libra26 2022 jan. 20. - 11:40:02 Előzmény mihenike
(729/929)
Mint mókusnak az erdőtűz :) :) hát ezen azóta jól szórakozom, mikor az SÚ esetében írtad a nagy visszatérő Asimra :)

Na az eddigi heti gondolatok:

1. Ez a Gaffur hogy lehet ennyi átverés után is ennyire naív? :) komolyan mondom, megint megsajnáltam, holott szegény Gültent kéne sajnálni a zálogba adott föld miatt... :D

2. Remélem, Saniye mielőbb kideríti mi történt, ő rögtön tudta, hogy van valami a háttérben.. De egyelőre inkább elhitte a mesét...

3. Demir reakciója azért jó volt Gaffur bejelentésénél :) "szánalmas..." "kutyaa" a szinkron is fantasztikus :)

4. Züleyha mint az új nagyasszony és minden cukurovai anyja :) végülis, hova menne Adnannal? Mihez kezdenének? Mikor Yaman asszony is lehet a birtokon.. Sevda egész korrekten nézi néha ezeket a dolgokat, tetszik, hogy bár támogatja Demirt, Züleyha számára is ugyanúgy támasz, ez szimpatikus benne

5. Még több Sevda: de most gyanús, hogy ő is titkol/elhallgat még valami lényegeset az életéből... Szinte biztos, hogy neki is van egy gyereke és fix hogy elő is fog kerülni :D

6. Behice nénike e heti aranyköpései: "én igazi régi vágású isztambuli nő vagyok" "Mikor lettél te cukurovai lakos?" rémesen unszimpatokus ez a nő, de vannak szórakoztató pillanatai... Mondjuk nevetséges volt ez a bokaficam történet, hogy megússzon mindent :)

7. Jók ezek az unisex nevek a törököknél :) Müjgan biztos benne, hogy az új főorvos egy isztambuli doktor ÚR :)

8. Na ha Demir lassított felvételben néz egy nőt, abból bizony még baj lesz...
Vajon Züleyha majd féltékeny lesz vagy mi történik? :) persze gondolom nem most rögtön

9. Várom most már, hogy Fikret valami akcióba kezdjen vagy legalábbis összetűzésbe kerüljön Demirrel, most annyira csendben van mindenki :D eközben Behice néném szúrós szemmel nézi M&F éjszakai főzőcskézését és falatozását :)

Egyébként igazad van, vagy itt lehetett volna lezárni a sorozatot, vagy ha már itt nem, akkor azt hiszem a 3.évad vége lehetett volna még jó opció, hogy akkor már maradjon Demir... Nem tudom, utána hogyan lesz hiteles a történet...

OFF: a Nagykövetre már egy ideje semmi időm sajnos így nem nagyon tudok hozzászólni :( 1-2 Mavi&Sancar jelenetet láttam, aranyosak együtt
libra26 2022 jan. 20. - 11:22:20 Előzmény mihenike
(728/929)
Szia!! Na ezen jót nevettem :D eszembe jutott, mikor a Végtelen szerelemben Kemal szülei épp a Megtört szíveket nézték :D reklámozzák a többi sorozatot :))
libra26 2022 jan. 20. - 11:20:52 Előzmény Záporeső9
(727/929)
Köszi :) igen, sejtettem is, hogy inkább Yamanékhoz lesz köze, kíváncsi leszek most már, biztos lassan kiderül ez-az ;)
mihenike 2022 jan. 19. - 18:43:00 Előzmény libra26
(726/929)
OFF
A minap a Nagykövetben Mavi es Sancar tv-t neztek es kepzeld mi ment a TV-ben??? nem mäs mint Miränka es Reyyan :) hät en nagyon jot nevettem :)
OFF
mihenike 2022 jan. 19. - 18:42:02 Előzmény libra26
(725/929)
Szia!
Te jo Eg!!!

