7/10
libra26 2019 aug. 20. - 12:07:40 7/10 Előzmény mihenike
(947/1547)
Szia :)
Mókusnak az erdőtűz :) találó :))
Igen-igen a Figen&Mehmet szál szinte garantált :D de mit bánom már én, csak találjon valami boldogságot ez a szegény öreg Mehmet... (Hasrethez egyik nője sem érhet fel) - ha már Mehmet szerelmi élete - egyszerűen fantasztikus, hogy Hülya mindig rosszul volt a bátyja szerelmeitől :D Fülyával csak kényszer bájolgott, amikor Mehmet azt mondta elveszi Hasretet, majdnem belefulladt a vízbe, amit ivott, Cemrét gyűlölte első perctől... Figenhez mit szól majd? Haha :) teljesen a testvére megszállottja :D

Amúgy mikre nem jössz rá!!! Nekem ez eszembe se jutott volna, pedig néztem az Ezelt régen :O bár ez már csak homályosan van meg, hogy a két öreg visszaemlékezett stb.

Jajj nekem tudod ki ismerős még? Az egyik rendőr (Orhan talán) aki Ömer mellett dolgozott... Megőrülök, mert nem bírok rájönni, hogy láttam e már másik sorozatban :D
mihenike 2019 aug. 19. - 23:58:21 Előzmény libra26
(946/1547)
Hülya valami zseniális! engem ki is rázott a hideg, amikor beszélt! de Bahar is jól játszott! Ates pedig nem viselkedett vadbaromként!!!!
Volki-tolkit megváltoztatta a szerelem!
Apropó, addig addig gondolkozam, hogy rájöttem, hogy az Ezelben játszotta az egyik maffiózó fiatalkori énjét... tudod volt a 2 nagy öreg ellenség, akik mindig visszaemlékeztek....
Reyhan olyan idegesítö mint Cemre volt... ùgy hiányzott mint mókusnak az erdötüz :)! màr alig várom, hogy Baharék kiérjenek a piacra :D
Jah szegény Figen sem zavar sok vizet... de figyeld meg, hogy szerelmes lesz Mehmetbe :) haha
mihenike 2019 aug. 19. - 23:39:39 Előzmény libra26
(945/1547)
Szia :)!
OFF
oké :) igaz, én már kb 1 hónapja végig néztem, de a nagyobb, lényegesebb dolgokra emlékszem :) Nekem nagyon tetszett, az utolsó 4-5 részt kivéve... jó sorozat volt, engem meggyöztek a színészek :D írtam a sorozat portjára is egy kis szösszenetet, amikor befejeztem :D
OFF
7/10
libra26 2019 aug. 19. - 15:51:23 7/10 Előzmény mihenike
(944/1547)
Szia! A Piszkos pénzzel el vagyok maradva, de a soron következő hétvégén tudom majd behozni... Szólok, amint végig néztem :)
7/10
libra26 2019 aug. 18. - 17:23:05 7/10 Előzmény mihenike
(943/1547)
Sziaa sikerült megnéznem nekem is a részt!!! :)

Na végre :) óriási jelenet volt a rávezetés az igazságra... Amikor arról volt szó, egy anya sose felejti el a kisbabája illatát, ott majdnem bekönnyeztem, pedig nem szokásom, inkább a nevetéstől szoktam :))
Igazad van, Hülya olyan szöveget nyomott, hogy kész, de akkora drámaiság van ebben a nőben, néha egy-egy nézésében is, hogy én abban a minutumban elhittem neki ezt is "Bahar, anyád helyett anyád leszek" :D :D valamit láttak benne a forgatókönyvírók is, mert a főszálakban, a nagy csattanókban mindig szerepet kap...
Baharral most tényleg majdnem együtt sírtam... Ilyesmit megtudni azért... Végig ott volt a kislány a közelében...

