esmeralda 2019 aug. 06. - 08:51:21 Előzmény mihenike
(867/1547)
Szia! Mindig várok valami érdekesre, de mostanában mindig csalódom is. Mi a fenének kellett ez a "lovag" Ganimének, meg a szutykos csaj Atesnek? Elolvastam az előzetest, Arda nem akarja visszaadni a gyereket Baharnak. Hát ezt megteheti, csak úgy? Érdekes ez a török igazságszolgáltatás is. Francba az egésszel. (De azért nem hagyom ki.)

mihenike 2019 aug. 04. - 13:13:43 Előzmény libra26
(866/1547)
szia! jövö héten nem igazán lesz idöm nézni, ezért elolvastam az elözetest, amiböl megint nem értettem semmit, mert olyan logikátlan dolgok lesznek :D
behalok!!!! természetesen meg fogom nézni a részeket, annak ellenére, hogy most elolvastam, mert vétek lenne erröl a káoszról lemaradni :D
mihenike 2019 aug. 04. - 09:04:33 Előzmény esmeralda
(865/1547)
szia!!!!! ezen a bejegyzésen nagyon jót szórakoztam :D ha másért nem is, de ezekért a kommentekért megéri nézni a sorozatot :D A Zeynepet játszó ùj színésznö rettenetes :D a pénteki részt még nem láttam, de az biztos, hogy a török egészségügy csodákra képest :D
7/10
libra26 2019 aug. 03. - 20:16:19 7/10 Előzmény mihenike
(864/1547)
Szia! :D

Efsun mókája sokáig tartott... Meghallotta Cemre nevét és máris véget írt a színvonalas színjáték! :D Amúgy valóban fantasztikus, hogy ezek a folyosón a világon mindennel foglalkoztak már, csak azzal nem, hogy Efsunt leszúrták :D Hülya néhány óra leforgása alatt ugyanannyi vitát generált és elméletet gyártott, amennyit otthon a villában egy átlagos napon :D Mindig is egy nagyon jó család volt ez :)

Mehmet&Ates: Mehmet most szomorú volt Cemre miatt??? Mert nem nagyon jött át nekem a fájdalma :D Naiv, jámbor és jólelkű ember ez a Mehmet, de a dührohamait nem tudom általában átérezni... Ates pedig pont olyan volt s jelenetben, mint egy szerencsétlen!! Tudja, hogy mindenkinek baja esik körülötte, de sosem fékezi magát :D Bahar viszont hihetne neki most már... Hátha hallgat rá és együtt folytatják :)

Arda nagyon buta!!! Tényleg csak egy báb... Viszont szégyellhetné magát, hogy azt mondja, semmiképp se adná vissza a gyereket a saját unokatestvérének! Jajj remélem ő is megkapja majd a magáét... (Egyébként említetted, hogy 1-2 dolgot tudsz a youtuberol... Így vagyok vele én is :D És nagyon örülök, hogy egyre közelebb az igazság, annak meg még inkább, hogy nem számítanak arra, hogyan derül majd ki - kb ez az egyetlen, amit már tudok előre :D)

Salih elsődleges dolga Zeynepet furikázni :)
Volkan meg nem bírt magával és látni akarta Efsunt... Erős érzések alakultak ki :D

Kamil úr&Ganime: :D :D :D vééégeeem

A komikus szálak azért még mindig ott vannak :D

(Jaj és igen... Cemre nem fog hiányozni - "ki tudja, lehet túlélte, mert még a cápák is elkerülik..." :))
esmeralda 2019 aug. 02. - 19:50:28
(863/1547)
Ami a török egészségügyet illeti, hát le a kalappal
Efsun tegnap még a halálán volt, ma meg már egy hülye tréfához támadt kedve. Mehmet Emirnek volt egy agydaganata, aztán egy súlyos balesete, most meg ereje teljében van. Ates is már kétszer feküdt kómában huzamos időkig, most meg úgy verekszik, mint egy díjbirkózó.
Az is roppantul érdekes, ahogy gyilkolásszák egymást, de ha valaki tényleg meghal ( vagy vélhetően meghal, mint most Cemre) akkor a támadó is gyászolja.
Na, és megint kapunk egy újabb adagot a nyomortanyából, ez vajon meddig fog tartani?
Ott volt pl. Zeynep apja, jó, hogy hamar eltűnt, de minek is kellett? Apropó Zeynep. A korábbi csak sutácska volt, de szép, ez meg egy kiszuperált prosti.
mihenike 2019 aug. 02. - 16:58:16 Előzmény Gödöllõ
(862/1547)
szia :) oooo ilyen apróságokkal nem törödik a forgatókönyvíró :D Ates és Cemre körbe autókázzák fél Isztambult és a kis koszos hirtelen ott termett a tengerparton is :D imádom az ilyen semmiböl felbukkanó szereplöket :D és Cemre vajon meghalt?!?
mihenike 2019 aug. 02. - 16:54:40 Előzmény esmeralda
(861/1547)
Szia! mivel Efsun nevelte, ïgy biztos nem lesz köszönet abban, amit a kislánytól fog kapni! ahogy lenni szokott, biztos Bahar&Ates lesznek az utolsók akik megtudják az igazat!
mihenike 2019 aug. 02. - 09:31:33 Előzmény libra26
(860/1547)
Szia :D