1. Gaffur csak Isztambulig jutott, ahol kiderült, hogy ätvertek es kicsaltak töle 2000 nemet märkät, igy visszaszivärgott a birtokra, de ott meg Saniyenek sem mondta el, hogy mi törtent vele, azt mondta, hogy a honvägy miatt jött vissza...

2. Behice otthon puffog es värja az örökseget

3. Megtatottäk a Mecsetben a 7. napon amit meg kellett tartani... tudod, ezekben a török kifejezesekben nem vagyok otthon :)

4. Zühelya felszivta magät es ätvette "Mindannyiunk edesanyja" helyet! Felvette a munkäs ruhät es folytatja Hünkär jotekonykodäsät. Talän vegre valahära Gülten es Cetin is összehäzasodnak es azzal együtt a többi pär is, akiknek különben nem lenne penzük megrendezni egy esküvöt!

5. Közben Fikret szetverte Adnan Yaman sirkövet (...egyre valoszinübb, hogy ö nem is Fekeli unokaöccse, hanem Adnan Yaman fia...??)

6. Miközben Zühelya ujjäszületik es elhatärozza magät, hogy a birtoknak szenteli eletet, addig Demirem összefut az uton egy növel, akinek lerobbant az autoja ... JAJ NEEEE!!! Ez lesz a "Mokus-nö"... tudod, aki ugy hiänyzik, mint Mokusnak az erdötüz ... :( :( :( Ö is hogy került ide? csak nem Fikrethez jött?
mihenike 2022 jan. 18. - 16:56:17 Előzmény libra26
(724/929)
Szia!
Oh Allah, most Yilmazom haläla utän egy kicsit szenvedünk, de gondolom majd megint beindul a sztori!
Z. nem akar a birtokon maradni, de Demirt mär nem erdekli, hogy mit gondolnak roluk az emberek ...
Behicet toväbbra is csak a penz erdekli...
De az mär sosem fog kiderül, hogy mi törtent Hünkärral??? mi van azzal az emberrel, aki Behice utän nyomozott??? Ö nem ertesült Hünkär Anyänk halälärol...???? Es Gaffur hogy kepest ket ilyen nagy titkot elhallgatni???? - märmint, hogy ö ölte meg Hatipot es, hogy Hünkärt pedig Behice ölte meg-
Gaffur bätyäm megindult Nemetorszägba... ne nem tudom meddig fogja birni ... de van egy olyan erzesem, hogy fog ö meg jönni Demir urhoz könyörögni :)
8/10
Záporeső9 2022 jan. 17. - 20:58:39 8/10 Előzmény libra26
(723/929)
Fikretnek valójában Demirhez van köze. Apai ágon... :)
mihenike 2022 jan. 17. - 16:47:16 Előzmény libra26
(722/929)
Szia!
Szoval a penteki reszeben, ahogy värhato is volt, a siräson kivül mäs nem is volt ...
Lassan mär szakdolgozatot irhatunk a török temetkezesi szokäsokrol, annyira reszletesen äbräzoljäk 1-1 temetes alkalmäval ezeket a szokäsokat ... Szivfacsaro volt, ahogy a kis Adnanka/Yilmazka (szegeny gyereket 1x igy nevezik, mäskor meg amugy..) oda szaladt Fekeli papähoz Y. sirja mellett...
Szent Demir a megemlekezesre is elvitte a kisfiut este.
Gaffur ismet hozta a formäjät... elöadta, hogy ök Yilmazzal mekkora nagy bajtärsak voltak ... persze arrol mär megfeledkezett, hogy annak idejen felszäntotta Yilmazzal a földet ... oh Allah!
Behice kificamitotta a bokäjät, igy se a temetesen, se a megemlekezesen sem vett reszt... persze Serminnek sem kellett több es märis beszologatott a banyänak, hogy mekkora szerencseje van, hogy meg a väläs elött halt meg Yilmaz, igy mindent Müjgan es Kerem Ali örökölnek ...
....

