Téma: Skins

Neola 2008 okt. 16. - 20:32:09 Előzmény boneyard
(119/759)
Sziasztok!Nem tudjátok,szerintetek torrentrõl le lehet szedni a Skins-t?Ez már a 2. évad?köszi
boneyard 2008 okt. 15. - 22:53:09
(118/759)
nekem bejött a 02x02. nem semmi meddig kitartott a lány, pedig volt pár rész, ahol azt gondoltam, h na yo most felhagy a hülyeségeivel, elmondja mindenkinek az igazat és vállalja a következményeket :D aztán a vége felé kicsit féltem, h a kirúgatott csávó elõránt egy stukit vagy vmi elõadás végén piff-páff és úgy lesz vége... én örültem, h nem ez lett a befejezés :D
10/10
kpatty96 2008 okt. 15. - 16:57:14 10/10
(117/759)
Fú, azért jobb a helyzet, mint gondoltam!
Én azt hittem, hogy nem nagyon van olyan hely Mo-n, ahol gáz nem tudni a Skins-rõl semmit.
Én eddig inkább csak olyannal (hál' istennek csak eggyel!) találkoztam, ahol gáz volt róla tudni VALAMIT...

Hát azért nem feltétlenül olyan HELY ,mert a mi osztályunkban tuti ,hogy gáz semmit nem tudni róla,de hogy az egész suliban így legyen ,azt nem hinném.Mien hely volt az ahol gáz volt tudni róla?


Na, hogy tetszett a "Once, I was a lonely banker..." és a "Then came the day, Osama blew us away..."

Fúh hát Sketch kissé(?) olyan ,mint egy pszihopata.Hát nem tudom mi várható el 1 olyan embertõl akit nem neveltek, de ez durva ,hogy így mindenkinek hazudik.Szerintem nagyon hülye. Jó persze szereti Maxxiet de ha õ buzi akkor törõdjön bele ,hogy az. Fú na meg nemtudom hány éppeszû ember törne be a szerelme házába csak hogy azt csinálja,amit õ tett:S De amúgy elgondolkoztató sokat lehet gondolkozni rajta ,mit miért csinált... Szegény Tony és Mishelle.Én drukkolok nekik ,viszont azt mondta az egyik barátom,hogy lesz pár fordulat ,ami miatt könnyen szétszakadhatnak.

Am bocsi ,hogy csak most írok csak eléggé mozgalmas és egyben zûrös napjaim voltak.
10/10
Vinogradov 2008 okt. 15. - 13:11:09 10/10
(116/759)
???
10/10
Vinogradov 2008 okt. 15. - 13:10:52 10/10 Előzmény kpatty96
(115/759)
Na, hogy tetszett a "Once, I was a lonely banker..." és a "Then came the day, Osama blew us away..."
10/10
Vinogradov 2008 okt. 12. - 20:00:40 10/10
(114/759)
"Szerintem azért ,mert amikor mi a Skins-rõl beszélünk akkor õ nem tudna velünk dumálni.Vagy tetszik neki a Skins csak az olyan részek nem ,amik ilyenek."

Fú, azért jobb a helyzet, mint gondoltam!
Én azt hittem, hogy nem nagyon van olyan hely Mo-n, ahol gáz nem tudni a Skins-rõl semmit.
Én eddig inkább csak olyannal (hál' istennek csak eggyel!) találkoztam, ahol gáz volt róla tudni VALAMIT...



"Amúgy király, ma lesz a 2x02(Sketch)-rész. Örülök, hogy ismétlik ,mert valamiért elment az adás a Cooltv-n ,amit elég gyakran csinál mostanában ,pedig fizetjük:S"

Akkor sok szerencsét, mert, bár szerintem ez a második évad egyik legrosszabb része, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy önmagában véve nagyon gyenge lenne (ebbõl is láthatod, hogy milyen jó lett a második évad).
Sõt ami azt illeti, elég érdekes dolgok fognak benne történni...
10/10
kpatty96 2008 okt. 12. - 17:58:58 10/10 Előzmény Vinogradov
(113/759)
Akkor miért nézi a Skins-t?

