogni :) de az a felesege... hogy le tudja rendezni az urät mindig :)
Ezek a török nagynenik nagyon veszelyesek, mär megtanultuk :)
mihenike 2020 júl. 14. - 17:28:17 Előzmény libra26
(365/929)
OFF
Ne is mond :) Bahar eppen akkor tudta meg, hogy Yusuf ur a Villa kertjeben a cseled häz mellett van eläsva es annyira kiborult, hogy zombikent järt fel s alä Isztambulban meg a Gelincsiken es majdnem elmondta Hasretnek, amit megtudott, de közben oda csoszogott Nuran es megakadälyozta... meghalt Edibe mami es Hülya nagyasszony bosszut esküdött Ates ellen... ahhoz kepest tudjuk, hogy mennyire megbekelt vele :) :) :) Igy, hogy ujra lättam Hasretet es Ismailt, azt kell, hogy mondjam, hogy 2 ertelmes szereplö, akiket megöltek es nagyon hiänyoztak a sorozatbol. Föleg Hasret hiänyzott Mehmet papa mellöl...
OFF
offtopic
libra26 2020 júl. 14. - 12:28:55 Előzmény mihenike
(364/929)
Nagyszerű, én is készültem beszámolni, hogy tegnap láttam negyed órát belole :D :D ez az Ismail nyomozó áldott jó lélek volt... Egy épeszű ember a sok vadállat között :)
Efsunka meg épp siránkozott Nurannak, hogy életében először megszólalt a lelkiismerete :) ja persze aztán miket művel még.... Lenyűgöző ez a nő milyen szinten taszító volt minden értelemben, és hogy megkedveltük a második etapban! :D :D
libra26 2020 júl. 14. - 12:23:23 Előzmény mihenike
(363/929)
Sziaa :))

És Yilmazunk valóban köddé vált hirtelen, sőt, már bőven autóban ült, mire Demir felbukkant :) erre most valahogy számítottam, hogy Gülten lesz ott :D (mintha az új évadra változott volna Gülten magyarhangja - nem előnyére)

Teljesen egyetértek veled, ami Züleyhát és Yilmazt illeti. Azt hittem merészek lesznek a forgatókönyvírók és legalább egy kicsit megszereti Demirt vagy csak picit kötődni kezd hozzá, de nem :D Viszont én is Demir urat kezdtem sajnálni jelenleg, mert most olyan látványosan lemondó és reményvesztett lett a feleségét illetően, hiába van úton a közös gyerek... Yilmazzal kapcsolatban: egyrészről érthető, hogy mióta tudja az igazat, nem tud lemondani egykori szerelméről, másrészről viszont nekem hiteltelen ez a totális szenvtelenség Müjgan felé... Rosszul vagyok,mikor azt az unott tekintetét ráemeli, Müjgan pedig ragyogó szemekkel körbeugrálja :) Igazad van, Müjgan karakterét már elkezdték lehúzni, valószínűleg teljesen eszét veszti majd a féltékenykedésben - nagyon nagy kár érte - hahhahaha és rátesz majd egy lapáttal Mrs. Doubtfire :D :D nagyon jót nevetek mindig, mikor ezt írod :)

Apropó, nekem nagyon abszurd, ahogy Fekelit méregeti meg nyájaskodik vele :) mikor jönnek a nagy féltékenységi jelenetek Hünkar Yamannal? :) persze Demírem még előbb kicsapja a balhét a föld eladáson ez fix :D manapság úgyis állandóan whiskeyhez nyúl, nem bírja már ezt :D (Hünkar hogy leordította tegnap a fejét - na lesz ez a leordítás még fordítva is:)

Kövezzenek meg, kezdek jókat szórakozni ezen a Hatip agán, pedig igazi sz*rházi :D ahogy Gaffurt szédíti mikor találkoznak, azt egyenesen imádom

Serminnek ugyan mi már egy autóbaleset :) ebben is sok a halhatatlan szereplő :) sőt, azonnal olyan jól van, hogy a legszebb ruhájában elhagyja a kórházat, de előbb megint elmondja, hogy Sabahattin nem főorvosnak való, mivel egy senki :) (szegény ember, miféle nőket vesz el ezekben a sorozatokban)

Jól sejtem, hogy Müjgan terhes???! Láttam a heti előzetest és valamit lelkendezve készül elmondani Yilmaznak, aki ugye épp szökésre készül... Csak nem a baba miatt marad mellette mégis Yilmaz?
10/10
Çukurova 2020 júl. 13. - 17:58:44 10/10
(362/929)
Demir megbűnhődött azért, mert ártatlanul bántotta, vádolta Cengot és a feleségét.
Úgy kapta vissza a sorstól, hogy ártatlanul, kilátástalanul, nehéz körülmények között kellett sok-sok napot töltenie a börtönben.

