Téma: So Ji Sub

hanguktaekwondoo 2020 ápr. 07. - 16:02:38
(8268/8268)
Ez egy elrendezett házasság. Muszáj volt , mert hyung lába alatt már nagyon égett a talaj. Évtizedekig nem lehet titkolni a valót, ha az ember médiamunkás, nősülni kell. Ez kint bevett gyakorlat, nem egy meleg színész -celeb -zenész rendezte így le az okvetetlenkedő és tapló külvilágot. Jól tette, mert az emberek ostobák és azonnal szétbukna a renomé, ha kiderülne, amiről nem árt nem beszélni. Ez a hölgy vszleg kapott egy kis lóvét, meg a garanciát, hogy Jisub pajtásra eső fényből vmennyi rá is sugárzik. De az is lehet, hogy rajongó és ingyen -bérmentve vállalta.
Korea kedvenc úszóbajnokának úgy hiányozhatott ez a házasság, mint nekünk a kinti nagyi szendvicsére a porcukor.
Mindenhol kajabálva, hangsúlyozottan: "officially married"
afisölli
de egy nyamvadt közös kép nincsen :-)
pedig egy kép százszor többet mond mint a sok bizonygatás
lehet, hogy éppen emiatt nincsen kép :-)
https://www.youtube.com/watch?v=jPbxog-w1ro
pi 314 2019 máj. 17. - 10:34:32
(8266/8268)
Hát ezt is megéltük! :) Sok interjúban elmondta, hogy a "Be with you"-ban is és a "Terrius behind me"-ben is gyerekszereplőkkel dolgozva rájött, hogy mennyire szeretne már családot. Hajrá!
(Persze az egyik szemem sír, a másik nevet.) :)
bori4 2019 máj. 17. - 10:21:13
(8265/8268)
A hölgy munka közben .... :))))
bori4 2019 máj. 17. - 10:10:31 Előzmény Caffe
(8264/8268)
Lehet, hogy utolérték? :))
Caffe 2019 máj. 17. - 09:13:09
(8263/8268)
bori4 2018 okt. 11. - 09:32:19 Előzmény micike_MSc
(8262/8268)
micike_MSc 2018 okt. 10. - 23:59:53 Előzmény bori4
(8261/8268)
Bár nem tudom, mikor lesz rá időm, de érdekelne ez a sorozat, az eddigi részeket már be is gyűjtöttem, viszont a feliratot nem tálalom. Le lehet tölteni valahonnan, vagy csak online nézhető?

Nagyon helyesek így együtt, sőt ez a kislány és kisfiú nemcsak egyszerűen "cuki", hanem kifejezetten szépek is! :))))
https://youtu.be/4c4trLATBBY
bori4 2018 okt. 10. - 18:31:34
(8260/8268)
Szia!
Igen, épp az imént fejetem be a 4. részt (vagy a 8.-at ha úgy vesszük).... Eddig van felirata is, azaz naprakész a sorozat vetítésével, hála a fordítónak :-))))
Hát hogy is mondjam.... szóval maradjunk annyiban, hogy most kezd beindulni az izgalmas része. Eddig olyan bájos volt , ideje hogy férfiasodjon :)))))))
pi 314 2018 okt. 10. - 15:05:41
(8259/8268)
Szia Bori!
Nézed a Terius Behind Me-t? Hogy tetszik?
Üdv: Ili
bori4 2018 júl. 01. - 23:24:28
(8258/8268)
Magyar felirattal nézhető Jisub legutóbbi filmje, a Be with you.
Köszönjük Rhubarbnak a fordítást. :)))

http://hotspicyramen.blogspot.com/2015/07/filmek.html
bori4 2018 máj. 25. - 11:40:28
(8257/8268)
A valóságshow után szeptemberben új sorozat indul a MBC sugárzásában, Terrius behind me címmel.
A főszereplők Ji Sub, melette Le Yoo Young színésznő megerősítést nyert. A hölgy inkább filmekben szerepelt ezidáig; a Tunel c. sorozatból esetleg ismerős lehet.
Az előzetesek szerint ez egy potenciálisan mulatságos rejtélyes romantikus komédia lesz,
Oh Ji-young írja a forgatókönyvet és a Park Sang-hun rendezi. Ez a forgatókönyv-író volt a szerzője a Sopping Lajosnak, a rendezőről semmit nem tudok.
Olvasom a Soompin, hogy júniusban már forgatnak az egyik helyszínen, mégpedig Lengyelországban, Varsóban.
A forgatás lehetséges helyszínei között nagy versengés folyt Varsó, Hongkong és Románia között. A lengyel főváros kiemelkedő turisztikai és infrastrukturális kínálatával nyert. Emellett a lengyel nemzeti légitársaság speciális jegyajánlatot készített a filmszemélyzet számára....
Mindkét ország a turizmus kölcsönös fellendülését is várja a közös projekttől...
Na, azt hiszem, mindent összeszedtem, amit perpillanat lehet tudni erről :)
micike_MSc 2018 márc. 20. - 16:04:36 Előzmény bori4
(8256/8268)
Ez csak természeteSSH. :))))
Nem tudom, nézted-e, de a hétfői adatok szerint 20ezer híján egymillió nézőnél tart a film... (6 nap alatt)

Néhány elküldött hsz. után azt gondolom, hogy egy link csak akkor működik másolás nélkül, egy kattintással, ha entert nyomunk utána, mielőtt elküldenénk.
(Mint pl. Word-ben, amikor egy szövegbe másolt link enter után kékre és aláhúzottra változik...)