Szerintem azért ,mert amikor mi a Skins-rõl beszélünk akkor õ nem tudna velünk dumálni.Vagy tetszik neki a Skins csak az olyan részek nem ,amik ilyenek.


Na tessék!
Az egyik barátnõm Maxxie-mániás, és mivel sok ilyet ismerek (az életben, de még inkább a netrõl), gondoltam, õ nyilván a lányok nagy kedvence lehet...

Hát igen.(Habár én nem gondolom ,hanem tudom:))

Szerintem kicsit elnagyolt a bemutatása (habár a családi viszonyait elég jól megismerjük), viszont sok minden nem derül ki róla + ez a sematikus szépfiú=meleg dolog sztem egy picikét erõltetett.

Ja, ezért se tudtam róla valami sokat írni.


Amúgy király, ma lesz a 2x02(Sketch)-rész. Örülök, hogy ismétlik ,mert valamiért elment az adás a Cooltv-n ,amit elég gyakran csinál mostanában ,pedig fizetjük:S
10/10
Vinogradov 2008 okt. 10. - 16:39:25 10/10 Előzmény kpatty96
(112/759)
"Hát mondjuk meg fordult a fejmben,hogy kicsit sok lesz de most újraírni az egészet, csomó idõ lett volna. Szóval elküldtem:D"

Én ezt azért írtam, mert tök jó, hogy nem csak én vagyok képes ennyit írni a Skins kapcsán...



"Hát kicsit,eléggé szigurúan van nevelve.És a drogot ,piát meg az ilyeneket nagyon elitéli. Bulizi se naon szokott jönni velünk.Vagy ,mert az anyja nem engedi ,vagy mert nincs kedve.De lehet ,hogy mindkettõ."

Akkor miért nézi a Skins-t?



"Hát olyan sok mondani valóm nem naon van róla. Ilyen tipikus szépfiú.Az öltözködésrõl meg ezekrõl rögtön azt gondoltam,hogy meleg.A legtöbb lánynak nagyon tetszene,(fõleg a sulimban jó nagy rajongó tábora van) de nekem az ilyen "tipikus szépfiú"-s stílus nem nagyon jön be. Amúgy meg õszinte,érdekes és egyéni karakter."

Na tessék!
Az egyik barátnõm Maxxie-mániás, és mivel sok ilyet ismerek (az életben, de még inkább a netrõl), gondoltam, õ nyilván a lányok nagy kedvence lehet...

Nekem viszont nem éppen õ a kedvenc karakterem.

Szerintem kicsit elnagyolt a bemutatása (habár a családi viszonyait elég jól megismerjük), viszont sok minden nem derül ki róla + ez a sematikus szépfiú=meleg dolog sztem egy picikét erõltetett.

De errõl is sokat írtam már régebben...
10/10
kpatty96 2008 okt. 09. - 23:48:53 10/10
(111/759)
OH, WOW, ezúttal nem csak én nem spóroltam a karakterekkel...

Hát mondjuk meg fordult a fejmben,hogy kicsit sok lesz de most újraírni az egészet, csomó idõ lett volna. Szóval elküldtem:D

"Na persze, és már annyit áradoztam Cassie-rõl..."

"Nem vagy egyedül:)"

Köszi, ez jólesett...

Nincs mit, hát ha egyszer így van...

idegesítsem vele az egyik barátnõmet,aki nem naon szereti az 1x5(sid)-rész óta ,mert
amikor Cassie bevette a sok drogot a whiskyvel azóta hülyének tartja."


WOW AND LOL!!!

Hát kicsit,eléggé szigurúan van nevelve.És a drogot ,piát meg az ilyeneket nagyon elitéli. Bulizi se naon szokott jönni velünk.Vagy ,mert az anyja nem engedi ,vagy mert nincs kedve.De lehet ,hogy mindkettõ.