Nagyon szép, megható volt az a jelenet, mikor Demir elment Cengo sírjához.

Yilmaz mindig hangoztatja, hogy Demir megölte Cengot, így árván maradt a Cengo két gyermeke.
Ugyanakkor egyszer sem mutatták, hogy Yilmaz felhívta volna az özvegyet, hogy van-e valamire szüksége.
Vagy meglátogatta volna őket, vagy meghívták volna őket, úgy mint mikor még élt Cengo.
A sírjához sem megy ki.
Tehát az aggódása Cengo gyerekei iránt csak színlelt. Demir iránti gyűlölete az igazi ok.
mihenike 2020 júl. 13. - 17:35:07 Előzmény libra26
(361/929)
szia :) tehät megneztem a penteki reszt is... Juj, kövezettek meg, de ez a Yilmaz egyre jobban az agyamra megy, es Zühleya is. Nem tudom miert, de en sajnälom Demirt... mär Demir gyereket värja es megis meg akart szökni Yilmazzal... persze, amikor Demir kijött a börtönböl nem viselkedett tul szepen imädott felesegevel, de eleg gyorsan kiderült az igazsäg es, ahogy Saniye mondanä, Zühleya letaszitotta a tronrol Yaman Hünkart :)

Aztän amikor a fodräsznäl/elött az utcän fegyvert räntottak a fiuk mär megint es mindennek fül- es szemtanuja volt Mrs. Doubtfire..., hm.. nem is tudom... kifolyt az agyam :) :) :) Jo ez a sorozat, de rengeteg visszaterö szäl van benne... De az nem fer a fejemben, hogy Müjganon kivül egesz Adna hallott az ällitolagos szökesi kiserletröl... :)

Zühleya egyre jobban nez ki. Müjgan pedig egyre ostobäbb szerepet kap... mär bocsänat... Az okos, független doktornöböl egy buta, szerelemes libät csinältak... es a nagyneni ... En azt hittem, hogy a ket fazont, aki molesztälta a WC-nel Ö berelte fel... aztän az egyiket läbon lötte Fekeli papa. na nem tudom, de valami nem stimmel ezzel a nenivel :)

Hünkärom igazän magäba szällhatna. Most eppen azt mondta, hogyha megszületik az unokäja, akkor Zühleyät eltävolitja az utbol es Saniye meg a kedves ferje visszajöhetnek.

Hol van Hatip? nem akarja levadäszni Serminemet? en a helyeben biztos azt tennem. -haha :)

Különben mär alig värom, hogy Demir räjöjjön, hogy "Anyäm" eladta az egyik földjüket "Apäm gyilkosänak" :)

Azize mamitol toväbbra is keszen vagyok, se Hünkärra se Demirre nem emlekszik, de Ercümentet es az anyjät egyfolytäban emlegeti.

Demirem elküldte az összes ört a villätol es Zühleyänak szabad a pälya, märis meghittem dumcsiznak Yilmazzal. Kiväncsi vagyok hova tünik hirtelen Yilmazom, mert Demirem közelit :)


offtopic
mihenike 2020 júl. 11. - 08:51:18 Előzmény libra26
(360/929)
A héten lättam egy részt Efsunka kalandjaibol... kegyetlen :) hogy bírtuk ezt ki?!? még Nuran él és még iszonyat lassù a sztori :)
mihenike 2020 júl. 11. - 08:49:07 Előzmény libra26
(359/929)
Szia! Sziasztok!
2 nap alatt megnéztem a 9 részt, amivel elmaradtam. már csak a tegnapi, pénteki hiányzik! hu, nos ennyi infót egyszerre feldolgozni.... :) ez a sorozat olyan mint egy gyorsvonat :) csak kapkodom a fejem :)

Ezt a Zühleya rosszul lett és Yilmaz talált rá, közben Azize néni elcsavargott címü szálat kicsit tùltolták.... ennyi félreértést... persze a legszebb benne, hogy Müjganon kívül mindenki értesült az állítólag meghiùsult szökési kísérletröl.... kész :)!!!!!

