1/10
Sumomo 2019 szept. 30. - 08:39:07 1/10 Előzmény libra26
(1107/1547)
Hulya után Ganime beszédével megjelent a feminizmus. Ez még nem volt , ugye?
mihenike 2019 szept. 29. - 20:13:23 Előzmény ninjago
(1106/1547)
mi ez a narancstorta?!?!? :D màr engem is nagyon érdekel :D haha
mihenike 2019 szept. 29. - 20:12:14
(1105/1547)
Jaaaajjj gyerekek!!!! lemaradtam mint a borravaló!!!!!! valahol a keddi résznél... azt hiszem!!!!! de majd összekapom magam és jelentkezem :) ez az 50 rész már csak nem fog ki rajtam!!!!!!
ninjago 2019 szept. 28. - 14:54:00
(1104/1547)
Sziasztok Ates megborotválkozott, hurrááááá. No, de ettől sem lett jóképű, egy kevés kis borosta kellene. A pénteki rész csúcs volt, megy itt a harc a gyerekért, aztán most fontosabb volt Szután&Sali&Efsun&Ganime. Pedig nagyon kíváncsi lettem volna a narancstortára. Most meg arra vagyok kíváncsi, hogy: 1./ Ki az aki Salit és Szultánt elfogta, és miért 2./ Efsun és Ganime hogyan jutnak el a megjegyezhetetlen nevű faluba. Vajon hétfőn kiderül, vagy homályban tartanak bennünket, szerencsétlen nézőket. Én már sutyiban nézem ezt a baromságot, minden épelméjű ismerősöm abbahagyta. Nem baj, kitartok. Ez már akkora katyvasz, hogy lassan átcsap művészetbe.
7/10
libra26 2019 szept. 27. - 23:31:13 7/10 Előzmény Sumomo
(1103/1547)
Szia!
Én még át is éreztem volna, ha anno nem alázza szét a gyerekei apját! :D haha
Viszont ha Hülya karakterének a mélyebb részeit nézzük, akkor szerintem a lényeg ebben, hogy a felszínes határozottságán, keménységén túl valójában ő egy gyenge + beteg ember, aki nagyon fél bízni bárkiben is... Látszik, hogy még élete nagy szerelmében se tud megbízni, pedig tudja, hogy Kenan szereti őt a legjobban mindenki közül :D..
7/10
libra26 2019 szept. 27. - 23:27:25 7/10 Előzmény mihenike
(1102/1547)
Sziaa! :)
Oké, várom a reakciót:) a mait még nem láttam, de a tegnapiban ismét a maffiafőnök egy mondata ragadott meg... Hülya lebirkózza Nilgünt és közli vele, ő aztán nem átlagos ember, ő Hülya Atahan :D emberünk remekül szórakozik... "Komolyan, ha fel akarná gyújtani a hotelt, én hoznám ide neki a benzint" :D :D

Ganime&Efsun párbeszéd a buszon, miközben mennek megkeresni Sultant és Saliht :D csodálatos... De Ganime bölcs volt most legalább!

Ates narancstortát süt!!! Borzasztó! :D de igen értem én, aranyos jelenetnek szánták :) mikor Nuran megérkezett, onnantól az is volt :))
1/10
Sumomo 2019 szept. 26. - 20:49:11 1/10
(1101/1547)
Na de mit szóltok Hülya beszédéhez?
1/10
Sumomo 2019 szept. 26. - 20:48:15 1/10 Előzmény mihenike
(1100/1547)
miért- miért? Hogy ő legyen a hibás!
mihenike 2019 szept. 26. - 13:59:58 Előzmény Sumomo
(1099/1547)
neeeem!!!! miért is született meg Bahar.... igaz?!?!! akkor nem lenne sorozat :D
mihenike 2019 szept. 26. - 13:58:59 Előzmény libra26
(1098/1547)
szia!!!! ez csudajoooooo!!!!! haha :)
tegnap még azt elfelejtettem írni, hogy Kenan inkább a medvének adná az Oscar díjat és nem Dicaprionak :) imádom :) na majd írok ha megnèztem a többi részt is :)
1/10
Sumomo 2019 szept. 26. - 07:45:35 1/10 Előzmény libra26
(1097/1547)
Naná hogy Bahar a hibás! Ha nem szülte volna meg Nurant....kezdjük az elején.
7/10
libra26 2019 szept. 25. - 21:54:39 7/10 Előzmény mihenike
(1096/1547)
Szia!!!

Ma meg... Allah Allah... Bahar "ha tudnám, hogy Sultan él, visszavonnám a feljelentést"... Akkor indulj a rendőrségre, mert biztos, hogy életben van :D :D
Ates megborotválkozott!!! Sokak vágya teljesült most! :) Bár engem sokkolt, hirtelen nem tudtam ki ez :D Milyen romantikus jelenetek Bahar és Ates közt... Bahar rosszul lett, de megmaradt a baba! Allahnak hála! :D
Apropó... Tök felesleges ez is, hogy Sultan és Salih odavesztek a tengerbe! Nehogy összefussanak(ússzanak) Cemrével!! :D ajjajj talán nekem is pihentetnem kéne ezt a kabarét, de képtelen vagyok rá :D A forgatókönyvíróból azt nézem ki, hogy holnap ki is derül, élnek... Minden napra új dráma kell...

