7/10
Bodza 2007 nov. 05. - 19:56:51 7/10 Előzmény rajdi
(8/88)
Jók benne a karakterek, közel sem olyan rossz, mint amennyire lehúztátok. Kell hozzá egyfajta szemlélet, tartalmasabb poénok vannak benne, mint az Amerikai Pite sorozatban, még ha néha primitívnek is tûnik. A bolti jelenet például kurvajó, aki szereti a helyzetkomikumon alapuló poénokat, az nyugodtan nézze meg.
rajdi 2007 okt. 27. - 13:01:56 Előzmény jusys
(7/88)
Mit vársz az ilyen filmektõl, most õszintén?! Persze mindenkinek egyéni dolga hogy tetszik-e a film vagy nem, de ha ezek miatt nem tetszett, azt kell mondjam eltévesztetted a termet. Ha egy Tom Hanks - Melanie Griffith filmrõl mondanád ugyanezt, még érteném is. Ez olyan, mintha azért panaszkodnál a fagyira hogy nem ízlik, mert hideg... Amúgy én sem fogom megnézni, de csak mert már ez a hatszázadik bõr amit lehúznak a témáról. üdv.
1/10
jusys 2007 okt. 24. - 15:05:11 1/10
(6/88)
Tudjátok miért regisztráltam?csak azért az egy dologért hogy lehúzhassam ezt a filmet,és hogy megmentsek másokat attól,hogy véletlenül beüljenek rá!
Persze ha valakinek ez bejön...

El sem tudom képzelni,hogy lehet egy ilyen alpári,unalmas,és végtelenül primitív filmet készíteni!!

Már a film legelsõ öt percében legalább öt csúnya szó hagyja el az amúgy sem bizalomgerjesztõ hõsünk száját,de az ember itt még reménykedik,hátha nem így fog ez menni.
De sajnos egészen végig a film legvégéig csakúgy röpködnek a f..ok,pi..ák,kú..ás,szo..ás,nyalás,a majd én
most má ba..szni akarok,meg le..ophatna valami jó kis pipi,stb.
Nem tudom ki hogy van vele,de én ennyi idõs koromban
hála drága szüleimnek akik megneveltek,nem beszéltem fele ilyen trágár módon sem.
Egyszerûen élvezhetetlen a film!Mert az embernek elvonja a figyelmét a döbbenet,hogy már õ érzi magát kellemetlenül,hogy egyáltalán kiadoott pénzt egy ilyen NULLÁÉRT!!
Én azért szeretek filmeket nézni,mert utána úgy jövök ki jó esetben,hogy kaptam valamit cserébe a pénzemért:egy élményt,sok sok gondolatot,szóval valamit.
Ezután a film után?Semmit.csak dühöt,de azt NAGYON!!
Csongor 2007 okt. 21. - 17:11:45
(5/88)
benkewood! Tanulj meg angolul... Akkor nem lesz sz*r..
benkewood 2007 okt. 21. - 14:01:42 Előzmény Strangereister
(4/88)
És mi a francért nem szinkronizálták??? Annak idején a Pite is azért volt kasszasiker mert állati jó volt a magyar szinkron!!! Angolul egy rakás szar....
10/10
Strangereister 2007 okt. 16. - 12:14:26 10/10
(3/88)
mindamellett hosszú évek óta a film a kategória legjobb alkotása
cherry darling 2007 okt. 15. - 17:37:58
(2/88)
jahh hát ez tipikusan az az eset, mikor nem képesek lefordítani az angol címet, de azért értsék azok is, akik nem tudnak angolul... NC

mondjuk ez a film elég öhm érdekes lehet... nyilván sok embert érdekel, h miért CIKI a szex... mi az, h CIKI a szex???? a postán sorbanállás közben ciki, meg 11 évesen, de ez nonszensz.. ehh XP
parasite 2007 okt. 03. - 15:42:00
(1/88)
errõl az avagyozásról nem kéne leszokni végre?