Olyanról még én se hallottam ,hogy valaki ne mondott róla valamit ,aki ismeri a Skinst .(Habár a barátaimmal minden karaktert kibeszélünk,akirõl eddig tudtunk.)"

Ja, végülis lehet, hogy igazad van...
De az viszont biztos, hogy ha a Skinsrõl mondasz valamit, Cassie-rõl is mondanod kell valamit...

hát igen... ez így van

"ugyanis Õ a Skins lelke...

Hát a Cassie rajongók számára biztosan én is úgy gondolom ,de a Tony rajongók szirint meg Tony.Más rajongók szerint megint más."

Én remélem, nem csak a rajongás beszélt belõlem (lásd az elõzõ hozzászólásomat)...


Jah nem ,nemhinném, hogy belõled az beszél.Csak hogy mindenkinek másvalaki a Skins lelke. Szerintem, ha nem Cassie lenne a kedvencem akkor is úgy gondolnám õ a Skins lelke,de ha tényleg így lenne, akkor nem biztos ,hogy tényleg így gondolnám.


Amúgy a Shamelessrõl korábban már rengeteget írtam.
Ez egy elvontabb és kevesebb eyecandy-vel feltúrbózott sorozat, ami inkább tv-s jellegû (a Skins inkább filmes) és egy Manchesteri lakótelepen játszódik (átlagéletkor 10 és 60 között...)

Aha köszi. Asszem akkor megkeresem a korábbi kommenteket.

Rémlik az utolsó jelenet, mikor Tony és Sid beszélgetnek a kórházban?
Ott mondja Tony, hogy õ igazából azért ilyen nagy f*sz, mert ez tetszik az embereknek, és ettõl õ is jól érzi magát.
Ha nem csinálná azt, amit, akkor úgy érezné, hogy az egyéniségébõl túl sokat veszítene + senki nem nézne fel rá, azt pedig nem igazán akarja...
(Még hozzá teszi, hogy nem ez az igazi énje + Effy tudja, hogy nem ilyen és ezért is szereti - ez fontos lesz a késõbbiekben is!)

Ez szerintem elég magyarázat, vagy nem?
Vagy többre lett volna szûkség?

Ááá nem köszi,ez bõven elég:D


Kb. én is így gondolom...
A 2x01-ben nekem is a Cassie-s részek a kedvenceim...
Mi az, végre valaki, aki a 2X01-el kapcsolatban nem Maxxie-rõl áradozik?

Hát olyan sok mondani valóm nem naon van róla. Ilyen tipikus szépfiú.Az öltözködésrõl meg ezekrõl rögtön azt gondoltam,hogy meleg.A legtöbb lánynak nagyon tetszene,(fõleg a sulimban jó nagy rajongó tábora van) de nekem az ilyen "tipikus szépfiú"-s stílus nem nagyon jön be. Amúgy meg õszinte,érdekes és egyéni karakter.


A Krúdy Gyula Gimnáziumba Nyíregyházán. Az ott lévõ emberek eléggé érettek a korukhoz képest de inkább csak a "Sikins-es" témában. Persze van közdtük ,aki olyan ,mint az én régi sulimban egy 12 éves.De az én volt sulimban a 12 éves olyan ,mint 3 éve egy 15 éves."

Jó kis hely lehet!

Ja, jó kis hely.:)Mindíg van mit csinálni. Viszont néha éppen ezért nem olyan jó.
10/10
Vinogradov 2008 okt. 09. - 14:01:58 10/10 Előzmény boneyard
(110/759)
Jávól, jávól, tele van ilyenekkel a jutyúb! (Kb. fél nap, mire az összeset összeszeded és végignézed!)
10/10
Vinogradov 2008 okt. 09. - 13:58:51 10/10 Előzmény kpatty96
(109/759)
OH, WOW, ezúttal nem csak én nem spóroltam a karakterekkel...


"Na persze, és már annyit áradoztam Cassie-rõl...

Nem vagy egyedül:)"

Köszi, ez jólesett...



