Téma: Ridikül

1/10
stanmore 2013 máj. 10. - 23:32:16 1/10 Előzmény jucu1
(84/304)
nemigazán szeressük a Gabikát,mert mesterkélt és olyan bulváros,ráadásul nem egy sexityúk és állandóan közhelyeket mondogat.amolyan kertvbe való figura.A másik említett mûsor is legalább ennyire gagyi,de azért arra kíváncsi lennék hohy az az árva angyal vagy mi a túró, az hun megy és mirõl szól ,hogy még az ilyen rigyikül mûsor rajongója is fikázza.
jucu1 2013 máj. 10. - 18:39:39
(83/304)
Nem is értem, hogy a sok "finynogó" miért nem néz árva angyalt vagy egyéb "kiváló" mûsorokat!!!!
jucu1 2013 máj. 10. - 18:38:10
(82/304)
Én imádtam a mai adást (is). A szeretem Magyarországot is szeretem. Kiválóak voltak a jelenlevõk. Gabi szeretünk!
Sorozatfüggõ 2013 máj. 10. - 14:46:46
(81/304)
Ez azért egy kicsit erõs volt. Most nagyon finoman reagáltam.
1/10
stanmore 2013 máj. 10. - 00:36:10 1/10
(80/304)
A mai résznél leragadtam,mert a vendégek egész jó karakterek voltak:Gregor Bernadett,Gór Nagy Mari,Kóós Réka.Az egyetlen férfi a Gulyás István,aki fõállásban egy seggnyaló köztv hírmûsor munkatárs,alátámasztotta hogy immár a negyedik házasságában él ,mert a magánéletben is egy elviselhetetlen figura nyilván.
1/10
stanmore 2013 máj. 07. - 23:52:36 1/10
(79/304)
Csúcsgagyi mûsor, bájolgás a négyzeten,rendkívül gyenge a mûsorvezetõvel együtt.
PearlWide 2013 ápr. 29. - 18:47:29
(78/304)
Igen, JG tényleg erõltetett kissé, de bocsássuk ezt a "kicsit" meg neki, lássuk bele inkább azt, hogy nem könnyû dolog adásidõt megtölteni úgy, hogy az képernyõképes is legyen. A szerkesztõk elõtt le a kalappal, naponta új témákkal elõállni, háááát... Szal hölgyeim, javaslom legyünk megbocsátóbbak, higgyük el, hogy lehetne ez rosszabb is avagy nem olyan rossz ez! :)

Müller Péter nem feltétlen tartozik a legnagyobb kedvenceim közé (tudom, elismerem, az én szégyenem), de a mai adásban a sok nõi vélemény után az összefoglalása nagyon tetszett! A mondanivalót helyretette, megfogalmazta, az adás végére a pontot kitette, méghozzá hitelesen! Azzal, hogy a "legyünk pozitívak" visítás után, csendben férfi hangon hozzátette "ésszerûen legyünk pozitívak" majdnem rajongójává tett :)
LexH 2013 ápr. 28. - 06:16:42
(77/304)
:)
A ridikül kórházi jelentését nem ismertem, de jó.
A mûsor annyiból való a nõknek, hogy ebben a sávban a kereskedelmi tévék fõzõmûsorokat vagy szórakoztató sorozatokat adnak, amelyek fõ célcsoportja az otthon ülõ vagy a korán hazaérkezett nõ. A dolgozó nõk többsége azonban valóban konyhai munkát végez ilyenkor (hozzáteszem: a konyhában is lehet tévé), vagy ennél az idõpontnál sokkal késõbb érkezik haza.
Az általam nem különösebben kedvelt MTV 1-es csatornája már a 18.30-kor kezdõdõ Maradj talpon! címû vetélkedõvel is sok nézõt elrabolt a kereskedelmi tévéktõl, s az elõtte sugárzott nõi beszélgetõmûsor is ezt teszi, mivel nem politikai talk-show, s mégsem gügyögés. Üdvözlendõ tehát ez a tendencia.
A baj mindig a nagy mennyiséggel van: nehéz minden alkalommal hozni a színvonalat.Két-három mûsort is felvesznek naponta: ez túl nagy teher egyetlen mûsorvezetõnek. Biztosan baj lesz belõle.
Sorozatfüggõ 2013 ápr. 27. - 16:24:38 Előzmény LexH
(76/304)
Kérdés, hogy mi a "nõknek való idõ". Én olyan helyen vagyok, ahonnan este 7 - fél nyolcnál elõbb nem kerülök haza. Aki meg már 5-6 óra körül otthon van, nem hinném, hogy a tévé elõtt ül, hacsak nem a konyhában, krumplipucolás közben. Most épp táppénzen vagyok, ezért láttam véletlenül két adást. Nem olyan rossz, attól függ, kiket hívnak meg. Tetszett a parfümõr pasi, de én azért JG helyében rákérdeztem volna, mi van olyankor, amikor náthás. A ridikül kifejezés meg tényleg kiment a divatból, már ami a nõi táskát illeti. Egy bizonyos dolgot azonban a beavatatottak még mindig így neveznek:a nõi kórházi betegre kötött zacsit, hogy ne kelljen felkelnie vécére. /Elnézést./
LexH 2013 ápr. 26. - 01:18:59
(75/304)
Kedves stanmore!

