Gabriella54 2009 máj. 29. - 00:57:19 Előzmény mulao
(11/11)
Légy szí' világosíts fel, hogy ebben mi volt a beszólás! Vagy már a vélemény sem szabad?!
mulao 2009 máj. 27. - 03:24:40 Előzmény Gabriella54
(10/11)
Nem tartom magam olyan köcsögnek, hogy rögtön beszóljak valakinek.
Gabriella54 2009 máj. 26. - 08:05:50
(9/11)
Nagyon félreértettél valamit, egyszerûen azt mondtam, hogy Magyar Attila nem éppen "Benedek-alkat"
Amiben eddig láttuk, nagyon tetszett, pl. a New York-i történetekben kiváló volt, csak épp...szerintem nem neki való. Pláne ha belegondolsz, hogy jelenleg Kamarás Iván játsza ugyanezt a szerepet.

u.i: tényleg nem bántásból, de ezen majd'két hónapig kellett gondolkodnod?!
mulao 2009 máj. 26. - 04:15:14 Előzmény Gabriella54
(8/11)
Ne haragudj, nem kötekedni akarok, sem sértegetni, meg semmit ilyet, de akkor most Te, csak azért kötöttél bele abba, hogy Magyar Attila Benedeket játszik a Sokhûhó semmiértben, mert Kaszás Attila valamikor játszotta!? Tudom én, saját bõrömön tapasztalva, milyen dolog a rajongás egy színészért, de ez mitha már túlzás lenne............
offtopic
Gabriella54 2009 máj. 25. - 01:50:58
(7/11)
Ezek szerint sok dologban egyezik az ízlésünk :)))
mulao 2009 máj. 24. - 23:46:28
(6/11)
Na, akkor egyetértünk!:) Érezhetõ már írásomból, hogy csak ezt láttam, de ez nagyon tetszett.:) Érdemes bármelyik színházban megnézni az elõadást.:)
mulao 2009 máj. 24. - 01:57:16
(5/11)
Jóhát, ez talán csak nyáron a Nyári Játkokon látható, bár én is már 2006-ban láttam, azóta meg nem nagyon voltam, lehet már nem is játszák. Egyébként én nem hiszem, hogy kifejezett koppintásokról van ilyenkor szó, Shakespeare-t illik, sõt kötelezõ minden színháznak játszani, és egyébként is a világirodalom kiemelkedõ írója (volt).
mulao 2009 máj. 23. - 03:51:57
(4/11)
Nem tudom melyik színház adta elõbb, de azt se tudom, hogy mennyire koppintott az egyik a másikról.
mulao 2009 ápr. 01. - 00:04:52
(3/11)
Én nem láttam az álltalad említett két színészt Benedekként,de nekem Magyar Attila játéka nagyon tetszett,szerintem mikor én láttam nagyon jól játszott.De a Vidám kísértetben is nagyon tetszett.És igenis jól állt neki,Kovács Vandával aranyosak voltak.Persze csak szerintem.
Gabriella54 2009 márc. 31. - 23:55:15 Előzmény mulao
(2/11)
Jézusom, Magyar Attila, mint Benedek? Nem bántásiból, de egyáltalán nem az õ karaktere! Talán azért, mert Kenneth Branagh és Kaszás Attila ebben a szerepben kimagaslót nyújtottak?!
mulao 2009 márc. 31. - 00:46:30
(1/11)
Ez lehet az a Sok hûhó semmiért, amit talán 2006-ban láttam a Festetics kastély parkjában. Emlékszem nagyon tetszett, nevetni is lehetett. És a színészek játéka illetve, hogy ki adták elõ, arra se lehet panasz. Gubás Gabit kiemelném most, mert nagyon tetszett a játéka és mivel autogrammot is kaptam tõle, és nagyon kedves volt.:)
Vagy Magyar Attilát aki játéka, szintén nagyon tetszett, illetve egy kedves és hosszú szövegõ autogrammot kaptam tõle. Kovács Vandát is kiemelmém, nagyon tetszett õ is. De a többiek is nagyon jók voltak. Emlékszem tetszettek, a színészek is, meg minden, de a díszlet elég egyszerû volt, mármint egy helyszín volt felépítve, végig ott kellett alkotniuk a színészeknek. Pedig nem végig ott játszódott, ha jól emlékszem.