Ez a Behice néni.... már elnézést, de amikor meglättam, Mrs.Doubtfire jutott ròla az eszembe! làtom ö sem lesz a kedvenc szereplöm.... és ahogy nyomul Fekelire :) -ahogy Gaffur mondaná- a bölcselkedö kutyàra :)

Gaffur és Hünkar a kórházi folyosòn szenzációsak voltak ;)

Serminem pedig végleg egyedül és pénz nélkül maradt!

Yilmaz egyre inkább idegesít, Mügjan pedig milyen naív és szerelmes...

A börtönös jelenetek óriásiak... Demir&Yilmsz ùgy järnak ki-be mintha valami szällodába mennének. Demírnek volt egy szép jelenete a cellatàrsaival, amikor az igazságosságról beszélt....

Gaffur&Hatip jelenetei felbecsülhetetlenek :)

Amikor pedig Hatip felesége azt mondta, hogy ez itt nem a Vadnyugat, Hünkar nem
fog megölni, akkorát nevettem
:) pedig ez itt Texas :) haha

Gültenre räjött az öszinteségi roham, ott fejeztem be.

Kellemes hétvégét
10/10
Çukurova 2020 júl. 08. - 17:31:48 10/10
(358/929)
Nagyon édesen vicces, aranyos jelenet volt a Hünkar és Gaffur találkozása a kórház folyosóján.
10/10
Çukurova 2020 júl. 07. - 18:23:48 10/10
(357/929)


130. rész
Saniye visszakapta a sorstól a "lépcsőbukfencet".
Yilmazt pedig egyre jobban utálom.
mihenike 2020 júl. 03. - 07:42:50 Előzmény libra26
(356/929)
Yamanekbol le vagyok maradva rendesen, azaz tegnap neztem meg a 2.evad 10. reszet... olyan gyorsan törtennek az esemenyek, hogy a resz vegere mär nem is emlekszem, hogy mivel kezdödött :) haha :)
Demir es Zühleya korhäzi bucsujätol rendesen meghatodtam es komolyan mondom, hogy azt kivänom, hogy Z. beleszeressen a kisse pszicho ferjebe...

Ami nagyon megmaradt, hogy Gaffur meg mindig pöffeszkedik, mert azt hiszi, hogy Hünkär ätadja neki a hatalmat a birtokon :) oriäsi :) de ahogy Saniye ossza a fejet :) "meg jo, hogy annyit zabälsz, legaläbb akkor nem jär pofäd" - ez a romantika kerem szepen :)
Azize mamitol es a rizspudingjätol lefagy az agyam minden egyes alkalommal :)

Yilmaz pedig mint Clint Eastwood ätugrotta a Yaman villa kapujät, hogy beszelhessen Zühleyäval, de Z. legaläbb elküldte... - legaläbbis igy lett vege a resznek.
Ez a Yilmaz egyre jobban idegesit... Müjgant kväzi levegönek nezi...

Az sem volt semmi, hogy az ügyesznö rosszul lett, amikor Hünkär eppen meg akarta vesztegetni, es hiphop Sabbahhattin felbukkant es megmentette...

Ez a Hatip aga ugy hiänyzik ide mint Mokusnak az erdötüz... annyira idegesitö alak
Serminem, meg azt hiszi, hogy megfogta vele Allah läbät...

En különben meg ilyen karaktert, mint Hünkär Yaman nem lättam... ennyire szämito, hidegverü, higgadt es egyszerre meg joszivü is... (most Efsun mondanä, hogy Sultän nenem is ilyen... a legjobb ember a vilägon... haha)

Kellemes hetveget
mihenike 2020 júl. 03. - 07:32:06 Előzmény libra26
(355/929)
OFF
Szia :) nem sajnos, mert lakäsfelujitäsban vagyunk, ugyhogy nem tudtam nezni, de ha valahol fent lesz, akkor biztos, hogy bele fogok nezni :) tudod, hogy függö vagyok :) aztän ha elkezdem, ugysem tudom abbahagyni :) Akkor a kicsi Mügecske tanult Hülyatol es Efunskatol :)
nagyon keves olyan sorozat van, amit nem nezek vegig... bär mondjuk Azra kalandjai ilyen... mult heten lättam belöle 3 reszt, mert eppen otthon voltam, de arra nem visz rä a lelek, hogy be is potoljam a kimaradt reszeket. bär a heten olvastam, hogy voltak izgalmak :)
OFF
libra26 2020 júl. 02. - 14:13:20 Előzmény mihenike
(354/929)
Yaman család élete:
Nem tudom, naprakész vagy-e, de a rész, ahol Gaffur elmegy Hünkar utasítására beszedni Kamer agától a pénzt, amivel tartozik a családnak.... Valami óriási :) ;)