Oké-oké, tudom, hogy Hülya bőségesen kapott képkockát az előző két részben, de valahogy pontosan elég megnézni a mai részt... A kimondott szavak átlaga talán 3! :D Tudom, Hülya esetén 103, de könyörgöm, miért csak ő pörög??? Jólelkű karakterekbe nem lehet életet lehelni, muszáj volt ilyen szinten unalmasra írni őket??? A kedvencem, mikor Bahar, Ates és Mehmet ülnek és néznek a nappaliban!!! :D Ki lesz a csendkirály?? :D Figen abban a házban a legszimpatikusabb lassan és ő még beszélni is szokott!

Beyza baromi kemény Reyhannal! :D átvette a ház asszonyának stílusát

Efsunnak szerintem tényleg elmentek otthonról... Bahart hibáztatni azért, hogy felborult a hajó! Mert különben, ha ő meg Ates nincsenek, hajóra se szállnak! Kész vagyok...

Virágszálamat kár volt kihagyni a részből :D lehet még az is érdekesebb lenne, mikor adja be a derekát egy aromás teára haha :D jaaa és amúgy Mehmet tök nyugodt, de nem abban a tudatban él, hogy utcán van a testvére??? Igaz, épp ingyenél a holdingnál az elnöki lakosztályban, de Mehmet ezt nem tudja!! :D na ne is tudja meg, mert megint Hülya hibája lenne, hogy nem bűnhődik kint a hóesésben! :D

Elnézést kicsit megviseltek a dolgok! :D
mihenike 2019 szept. 25. - 21:33:40 Előzmény libra26
(1095/1547)
Sziaaaaaa! oh Allah neeeee!!!!! megnéztem a hétfö+keddi részeket!!!!

Bahart és Atest megint alig mutatták...

De bezzeg Virágszálamból kaptunk egy jó nagy dózissal!!!!

Hülya egyik pillanatban határtalanul boldog Kennanal és a két lánnyal, a másik pillanatban Beyzával üvölt a telefonba...-Kenan! Ezek mind kibékültek, ùgy látszik en voltam minden baj forrása!
Természetesen megjelenik a volt-feleség... (még egy pùp a hátunkra....)
Hülya és Kenan amilyen pofàkat vágtak!!!!
„persze persze, esett az esö, egymásba botlottatok és Amor-Amor! nekem ebböl elegem van“ -és Hülya elviharzik :)!!!!!

Allah adj türelmet! Bahar ismét megbocsát Efsunnak és Nuránnak két anyja lesz!!!!! ààà!!!!! Ates és Mehmet kicsit borzolják a szemöldöküket, de nem gond, ha Bahar így döntött, akkor OK! :) haha

Aztán persze láthattuk Kincskeresö urat is, akit gondolom majd kirabolnak a nök... és persze kivel találkozott Kamill bátyám a bárban?!? Reyhan régi-ùj barátnöjével :)

Müge vs Cemal vs Zeynep! ez már megint mi volt? ùj forgatókönyvíró jött, aki nem tudta, hogy Cemal nem szereti Mügét?!? tehát mi volt ez a féltékenységi jelenet?!?!?
szegény Zeynepet is jól megalázva ezzel....

És Hülya elment a szállodába... ez komolyan mondom olyan volt mint egy bohózat! Hülya visít a recepción erre Bechet : „olyan bájos“ :)
„ha tudtam volna hogy jössz vörösszönyeget terïtek le“
Aztán fent a szobában!!!!! Bechet állandóan teázni akar... és benne elindultak az érzések!
na de Virágszálam mindkét kiskakast elküldte a sunyiba :D !!!!

a Reyhan-jelenség is kiborítò!!!! másodjára is neki fut a projektnek hogy megmérgezze Bahart... (Beyza azt mondta neki h még csak 1 napja dolgozol itt de milyen szemtelen vagy-én azt hittem kb 1 hònapja ott van) szerintem Beyzának fel fog tünni h vmi nem stimmel vele...

És Figen is milyen otthonosan érzi már magát a villában :)!