Kora este adják, amolyan "nõknek való" idõpontban, éjszaka csak ismétlik. A taps valóban nagyon mûvi, szinte hallani, ahogy kivárják: "Na, tapsoljatok már!"
1/10
stanmore 2013 ápr. 26. - 00:14:25 1/10
(74/304)
És arra is kíváncsi lennék,hogy a tapsológépet azt karmester inti be ,vagy egy lámpa gyullad ki?
Megfigyeltem hogy amelyik mûsor szar, általában ott van taps alájátszás.
1/10
stanmore 2013 ápr. 26. - 00:09:31 1/10
(73/304)
Unalmas, igazi limonádé mûsor tele hülye közhelyszövegekkel ,ráadásul Jakupcsek mint mindíg eröltetett,még a kertvben is gaggyi volt, igaz ma már a köztv is ugyanolyan gagyi ha nem nagyobb,mert lehet ez a mûsor még a Tv2-n is megbukna.Az helyes hogy éjjelre teszik, de lehet hogy hajnali 3-kor még jobb lenne.
LexH 2013 ápr. 25. - 02:40:17
(72/304)
Nem nagyon használják ma már a nõk sem a ridikül, sem a retikül kifejezést. "Hova tettem a táskám?" - inkább ezt hallani tõlük. Fõleg a férfiak használják ezeket a szavakat, cikizve velük a nõket.
Ez a mûsor azonban mindent akar, csak nem a nõket cikizni - ezért a cím egészen komoly melléfogásnak tekinthetõ.
pappagnes 2013 ápr. 24. - 10:12:44 Előzmény Kovács Mária
(71/304)
Azt hiszem, pont Jakupcseknek nem kell magyarázni,hogy mit jelent a francia "ridicule" kifejezés, mivel kiválóan beszél franciául.
pappagnes 2013 ápr. 24. - 10:09:19 Előzmény Mr.Malac
(70/304)
Keresse meg a távirányítón a kikapcsolás gombot! Ennyi!
pappagnes 2013 ápr. 24. - 10:07:05
(69/304)
Akinek nem tetszik a mûsor, ragadja meg a távirányítót és zongorázzon rajta. Nem kötelezõ nézni ezt sem, ahogy egyéb mûsorok sem kötelezõek. Nekem nagyon tetszik, egyébként is Jakupcseknek szinte minden beszélgetõs mûsora tetszett. Ez is nagyon jó, könnyed, kikapcsol és ez a lényeg. Van úgyis annyi minden, amin rágódhatunk, legalább a tévé elõtt ne görcsöljünk, ha nem muszáj!
akari 2013 ápr. 23. - 01:53:19
(68/304)
Stresszoldó rutinok, avagy ami kimaradt. Gondolom szándékosan volt csak zárójelben megemlítve az alkoholfogyasztás mint stresszoldó. Persze mindenki egy módszert tud nagyon jól, ami bevállt, ami a belsõ feszültségeket lenullázza. Itt inkább az önmagunk dícsérete volt hangos. Jónak találnám ha legalább itt a véleményeknél több módszer is megjelenne. Stresszállapot után körülbelül úgy néz ki az emberi szervezet, mint buli után a ház. Hagyjuk a ,,rendberakást,, a tudatalattira. A jógagyakorlóknál ez egy olyan érzés mintha zuhannánk.
Egy másik módszer: tegyük a mindennapi dolgainkat ... csak lassítva nagyon lassan.
Beszéljünk az idegesítõ problémákról, így olyan mintha ugyanazon az uton többszõr mennénk végig, vagyis amit átrohanva feldöntögettünk, visszamegyünk és helyére rakosgatjuk.
Hogy a stressz levezetését tökéletesen megoldottuk az is mutathatja, ha tartunk attól, hogy átesünk a ló másik oldalára, bátortalanokká válhatunk. A dolog másik véglete az ejtõernyõs példája, aki mind nagyobb kockázatot vállal, hogy ismételten érezze az adrenalin bódító hatását, míg végül az életébe kerül.
Az idealista beállítottságú ember kevésbé reagál stresszhelyzettel a váratlan fordulatokra.
A veszekedés egy könnyû de nem a legjobb megoldása a stressznek. Egy svéd pszihiáter szerint a kötekedõ átvitt értelemben azt mondja kötekedésével: segíts rajtam, mert nincs elég eszem.
Vettem észre volt próbálkozás más irányba terelni a témát, de ez most ennyi idõ alatt ennyi sikerült...
10/10
nane 2013 ápr. 15. - 15:58:45 10/10
(67/304)
Szerintem teljesen vállalható mûsor, hol jobb, hol rosszabb témákkal és vendégekkel.
roza32 2013 ápr. 11. - 18:17:53
(66/304)
Tisztelt Cím!

Hogy modhat egy H.G., hogy "Õ" már nõnek érzi magát, mert vannak gyerekei..... - több apától is.........
Ki az, ki ezt a mondatot megengedte....................
Honnan tudják, hogy sok-sok-sok nõnek miért nem adatott meg ez a legszebb; az anyaság!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Máté Gábor egy, még ma is többet ér, mint ez az "anya".
Kaposvárott ki villogott M.G. mellett?!

A mûsor jó, szeretem nézni.
De a fentiek kiverték a biztisítokot.......

Nem kell külön költõszet napot tartani.
Verset olvasni érzéssel érdemes.

Tisztelettel.: E.M.J.
LexH 2013 ápr. 10. - 23:22:23
(65/304)
Közben látom, kaptam pár üzenetet. Dicsérni próbáltam a bájos Jakupcsek Gabriellát, úgy látszik, a hódolat õszintesége érdekében túl sok realisztikus elemet vittem mondataimba. Legközelebb óvatosabb leszek.