OFF
A Nagykövetet mär nem is nezed?
OFF
mihenike 2022 jan. 15. - 22:01:22 Előzmény libra26
(721/929)
Szia!
Nagyon köszönöm a választ! ismét jót szórakoztam!
Sikerült megnéznem a csütörtöki részt is… Valóban, pont azért írtam, irónikusan, hogy ugyan milyen változás fog beàllni az állapotában, hiszen már félholt… de ha a szuperdokik szerint jobban van, akkor jobban van… 🤷‍♀️Amikor Fekeli távozott a Kórházból és hosszassan nézték egymàst, már lehetett sejteni, hogy ök bizony többet nem látják egymást :(
A Zühleya+Yilmaz-féle visszaemlékezések könnyet csaltak a szemembe, akármennyire is hiteltelen volt a színész játéka a sorozat vége fele!!!! A varrónö Z. és az autószerelö Y szerelme… :( Ami a legbosszantóbb, hogy végre együtt lehettek volna és egy banális dolog miatt kellett meghalnia… Ha beleképzelem magam Z. helyzetébe - én nem is értem, hogyan bírja éppésszel… Ne érts félre, nem ment el az eszem, hiszen nem bírtam Y-t…, de Y. halàla helyett akár véget is érhetett volna a sorozat… nem pedig még évadokon át folytatni…
Én amikor hónapokkal ezelött láttam youtube-on ezt a balesetet én azt hittem, hogy Demir miatt történik a baleset… Bár mondjuk még mindig nem vagyok benne biztos, hogy vki nem bügykölte-e meg a féket…?!??

Jövö héten jön egy ùj nö … na tudod, szerintem Ö is annyira hiányzik, mint Mókusnak az erdötüz… haha

Kellemes hétvégét!!!!!
libra26 2022 jan. 15. - 14:03:06 Előzmény mihenike
(720/929)
Szia!! :)

Hát, Yilmaz nem élte túl sajnos, hiába én nem rajongtam érte mint főszereplő, az ilyen jelenetek/részek mindig szomorúak... Szerintem nagyon szépen megcsinálták azt a részt, mikor az első rész jelenetét átvitték a Yaman villához - mikor Züleyha a varroda ablakából nézett ki a rá váró Yilmazra és rohant hozzá :) ezeket a visszajátszásokat majdnem megkönnyeztem :)

De jöjjön a kritika :D

1. Aykut doktor, Müjgan, a létező összes doktor az intenzíven... Mi volt ez a "Yilmaz egyre jobban van, fel fog épülni" ??? Egy másodpercre sem nézett ki jól vagy jobban, intenzív osztályon volt, azon az egy dolgon kívül, hogy magához tért, semmi jó nem történt, mindvégig haldoklott - ezt miért nem látta egy orvos sem??! :) Logikus gondolkodással: teljesen rendben, hogy a szerelme, az apja, a családja, a barátai reménykednek és bíznak abban, hogy ez jó jel, de itt a szem kinyitása akkora magabiztosságot adott mindenkinek, hogy Yilmaz holnapután már futva hagyja el a kórházat... A dráma kedvéért kellett így tudom tudom, de engem borzasztóan zavart, hogy a főorvostól kezdve ott a kórházban mindenki elhitte, hogy "jól van"... Holott Yilmaz csak a szerettei előtt nem akarta mutatni, világos hogy nagyon rosszul volt és érezte is, hogy meg fog halni, nem véletlenül akart épp Demirrel beszélgetni.... Drámai hatások szempontjából nagyon jó volt, a cukurovai orvostudósok viszont abszolút leszerepeltek ezzel a magatartással hahaha :)

2. Azize mama aranyos, de én se értem mi szükség ennyire tartósan a karakterére :) mellékszálnak persze jó, de most már nekem is kezdett sok lenni, hogy Sevdát hiszi a másik lányának...