Volki Tolki is teper ezerrel hogy bevágódjon Efsunnâl! már csak 45 rész! mi jöhet még?!?!?!?!
mihenike 2019 szept. 25. - 13:42:41 Előzmény libra26
(1094/1547)
sziiiiiaaaaa!!!!! ez nagyon jó!!!!! akkorát nevettem :) magyon kíváncsi vagyok erre a részre :)!!!! óriási lehetett a Kenan-Hülya-Bechet szerelmi háromszöge!!!!!!
7/10
libra26 2019 szept. 24. - 20:52:57 7/10 Előzmény mihenike
(1093/1547)
Sziaa!!! :D
Hát még az a pénteki, de a hétfő!!! :D Kész! Kiváncsi lennék miféle operatőr bírt röhögés nélkül ilyen jeleneteket felvenni?? Kenan és Hülya párosa beillene egy komédiába, azok a fejek... De nem tehetek róla, bírom,ahogy szeretik egymást.. :) bár tipikusan a két elmebeteg esete

Behcet meg a teája!!! "Innál velem.. Egy teát?" én személy szerint már biztos innék egyet vele, de akkor legyen jó aromás, ahogy ígérgeti mindig...

Kész vagyok tényleg, ez is beleszeret itt Hülya Atahanba... Hülya balhét csap a recepción újfent Behcet bátyám holdingjánál... Behcet az emberének teljes átéléssel: "milyen bájos" :D :D igen, tündéri a stílusa mindig!!!:D "ha tudom előre, hogy jössz, kint leterítjük a vörös szőnyeget" :) :) meg az hármas jelenet Kenannal kiegészítve az elnöki lakosztályban... Behcet hogy megmondja Kenannak :D és aztán megmondja Hülyának, hogy neki most új érzései vannak ott bent:D végem ezeken, beteg mindegyik...

Reyhan undorító!!! Hálátlan liba az is... Ates is mikor ér fel a szobába?? Persze, hogy nem kapja rajta... Bamba népség... Hülya nélkül teljesen kihalt az a villa, élnek ott vagy hatan, egyiknek jobban megalszik a tej a szájában, mint a másiknak.... De Figen legalább ott van már!:)

Efsunék már rendesen kiborítanak :D szórakozni se tudok rajtuk... Alig várom viszont mi van Salihval és Sultannal Romániában! :D
A kincskereső kisködmön Kamil úr meg... Megérdemli, hogy a lányok meglopják :D

OFF
Nagyon durva volt a Carpisma zárása??? Amennyi kommentet olvasgattam... Azok kozott voltak érdekes hozzászólások :)
Piszkos pénz 5 rész még!!! De nem hiszem el ott is mik vannak a végén... Ha lezavarom, írom neked az ígért véleményt!
OFF
mihenike 2019 szept. 23. - 20:43:34
(1092/1547)
Sziasztok!

megnéztem a pénteki részt!
Hallellujah! Bahar terhes! Allah áldja meg öket!!!! mikor sikerült ezt a gyereket összehozniuk?!? senkinek nem tünik fel Reyhan viselkedése?!? miért is toporgott ott Figen sarkában egész nap?!? nem veszi észre senki?!?

Honnan jött ez a barátnöje? arról volt szó hogy senkije sincs! - majd ö megmérgezi Bahart-persze, már csak ez hiányzott!

Bruce Willis végre bedobta magát és utol érte a halászhajót! de elötte kaptunk egy adag ordibálást meg vihogást Efsuntól, Salih bölcsességeit is meghallgathattuk és Arda ismét nem szólalt meg!

A legjobb Efsun Titanicos kitörése volt, ahogy Celin Diont énekel!
Nuran ismét idegesítö volt!

Efsun elméje teljesen meghasadt, ül a hajón és arról regél, hogy mennyire sajnálja Bahart és hogy Bahar ezt soha nem fogja megbocsàtani, de azért mégis ùton van Románia felé-semmi gond, Sultán ismét megnyugtatja, hogy ök bizony mindent jól csináltak :D haha :D

Efsun-én kb 60 évet kapok, ha lecsuknak és betesznek minket Sultännal a leltärba is :) oh yeah :) Arda továbbra is csendben ül - a „kitaszïtott“ Atahan!!!!! - Ha tudnád, hogy én régen milyen hajókat vezettem :) -haha!

és Bahar!!!!! hát nem megmondtam, hogy a gyerek érdekében békét köt Efsunnal?!?! hát mindjárt behalok, pedig háttal nem kezdünk mondatot, de ezt màr nem lehet bírni!

Sultan és Salih utaznak tovább Románia felé... vajon eljutnak odàig? vagy mi lesz velük?! lehet gyorsan összeházasodnak a halászhajón :)!!!!!!
1/10
Alberia 2019 szept. 23. - 19:40:37 1/10
(1091/1547)
Huhh... ez a mai rész....
1/10
Sumomo 2019 szept. 23. - 09:39:36 1/10 Előzmény mihenike
(1090/1547)
:D
1/10
Sumomo 2019 szept. 23. - 09:38:09 1/10 Előzmény ninjago
(1089/1547)
A papucs viselését (150 év nagy idő!:))
Maga a szó is a török pabuç-ból ered.
mihenike 2019 szept. 21. - 21:35:42 Előzmény libra26
(1088/1547)
OFF
Piszkos pénz?!?!?! :D
OFF