"Habár én nem tudok "róla annyi mindent ,de annyit igen ,hogy idegesítsem vele az egyik barátnõmet,aki nem naon szereti az 1x5(sid)-rész óta ,mert
amikor Cassie bevette a sok drogot a whiskyvel azóta hülyének tartja."

WOW AND LOL!!!



"Amúgy érdekes, hogy õt csak nagyon szeretni, vagy (mint meglepetésemre kiderült) nagyon nem szeretni lehet.

Hát én ismerek néhány olyan embert ,akiknek Cassie olyan ,mint egy sima szereplõ nincs vele semmi gondjuk, de nem is õ a kedvencük. Én inkább 3 csoportra osztanám: nagyon szeretni Cassie-t, csak simán jó karakternek gondolni, vagy nem szeretni."

Nagyon erõs és megosztó karakter: lehet imádni, lehet gyûlölni, de aki ismeri a Skins-t, az nem kerülheti ki azt, hogy mondjon róla valamit

Olyanról még én se hallottam ,hogy valaki ne mondott róla valamit ,aki ismeri a Skinst .(Habár a barátaimmal minden karaktert kibeszélünk,akirõl eddig tudtunk.)"

Ja, végülis lehet, hogy igazad van...
De az viszont biztos, hogy ha a Skinsrõl mondasz valamit, Cassie-rõl is mondanod kell valamit...



"ugyanis Õ a Skins lelke...

Hát a Cassie rajongók számára biztosan én is úgy gondolom ,de a Tony rajongók szirint meg Tony.Más rajongók szerint megint más."

Én remélem, nem csak a rajongás beszélt belõlem (lásd az elõzõ hozzászólásomat)...



"Ja, az jó rész (mármint a Chris-es)...
Tudom, hogy ezért az okoskodásért sokan fognak ismét csak utálni, de szerintem az azért nagyon jó, mert ott érvényesül elõször nagyon erõsen az a jó erõs brit társadalomkritikás vonulat, ami miatt imádom a Shameless-t (ugye írtam, hogy az volt az írók elõzõ projectje)...


Shameless...Még sose hallottam róla .Biztos olyan király lehet ,mint a Skins. Neked meik tetszett jobban? Skins vagy Shameless?"

Egyértelmû, hogy a Skins.

Amúgy a Shamelessrõl korábban már rengeteget írtam.
Ez egy elvontabb és kevesebb eyecandy-vel feltúrbózott sorozat, ami inkább tv-s jellegû (a Skins inkább filmes) és egy Manchesteri lakótelepen játszódik (átlagéletkor 10 és 60 között...)



"Hát ja, sokat keverte a sz*rt az elsõ évadban, de szerintem erre részben már magyarázatot kaptunk korábban, részben meg már jóvá is tette...

Az 1x8-ban kaptunk rá magyarázatot? Mert ha igen, azt sajnos nem láttam ,pedig érdekelt volna:("

Rémlik az utolsó jelenet, mikor Tony és Sid beszélgetnek a kórházban?
Ott mondja Tony, hogy õ igazából azért ilyen nagy f*sz, mert ez tetszik az embereknek, és ettõl õ is jól érzi magát.
Ha nem csinálná azt, amit, akkor úgy érezné, hogy az egyéniségébõl túl sokat veszítene + senki nem nézne fel rá, azt pedig nem igazán akarja...
(Még hozzá teszi, hogy nem ez az igazi énje + Effy tudja, hogy nem ilyen és ezért is szereti - ez fontos lesz a késõbbiekben is!)

Ez szerintem elég magyarázat, vagy nem?
Vagy többre lett volna szûkség?



"De most jut eszembe, hogy tegnap már láttad is...
Hogy tetszett????

Nagyon tetszett.Szegény Tony az nagyon s*ar lehet ,hogy mindent újra kell tanúlnia. Jah és persze a buli,ahova nem mehetett el. meg az emlékek.Anwarra rá sem lehet ismerni. Hova tûnt a muszlim vallás?:D Chris és Jal szinte semmmit sem változott és ez épp így a jó.De persze az egész részben vajon meik részlet tetszett a legjobban? Naná ,hogy a Cassie-s:D Nemtudom a fordítás mennyire megbízható ,de ez a részlet nagyon nagy volt. Annyi baj van benne ,hogy kevés részletben szerepel."

