squashmacska 2014 szept. 12. - 18:52:16
(10/10)
***SPOILER PÓTOLVA***Az egyik Monk epizódban õ a gyilkos :)
Ginevier 2013 febr. 14. - 15:58:55 Előzmény nikato
(9/10)
annyira igazad van *-*
8/10
nikato 2012 jan. 16. - 22:07:34 8/10
(8/10)
Most kaptam sokkot, hogy õ van a Bostoni halottkémekben is, meg a Benne vagyok a bandában is! Könyörgöm öltözzön mindig rockernek és sminkelje magát!!!!!! Milliószor dögösebb!!!!!!!!!!!:))
ber 2011 dec. 11. - 16:09:38
(7/10)
Sziasztok!Én csak egy részt néztem a Bostoni halottkémekbõl, mert újabban a gyilkosságokról szóló filmeket nem preferálom. Ezért csak a Benne vagyok a bandában címû sorozatról tudok szólni, ahol szintén õ is játszik. A karaktere nagyon jó, szívvel-lélekkel játssza. Önzõ, de jólelkû is egyben. Hiába, õ az énekes, a banda lelke. Egyébként nehéz róla jó fényképet készíteni. Civilben és a sorozatban - ég és föld. A sorozatban paróka és smink, no meg leutánozzuk egy kicsit az Aerosmith énekesét, ill. más rocksztárokat. Szinte majdnem mindig bõrruhában látni.Tipikusan azt példázza, hogy némi segítséggel mi mindent ki lehet hozni egy emberbõl, annak elõnyére. Azt nyilatkozta, hogy sokat kellett edzenie a sorozat miatt. Persze emellett még táncol és lovagol. Éppen ezért táncol is néha a sorozatban, mi több esetenként bûvészkedik is, merthogy hivatásos bûvész is. Ami pedig a leginkább a sajátja, az a hangja. Ha egy kicsit is értetek angolul, javaslom váltsátok át eredeti nyelvre. Jó a magyar szinkron, de eredetiben ezerszer jobb. Igazi skót lévén, amire nagyon büszke, erõsen brit akcentussal beszél. Azt nyilatkozta, hogy gyerekként még ment neki a skót nyelv is, de mára már elfelejtette. Szerintem maradt még ebbõl is halványan. A lényeg: kellemes, markáns a hangja és jó színész lévén tud vele játszani. Szerintem ez a legnagyobb pozitívuma. Egyébként most õsszel született egy kislánya a jelenlegi(második)házasságában.
A sorozat nekem bejön, nem biztos, hogy sok köze van a valósághoz, de vidám, poénokkal teli. Ha mást nem is, azt elhiteti velünk, hogy a karriernek rögös útja van és sokat kell tenni a sikerért. Az, hogy a kölyök kivételével mind jó 40-esek, az rávilágít arra, hogy manapság már ez sem jelent akadályt semmiben.
További jó "menyétezést" kívánok nektek! ber
Ishimaru Ayumi 2010 júl. 24. - 10:10:02
(6/10)
Steve még játszik a Varácslok a Waverly hlyrõl: A filmben is, és mondhatni, hogy központi szerepe van ott is...
Én is szeretem és átkozom a TV2-t hogy már nem adják a Bostonit ugyanis Nigel valamint Woody a két kedvenc szereplõm onnan:)
mulao 2010 márc. 22. - 16:51:51
(5/10)
Nem rossz karakter a Jordan-ben, jól tolja szerintem.Érdekes egy arc is.
davidos15 2008 okt. 27. - 20:22:28 Előzmény moncsa94
(4/10)
de hiszen pont attól olyan jó a karaktere, h olyan tudomány fanatikus, meg, h mindig olyan jók a beköpései és szinte sosincs rossz kedve, mindig viccelõdik :D
éppen ezek hiányoznak Garret-bõl meg Bug-ból(persze az sem lenne jó, ha minden szereplõ ugyanolyan lenne), állandóan olyan mogorvák, ritkán felszabadultak, ezért az õ karakterüket kedvelem a legkevésbé, persze ez nem jelenti azt, h utálnám õket :D

Lu meg Devon távozását (halálát) nagyon sajnáltam, õket is nagyon bírtam, szintén jó karakterek voltak, sztem maradhattak volna, nem lett volna szükség feltétlenül meghalniuk csak azért, h Woody Jordanhez terelõdjön, attól õk még ugyanúgy összejöhettek volna :D
10/10
moncsa94 2008 okt. 27. - 11:02:26 10/10 Előzmény davidos15
(3/10)
Hát igen! Van is mit szeretni Nigel karakterén! Szerintem inkább õrült technikamániásra hasonlít inkább a karaktere, de nekem is õ a kedvencem meg Jordan! Kihagyhatatlanul NYUGHATATLAN JORDAN! :D
Na meg persze Woody...a tisztességesség jelképe! A bostoni minta detektív! Amúgy azért kellett Devan-nek és Lu-nak is meghalnia, hogy Woody-val ne legyen mélyebb kapcsolata mind a kettõ szõkével, szerintem; és hogy Jordan-nel összejöjjenek. :D (mondjuk nekem mindkét csaj szimpi volt)
davidos15 2008 okt. 26. - 12:19:17
(2/10)
Jordan és õ (Nigel) a kedvenc karakterem a Bostoni halottkémekbõl... :D
10/10
moncsa94 2008 okt. 26. - 10:24:44 10/10
(1/10)
Ma van a születésnapja és nagyon jó színész! :D