Téma: Sin City

10/10
offtopic
duckshoot 2011 márc. 25. - 15:16:42 10/10
(384/624)
.
10/10
offtopic
duckshoot 2011 márc. 25. - 15:11:51 10/10
(383/624)
Elérhetetlen a BD? Ez badarság. Jó player már van 25etõl. És ha nem akarsz több BD venni? Akkor sincs semmi. Megveszed a Sin City-t, az csak egyszeri kiadás és a többi dvd-t is ezen nézed. De, hogy tv is kell hozzá? Minek ha nem lesz más film BDn? Nemsokára amúgy is bagóért adják majd a tvket is. Nem kell esztelenül költekezni, azt tegyék csak a gazdagok.
Nincs akadály csak az akarat.

,,Úgy. És ebbe bele kellene nyugodni?"
Ha tehetetlen az ember vlmivel szemben akkor felesleges erõltetni mert csak belefárad. Én ilyenekkel ezért nem foglalkozom. Erre fecsérelni az idõt? Ahhoz túl kevés van belõle.

Mik az okok? Többnyire a nagyobb fizetés, 2x 3x nagyobb felvevõ piac, nem akarják az embert annyira lenyúlni mint nálunk( de ez lehet hülyeség is hisz minden a pénzrõl szól). Ilyenek és ezekhez hasonló dolgok.
10/10
offtopic
convar 2011 márc. 24. - 23:09:08 10/10 Előzmény duckshoot
(382/624)
"A nick-ek csak nick-ek."

Mind1, nekem már akkor is duckshoot maradsz :)


"Én szeretem a cinizmust. Sõt ha esetemben keverhetem egy kis szarkazmussal akkor még jobb.
Az emberek oedig beszélgetni szoktak ez az élet rendje."

Ja jó :)


"De ez nem is igazán érdekel, mint például, hogy nincs dévédén az unrated bédén meg igen."

Engem meg csak ez érdekel, mivel számomra a BDk elérhetetlenek.


"Ez van, tetszik vagy sem. Ezt úgy hívják szívás."

Úgy. És ebbe bele kellene nyugodni?


"A pofátlanságról meg annyit, hogy: és azért témánál is legyünk, odaát a Sin City BD-je 2700Ft, az itteni árát már tudjuk. De ennek is megvannak a maga okai."

És mik azok?
10/10
duckshoot 2011 márc. 23. - 23:34:57 10/10
(381/624)
A nick-ek csak nick-ek. Én szeretem a cinizmust. Sõt ha esetemben keverhetem egy kis szarkazmussal akkor még jobb.
Az emberek oedig beszélgetni szoktak ez az élet rendje.
Nem tudom, az agymosásos dologban nem vagyok biztos. Mivel még nincs blu player amibõl ugye 3d-set néztem ki, viszont nem erõtetem hozzá a 3d tv-t. E mellett nem válok meg a dvd-tõl mert csak egyes filmek érdemlik meg nálam a BD-t. Mint mondjuk a TSCC ami teljesen érthetõ, hogy miért.
Inkább az a klinikai eset aki összevásárol egy kazal blut, szinte az összeset ami csak idehaza megjelent csak azért mert szép a képe. Az az agymosás.
A vhs is kihalt és jött a dvd. Most meg a bd. Ezután meg már nem optikai hordozók lesznek. De ez nem is igazán érdekel, mint például, hogy nincs dévédén az unrated bédén meg igen. Ez van, tetszik vagy sem. Ezt úgy hívják szívás.
Mit érdekel ha lemaradok, és közben kimaradok pár lépcsõbõl és ha már nagyon muszáj akkor léphetek egy fejletteb szintre. Telefonom is megvan már 9 éve és eljutottam arra a szintre, hogy elég egy egyszerû hatezer forintos alapkész is.
A pofátlanságról meg annyit, hogy: és azért témánál is legyünk, odaát a Sin City BD-je 2700Ft, az itteni árát már tudjuk. De ennek is megvannak a maga okai.
10/10
convar 2011 márc. 23. - 21:32:06 10/10 Előzmény duckshoot
(380/624)
Duckshoot (de sokkal jobb ezen a néven hívni :) ), néhol mintha mentegetõznél. Nem kell. Persze lehet hogy kissé cinikusnak tûnt a stílus (ami helyes észrevétel), de a panaszaimat tudom hogy nem te fogod megoldani, csak most éppen veled beszélek errõl ;)


"Nem is mondtam, hogy olyan kis probléma az árkülönbség. Konkrétan a 2x-e a kinti áraknak."