3. Fekeli apuka :) a NÉNIKE megszólítás nálam is visz mindent :) :) és már le is tegezi simán, miközben Behice még mindig tisztelettel nyomatja az Ali Rahmet urat :) nagyon jó

4. Fekelit egyébként Hünkar és Yilmaz kiírásával totálra nullázták... Gondolom, majd Fikret&Demir kapcsán jönnek az új akciók, amikhez még neki is köze lehet

5. Demiremet tényleg szentté avatják lassan még így életében :) elég túlzó dolog ez, de azt nem lehet elvenni tőle az utóbbi időben, hogy hajlandó lett volna válni és kirángatta Yilmazt a kocsiból... Az, hogy a változása mennyire tartós és igazi angyal lett-e tényleg, meglátjuk ;) vitathatatlan, hogy a kis Adnant is őszintén sajátjaként szereti, de tényleg ott a sok kegyetlenség, amit ennyi idő alatt elkövetett... Persze Fekeli szerint ugyebár mindent meg lehet bocsájtani, de őszinte megbánás szükséges hozzá :) naa mindegy, most már Demir Yaman a másik fogadott fia :)....

6. Gaffur&Saniye&Fadik&Rasit
Rajtuk jól szórakozom mindig, de most a héten Y.haldoklása közben annyira érződött, hogy ezek felesleges töltelék percek a részekben... Igazad van, az a lánykérés felettébb romantikus volt :)

7. Fikret&Müjgan: kíváncsi leszek... Nem merném azt mondani, hogy Fikret oldaláról ez teljesen őszinte dolog, de lehet én fogok meglepődni :D Behice nénémnek mindenesetre nagyon nem tetszik a dolog :D azon jót nevettem azért, mikor Müjgan mondta, hogy a gyerek cumija Fikret kocsijában maradt, de ő nem fog ott kutakodni Fikret háta mögött, mire Behice rávágta, hogy ő örömmel :)

8. Fikret orvos unokatestvére is érdekes, szerintem ez úgy az unokatestvére, ahogy Fekeli a bácsikája :)

9. A pénteki siratós részt még nem néztem meg... Nem is nagyon bírom, mikor az egész rész arról szól, de meg fogom nézni ma vagy holnap aztán... Aztán várom a folytatást!
Kellemes hétvégét!!
mihenike 2022 jan. 14. - 07:32:29 Előzmény libra26
(719/929)
Szia :) Nos a szerdai reszröl tul sok mindent nem tudok irni... Demirem maga az angyal, Yilmaz pedig feleberedt es egymäsra a biztäk a csalädjaikat, ha a mäsikkal törtenne valami ...
Volt egy vicces elszoläsa Demirnek, miszerint Yilmaz ennel nehezebb dolgokat is tulelt ... Ja igen, mondjuk, amikor Demir hätba lötte, beleesett a folyoba es Fekeli papa magähoz vitte ...
Idilli pillanatok,ahogy bent van Yilmaznal a ket nö a gyerekekkel ... ugy nezett ki, hogy talän tuleli, szoval nem tudom,hogy milyen fordulat fog bekövetkezni az allapotäban ...
Kellemes hetveget :)!
mihenike 2022 jan. 13. - 07:39:42 Előzmény libra26
(718/929)
Szia! Tegnap este megneztem a hetfö-keddet, a szerdai reszhez mär nem jutottam el ...
Most azert en is kiakadtam, mert fogalmam sem volt Yilmaz balesetenek körülmenyeiröl... De vegyük sorjäban ....

1. Mindenki megkapja Yilmaz kväzi bucsulevet, amit ugyebär meg a nagy szökes irt ... A többszörös visszaemlekezesek arra is jok voltak, hogy Yilmaztol elbucsuzzunk ... Es nos igen, ezeket a jeleneteket ujra ätelve be kell lätnom, hogy Demirem es Hünkärom rosszabbak voltak mint maga az ördög!

2. Fekeli megbocsät Yilmaznak - Bocsänat, de amiota nincs Hünkär, azota Fekeli papa is nagyon unalmas lett ... De a fülemet toväbbra is bäntja a "venember" megszolitäs ... Demir es Yilmaz is kibekülnek ...

