Téma: Szellemirtók

6/10
motoreger1 2019 aug. 12. - 12:16:58 6/10
(75/95)
Aki szereti Melissa McCarthy stílusát és humorát, annak tetszeni fog.
1/10
Kit Fisto 2019 jún. 10. - 19:14:59 1/10 Előzmény Kit Fisto
(74/95)
Tévedés történt! Sajnos komolyan azt hittem, az eredeti filmet fogják adni. Amit írtam, természetesen arra igaz. Ez a női szellemirtók egy hulladék 2016-ból. A két férfi színészen nem csodálkozom, de Sigourney Weaveren igen, hogy adhatta a nevét hozzá? Még a címe is ugyanaz!
Az egyik kedvencem Weaver, de ebben inkább nem nézem meg.
1/10
Péter Chupi 2019 jún. 10. - 17:20:52 1/10
(73/95)
Valaki írja már meg hogy ez mitől volt vígjáték? Én csak közönségesen viselkedő nőket láttam.
1/10
Kit Fisto 2019 jún. 09. - 16:31:16 1/10
(72/95)
A legjobb filmek a 80-as évekből lista egyik címe. A másdik része sem marad el tőle, ami ritkaság, de az említett dekádban még nem volt az!
Who you gonna call? —► https://youtu.be/m9We2XsVZfc?t=26
Robzombi 2019 ápr. 02. - 13:31:01
(71/95)
Azért lett szar, mert gyorsba akták feminizálni a filmet. most nagy divat ez a ide dobjunk be egy feketét, ide egy nőt, ide egy meleget. Mert hogy eddig micsoda egyenlőtlenségek voltak. Persze lehet ilyet csinálni de nem ész nélkül. Attól nem lesz valami női film hogy bedobnak egy pár nőt, akik kb úgy viselkednek mint a férfiak. Bár maradjunk annyiban hogy még a rendes filmben se hajtott mindenki rá Jenin-re. Itt meg mindenki ott guvad Thor-ra. Már annyira idegesítő, hogy minden filmjében istenítik. A legutóbbi Bosszúállók ban is mi volt már az a baromság amit humorosnak szántak, hogy ott tapizzák a testét, és még a kigyúrt agyatlan csávó is ott dicséri. Már hányni tudnék az ilyen jelenetektől. Szerintem neki a szerződésébe le lehet fektetve, hogy ha valahol szerepel, akkor ódákat kell zengeni róla. Meg már más színészeknél is ez megy. Superman filmbe is , kellet az a jelenet , mikor a csaj megszólal ,"Olyan jó pasi" !" Komolyan ha nem mondogatják fojtón akkor nem hisszük el ? Bár Daniel Craig- nél is mondogatták , de nála valóban szükség volt reklámra hiszen nem egy kimondott szépfiú. :D
1/10
Hamilton 2018 dec. 23. - 18:55:44 1/10
(70/95)
Ez konkrétan egy szar film. Ha már mindenképpen a régi klasszikushoz mérjük, akkor ótvar szar.
1/10
pcujsag2 2018 szept. 06. - 13:53:01 1/10
(69/95)
Úgy néznek ki mint a kukás ripacsok. A leggyengébb folytatás, pedig még az örökké tutdom mit tettél sem volt semmi...
7/10
Goodfella 2018 máj. 03. - 21:40:17 7/10
(68/95)
Közel sem annyira rossz, mint amennyire a nosztalgikus élmények hatására a többség lepontozta, viszont tagadhatatlan tény, hogy ez egy csúnyán kihagyott, hatalmas ziccer. Férfi szereplőgárdával (spontán Adam Sandler, Ben Affleck, Jack Black jut eszembe, ill. Hemsworth maradhatott volna, valamivel intellektuálisabb karakter személyében) ez az utóbbi évtizedek legnagyobb kasszasikere lett volna. Így csak egy szórakoztató, látványos popcorn mozi szintjén marad.
