Téma: Stella

8/10
Ildikó Nóra 2023 okt. 25. - 19:47:01 8/10
(8/8)
A filmet érdemes megnézni, kikapcsolódásnak teljesen jó. Bette M-nek jól állt a szerep és jól játszott, más befejezésre számítottam. Tetszett a szereposztás, a filmzene, ruhák, kiegészítők, szinkron is.
10/10
S.Csaba 2015 jan. 11. - 10:33:37 10/10
(7/8)
Remek film, érdemes megnézni! Bette Midler hozza a tõle megszokott magas színvonalat, elviszi a hátán a filmet, persze John Goodman és Stephen Collins is hozzáteszi a magáét. Ráadásként még Ben Stiller is játszik benne egy aprócska szerepet. ;)
10/10
BabyBaba07 2009 aug. 17. - 21:21:59 10/10 Előzmény Eszteranyu
(6/8)
Nekem ez a film nagyon tetszett!! Olyan szép volt a vége :). Stellával együtt mosolyogtam és sírtam egyszerre, mikor megnyugodva látta, hogy a lánya boldog, majd elséált az esõben. Nagyon megható az egész film, hogy egy anyai szív mire képes csak, hogy boldognak lássa szeretett gyemekét.
Imádtam!!!
10/10!!!!
Eszteranyu 2008 okt. 08. - 21:32:08 Előzmény ELog
(5/8)
Drágáim!

Ha valakinek megvan, vagy fel tudná venni, igazán HÁLÁS lennék érte! Nincs MGM csatornánk, és ez az anyukám kedvenc filmje!
szendre@citromail.hu
Köszi!
ELog 2008 aug. 03. - 11:01:40
(4/8)
Ha van egy film, ami egy(-két) részletében kiemelkedõ élményt tud adni, akkor nem érdekel, hogy egyebekben milyen, nézem ez(ek)ért a részlet(ek)ért. A Stella pont ilyen film. Nem emlékszem belõle semmire, csak arra a vonalra, amelynek végkifejlete, hogy

*** SPOILER ***

nem mer bemenni lánya esküvõjére, mert kissebbségi komplexusok györtik.

*** SPOILER VÉGE ***

Ezért viszont bármikor végignézem. Valóban, Bette Midler képes egyszerre megmosolyogtatni és könnyekre fakasztani.
4/10
Wanted 2008 jan. 14. - 17:35:13 4/10
(3/8)
Egyszer kétszer meglehet nézni,bár az mgmemen sztem minden héten leadják,ne migazán változtatják a filmeket és alapból ezek a mgmes szinkronok vmi eszméletlenül szörnyûek,borzasztó,mintha az utcáról leszólítanék vkit h szinkronizálj,bár lehet ezeket csak én veszem komolyan..de sztem nagyon fontos,nagyon eltud rontani egy filmet ha rossz a szinrkon( hú mennyi szóismétlés:P) akkor már inkább leadhatnák feliratosan..
perry 2007 dec. 07. - 07:10:05 Előzmény robinh
(2/8)
A film az 1937-s Stella Dallas feldolgozása.
Amiért ezt a filmet néztem annak oka Bette Midler.
Azért az Õ kezében sem válik minden arannyá.
Viszont olyan filmekben játszott nagyot mint az
1996-s Elvált nõk klubja. Vagy a 2000-s Dögölj meg, drága Mona, de játszott Woodyval a Jelenetek egy áruházból vígjátékban is.
Sokan modorosnak, vagy túlságosan érzelmekre játszónak tartják. Viszont van egy nagyszerû fegyvere, képes egyszerre nevettetni és torokszorító lenni. Ezt pedig ugyan csak kevés színész sajátja.
robinh 2007 okt. 01. - 20:16:24
(1/8)
elég jó film. még nincs vége, de tetszik.