Nagyon tetszett az, hogy párhuzamosan Sultanék meg Zuhaltól "félnek" a piacon, mondván "Hülya úgysem mond semmit" :D áááá a balhé jelenet :D Salih és a baseball ütő... Zuhal ezúttal pár csomag zellerben? végezte, csak óvatosan, Figen hogy fog zellert kapni?? Bár előző nap is azért ment a piacra, mert mindig azért megy... Fő az egészség :) Zuhalnak most már naponta fetrengenie kell valamiben :D Volkan... Meglepett, de komolyan viszonylag normális a tag :D...

Ganime :D jajjj jajjj mi lesz még itt

Ez a Reyhan-gyilkosság mire volt jó? Ates nehogy unatkozzon :) de ja egyébként ez a szőnyegbe csomagolás nagyszerű :D és lazán kidobja a kukába... Mert ott nem találják meg, ja de :D olyan felesleges az egész szál, szinte feldühít amikor a kolduslány akcióit kell nézni

Alig várom, hogy Baharék kimenjenek a piacra! :D Sultan fejét mindennél jobban várom :D haha jó lesz
mihenike 2019 aug. 16. - 23:54:00 Előzmény libra26
(942/1547)
folytköv
Reyhan betette egy szeméttárolóba a hullát, mondván, hogy ezt csak Atesért teszi!!!! végem van!
De a lényeg! Hülya ùgy csürte-csavarta a vallomását, hogy majdnem én is szívrohamot kaptam, nem csak Bahar!
Hülya olyan dumát vágott le, hogy csak néztem :)
mindenestre ezt jól megcsinálták! Bahar szenvedése is hiteles volt!
Közben Efsun meg Szultánt osztja a piacon, hogy ha bizony fény derül az igazságra, akkor azért Sultan lesz a felelös és többet nem àll szóba vele... Salih pedig megvédi Sultant. (ez a 2 jómadàr nem fog egymásba szeretni?!? az hiányzik még nekünk :))
Szóval végre Bahar és Ates meg tudták, hogy Deniz életben van és nem más, mint Nuran! ahogy Hülya mondaná, olyan mint egy tündér :) és Ö mostantól kezdve olyan lesz Baharnak, mintha az anyja lenne :)!
Nagy örömükben elmentek Nuranhoz az iskolába, de be kellett látniuk, hogy a gyerekre nem ronthatnak rá egy ilyen információval...
Már várom, hogy mit fog kapni Efsun a piacon Bahartól :)!
jó hétvégét mindenkinek
mihenike 2019 aug. 16. - 23:15:42 Előzmény libra26
(941/1547)
Szia! és Sziasztok!!!!
nem bírtam vele vàrni holnapig és betöltöttem a ma esti részt :) még el sem jutottam Hülya nagy vallomásàig, de máris írnom kell...
Reyhan kedves a jó öreg Nuran nyomdokaiba lépve hurcolássza a szönyegbe tekert hullát... „jajjj csak valaki meg ne lásson“
De amit a piacon müvelnek Efsunék... kifogytak a L‘efsun ruhákbòl és már bazári ruhákat árulnak, amikor Salih nyomtatott címkét, de elrontották és Leszun lett belöle :) haha :) megjelenik Volkitolki és Zuhal: @na megjött az Adams family@
Ennél màr csak az volt jobb, hogy ma Ganimetnek lánybùcsùja lesz és holnap esküvö :D miiii vaaaaan?!? :D
aztàn a piaci verekedés felbecsülhetetlen, Salih elövette a botját is :) ez az ember egy karikatùra :) eddig nagyon jókat nevettem :) folytköv.
mihenike 2019 aug. 16. - 15:56:30 Előzmény libra26
(940/1547)
off
látom hogy a tv2-n véget ért a piszkos pénz! te már láttad?!?
off
7/10
libra26 2019 aug. 16. - 12:16:48 7/10 Előzmény mihenike
(939/1547)
Beyza :D mikor Kenan mondta neki, hogy emlékszik rá babakorából... "Akkor is mindig ilyen bamba fejet vágott" :)
Ma feje tetejére áll minden :D lehet ide csak vasárnap tudok jönni megvitatni, de nem fogok eltűnni, erről mindenképp beszélni kell majd :D
Mindenkinek jó szórakozást a mai részhez! ;)
mihenike 2019 aug. 16. - 11:03:55 Előzmény libra26
(938/1547)
jaj, tényleg, egyszerre írtunk :)
akkor befejezem a tegnapi részt:
Cemre eltünt, de szerintem az sem lett tisztázva, hogy miért vesztette el az irányítàst a kocsi felett?!? az nem Ates hibája volt! szerintem Kenanék elvágták a féket, hogy Cemre ne tudjon tanùskodni!