3. Behicevel mostanäban nagyon csunyän beszel Fekeli apänk es a "nenike" megszolitäson fogom a hasam a nevetestöl :)

4. Fikret nekem egy oriäsi kerdöjel ... Miert is jött Ö Cukorovaba es mi utän is nyomoz??? annyira bosszant, hogy tuljärt az eszemen :) haha :)

5. Ujabb pszichopata a läthatäron, megpedig Saniye... belehajtott az autoval a meleg häzba ... hät mondom ilyen nincs ... Vegülis Sevda tenyleg annyira idegesiti Saniyet, hogy azt mondta Gaffurnak, hogy probäljanak szerencset Nemetorszägban ... Erre a fekete haju felisten (Fadik szerint - haha) is jön a Nemetorszägi ötlettel es Gaffur, hogy leosztotta a fejet :) Nagyon jokat szorakozok rajtuk...

6. Rasit megkerte Fadik kezet ket töltött szölölevel elkeszitese közben ... Micsoda romantika :)

7. Ez az Azize mama karaktere is csak idöhuzäs nekem... soha senkit nem ismer meg, Sevdära azt hiszi, hogy a mäsik länya es közben Sevdät szidja, hogy miatta szenved Hünkär ... na jo ... no komment... szegeny Azize ...

8. Dramai fordulat!!!! Demirem elengedi Zühleyät, a szerelemet nem, de a häzassäg felbontäsäba beleegyezik... Mondom ilyen nincs! Ez most komoly? - en egesz vegig azt hittem, hogy az egesz csak egy ätveres es Yilmaz balesetet Demir fogja okozni...

9. Lejla marad a Yaman villäban, Kerem Ali a Fekeli villäban es Y.+Z.+Adnan/Yilmazka pedig együtt elköltöznek es uj eletet kezdenek... Igy is milyen gyönyörü häzba vitte Y. Z-t erre pedig hiv egy epiteszt, aki egy kacsaläbon forgo villät tervez nekik :) komolyan mondom, hogy akärmennyire nem kedveltem Yilmazt, azert ezen en is meghatodtam .... :) Es meg Gültent meg Cetint is oda vittek :)

10. Volt meg egy szep jelenet, amikor a härom gyerek együtt jätszott Y+Z uj häzäban.

11. Zühleya es Demir elindulnak a birosägra (en itt azt hittem, hogy Demir el akarja rabolni Zühelyat ...) ezzel pärhuzamosan Kerem Ali leesik a kanaperol es Müjgan elrohan vele mint egy örült ... A minden leben ket kanäl Nazire felesleges pänikot kelt es Yilmaz is rohan mint egy örült, megelözi Z+D-t (Y. eszre sem veszi öket ...?) de Demir es Z. felismerik Y-t ... Y. elvesziti az iränyitäst az auto felett ...

12. Közben a korhäzban taläkozik Fikret es Müjgan, majd együtt töltik a delutänt... F. vajon tenyleg beleszeret M-ba, vagy csak felhasznälja a terveihez ... ?

13. Yilmazon senki sem segit, csak Demirem ... Anyäd büszke lenne räd Demir - gondoltam magamban :)

14. A Korzhazbol Demir hivja fel Fekelit ...

15. Nos itt akar lassan veget is erhetett volna a sorozat... mär csak kväzi Behicenek kellene megbünhödnie ...
mihenike 2022 jan. 13. - 07:13:05 Előzmény Récinew
(717/929)
Szia :) värunk szeretettel :) mi aztän minden kis apro reszletet kivesezünk (ha van idön) :)
9/10
Récinew 2022 jan. 11. - 19:43:40 9/10
(716/929)
Sziasztok!

Köszönöm szépen, hogy időt áldoztatok a reagálásra.

Továbbra is kitartóan olvasni fogom a véleményeiteket.

