Téma: Séfek séfe

engelliza 2023 nov. 04. - 01:01:30
(106/106)
Mi néztük volna, mert maga a műsor érdekli a családot, de a sok ordítozás, veszekedés, alpári viselkedés miatt gyakran átkapcsoltunk más csatornára. Nem akartam hinni a fülemnek, amit a kisípolás alatt is tisztán lehetett érteni az egyik séf szájából, akiknek mintát és példát kéne szerintem viselkedésben is mutatni az ott lévő tanítványoknak, és maguknak kéne elküldeni nem csak azt, aki nem tud főzni, hanem azt is amelyik nem tud viselkedni! Mi így neveztük át a műsor címét: Kezdődik a fütyülős! Ha a sípolásért/fütyülésért felelős munkatárs teljesítménybért kapna, biztos hogy Ő keresne legjobban a stábban! Főzhetnének az adások elején maguknak a mesterek és tanítványaik több jó nagy kancsó citromfű, macskagyökér és komló teakeveréket, mert ezeket a nem ide illő stílusokat ki kéne valahogy küszöbölni, vagy legalább kivágni!
Bonitó 2023 szept. 26. - 22:51:09
(105/106)
A Séfek séfe idei évadát már nem néztem/nézem.
Kapcsolgatás közben azonban megakadt a szemem a mai műsoron! Azt a betyárját, tényleg "feldobták" a műsort, hogy mit ne mondjak! Bika pénisszel?! Majd egy kígyókkal teli akváriumból kellett az alapanyagot jelentő húst kivenni. A versenyzőket a hányinger, majd a félelem fogta el, ahogy az arcukat mutatták. Ez már mindennek a csimborasszója tényleg! Ennél nagyobb "izgalmat" sose éljenek át a műsor készítői, a kreatív team, meg pláne!
Egyáltalán nem bánom, hogy az első adás után elköszöntem a műsortól. Mi jöhet még?!
Az a "csoda" jöhet, hogy lassan kezd vége lenni az ilyen csatornáknak. ( Egyre többen veszik igénybe már a streaming szolgáltatást.)
6/10
olahmiki1959 2023 szept. 21. - 19:50:06 6/10 Előzmény Rebbeka
(104/106)
Tökéletesen igaz!
Ez egyébként a másik csatornán futó főzőműsorra is igaz, már régebben is mindig elgondolkoztam, hogyha a Michelin-csillagos séfek olyan nagyra vannak magukkal, akkor miért nem szólnak a versenyzőknek minden adás előtt, hogy figyeljenek a hajukra!
Van olyan, hogy valaki tésztát dagaszt, megigazítja a haját, ami a szemébe lóg, és utána ugyanazzal a kézzel folytatja a dagasztást.
Sajnos, ebből a szempontból nincs semmi különbség a két műsor között...:)
Például azt sem láttam még, hogy bárki kezet mosott volna, mielőtt nekilátott a főzésnek.
toths1957 2023 szept. 21. - 10:26:21
(103/106)
Azért kíváncsi lennék, hogy hány napig fosnak a séfek, miután ezt a sok szart megkóstolták. Sajnálom azt a sok jó alapanyagot, amik ezek elpocsékolnak és utána mind a kukába kerül.
5/10
Rebbeka 2023 szept. 19. - 21:05:03 5/10
(102/106)
Egy valamit nem értek a Séfekben! Miért engedik a nőket a konyhába lobogó hajjal? Semmi baj, hogy agyon vannak sminkelve, de az, hogy a hajuk nincs összefogva az nem normális egy konyhában. Én meg sem kostolnám amit ők készitenek. Én amikor főzők amig hosszú hajam volt összekötöttem, mióta rövidebb kis kendőt kötök rá, pedig nem hullik a hajam és itthon főzők!Egyáltalán nem látom a higiéniát! Még a családban is betartjuk, nem eszük bele az ételbe, amikor kostolunk, mindig tiszta evőeszközzel tesszük. Ha valakinek főzünk akkor megtiszteljük azzal is, hogy elvárható tisztasággal tesszük.
1/10
KovácsBéla 2023 szept. 14. - 11:44:32 1/10
(101/106)
Alpári hulladék szarhalmaz.
10/10
DUNAWÖLD 2023 márc. 14. - 22:52:24 10/10 Előzmény Rebbeka
(100/106)
Magam is részrehajló vagyok, Frici miatt... Anno egy cêgnél dolgoztunk, eldicsekedhetek, hogy ő főzött nekünk... Hányszor voltam bent a konyhàban nála, minden hízelgés nélkül a kedvencem volt a manus ❤️🙏🎀
Szép emlékek
6/10
olahmiki1959 2022 okt. 08. - 12:50:17 6/10
(99/106)
Hát, nem is tudom...
Most, hogy lezajlott a döntő, és kiderült, hogy idén ki lett a "Séfek séfe", nem vagyok biztos benne, hogy jó döntés született-e.