Komolyan mondom, Reyhan ùgy csomagolta be a halott bátyót, mint annak idején Nuran mama a jó öreg Yusuf ùrat!!!! és most mi fog vele csinálni?! Atesnek nincs kertje, nem áshatja el.... :D de az is kegyetlen volt, hogy Ates meg Bahar nem vették észre, ùgy elbùjt :)! hehe :)

Hülya felhívta végre Atest és Bahart! irány a villa! ezt a szálat nem hùzták annyira, Hülya elég gyorsan színt fog vallani!

Müge pedig mehet a klinikára... ott már ùgyis jól ismerik öket....
(Beyza hülye feje :) )!!!!

7/10
libra26 2019 aug. 16. - 10:34:27 7/10 Előzmény mihenike
(937/1547)
Sziaaa pont most írtam én is a tegnapról!!! :D
7/10
libra26 2019 aug. 16. - 10:33:51 7/10 Előzmény mihenike
(936/1547)
Sziaa! :)

Hát Sultan majd most megnézheti magát inkább, amikor Hülya elmondja az igazat Baharnak és Atesnek :D ugyanis tegnapi reszben elindultak a villába mert Hülya felhívta őket, hogy akar valamit mondani Efsunról, Sultanról és Nuranról!!! Ma jön az igazság pillanata!! :D

Jajj és amik előtte voltak, dióhéjban:
Müge csúnya rohamot kap,amikor Cemal elé áll, hogy közölje, elfognak válni és erre Sultan is áldását adta, mármint arra, hogy elvegye Zeynepet :D Kenant felmentik, mivel a két társa magára vállalja a dolgokat, Cemre Atahan eltűnt, nem tud vallomást tenni, Hülya Atahan pedig mentális állapota miatt alkalmatlan rá - most kb.a bíró szavait idézem :D Így nincs semmi terhelő bizonyíték....
Kenan a bíróság előtt megnyugtatja virágszálamat, hogy még elköszön a benti haveroktól,,de utána úgy élhetnek, ahogy régen :) szinte megható... :D

Kamil úr megkéri Ganimet!!!! Sultan szörnyen féltékeny... Efsun fél, hogy na most Hülya aztán anyatigris módjára betámad Müge miatt... Akiért jönnek a klinikáról...
mihenike 2019 aug. 16. - 10:31:16 Előzmény libra26
(935/1547)
Sziiiiiia! sziasztok :)
329-1.
amíg Kenan angolosan távozott a bíróságról, addig Ates dührohamot kapott!
Müge tanulhatna az anyjától, ami a hisztit illeti, mert egyáltalân nem volt hiteles!
Sultán most nyeregben érzi magát, de Efsun sejti, hogy ennek nem lesz jó vége!!!!
Sultán hogy illegette magát Kamill ùrnak :)
Ez a lánykérés .... ahogy Efsun kommentálta „hova kerültem? ez egy fantasztikus film? hol a kandi kamera!“
haha :)
folytköv
7/10
libra26 2019 aug. 16. - 10:25:47 7/10 Előzmény nőinéző
(934/1547)
Szia :)
Köszi ezt a sok infót!:) sok mindenre rávilágít azért :D

Igazad van, Müge talán ehhez még fiatal volt itt, annyira nekem se jött át a jelenet...
mihenike 2019 aug. 16. - 10:09:05 Előzmény libra26
(933/1547)
szia! 328-t megnéztem!!!!