A fékezhetetlen Bruce German üldözöbe veszi Cemrét..., de!!!! valaki elvágta a fékvezetéket?!? talán Kenan utasítàsára, hogy vele sem legyen több baj????
Burhan lakása óta követtem-Burhan a raktárban élt?!? :)
Ömer milyen megértö lett! mindig óva inti Atest, de Ates mindig csak a saját feje után megy!!!!!
Egy ùjabb „koszos“ kis szereplö... a legùjabb jelölt, aki beköltözhet az Atahanok cseléd szállására! :)

Sultán micsoda önkrikiták gyakorolt... de Nyurga mostmár nem adja vissza Nurant Baharnak, mert Ö megküzdött érte!!!!

Salih bácsi elhozza Zeynepet a kórházba... Cemal nem bír magával...
Hülya: „Cemal, te önjelölt Casanova“
Hülya és Sultán megint összevesznek!
„azért mert gazdag vagyok, luxus villában élek és a legùjabb autókkal járok, már nem lehetek jò anya?!?“ :)
imádom ezeket az eszmefuttatásokat!!!!

„Angyal-Efsun“&“Ördög-Efsun“
kééész!!!!! Ez a nöszemély.... majd ö eljátsza, hogy amnéziás, mert nem sírdogál senki a szobája elött :D haha :D

esmeralda 2019 aug. 02. - 09:17:58 Előzmény mihenike
(859/1547)
Na igen, az az ördög- angyal álom nagyon jól rámutatott erre. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a gyerek megtudja-e valaha a teljes igazságot arról, hogy szeretett "anyja" egyszerűen ellopta őt.
Gödöllõ 2019 aug. 02. - 08:21:36
(858/1547)
Hogyan került a tenger partjára a raktárban bujkáló és titokban fényképező lány?
Ha esetleg időközben elbujt az autóban,akkor hogy-hogy nem lett vizes?Vagy ilyen apróságokkal ekkora bakugrások között igazán nem kell foglalkozni?
esmeralda 2019 aug. 02. - 06:28:36 Előzmény mihenike
(857/1547)
Igen ám, csakhogy a kislány imádja az anyját! Ebből hogy fog kimászni az a buggyant forgatókönybíró?
7/10
libra26 2019 aug. 01. - 23:51:19 7/10 Előzmény mihenike
(856/1547)
Sziaa! :)
Most én leszek 2 résszel elmaradva, de jelentkezem majd a reakciókkal :D

Ami a stílusokat illeti igazad van, ezek már ikonok néha... :D Én mondjuk kifejezetten Efsunt szoktam nézni, hogy mi az az öltözék... Felül tiszta elegáns, haj, smink stimmel, de rajta van egy melegítőnadrág és egy sportcipő :D :D Érthetetlen!! De már ezt se bánom, igazából aranyos :D Sultan se gyenge amikor a ruházata össze is passzolna tuti a fejére van kötve egy teljesen ellentétes színű kendő!!! :)

Még a tegnapihoz: Ates "Bruce" German :D hihetetlen mindig csak a saját feje után megy! Nem győzöm mondani, hogy nem tanul semmiből... És ez egy ügyvéd... Aztán mindig magának köszönheti a problémákat..

Sultan Hülyának: "legalább Cemrét is dobtad volna a tűzre" az Atahan villa női és ezek a megjegyzések mindig nagyszerűek :D

Burhan Burhan... Ez már megint mi volt??!!! Kenan jobb ha mihamarabb kijön, mert ez a banda totál alkalmatlan... Meg mindenki, akit felbérel haha :D

Azon én is jót mosolyogtam, hogy Arda egyeztet az ügyvéddel és ezzel ki is offolták egy rakat cselekményből :D sebaj máskor se zavar sok vizet :D Efsunnal mindig bajban vagyok... :) Sajnáltam is, meg nem is... Bármennyire is imádja Nurant, szerintem ez már teljességgel megbocsájthatatlan, és képes Bahar szemébe nézni... Nem is tudom, vegyes érzések :D
Nem utálom Efsunt, de tényleg egyre inkább várom, hogy Bahar megtudja az igazat! De ki fogja még addig megtudni?? Mert hogy nem ők mondják el az igazat, annyi fix :D...
mihenike 2019 aug. 01. - 22:00:51 Előzmény nőinéző
(855/1547)
szia! nem feltètlen börtönre gondolok... mert ott is volt már és semmit nem tanult belöle... akkor is csak a bosszùn járt az esze!
olyan büntetésre gondolok, hogy pl. elvesztette az imádott anyját, Nurant. vagy veseátültetése volt. Elvesztette az apját, Ilyast. illetve elvetélt...
Neki az lenne a legnagyobb büntetés, ha elvesztené a vagyonát/a L‘efsunt és mindenkit, akit szeret...
7/10
nőinéző 2019 aug. 01. - 19:17:40 7/10
(854/1547)
Szia!
Milyen büntetésre gondolsz? Börtönre?
Épp most nézem, a sorozatot, Arda sem különb, most mondja, hogy Nurant nem is adná vissza Baharnak, -ezeknek a lelkiismeret ismeretlen fogalom. És vidáman élnek más ember kárára.


mihenike 2019 aug. 01. - 17:01:28 Előzmény esmeralda
(853/1547)
Efsun egy nagyon összetett figura... én az elején nagyon utáltam, aztán jókat szórakoztam rajta, aztán megkedveltem minden hibájával együtt :D de épp itt lenne az ideje hogy megkapja a büntetését...!!!!
mihenike 2019 aug. 01. - 13:52:17 Előzmény libra26
(852/1547)
Szia!!!!

