Téma: Szabotázs

offtopic
Jaeger 2014 aug. 06. - 18:44:47 Előzmény ergerberger
(12/72)
Vajna? Ugyan már!
Neki ott vannak a kaszinói, meg a fideszes haverok, akik mindent a segge alá raknak. Film? Minek?!
pihes 2014 aug. 06. - 15:46:08
(11/72)
Elég jó film volt, bár, kicsit gyengén indul.
CsiróCsiró 2014 aug. 06. - 15:43:28
(10/72)
Ez tényleg egy fura film volt.

Egész jól indult, meg a végkifejlet is érdekes, csak a kettõ között eltelt idõt nem tudom hová rakni.

A legjobban a bárgyú, erõltetett párbeszédek idegesítettek + ennek a Lizzy-nek a feje. Mintha a rendezõnek annyi instrukciója lett volna, hogy: "Kemény csaj karaktert kell adni, a többit rád bízom". Aztán ennek lett az eredménye, hogy túlartikuláltan vicsorogja végig az egész filmet.

Az Erõnek erejével, illetve a Szupercella valóban jó filmek voltak - bár azért nyomába sem értek az "öreg" klasszikus mozijaihoz - , de ez olyan tipikus egyszernézõs.
6/10
Atis88 2014 aug. 05. - 22:15:57 6/10 Előzmény ergerberger
(9/72)
Na vajnától nem fog még normális filmeket kapni/csinálni. Egyébként meg ott van a Szupercella. Az jó film lett, de pl az erõnek erejével sem volt olyan rossz.
Ottofan1 2014 júl. 25. - 22:25:17 Előzmény Bigpapa
(8/72)
Ja, az Asylum filmeket meg a Herkules legendáját(NEM a The Rock-os) bemutatják, de ezt nem képesek.
Gratulálok nekik.
7/10
Ze74 2014 júl. 25. - 05:26:34 7/10
(7/72)
Nekem tetszett,sõt kellemes meglepetés volt,mert nem ilyenre számítottam.
Más tipusú,mint az elözõ filmje.....nekem az is bejött.
ergerberger 2014 júl. 23. - 04:35:23 Előzmény Bigpapa
(6/72)
Az a baj, hogy Schwarzenegger, mióta megjött a governátorkodásból, orbitálisan fosch filmeket csinál. Sajnos úgy néz ki, egy vén hülye lett belõle.
Nagyon szomorú, knagy rajongója voltam, de egy totyakos öreg kripli lett kb a fazon.

Én az Arnold helyében addig könyörögnék az Andy Vajnának, amíg az össze nem üt neki valami normális filmet, mert különben egyre mélyebbre ássa be magát színvonal tekintetében a bányászbéka segge alá.
offtopic
Bigpapa 2014 júl. 09. - 19:59:10 Előzmény Ottofan1
(5/72)
Azt azért nézd meg, kik rendezik ezeket a filmeket! És kik a forgatókönyvírók. Az a baj, hogy most ez szuperhõs, vámpír, istenek gyerekei és fantasy korszak megy. Azok a filmek tarolnak, a sima akciófilmek nem kötik le a tizenéves korosztályt, így sok film bukik. Sajnos. Nekem a szupercellával semmi bajom nem volt, egy kifejezetten jó film volt, ahogy a fejlövés is Stallone-tól, pedig az is alacsony költségvetéssel készült és moziba nem hozták be.
Itthon is olyan filmeket adnak a mozikban, amiket nem értek, hogy képesek bemutatni. Ami meg moziba kívánkozik,mint a Sabotage, azt meg kibasszák dvd-n. Ez a szegénységi bizonyítvány.

Ha mégis dvd-n jön, akkor 10 haverommal kibéreljük a Lurdy termét és megnézzük nagyban, így is, úgy is. :)
Gipsy Danger 2014 júl. 09. - 19:07:42 Előzmény Ottofan1
(4/72)
Egyszer már valaki írta, hogy Arnold és Stallone filmeket az néz, aki rajtuk nõtt fel. A fiatalabb korosztályt nem izgatja. Innen származhat a gyenge szereplés. Szerintem az Erõnek erejével egy kifejezetten jó film volt, a szerény költségvetés ellenére. A Szupercella már kevésbé, de az is a bõven nézhetõ kategória.
izom 2014 jún. 02. - 12:21:53
(3/72)
No azért az vicces,hogy asylum sz*rságot bevisziki mozikba,de eszt nem,komolyan nagyon furcsa sokszor a hazai forgalmazok,de gondolom ha kiadják ezis max dvd re megy ki ,most komolyan kész röhely az egész magyar piac nevetséges - gyerekek ,hozzátok vissza a vhs vagy a betát az meg jobb.
Ottofan1 2014 márc. 30. - 09:35:41
(2/72)
Nem akarok pesszimista lenni vagy valami, de úgy látszik A Terminátor karrierjének sajnos vége.
Az expendables-óta minden filmje bukott.
Erõnek erejével, Szupercella(az világszinten még jobban teljesített), és most Sabotage amely szörnyû kritikákat, és katasztrófális nyitóhétvégével áll szemben.
Ha az új Terminator: Genesis nem jön össze Schwarzi karrierje tényleg véget ér, sajnos.
joe80 2014 márc. 01. - 18:04:50
(1/72)
SCHWARZENEGGERNEK GÁTI OSZKÁRT,GÁTI OSZKÁRT MAGYAR HANGJÁNAK!AZ EX3-BAN BÕVEN ELÉG LESZ REVICZKY-VEL HALLANI...