Ez a Zuhal mekkora egy szemétláda?!? megmérgezi Ganimet és gondolja, hogy majd Dr. Kamil Casanova megmenti! látszik, hogy csak vette a diplomáját :D
Secil is szánalmas, senki sem törödik vele, csak Ganimet, erre segít megmérgezni... katasztrófa!!!!

Volki tolki lelkiismerete megszólalt!!!!
Bahar&Ates egy „galambposta“ hatására felkeresik Efsunékat :) komolyan mondom, ennyi sületlenséget összehordani?!? azért mert adtak pénzt Mehmet papának, azért még nem kellene abba a putriba költözniük :D! de ök ùgy állítják a hazugságokat, hogy szerintem ök maguk el is hiszik :D!

Arda a buszon zseniális volt :D Efsun szerint ez a szegények sportja! Nuran nagyon élvezi, hogy szegény gyerek lett... Apa itt kiderül, hogy ki az igazi férfi :)! Jaj Efsun elsodor a tömeg a buszon :) kééész :)

Mehmetnek ennyire hiányzik a kis Nuran?!? biztos érzi az igazi köteléket kettöjük között!

Kenan...“virágszálam ùj életet kezdünk“
„Mehmet, mindent ott folytatunk, ahol abbahagytunk“ :)!!!!

Cemal vs Szultan vs Zeynep
Zeynep még mindig Ardát szereti, de másodjára is hozzá menne a kis hobbithoz, csak váljon el Mügétöl... Sultán pedig boldogan végig nèzné Müge és Hülya szenvedését...
7/10
nőinéző 2019 aug. 15. - 20:42:24 7/10
(932/1547)
Sziasztok !
Egyetértek én is, a pasik a szakállal bűn randák:) Mehmet Emir gazdag és elegáns, de a szakálla és a frizurája (egy-két kivétellel) ápolatlan, nyíratlan. Csak Ismail nyomozó volt szimpatikus férfi.
A kicsi lány szerintem is hasonlít Baharra, és nagyon jól játszik. Nem úgy, mint ma Müge a hisztivel.
Nekem nagyon hiteltelen volt, igaz még fiatal, tapasztalatlan az ilyen élethelyzetben, - az arcjátéka
nekem 0 volt.
A komédia vonal nem lehet véletlen, Kenan és Szultán főleg komikus színészek.
Az új Zeynep anyukája azt hiszem egyiptomi, azért olyan egzotikus az arca.
A régi Zeynep (Aybüke Pusat) 1995 -ös születésű balett táncosnő, 2o14-ben szépségkirálynő 3. hely,
nyert a Legyen Ön is Milliomos-ban. Arról nem találok semmit, hogy kirakták vagy kilépett a sorozatból, de a Familia című sorozatban kezdett szerepelni a e sorozat helyett.
Nurant viszont kirúgták .
Ja, és a Wikipédián meg lehet találni a Sorsok útvesztője ismertetőjét, forgatókönyvíróból 13 db van!!! :D
Akkor ne csodálkozzunk.........:D
esmeralda 2019 aug. 15. - 19:44:46
(931/1547)
Sziasztok! Holnap jön a nagyjelenet, amikor Bahar és Ates megtudják az igazságot. Ez barom Ates meg a szutykossal van elfoglalva, és sikerült szerezni magának egy újabb ellenséget, a lány mostohaapja fogja majd üldözni.
Érdekes ez a török mentalitás; amikor Ates üldözőbe vette Cemrét, utána kereste kétségbeesetten. Most meg a kis szutykos kést márt a mostohabátyjába, aztán mikor az meg is hal, siratja. Mit gondolnak ezek, amikor egymásnak esnek, azt hiszik, a megtámadott majd szépen bocsánatot kér (miután feldobta a talpát)?
7/10
libra26 2019 aug. 15. - 16:46:29 7/10 Előzmény esmeralda
(930/1547)
Szia!!
Ezzel maximálisan egyetértek! Irtó gyenge férfifelhozatal :D Ardát szánták arra szerintem, hogy szépfiú legyen, de engem csak kiborít a magyarhangjával együtt :D Szegény olyan jellemtelen, semmilyen nekem... Azt vettem észre, hogy szöveget is alig kap... Tényleg mint egy élettelen báb, aki helyett mások beszélnek inkább :)
7/10
libra26 2019 aug. 15. - 16:39:03 7/10 Előzmény mihenike
(929/1547)
Sziaaa :)