A gugli-fordítós szövegek néha borzalmasak, de azért érthetők. :)))
További szép napot! :)
bori4 2018 márc. 19. - 13:27:16
(8255/8268)
A Be with you bemutatóján készült a videó és hoztam a "monológját" szintén guglis fordításban ...

https://www.youtube.com/watch?time_continue=93&v=sJK9F-zcgvU

"Szia, örülök, hogy találkoztunk, én vagyok Jisub.
Élvezed a filmet?
Úgy tűnik, nem jött sok ember. (No! Nevet)
Több vicces jelenet volt, mint amire számítottál, ugye? Az utolsó rész szomorú volt. Annyira sírtam, hogy figyelem.
(Nagyon élveztük) Köszönöm.
Régóta, melódrám filmet csináltam és bemutattam.
Őszinte legyek, boldog vagyok, mert Koreában ilyen filmeket nem gyakran csinálnak.
Ha élvezted, mint tudod, sokat kellene támogatnod.
Annak érdekében, hogy ezek a szívmelengető és puha filmek még többet készüljenek, ezért kérjük, sokat emlegetjen.
És ebben az évben számos különböző esély van, amellyel találkozunk.
Én drámát csinálok, és különféle show-t csinálok.
Mindig én vagyok, és úgy tűnik, én magam is mindannyian ott leszek.
Hogy őszinte legyek, előre látom. A forgatás még nem indult el.
Hamarosan meg fog kezdeni. Kíváncsi vagyok, hogyan fogják felvenni. Ha megjelenik, kérjük, nézze meg.
Azért döntöttem úgy, hogy jó lenne, ha a nézők nyugodtnak, meggyógyultak és helyreálltak.
Szóval érdekesen nézzük. Ezután ismét TV-drámával fogok jönni.
Azt hiszem, az idei menetrend már tele van.
Nagyra értékelem mindazokat, akik megtekintették ezt a filmet.
Hamarosan elindul a színház körvonala, akkor jössz, igaz?
Nagyra értékelem, ha nem zavarja a többieket, kérjük, vigyázzon egy kicsit.
Promóció! Köszönöm!

Ahogy nézed a filmet, ha valakit szeretsz, kérlek, győződjön meg arról, hogy a "Szeretlek" szót mondja.

(Szeretlek!) Igen, szeretlek is. Köszönöm!"
bori4 2018 márc. 19. - 13:03:16
(8254/8268)
Jisub és Park Shin Hye egy közös valóságshow műsort vállaltak a tvN csatornáján, amely áprilisban kerül adásra és jelenleg már forgatják Jeju szigetén.
Ketten lesznek elzárva egy erdő közepén, mindenféle civilizációtól és áldásaitól mentesen kell megbirkózniuk a napi élettel....
"A "Kis Ház az erdőben" lesz az élő hálón kívül. Tehát a Ji Sub és a Park Shin Hye az erdő közepére fog menni, ahol senki más nem lakik, és nem marad ki a hálózatból. A házban, ahol maradni fognak, nem lesz villamos energia, így nekik kell áramot termelniük, és meg kell találniuk az ételeket és egyéb szükséges ellátásokat az erdőben. " - forrás Soompi gugli fordítással.. :))))

Igencsak pezseg az élete... :)
bori4 2018 márc. 19. - 11:12:09 Előzmény micike_MSc
(8253/8268)
Szia Micike!

Köszönet a barátlátogatásért, no és a friss adatokért is .... :))))

(Érdekes, a link csak bemásolva működik.. :( )
micike_MSc 2018 márc. 19. - 00:59:15
(8252/8268)
Be with You.
Vasárnap estig 880.530 nézője volt a filmnek.

Ezen az oldalon minden nap éjfél után frissülnek a nézettségi adatok. :)
movie.daum.net/moviedb/main?movieId=115112
bori4 2018 márc. 14. - 13:46:59
(8250/8268)
Útjára indult hazájában Jisub új filmje, a Be with you...
Első adatok biztatóak. Jegy foglalási ráta: 61,2 %, ami jelenleg az 1. hely!!!! Az emberek, akik eddig látták, 10 pontból 9,2-re értékelték, ami nagyon magas szám!
Sok sikert !! :))
bori4 2018 márc. 13. - 09:29:45
(8249/8268)
Rhubarb betervezte a film fordítását

Köszönjük! :))