Ez a Hatip nem semmi :D "tud élni" ahogy Gaffur is mondta. Kis asztal, székek csak úgy a vízparton ahol vesét, májat süttet magának :) mindig meginvitálja Gaffurt, hogy tartson vele...
Gaffur pedig kicsit beivott :D hát nagy jelenetek voltak, nekem most a héten annyira jól esett ez a rész.. Se szomorkodó angyalarcú feleségek, se véletlen elsülő fegyverek :D ja, csak a "lelketlen" Hünkar Yaman: ha Gaffurt kirabolták útközben vagy bármi történt azzal a pénzzel, itt fogom őt felgyújtani mindenki szeme láttára :D

Ez a Behice meg valami borzalom, ahogy Fekelit méregeti...

Sermin&Hatip aga rendkívül jó páros lehetnének :D de az tetszett, Hatip felesége azért beleköp a levesükbe, ők meg milyen arccal ülnek ott :)

Sabahattin bejön az ügyésznőnek?:) oh mi lesz még itt, Allah most adjon nekünk türelmet :D

Yilmaz engem egyre jobban bosszant... Vele is együtt kellene éreznem, megszenvedte a sorsát, vissza akarja szerezni a múltat, de az a szenvtelenség, amivel Müjganra néz...

És kiderült, tulajdonképpen a skorpió mizéria végeredménye is az lett, hogy Yilmaz talál rá összeeső volt szerelmére az úton :) de a zavart Azize mama hova tűnt olyan hirtelen az autóból?!
libra26 2020 júl. 02. - 14:03:38 Előzmény suxel new
(353/929)
Szia!
De jó, hogy említetted, tegnap épp azon agyaltam hol láthattam már ezt a színésznőt... Nem néztem rendszeresen a Fatmagült, de láttam pár részt, valószínűleg onnan maradt meg
A hang nekem sem tetszik hozzá.
offtopic
libra26 2020 júl. 02. - 14:01:33 Előzmény mihenike
(352/929)
Sziaa :)
Igen, tartom a lépést, belevágtam... :D hát tudod, az eleje mindig picit nyögvenyelős + szokni kell a színészeket :)
Mivel még nem tudtál belenézni, nem szeretnék itt nagyon belemenni, de Mügéről (itt Ceren) a héten épp az jutott eszembe, hogy ez a kislány túl sok évet töltött el az Atahan villában haha :) :) nagyon rosszindulatú, fel szeretne kapaszkodni, hisztis, számító... De amikor sír, az borzasztó, nem valami jó alakítás :D a többiek még elég megosztóak számomra. A családfő és a feleség (megszokott prototípus, miniruhás top formában lévő nőcske felnőtt gyerekekkel, akik a való életben lehet nem is lehetnének a gyerekei :DDD) egyelőre jók, hozzák, amit kell, ja és ráadásul gyanítom lesz egy olyan szál, hogy ez a kemény családfő meglágyul a szegény gyerekek anyukája iránt....
Engem az erdekel, hogy a 3 gyerek (Mügécske és 2 testvére) tényleg teljesen kifordulnak-e magukból a kegyetlen Isztambul hatására :D (sose feledd Ganime anyát! :D)
A nagymama meg mintha "nénémtől" (Sultan:D) kapta volna az egész ruhatárát :D
Majd ha lesz időd, vágj bele, nézz meg pár részt és szívesen folytatom az értekezést :)
mihenike 2020 júl. 02. - 08:13:16 Előzmény Çukurova
(351/929)
Szia! köszi a tippet. ha valoban olyan rövid es a kesöbbiekben is vissza lehet nezeni a videa-n vagy valahol, akkor meg fogom nezeni :) de most eppen lakasfelujitasban vagyunk, ugyhogy örülök, ha eppen a Yaman csaläd kalandjait követni tudom. A Kegyetlen väros is erdekelne, de sajnos abba sem tudtam meg belenezni.
10/10
offtopic
Çukurova 2020 júl. 01. - 12:52:18 10/10
(350/929)
Van egy nagyon jó török sorozat. Romantikus és vicces. Valamint nem a végtelenségig tartó sorozat.
26 török adás, az kb.75 magyar résznek felel meg.
A Life TV- én fut a sorozat napi rendszerességgel. A címe: A szerelem íze (Telihold)
Itt pedig visszanézhető: https://lifetv.hu/musoraink/a-szerelem-ize
A főszereplő férfi és a nő nagyon helyes és roppant szimpatikus. Mindegyik karakterre tökéletesen választották a színészeket.