Jót kérdeztél, de az biztos, hogy nem a legelejétől nézem... Előtte ugye a Végtelen szerelem ment, azt úgy családostul szerettük :) Aztán elkezdődött ez, és pont mondtam is anyukámnak, hogy talán nem kéne ilyen őrültségeket elkezdeni :D :D (ezt úgy néhány képkocka után mondtam - lehet jól éreztem??? :D) Na mindegy, lényeg a lényeg, valamiért ott ragadtam, mikor Nuran ellökte Yusuf urat és elkezdték azt az "ámokfutást" :D Az nagyon élesen megvan pl, ahogy elásták stb., Efsun dolgaira viszont kevésbé emlékszem a legelejéről...
Rendszeresen onnantól követtem, hogy Efsun beköltözött a villába és Hülyával belekezdtek ebbe a végeláthatatlan háborúba... Aztán ők ketten meggyőztek arról, hogy ezt látnom kell :D

Salih!!! Ne is mondd... Ezen az emberen már akkor is rengeteget nevettem! Fel lehetett hívni és megkérni, hogy temessen át egy hullát az Atahan udvarba :D Sose felejtem el, mikor olyan szomorú kiskutya tekintettel nézett Mucellára és megszólalt, hogy "ajjj Mucella" :D Minden nap történt valami, amiért ezt mondhatta...

Bele se gondoltam még, milyen lesz, ha véget ér, de annyit elmondhatok neked, hogy én nagyon sok nevetést köszönhetek ennek a sorozatnak és a karaktereknek :D Annyira elüt az egész a megszokott török drámáktól ezzel a komédia vonallal :D Ilyen válogatott bandát azért... Egyszerűen gazdagtól a szegényig mindenhol találsz olyat, aki megmosolyogtat... Még ha be is látom, hogy különben a sztori meg az egész egy katyvasz, úgy ahogy van, akkor is azt fogom mondani, hogy nekem megérte :)

Vannak olyan arcok, akiket nehezen lehet majd feledni :) és nem utolsó az se, hogy milyen pofonokat stb.osztanak ebben a sorozatban :D "ikonikus" pl.Ganime lapáttal történő leütése a betörők által vagy az ahogy Affan (a gazdag arab úr) lekevert egyet Sultannak és Ganimenek :D :D
esmeralda 2019 aug. 15. - 15:08:39 Előzmény libra26
(928/1547)
Sziasztok! A kislány szerintem is nagyon aranyos, arról nem tehet, hogy mit adnak a szájába. Nem tudom, jól látom- e, de úgy tűnik, hasonlít Baharra. A választás legalább jó volt, gyerekszereplőt a legnehezebb találni. Nem tudom, honnan szedik azt a sok torzonborz pasit, a nők között vannak kellemes külsejűek, (Zeynep nagyon csúf) de a férfiak közt egy se. Arda egy bájgúnár, Ates így szakállasan olyan, mint a többi gengszter, Cemal meg egy kis mitugrász, ja, és szegény Ömer, jó, hogy eltűnt.
Még Figen és Zuhal is csinos, sőt, a kis szutykos kolduslánynak is szép arca lehetne, ha nem kellene eltorzítani a szerep miatt.