Kb. én is így gondolom...
A 2x01-ben nekem is a Cassie-s részek a kedvenceim...
Mi az, végre valaki, aki a 2X01-el kapcsolatban nem Maxxie-rõl áradozik?



"(Ja, és melyik az a suli??? - nekem még azt is magyaráznom kellett még egy-két éve mindenkinek, hogy Dexter nem a rajzfilmfigura, hanem a miami sorozatgyilkos és vérnyomelemzõ!)

A Krúdy Gyula Gimnáziumba Nyíregyházán. Az ott lévõ emberek eléggé érettek a korukhoz képest de inkább csak a "Sikins-es" témában. Persze van közdtük ,aki olyan ,mint az én régi sulimban egy 12 éves.De az én volt sulimban a 12 éves olyan ,mint 3 éve egy 15 éves."

Jó kis hely lehet!
10/10
Vinogradov 2008 okt. 09. - 13:41:37 10/10 Előzmény gemus87
(108/759)
"Vinogradov: sztem ebben nem nagyon értünk egyet, mint ahogy szinte semmiben :) De nem baj, jó ez igy, mert igy mindenki elmondja a maga véleményét, szemléletét."

Hát pont ez a lényeg, hogy ne értsünk egyet!
A vita tart igazán életben egy topicot!



"Cassie a Skins lelke?! Hááát, elgondolkodtató. Aláirom, h bájos, aranyos és szeretnivaló, de nekem vhogy mégsem lett a kedvencem. (Ha lányok, akkor inkább talán Jal.Tudom, neki nem sok szerep jut, de majd most a 2.évadban lesz inkább elõtérben)."

Cassie-t igazából azért tartom a Skins lelkének, mert õ valahogy nagyon-nagyon más, mint a többiek.
Egy teljesen külön világ.
Persze lehet vitatkozni, meg ilyenek, de szerintem egyetlen karakter sincsen (kivéve Sketch-et, de õ a legtöbb szempontból abszolút kakukktojás - pl. nem állandó szereplõ), akinek a motivációi és a világhoz való hozzáállása ennyire csak a saját, a karakter teremtette világban nyernék el az értelmüket, mint Cassie.
Nem azért tartom õt a Skins lelkének, mert õ a kedvenc karakterem, hanem azért, mert az õ önmaga köré épített világa olyan, mint valami szív vagy lélek a Skins világán belül, amiben a Skinsnek magának is minden lényeges vonása tettenérhetõ - csepp a tengerben v. valami ilyesmi.
Na jó, ez most kicsit elvont volt, de ha egyvalaki is értette, hogy mirõl hadováltam most, akkor már nem szaporítottam a karaktereket feleslegesen.



"Én még mindig azt mondom h nekem Sid a kedvenc karakterem, akármilyen is."

Én nem is arról beszéltem, hogy Cassie a kedvenc karakterem - az ezek után magától értetõdik - hanem hogy õt tartom a Skins lelkének.

Amúgy Sid karakterét kedvelem, de már leírtam, hogy nem pontosan úgy és nem is azért, amiért Te, mert nem is olyannak látom, amilyennek Te.



"De nyugi, ahogy olvasom a hozzászólásokat, van még rajtad kivûl Cassandra-fan :) Szóval, nem csak te gondolod igy :)
(Úgy emlékszem, h pontosan csak 1x mondták ki a teljes nevét a 19részben)"

Nem olyan kevés ám a Cassandra-fanok száma (már nem a topicban, hanem a világban)!
(Egyébként a Cassandra név még kétszer hangzik el: egyszer az 1X02-ben, mikor Cassie Michelle anyjával és Malcolmmal beszélget a rész elején, egyszer pedig SPOILER ON: egy, ha jól sejtem a 2x06-ból vagy 2X07-bõl kivágott kimaradt jelenetben, amelyben Cassie találkozik egy öregemberrel, aki elmeséli neked az igazi Kasszandra történetét :SPOILER OFF.