Na ez a pofátlanság.


"És szerintem az, hogy vlki látta dvdén a Sin City-t nem feltétlen jelenti azt, hogy mindent látott.
Az az erõs érzésem, hogy blun elevenedik meg igazán a film még sötétebben és komorabban mint az az ember elképzelné."

Hát, nem is tudom. Bocs, de kicsit úgy érzem, hogy a te agyadat is már átmosták.

Szal a DVD nem ad akkora élményt? Az attól függ. És ez a lényeg. Lehet hogy én vagyok az igénytelen, de én úgy érzem az én configomon (sima 17 colos CRT monitor) a bluray se tud többet nyújtani mint a DVD. Azt elképzelhetõnek tartom, hogy ha megvan a megfelelõ cuccod hozzá, akkor már érzékelni fogod a különbséget. De mivel nekem nincs és nem is tervezek százezreket kiadni ilyenekre (van annak jobb helye is) így nekem tökmind1 és így akkor is genyóságnak tartom hogy a DVDn nincs rajta a recut.

Ja, meg a másik: szal a blurayen már mindent látsz. Mert ez a csúcs mi? De meddig? :) Anno a DVDre is ezt mondták :)

Majd 1xcsak jön vmi még újabb xy nevû 200 gigás lemez, amihez meg már mozivászon nagyságú tv kell, és akkor meg már azt állítják majd, hogy a bluray is egy nagy shit :D
10/10
duckshoot 2011 márc. 22. - 20:35:14 10/10
(379/624)
Ez az orrba-szájba fejlõdés nekem sem igazán tetszik elhiheted.
Nem is mondtam, hogy olyan kis probléma az árkülönbség. Konkrétan a 2x-e a kinti áraknak.
Nekem nincs HD tv-m, de ha eljutok odáig, hogy legyen akkor is marad a régi, legfeljebb átkerül(halálig játszunk:D)
Én viszont meg akarom nézni Brittany-t HD-ban, de még mennyire, am is ez az egyetlen BD ami idehaza megjelent és õ játszik benne.
És szerintem az, hogy vlki látta dvdén a Sin City-t nem feltétlen jelenti azt, hogy mindent látott.
Az az erõs érzésem, hogy blun elevenedik meg igazán a film még sötétebben és komorabban mint az az ember elképzelné.
10/10
convar 2011 márc. 22. - 20:02:40 10/10
(378/624)
"De ez a Blu-ray egyszerûen többet tud és a köv. lépcsõfok."

Értem én, ha lemaradsz kimaradsz. Mint az igazi evolúcióban: vagy haladsz a korral vagy halj ki nyugodtan :)


"Csakhogy a probléma onnan ered, hogy nálunk nem olyan olcsó mint külföldön és tulajdonképpen ez az egyetlen probléma. "

De az nem kicsi. Persze, mit is várhatnék ebben az országban. Még jó, hogy vannak nagyobb problémák is.


"Hisz ha veszel egy blu playert( már nagyon baráti áron kap az ember) akkor azzal a DVD-ket is le tudod játszani értelemszerûen."

Igen, de ha veszel egy blu playert, akkor annak hogy van értelme? Ha van hozzá házimozid meg vmi plazma vagy LCD tvd. Ja, hogy az sincs? Hát vegyél azt is! A régi cuccokat meg dobd ki, úgysincs még elég elektronikai hulladék. Tudom, fogyasztói társadalomban élünk...


"Azért Jessica sem utolsó dolog Full HD-ban..."

