Téma: Sliders

agarik 2011 jún. 16. - 07:13:20
(295/435)
Ez milyen mocsokság! Nem adják le Quinn és Colin egymásratalálását!
Ilyen nincs.
És miért lesz megint vasárnap is Sliders? Múlthéten nem volt, és nem látok semmi okot rá hogy megint sûrítsenek.
agarik 2011 jún. 11. - 14:33:07
(294/435)
A specialeffect team hhetetlenül lusta volt az alter-Quinn karsebének megalkotásakor xD Se mûvér, se szakadás a ruhán...

A kérdés ami felmerült bennem, hogy az anyuciéktól való tárgy bemérése miért Colinhoz viszi õket? Hajaj.

Ja, és érdekelne, mit tervez a TV2 a Sliders elfogyta után? Ötletelésre ad okot hogy ennyire hajtanak arra, hogy pont úgy fogyjon el, mintha hetente vetítenének egy részt.
De addig még a mostani és a következõ (befejezõ) évad hátravan!
agarik 2011 jún. 05. - 17:08:31 Előzmény nikato
(293/435)
Szerintem Quinn másvilágisága eléggé érdekes volt.

Az viszont korántsem baj, hogy a ki kivel kavar szálak nem léteznek. Borzalmas lenne, ez a mosti részbõl kiderült.

No és hogy micsoda zagyvaságok élnek Maggie fejében! Kicsit se gyanús neki hogy Remi világa világa, a sajt világa, és Quinn világa teljesen összemosódott a fejében xD

Amúgy már egész kezdtem beleélni magam hgy Maggie az erõ, Remi a szív, Quinn az agy, de kicsit megzavartak azok a Quinn mint dzsigoló villanások...

A vége a résznek sem volt egészen tiszta: a hotel bárjában még a VR-világban ülnek, vagy már máshol?

Az meg kicsit már izgat, hogyan is akarják megtalálni a tesót... Hogy a legkisebb utalást se kapták abból a hiperspéci kütyübõl, hát kicsit zagyva.

Amúgy szerintem a sorozat halála az állandósuló téma. Mindenhol kromagok, mindenhol a kromagok elleni küzdelem - elvész a világok különbözõsége. Ez nem a Csillagkapu, khm.
8/10
nikato 2011 jún. 04. - 16:12:14 8/10
(292/435)
Ez a sorozat az eredeti csapattal volt jó, az is csak addig amíg nem jöttek a kromagok. SPOILER: Az volt mindennek a legalja amikor Quinn-rõl és Colinról kiderült, h másvilágról valók. SPOILER VÉGE
agarik 2011 jún. 04. - 14:44:22
(291/435)
Érdekelne, mitõl lett a mai a magyar tematikában az 52. rész. A pilotot ugyan két részben adták, de más kétfelé bontott részrõl nem tudok (pedig még egynek lennie kellett). Viszont elméletileg eddig az eredetihez képest pontosan vannak leadva a részek (se több, se kevesebb).

A kromagok végkép azonosulni látszanak a nácikatona klisével.

A fegyver 4-es fázisa azonban komolyan érdekelne. Elvégre minden valószínûség szerint a bolygón lévõ összes kromag megnyúvadt tõle, vagy ha nem, akkor is elegen. Bõven feleslegessé teszi a további szaladgálást a birtoklása, lemásolása és feljavítása szvsz.

Holnap pedig megint lesz rész, kérdés vajon a focimûsor-ismétlés miatt kimaradt részt pótolják-e így, vagy mi van. Elég nagy a káosz a TV2 mûsorstruktúrájában néha...
agarik 2011 máj. 21. - 14:48:20
(290/435)
Érdekes pszichológiai vonása a sorozatnak, hogy a lázadók mindíg a jó oldalt képviselik, és tökre összetartók :D

A világbemutatás megint elsikkadt (a fõvilág mellett kaptunk 2 nagy semmit).

A kreácionizmus bemutatása viszont jól sikerült!
agarik 2011 máj. 14. - 22:44:02
(289/435)
No, ez elég tömény volt. Odakint nagyban dúl a "gonosz", ezek ülnek a "kocsmában", aztán a "csuklyás alak" jól kezükbenyomja a küldetést.
Remy legalább hamar meglett, de egy pillanatra ledermedtem, hogy Quinnt jól elviszik pár rész erejéig xD

Amúgy Maggie miért is nem ment vissza a saját világából kitelepültekhez?

És vajon hogyan követték a fotonnyomokat 3 HÓNAP múlva? (Mert nyilván oda-vissza csúszkáltak az elõzõ rész világához képest a folytonos javítgatás közben.)