Érdekes részek jönnek majd azért. Fikret szerepe megerősödik és egy új lány is bekapcsolódik.
mihenike 2022 jan. 11. - 07:12:50 Előzmény libra26
(715/929)
Szia.
most megint lemaradtam ket resszel, pentek-hetfö... talän ma du tudom potolni...
Mivel lassan vege a Nagykövetnek es az Elärulva folytatäsät sem vettek meg, igy lesz idöm nezni Zühelya kalandjait.... de hogy mi ertelme lesz a 4. evadnak... azt nem tudom .... En ilyen sorozatot meg nem lättam, ahol ennyi fontos föszereplöt kiirtak .... ????? De valoszinüleg Törökorszägban van rä igeny, különben mär regen elkaszältäk volna ...
Jo szorakozäst, majd irok :)
mihenike 2022 jan. 11. - 07:09:13 Előzmény libra26
(714/929)
Szia/Sziasztok!
Libra nagyjäbol leirt mindent helyettem. En is Demirnek kizärolag, mint sorozat-nezö szurkolok, mert a Yilmazt jätszo szinesz szämomra nagyon gyenge karaketer es Demir sokkal jobban magäval tud ragadni... Ketsegtelen, hogy Hünar es Demir büneire (amiket Z. es Y. ellen tettek) nincs bocsänat... de a forgatokönyviro szepen csürte-csavarta es valahogy megszerettük öket :)
Igy voltunk mi Efsunkäval is... hiäba volt ö a negativ szereplö a Sorsok utvesztöjeben, megis öt jobban kedveltük, mint Bahart, mert Bahar rettentö unalmas volt ....
libra26 2022 jan. 10. - 17:18:06 Előzmény Récinew
(713/929)
Szia!
Jó meglátás, Demir karaktere hordozza magában, amire utaltál és való igaz, hogy ilyen beteg emberek léteznek... Van benne valami, hogy ezek a sorozatok is bizonyos fokig a valós helyzetekre, létező személyiségvonásokra építenek. Soha nem mondanám azt, hogy valós helyzetben ez egy jó példa, netán szórakoztató vagy bármi hasonló. Sorozatnéző szemmel szoktam mondani, hogy Demir karakterében több a potenciál, jól alakít és igen, gyakran kegyetlen ember (volt), ugyanakkor talán épp a színészi játéka miatt sok néző számára szimpatikus lesz - de nem úgy (legalább is számomra) hogy nem veszem észre a karakter kegyetlen oldalait). Általánosabb dolog, hogy sok nézőt megragad egy ilyen karakter, kell ehhez a jó színészi játék is, kiváltja az érdeklődést kíváncsiságot és gyakran az ilyen szerepek serkentik az akciót, a történéseket egy sorozatban... Személyes véleményem szerint a Demirt alakító színész telitalálat volt, mert ha gonosz is, eljut a nézőhöz az, ami lejátszódik benne. Ettől még talán egyikünk sem kérdőjelezi meg, hogy az esetek többségében miféle alak volt és megbocsájthatatlan dolgokat tett :)

Yilmazhoz abban az értelemben hasonlítom sokszor, hogy arról a fiúról sokszor még egy egyszerű érzés sem jön le, a mimikája 10/8 egyenlő a 0-val (hangsúlyozom: teljesen magánvélemény, nem mindenkinek ugyanaz a szimpatikus). Egy idoben láttam az egyik közösségi oldalon a sorozat posztjainál, hogy rengeteg külföldi néző "pártolja" Demirt... Ami nem gondolom, hogy a pszichopátiának szólna vagy olyan sokan éljenzik a karaktere sötétségét... Hanem egyszerűen a színész és az alakítása jobban eljutott sokakhoz. Mint ahogy szintén sok embernek Yilmaz a nyerő inkább :)

Amit kiemeltél, az lényeges és valóban veszélyes, de nem hiszem, hogy mezei sorozatnézőként bárkinek rosszul kéne éreznie magát, ha esetleg Demirrel jobban szimpatizál :) egyébként érdekes volt a felvetésed, gondoltam mindenképp reagálok rá :)

