teardrops 2013 ápr. 13. - 17:21:52
(15/35)
Ez a második évad eleje, amikor a többiek "kiszabadítják" õt.
És ekkor mondja Kelly-nek, hogy azt hitte már nem látja többé...
:-)
sarahangel 2013 ápr. 13. - 12:05:44
(14/35)
sarahangel 2013 ápr. 13. - 11:58:51 Előzmény Phaex
(13/35)
Ezek jók. Köszi, hogy feltöltötted. Sajnos azóta sem sikerült megnéznem/letöltenem a tervezett Robert-film(ek)et (az aktuális sorozatommal is le vagyok maradva, plusz terveztem a Misfits elsõ szezonját, amit még nem láttam, a másodikat meg ismétlésnek, de persze abból sem lett semmi).
10/10
Phaex 2013 márc. 07. - 19:37:31 10/10
(12/35)
Üdv!

Készítettem egy kétrészes összeállítást Robert csók- és szexjeleneteirõl - amik olykor viccesek és komolytalanok, máskor viszont meglehetõsen szenvedélyesek. Olyan is van, ami kicsit mindkettõ :) Én nagyon jól szórakozok rajtuk mindenesetre. Youtube-ra készítettem eredetileg, az elsõ rész sikeresen fel is került (ott HD-ban nézhetõ), viszont a másodikkal állandóan szerzõi jogokba ütköztem és sehogyan sem sikerült feltöltenem...
Lényeg a lényeg, akit érdekel, annak jó szórakozást hozzá :)

http://indavideo.hu/video/Robert_Sheehan_csok-_es_szexjelenetek_osszeallitas_1_resz
http://indavideo.hu/video/Robert_Sheehan_csok-_es_szexjelenetek_osszeallitas_2_resz
sarahangel 2013 febr. 15. - 18:11:05 Előzmény Phaex
(11/35)
De jó! Mármint, hogy van azért olyan Robert-film, amit leszinkronizáltak. ;) Mondjuk Gacsal Ádámon kívül én sem nagyon tudok elképzelni mást jó Robert-szinkronhangként (a Kívülállókban szerintem nagyon passzolt Nathan figurájához).

Köszi a tippet, remélhetõleg be tudom ezeket a filmeket szerezni (ha igen, akkor jövök majd véleményezni). ;)
10/10
Phaex 2013 febr. 06. - 15:19:28 10/10 Előzmény sarahangel
(10/35)
Az Accused-hoz pl van magyar felirat, a Killing Bono és a Cherrybomb pedig még le is van szinkronizálva (elõbbi sajnos nem Gacsal Ádám hangjával, szóval az annyira nem sikerült jól, legalábbis szerintem). Persze eredetiben élvezetesebb, de ha unatkozol, akkor ezekbe mindenképp nézz egyszer bele :)
sarahangel 2013 jan. 29. - 20:30:47 Előzmény Phaex
(9/35)
De jó, hogy ilyen sokmindenben láttad! ;)

Ezeket én is megnézném, de nem elég erõs az angoltudásom hozzá. Tudom, a filmnézés nyelvtanulásnak is jó lenne, na de ha még angol felirat sincs némelyikhez, az rajtam sajnos nem segít.

Igen, én is úgy vettem észre, hogy civilben is olyasmi, mint Nathan figurája (bár én még csak 1-2 interjút néztem vele). ;)
10/10
Phaex 2013 jan. 18. - 18:30:16 10/10
(8/35)
Nem, nincs twittere, a facebookon pedig álnéven van csak fenn :) De állandóan felbukkannak fake accountok, az emberek egy része pedig elhiszi, hogy õ az. Pedig kb két mondatból meg lehet állapítani a stílusa alapján, hogy õ-e az. Mindig komolytalan :)

Egyébként borzasztóan jó színész, szóval ha még csak a Misfitsben láttátok, akkor mindenképp nézzetek meg más munkáit is!
Ajánlanék párat, amiben brillírozik :)
Accused 2. évad 3. rész fõszereplõje + a 4. részben is szerepel;
Killing Bono-ban Ben Barnes oldalán játszik;
szerepelt néhány ír rövidfilmben is, amik közül talán a legjobb a Coming up: Dip-ben volt, de nagyon érdekes az An Créatúr is (írül van, de van hozzá angol felirat);
Bár maga a Me and Mrs Jones c. BBC sorozat (csak 6 rész van, és nem is lesz több) nem túl egetrengetõ, abban is nagyon hitelesen játssza az egyik fõbb szereplõt, aki összegabalyodik a legjobb barátja anyjával;
Aztán itt van még nekünk az ír gengszter-dráma, a Love/Hate, ami önmagában is nagyszerû de Robert is odateszi magát, mint lelkiismeretes orgyilkos;
A Red Riding trilógiában egy prostituáltat alakít, brutálisan jól(bár ez erõsen mellékszerep, az utolsó részben viszonylag sok idõt tölt a képernyõn és ez az egyik elsõ olyan munkája, ami felkeltette iránta a kritikusok érdeklõdését is, jó visszhangja volt)...

Na most ezek közül filmek és sorozatok közül a legtöbbnek nincs magyar szinkronja (ez még nem katasztrófa, hiszen eredetiben legtöbbször sokkal átütõbb a színészi teljesítmény, Robert hangjáért és akcentusáért pedig egyébként is ölni lehetne). Ami viszont akadály lehet, hogy magyar felirat sincs némelyikhez, sõt. A Love/Hate-hez és a rövidfilmekhez például angol felirat sincs. Én személy szerint angollal szoktam nézni mindent, vagy felirat nélkül, de a vaskosabb brit és ír akcentusok idõnként az én orrom alá is borsot törnek.
Mindenesetre remélem, hogy lesz, aki így is belekukkant Sheehan úr eddigi filmjeibe és sorozataiba, mert nem fog csalódni benne.
Nathan Young természetesen továbbra is überelhetetlen és talán azért is volt képes kihozni belõle 120%-ot, mert a színész maga is hasonló személyiség :) Csak meg kell nézni pár interjút. Én rendszeresen dõlök a nevetéstõl, mikor valahol nyilatkozik, mert verhetetlen a humora. Simán elvinne egy stand up comedy-t.

Az már tényleg csak hab a tortán, hogy baromi jól is néz ki. :)
10/10
Ronesz 2012 nov. 24. - 23:29:27 10/10
(7/35)
Amúgy valaki nem tudja, hogy van-e neki hivatalos oldala valahol pl. facebook, twitter stb. amit õ szerkeszt, nem pedig a rajongók? :D köszi
10/10
Ronesz 2012 nov. 24. - 23:26:18 10/10
(6/35)
Kíváncsi leszek milyet alakít majd a Csontvárosban :) mert amit a Misfits-ben mûvelt, azt tanítani kéne :D Komolyan, én szerelmes lettem belé :D
teardrops 2012 okt. 25. - 22:26:34
(4/35)
:-O
teardrops 2012 okt. 25. - 22:20:26
(3/35)
.
teardrops 2012 okt. 25. - 22:19:45
(2/35)
Ilyen szép szemekkel egy kép sincs róla?!:-O

Én eddig csak a Misfitsben (Kívülállók) láttam, és az alapján kíváncsi lettem, másban mit alakít.
Xenor 2011 máj. 13. - 18:54:51
(1/35)
Kimaradt a Misfits (2009) a felsorolásból! :)