KIS OFF ON:

Kis off: az irtad h egyetemista vagy. Talán pszichológia v szociológia? Csak egy tipp... :) )

Nem, egyáltalán nem.
Történelem ill. filmelmélet és filmtörténet.

:KIS OFF OFF.
boneyard 2008 okt. 08. - 19:57:17 Előzmény Vinogradov
(107/759)
jaja.
egyébként e4 honlapján találtam több videót is (a legtöbb video diary), ami direkt egy kis átvezetõ volt az elsõ és a 2. évad között, ahogy te is írtad.
SPOILER!!!
több is volt, ahol bementek tonyhoz, aki kómában feküdt és olvastak fel neki, vagy magnón üzenetet küldtek neki stb. és az utolsóban végül kinyitotta a szemét :D
meg vannak fenn kimaradt jelenetek is a részekbõl!!
10/10
kpatty96 2008 okt. 08. - 19:49:48 10/10
(106/759)
Na persze, és már annyit áradoztam Cassie-rõl...

Nem vagy egyedül:) Habár én nem tudok róla annyi mindent ,de annyit igen ,hogy idegesítsem vele az egyik barátnõmet,aki nem naon szereti az 1x5(sid)-rész óta ,mert
amikor Cassie bevette a sok drogot a whiskyvel azóta hülyének tartja.

Amúgy érdekes, hogy õt csak nagyon szeretni, vagy (mint meglepetésemre kiderült) nagyon nem szeretni lehet.

Hát én ismerek néhány olyan embert ,akiknek Cassie olyan ,mint egy sima szereplõ nincs vele semmi gondjuk ,de nem is õ a kedvencük. Én inkább 3 csoportra osztanám: nagyon szeretni Cassie-t, csak simán jó karakternek gondolni, vagy nem szeretni.

Nagyon erõs és megosztó karakter: lehet imádni, lehet gyûlölni, de aki ismeri a Skins-t, az nem kerülheti ki azt, hogy mondjon róla valamit

Olyanról még én se hallottam ,hogy valaki ne mondott róla valamit ,aki ismeri a Skinst .(Habár a barátaimmal minden karaktert kibeszélünk,akirõl eddig tudtunk.)

ugyanis Õ a Skins lelke...

Hát a Cassie rajongók számára biztosan én is úgy gondolom ,de a Tony rajongók szirint meg Tony.Más rajongók szerint megint más.

Ja, az jó rész (mármint a Chris-es)...
Tudom, hogy ezért az okoskodásért sokan fognak ismét csak utálni, de szerintem az azért nagyon jó, mert ott érvényesül elõször nagyon erõsen az a jó erõs brit társadalomkritikás vonulat, ami miatt imádom a Shameless-t (ugye írtam, hogy az volt az írók elõzõ projectje)...


Shameless...Még sose hallottam róla .Biztos olyan király lehet ,mint a Skins. Neked meik tetszett jobban? Skins vagy Shameless?


Hát ja, sokat keverte a sz*rt az elsõ évadban, de szerintem erre részben már magyarázatot kaptunk korábban, részben meg már jóvá is tette...

Az 1x8-ban kaptunk rá magyarázatot? Mert ha igen, azt sajnos nem láttam ,pedig érdekelt volna:(

De most jut eszembe, hogy tegnap már láttad is...
Hogy tetszett????


Nagyon tetszett.Szegény Tony az nagyon s*ar lehet ,hogy mindent újra kell tanúlnia. Jah és persze a buli,ahova nem mehetett el. meg az emlékek.Anwarra rá sem lehet ismerni. Hova tûnt a muszlim vallás?:D Chris és Jal szinte semmmit sem változott és ez épp így a jó.De persze az egész részben vajon meik részlet tetszett a legjobban? Naná ,hogy a Cassie-s:D Nemtudom a fordítás mennyire megbízható ,de ez a részlet nagyon nagy volt. Annyi baj van benne ,hogy kevés részletben szerepel.