Szép estét, további jó szórakozást Neked is!
libra26 2022 jan. 10. - 17:04:29 Előzmény mihenike
(712/929)
Igazad van, abszurd volt ez az elindulósdi :D
Persze Demirem bivalyerős, nem ütötte ki reggelig a szer hahaha :)

Kicsit mellékvonal de: szerintem a készítők levonták eddigre, hogy Züleyha és Demir jelenetei sokszor jobbak/izgalmasabbak, jobb köztük a kémia is, sőt én már mostanság gyakran úgy éreztem, hogy tudatosan arra a vonalra játszanak, hogy Züleyha érzései (nyilván az egyéb események fényében még inkább) meg fognak változni... A lányra nézve már most kevésbé hiteles ez az egykoron hatalmas nagy szerelem Yilmaz és közte...

Gaffur és Németország: :D :D na pont ő kéne oda vendégmunkásként :D

Sevda: vajon van benne rosszindulat vagy azért fura szegény, mert ennyire megvetik többen a háznál?? Én nem tudom eldönteni, nekem nincs nagy bajom vele, de azért az elképzelhető, hogy elégtétel neki a Yaman villában éldegélni most...

Sermin, Füsun: na ezek érnek még valamit :) ezt a semmi tartalmú felszínes álbarátságot :) de az ember legalább nevet rajtuk egyet, kikapcsolódásnak tökéletesek a jeleneteik :)

Lehet, hogy én a Behice&Müjgan kettőst mostanság írnám ki... Vagy legalább akkor, amikor már Yilmaz sem érdekelt a sztoriban, nem tudom később Müjgan kis élete mennyire szegez majd oda... Ha csak nem tényleg belekezd valami románcba még Fikrettel...

Jó jelenet volt, mikor Demir közölte Z-val, hogy ő viszont most már feladja :) nem a szerelmét, csak a házasságukat :) romantikus hős :D persze ez lenne a minimum, de egyszerűen már egytől egyig belefásultak a helyzetbe, lehet már Z és Y szerelme is a sok vergődés miatt vesztette hitelét a szememben :D

Fekeli apuka abszolút erejét, "ragyogását" vesztette Hünkar halálával :( már csak atyáskodik okoskodik, igazságot akar tenni, semmi fordulat

Szép hetet! Jövök majd megosztani az újabb gondolatokat
;)
libra26 2022 jan. 10. - 16:53:01 Előzmény mihenike
(711/929)
Szia!! :)

Jajjj igen... Bizony ami várható ennek az évadnak a végén, az már sehova sem vezet... Tudok róla sajnos :(

Viszont

ezt a 3.évadot még tuti végigülöm, megvárom míg Züleyha kötődni kezd Demirhez de utána.. :( hát nem tudom, Demirrel az utolsó igazán nagy karakter is távozni fog. Szerintem Yilmaz a legkevésbé nagy érvágás a sorozatnak - legalábbis a törökök elég lazán bevállalták, hogy Z.szerelmeként, hősszerelmes főszereplőként hagyták távozni. A 4.évadban már olyan szokatlan teljesen más gárda lesz, hogy nem hiszem, hogy azt be tudom fogadni majd... Ennek az évadnak a végéig viszont tuti megtalálsz itt;)


9/10
Récinew 2022 jan. 09. - 08:16:17 9/10
(710/929)
Sziasztok! Elolvastam az egész fórumot. Remek beszélgetések, még úgy is, hogy csak ketten maradtatok.

Egy gondolat nagyon megfogott nevezetesen libra 26 mondata: " Vajon az hogy lehet, hogy Demír ennyi kegyetlenség után jobban megfogja a nézőt?"

Nyilván nem mindenkit, de akkor is jó ha elgondolkoznak az érintettek. És érdemes kiguglizni a "hogyan szabaduljak egy nárcisztikus fogságából kezdetű dologra. Lehet utána megváltozik a sorozatról is a véleményed. Divat lett a képernyőkön keresztül ezt a fajta pszichológiai játszmát játszani, szerintem igen veszélyes dolog, vigyázni kell vele.

De további jó sorozatnézést és beszélgetést!