Én mindhárom fináléba jutott versenyzőt közepes tehetségű szakácsnak láttam, és a döntőben feltálalt menüsor sem volt valami nagy durranás, helyesebben, az elkészítésük sokkal jobb, pontosabb, színvonalasabb, ízekben gazdagabb lehetett volna.
És még a korábbi, most visszahívott versenyzők sem tudtak érdemben segíteni a döntősöknek, rengeteget hibáztak.
Remélem, legközelebb jobban fog sikerülni a "Séfek séfe", mert, hogy lesz legközelebb, abban viszont biztos vagyok...:)
5/10
Rebbeka 2022 szept. 30. - 21:45:17 5/10
(98/106)
Frici séfet szeretem! Nagy tudásu, kulturált , jóindulatu és segytökész.Miatta nézhető, mert tanulni nem igazán lehet még receptet sem. Frici séf 10/10!
5/10
Rebbeka 2022 szept. 30. - 21:40:50 5/10
(97/106)
A pájsliba nem tesznek vesét! Amugy aszalontüdőt én tüwő nélkül csinálom és ügy hívom, hogy "szalon szív". mivel nem szeretem a tüdőt, udyan úgy nem tudom megenni, mint a pacalt, a gyomrot. A zsemle gombocot sem szeretem ezért bármilyen tészta. a maces gombocot szeretem, de az nem jó hozzá!
Magenta99 2022 szept. 28. - 16:42:33
(96/106)
Remélem, a következő kieső a nagypofájú Kenza lesz. Ő pont akkora nulla, mint a Dorinácska volt.
charles58 2022 szept. 28. - 10:04:17
(95/106)
Végre! Végre! Végre! Kiesett a számomra legellenszenvesebb versenyző, Dorina. 17 évesen a főzőtudása még elég gyengécske. Csoportfeladatokban a többiek hátán még elevickélt, de amikor egyéniben kellett főznie, mindig a két leggyengébb között volt. Ennek ellenére mindig nagy volt az arca. A legtöbbször ő
kommentelte a történteket. Nagyon futtatták. Csak nem azért, mert Győzike keresztlánya?
3/10
lac08 2022 szept. 27. - 15:32:08 3/10
(94/106)
Komolyan mondom meglátom a Krausznak azt az idétlen hülyegyerek frizuráját röhögő görcs kap el,úgy néz ki , mint a hunyor majorban a beszélő birka:)
5/10
Rebbeka 2022 szept. 26. - 21:30:52 5/10
(93/106)
Azt hittem, hogy lehet tanulni valamit, de már látom, tévedtem. Szörnyű a hisztéria, a nagy arcok és a legszörnyübb, a nők lobogó haja. Én csak úgy főzök, ha kendőt teszek a hajamra. Nem tudnám megenni a saját főztömet, ha haj kerülne az ételembe. Mindegy, hogy valaki úgy érzi, hogy az ő haja nem hullik! Ez nem igaz, mert mindnki veszit naponta párat ami teljesen normális. Undorító, hogy így engedik főzni őket. Ez vaonatkozik a férsiakra is!
kovaka05 2022 szept. 09. - 10:02:01
(92/106)
Korábban egyetlen évadot sem láttunk. Most belenéztünk. Ez a sok statiszta, amit előad a show kedvéért nulla főzési tudománnyal szánalmas. Ripacsok gyülekezete, fillért nem ér az egész. Ezek gondolom a neten rátaláltak, behívták minimális pénzért vagy kétes hírnévért kategória!
1/10
Fernando de la Santa 2022 aug. 25. - 11:51:26 1/10
(91/106)
A Konyhafőnököt messze nem éri utol.
És mellesleg,hol van az esélyegyenlőség? 3 férfi séf, és 1 női séf sem? 2022-ben?
temi3 2022 máj. 12. - 07:33:57
(90/106)
Ha három szakember nem tud azonos véleményt mondani egy ételről, akkor miért várják el 12-14 amatőrtől, hogy reálisan, objektív módon adjanak véleményt nem egyforma alapanyagokból készült ételekrőL?
temi3 2022 máj. 06. - 08:14:09 Előzmény temi3
(89/106)
Igen, show. Olvasd el, ha érdekel a fenti bejegyzésemet. Üdv. N.
temi3 2022 máj. 06. - 08:10:03
(88/106)
Ez nem főzőverseny, hanem egy show műsor. Semmi köze az ételekhez. Szerencsén múlik, ki kap jobb vagy rosszabb alapanyagot, így maguk az ételek nehezen mérhetők össze. Az amatőr kóstolók ízlése szintén nem mérvadó. Sok "csavar" lényege a kiszúrás a versenyzőkkel, ki bírja tovább. Ez így nem fair! A másik megjegyzésem, néha már főzhetnének "normális" (hétköznapi) alapanyagokból is valami ehető ételt. És erősen észrevehető a részrehajlás is egy-egy szereplő iránt.
nemari 2022 ápr. 14. - 23:57:16
(87/106)
Ez a 2. széria erősen bundaszagú lett