Erre nem tudok mit mondani :)
10/10
duckshoot 2011 márc. 22. - 19:08:35 10/10
(377/624)
Igen megértem az indokokat. Az xpress-en is sokan háborognak a megkülönböztetés miatt ami elõtérbe helyezi a BD s DVD-vel szemben. De ez a Blu-ray egyszerûen többet tud és a köv. lépcsõfok.
Csakhogy a probléma onnan ered, hogy nálunk nem olyan olcsó mint külföldön és tulajdonképpen ez az egyetlen probléma. Hisz ha veszel egy blu playert( már nagyon baráti áron kap az ember) akkor azzal a DVD-ket is le tudod játszani értelemszerûen.
Azért Jessica sem utolsó dolog Full HD-ban...
10/10
convar 2011 márc. 22. - 18:57:40 10/10 Előzmény DaveeTheStar
(376/624)
Irgalmatlanul eltérõ lehet az ízlésünk :)
10/10
convar 2011 márc. 22. - 18:55:52 10/10 Előzmény duckshoot
(375/624)
"És ami mindent letapos
http://www.xpress.hu/bluray/prod.asp?FILMAZ=13130"

2800 Ft a 7700 Ft ellenében. Hm. OK, persze, mert az egyik "csak" DVD, a másik bluray. De akkor mi is a problémám? Hát az hogy már megint a dvdsekkel van kib.szva. Miért is? Mert hát persze, hogy az általam még mindig nem látott (és így egyelõre továbbra is elérhetetlennek tûnõ) újravágott, bõvített változat (a 142 perces verzió) csak a blurayen van rajta. Sztem ez egy elég szemét húzás volt a magyar forgalmazótól. Mert akinek nincs bluray lejátszója meg házimozi cucca, hanem szg-en nézné meg, az le van sz.rva. Kérem szépen, EZ NEGATÍV DISZKRIMINÁCIÓ!!! :D

Ámbár úgy tudom, Jessica dancébõl ebben a változatban sincs több, szal tul.képpen annyira nem is érdekel :D (hülyeskedek, naná hogy érdekelne)

Am neked megvan már esetleg vmelyik vagy csak úgy gondoltad beteszed, hátha érdekes lehet itt vki számára?


U.i: az újabb képeket is köszönnyük :)
SlyCool 2011 márc. 20. - 14:32:12 Előzmény convar
(374/624)
Nem a szerepe jelentéktelen számomra, hanem a külseje és a kisugárzása.
1/10
DaveeTheStar 2011 márc. 19. - 16:24:10 1/10
(373/624)
irgalmatlan sz@r film! 1/10
10/10
duckshoot 2011 márc. 17. - 13:12:16 10/10
(372/624)
.
10/10
duckshoot 2011 márc. 17. - 13:11:35 10/10
(371/624)
.
10/10
duckshoot 2011 márc. 17. - 12:39:36 10/10
(370/624)
A bõség zavara:
A fapados, de azért tisztességes
http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=4230
A full extrás
http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=13212
És ami mindent letapos
http://www.xpress.hu/bluray/prod.asp?FILMAZ=13130
10/10
duckshoot 2011 márc. 16. - 21:30:53 10/10
(369/624)
Egyébként meg baromi jó ahogy így lebben a haja.
10/10
convar 2011 márc. 16. - 21:21:43 10/10
(368/624)
Hát akkor addig nyújtózkodom amíg a takaró ér :D ;)
10/10
convar 2011 márc. 16. - 21:20:08 10/10
(367/624)
"Alexis Bledel totál jelentéktelen (a megahomlokától eltekintve)"

Ha ennyi szerepet kapott ;)

Am meg mi a baj azzal a homlokkal? Sztem õ is nagyon csinos nõ :) (és nõ, nem lány, az elõbb majdnem dobtam egy hátast amikor láttam hogy már 30 lesz :O) A többivel kb. egyetértek :) Még Owennel is :D Nameg az egyik legjobb színész is.
10/10
duckshoot 2011 márc. 16. - 21:04:45 10/10
(366/624)
Nem, amit beteszek az van Jessica-ról.
SlyCool 2011 márc. 16. - 20:49:39
(365/624)
Rosario Dawsonnak nincs dereka, Alexis Bledel totál jelentéktelen (a megahomlokától eltekintve), Devon Aokinak olyan a feje, mint egy heroinfüggõ mongol idiótáé, Brittany Murphy rest in peace, Jessica Alba nagyon szép és csinos. Clive Owen pedig a legjobb faszi napjainkban.:)