No és miért nem áll rendelkezésükre a szülõk világának koordinátája? Ja, hogy úgy túl egyszerû lett volna?
offtopic
agarik 2011 máj. 08. - 15:44:12
(288/435)
nincs msn-címem
agarik 2011 máj. 07. - 22:45:01
(287/435)
Fórumon lehet igazán floodolni.

Amúgy most nem floodoltam, mert idõközben változott a hivatkozott adat, és azt korrigáltam, ellentétben veled, aki a megkezdett gondolatát több hsz-en keresztül közli másodpercenként ömlesztve (ezt hívják floodnak).

Btw, jó hogy nincs minden nap, mert akkor pár részrõl tuti lemaradnék. És most az egyszer szeretném látni az egészet hiánytalanul.
agarik 2011 máj. 07. - 14:41:56
(286/435)
Mármint jövõhéten. Feltéve ha. Zavaró az állandó mûsorváltozás.

Na, legyen vmi kreatív is:
a "szabadságra mente" epizódot végülis mûsorszerkesztésleg "logikus" volt az utolsó Rickman-rész elé tolni, elismerem.
agarik 2011 máj. 07. - 14:39:06
(285/435)
Nah, holnap indul a 4. évad!

Ez a rész tök fölösleges volt, hiszen egy az egyben koppintása volt a Dr. Moreau-filmeknek...
Az egyetlen eredetiséget Rickman teljes elkorcsosulása hozta.

Színészek helyett talán jobb lett volna forgatókönyvre költeni.
agarik 2011 ápr. 30. - 14:24:31
(284/435)
Nah, végre vki elmagyarázta Maggienek, nagyjából mit is várnak tõle (legalábbis elnézve a színészi teljesítményét).

Ez a "szabadságra mentem" koncepció igen "érdekes".

Mérgezõ telepata óriáskígyók már szinte fel sem tûnnek ezen rész során xD
agarik 2011 ápr. 24. - 17:52:56
(283/435)
Már tudom mitõl útálta mindenki a 3. évad Maggie-s részeit. Kari Wuhrer úgy mozog mint egy modellszakmából szalajtott cicababa (ami egyáltalán nincs összhangban a szerep szerinti karakterével), és még a hangja is idegesítõ. Viszont a többi szereplõvel legaább öszhangban dolgozik.

Egy pár kérdés:
- miért van hogy mindíg csak Mr. Rickman UTÁN kell csúszniuk? Olyan könnyen elveszhetnnek tõle a multiverzumban, én nem is értem.
- A ketyere ugyebár X kilométeres körzetben rakja le õket San Franciscohoz képest (vagy ez az új akármihez képest). De ezt programilag hogy lehet kifejezni? Nyilván nem sima térkoordinátákkal, hanem a Föld felszínéhez képesti koordintákkal. Ez viszont szerintem nem megoldható ebben a koncepcióban :)
- ha beállítható hova csússzanak, miért nem clehet a célállomás ugyanaz a világ, ahol a belépési pont van?

A tegnapi részbõl csak egy idézetet: "1897 óta bûntettnek számít vámpírnak lenni". LOL
offtopic
Thousand Lakes 2011 ápr. 18. - 22:15:37
(282/435)
agarik 2011 ápr. 18. - 19:43:01 Előzmény topikos8
(281/435)
A lény alakra és viselkedésre is a Csillagkapu goauldjára hasonlított, nem a 8. utas alienjére.

Ami érdekes, hogy az eredeti sorrendhez képest a 42. részt nálunk a 38-ként adták (ami érthetõ, lévén ebben a Professzor még élt - az Idõgép-rõl koppintott rész). A 43. résznél (a Másik Quinn a ködös erdõben) állt helyre a sorrend.
Az viszont érdekesebb, hogy a 44. részt a TV2 valamiért a 46. rész helyére úsztatta.

Az e vasárnapi duplarész feltehetõleg a jöv. heti húsvéti kimaradás pótlása, bár én nem nagyon látok külön húsvéti mûsort, de annyi baj legyen. A nagy kérdés, vajon leáálnak-e a 3. évad végén, vagy jön hétvégente (vagy vmi normális egyéb idõpontban) a 4 (és aztán az 5.)?
topikos8 2011 ápr. 17. - 12:18:39
(280/435)
Hm, ma 2 rész is lesz.
topikos8 2011 ápr. 16. - 15:59:08
(279/435)
Vacak koppintása volt a nyolcadik utas neve, halál címû filmnek.
csanesz007 2011 ápr. 16. - 12:57:07
(278/435)
jujuj:D ma lesz a "hányós nõ":D régen, mikor még elõször láttuk a sorozatot a tesóimmal, mindig így hívtuk:D
twillight 2011 ápr. 10. - 14:50:39
(277/435)
Nah, már azt se mondják meg hány világon csúsztak keresztül.
twillight 2011 ápr. 09. - 14:48:43
(276/435)
A Bûbájos Boszorkákat többet ismételték xP