(Ja, és melyik az a suli??? - nekem még azt is magyaráznom kellett még egy-két éve mindenkinek, hogy Dexter nem a rajzfilmfigura, hanem a miami sorozatgyilkos és vérnyomelemzõ!)

A Krúdy Gyula Gimnáziumba Nyíregyházán. Az ott lévõ emberek eléggé érettek a korukhoz képest de inkább csak a "Sikins-es" témában. Persze van közdtük ,aki olyan ,mint az én régi sulimban egy 12 éves.De az én volt sulimban a 12 éves olyan ,mint 3 éve egy 15 éves.
9/10
gemus87 2008 okt. 08. - 16:13:34 9/10 Előzmény Vinogradov
(105/759)
Vinogradov: sztem ebben nem nagyon értünk egyet, mint ahogy szinte semmiben :) De nem baj, jó ez igy, mert igy mindenki elmondja a maga véleményét, szemléletét.

Cassie a Skins lelke?! Hááát, elgondolkodtató. Aláirom, h bájos, aranyos és szeretnivaló, de nekem vhogy mégsem lett a kedvencem. (Ha lányok, akkor inkább talán Jal.Tudom, neki nem sok szerep jut, de majd most a 2.évadban lesz inkább elõtérben).
Én még mindig azt mondom h nekem Sid a kedvenc karakterem, akármilyen is.
De nyugi, ahogy olvasom a hozzászólásokat, van még rajtad kivûl Cassandra-fan :) Szóval, nem csak te gondolod igy :)
(Úgy emlékszem, h pontosan csak 1x mondták ki a teljes nevét a 19részben)

Kis off: az irtad h egyetemista vagy. Talán pszichológia v szociológia? Csak egy tipp... :) )
10/10
Vinogradov 2008 okt. 08. - 11:45:06 10/10
(104/759)
Talált. Süllyedt...

(Gemus87: Ugye, hogy nem csak én gondolom így?!)
10/10
Madmoiselle Dee 2008 okt. 07. - 21:34:22 10/10
(103/759)
És kire gondolsz a "Skins lelke" alatt? ( :
Cassie? : )
10/10
Vinogradov 2008 okt. 07. - 14:44:23 10/10 Előzmény balfiviz
(102/759)
SPOILER

Legutóbbi értesüléseim szerint mindenkit lecserélnek, kivéve a trónörököst (ahogy valaki itt nevezte õt), azaz Effy-t, és egy teljesen új gárda fog szerepelni a harmadik évadban(/tól), amelyik, vagy legalábbis egy része, az õ barátaiból fog állni.

Arról is hallottam mindenféle dolgokat - de ezek eléggé bizonytalan értesülések - hogy a régiek azért még meg fognak jelenni idõnként az új részekben is.
Ha ez igaz, akkor talán látjuk még Tony-t (hiszen aki Effy-t mond, mondjon Tony-t is), és ha Tony-t, talán még Michelle-t is. Így pedig akkor már reménykedem mások (különösen egy általam nagyon kedvelt és nem régiben a "Skins lelké"-nek nevezett valaki) visszatérésében is.
10/10
rockqueen 2008 okt. 07. - 12:01:12 10/10 Előzmény Madmoiselle Dee
(101/759)
Igen, vasárnap a 2. évad 1. részét ismételték. Csütörtökön is szokták adni, és akkor egy elõbbi idõpontban.
10/10
Madmoiselle Dee 2008 okt. 06. - 17:12:19 10/10
(100/759)
én is azt hallottam h a 3.évadban teljesen új szereplök lesznek mert ugye most ebben az évben elballagnak és 1idõsebb korosztályt fognak mutatni.tehát azt sajnos õk nemtudják eljátszani.ami szerintem hülyeség mert simán meglehetne oldani de hát ez van:(:(
pedig Christ hiányolni fogom sõõõt..láttam h meg fog halni:(:(:(:(
amúgy ami most volt a tv-ben tegnap..az a 2.évad elsõ része volt ugye????