Efsun és Bahar beszélgetése...-az a legmorbidabb az egészben, hogy Efsun tényleg szereti Bahart, de mégis elvette töle a gyermekét... de még ha ez nem lenne elég... megkéri Bahart, hogy fogadja örökbe Nurant, ha vele történne vmi!!!!! eldobom az agyamat!a sajàt gyerekét fogadja örökbe! ááá

Oooo tehát Arda azért tünt el mert az ügyvédekkel egyeztetett Nuran ügyében :D :D Efsun kérlek, viselkedj ùrinö módjára... persze, még mit nem :)

Cemre hozta a formáját! Burhan ùjra támadásba lendült. De szerencsétlenségére Efsunt talâlja el és még Ates is üldözni kezdi!!!! Mekkorát verekedett már Bruce W!!!! jó lenne ha már megborotválkozna :)

Hülya meg Efsun néha ùgy fel tudnak öltözni mint a cirkuszi bohócok :)

De vajon ki vette fel Cemre és Ates eszmefutattását?!?

Bahar pedig nem is tudja hogy a bíróságon a saját gyermekéért harcol!!!!

Az Efsunról szólò visszatekintés meghatò volt. Sajnáltam Nyugrát meg a boszorkány Sultánt is... azért ebben az évadban kapnak böven a sorstól!
esmeralda 2019 aug. 01. - 08:36:26
(851/1547)
Ates meg Bahar kezdenek feljönni? Nagyon díjaztam, ahogy Ates ütötte a bérgyilkost, de ki a fene fotózott, amikor Cemrét szívatta?
esmeralda 2019 aug. 01. - 08:32:56
(850/1547)
Efsun bűnöző és hős egyszemélyben.
mihenike 2019 júl. 31. - 17:27:14 Előzmény libra26
(849/1547)
Szia! Nyurga Atahan, az akarat nélküli ember!
Hülya Atahan, a piromániás.
Müge?!? meg is gyógyult?!?
Zeynep?!? egész Isztambulban csak 2 pasi él? Arda és Cemál?!?
Imádom a nyomtalanul eltünt embereket... akikröl soha semmit nem tudunk meg :D remélem Cemre is ilyen lesz és többet nem látjuk... de biztos, hogy most Kenanhoz fog szaladni...
Ates és Bahar kapcsolatába valakinek mindig bele kell szólnia, hihetetlen :) de ha tegnap Cemre nem okoskodik, akkor Bahar 5 perc alatt mindent megbocsátott volna? :D
És igen, a vacsora asztaltól senki nem hiányolta Efsunékat?!? mert ugye ök éppen kommandóztak Helcsi és Metos házánál :D
-holnap jövök :D
7/10
libra26 2019 júl. 31. - 15:11:47 7/10 Előzmény mihenike
(848/1547)
Szia!!

OFF
Bizony, akkor felismertem Ates házát, csak mindig tök más kameraállásból mutatták :D
De nagyon rossz volt a Cennet, a végefelé már nem is nagyon néztem, csak hát úgy voltam vele, oké nincs már sok - és ez nem az a fajta "oké végig szenvedem", mint a Sorsok esetében :D egyszer valaki kérdezte, hogy miért, a Sorsok útvesztője olyan jó?! Mondtam, hogy hát attól függ honnan nézzük... Ha nevetni akarok, jól szórakozni, akkor igen! :D Ennyi, nekem fontos, hogy ha éppenséggel a sztori nem nagyívű vagy logikátlan, akkor legalább szórakoztasson és legyenek kedvelhetők a szereplők... Számomra a Sorsok útvesztője ilyen, a Cennet viszont cseppet sem szórakoztatott :) azok is kavartak összevissza, de nem tudtak lekötni

Megtörve: igen, azért idővel felépül a történet :) és nagyon jók a színeszek, de egyetértek!! Kivancot (vagyis itt Kadir) nagyon bírtam, a Bosszú és szerelemben pl imádtam... Most viszont annyira nem jön át, üres az egész ember! Nekem legalább is nem tud átadni semmit, érdekes... (Továbbra sem látok minden részt, de 1-1et szoktam, azok alapján tudok hozzászólni)
OFF

Jajjajjj tegnap volt tényleg minden :D Komolyan az a legjobb, ahogy Arda sehol... És mindig annyian tartózkodnak otthon, ahány szabad hely van az étkezőasztalnál :)