1/10
bogesz1967 2018 febr. 20. - 09:41:26 1/10
(67/95)
Iszonyat!
filmsomnia.hu 2017 nov. 15. - 14:45:23
(66/95)
4/10
FICEK9 2017 okt. 28. - 17:29:02 4/10
(65/95)
Ez tényleg nagy melléfogás volt...kár érte :(
1/10
Oh jajj 2017 jún. 24. - 04:00:14 1/10
(64/95)
Nulla. Kötelezõ nõ, kötelezõ néger, mindez bugyuta történettel. Szégyen. Kb. mint az amerikai taxi.
kybuck 2017 jún. 24. - 02:29:20
(63/95)
Egy megnézésnek jó volt, természetesen esélytelen volt a klasszikusokkal szemben, de nyilván nem is lehetett céljuk azokat lekörözni, pláne a sok rajongó miatt, akik látatlanban lesz@rozták, és ez a hozzáállás az utóbbi évek gyakran félresikerült folytatás/elõzmény/reboot kísérleteinek fényében teljesen érthetõ. Ez még talán a jobban sikerült alkotások közé tartozik, de a mai divatnak(?) megfelelõ, számomra inkább fárasztó poénok, vagy annak szánt beszólások miatt megint sokszor feszengtem, hogy minek ilyesmivel húzni a játékidõt. Mikor Hollywoodot mostanság ötlettelenséggel jellemzik, és fogják utóbb is ezt a korszakát, pont ilyen filmek miatt teszik.
GreenBay 2017 márc. 23. - 23:46:32
(62/95)
Juj de gyenge film, ha a középkorban lett volna fejlett elektronika, és ez a film már meg lett volna akkor is, akkor kiváló kínzó eszköz lett volna! Én biztosan bevallottam volna mindent! Ennél gyengébb filmet nem igazán láttam, még ha csak 40 percig is bírtam. Kukába való alkotás, és ha belegondolok hogy 144 milliós budgetje volt, még a kutyám szõre is felállna ettõl ha megértené. -10-es nálam ez a film.
1/10
hajpter 2017 márc. 19. - 14:01:51 1/10
(61/95)
Minden szempontból zseniális film:
- Paul Feig rendezõnek végre sikerült sokadszorra is lényegében pontosan ugyanazt a filmet létrehoznia, amit korábban már sokszor létrehozott.
- Melissa McCarthy is pont ugyanolyan zseniálisan hozza a fantasztikusan vicces tenyerestalpas nõt, mint az összes többi filmben, amiben eddig szerepelt.
- A többi fõszereplõ is pont olyan zseniálisan ripacskodik, mint egy random kiválasztott C-kategóriás amcsi tucatvígjáték szereplõi.
- A nézõ pont ugyanolyan elégedetten távozik a moziból, mintha elejétõl a végéig kiolvasott volna egy Hahota magazint.

Röviden: ez a film önmagában is max csak egy átlagos - némi képzavarral élve: szellemtelen - fostalicska, a régi szellemirtók-filmekhez képest viszont pláne.
10/10
méregfog 2017 márc. 18. - 13:44:46 10/10
(60/95)
Kap egy 10-est, mert sokkal jobb annál, ami az átlaga. Értem én, hogy nem olyan, mint a régiek és ez sok embernek csalódás. Ugyanakkor nem árt tisztában lenni azzal, hogy ez egy másik film, másik produkció. És ez még akkor is így van, ha több célzás is utal arra, hogy van valami köze az eredetihez a címén kívül is. Na meg a régi szereplõk felbukkanásával együtt is. Akik egyébként olyan szerepeket kaptak, ami pont az ellenkezõje annak, amit úgymond képviseltek anno. Ezzel is célozva arra, hogy ez nem a régiek folytatása. Amúgy több jó poén is van benne és a karaktereket is kedvelem. Még egy egész pofás történetet is összedobtak és a jelenetek se rosszak. Nálam amúgy egy 7-es 8-as közötti pontot érne egyébként.
1/10
tuto555 2017 márc. 04. - 16:22:11 1/10
(59/95)
Ez kritikán aluli, undorító. Egy legendás filmet így megalázni...
Idõpocséklás megnézni. 0/10 ha lehetne, de sajnos muszáj odaadni az 1 csillagot, hogy érvényes legyen a szavazás.
1/10
kobax 2017 febr. 21. - 08:48:47 1/10
(58/95)
Ezmegmiezasz@r???
Koncepciótlan, követhetetlen, 2 órányi femináci fostalicska.
Egyetértek az elõttem szólókkal: büntessék meg az egész stábot - szerencsétlen Murray-nek, Aykroyd-nak, és Weaver-nek ennyire elfogyott a pénze, hogy EHHEZ a nevüket (és az arcukat) adták?
Hányás!
1/10
5/10
Larvitar 2017 jan. 28. - 07:47:46 5/10
(57/95)
10/5. Maga a film nem lenne rossz, mert jó a története és a CGI jelenetek is. Én a régi szellemirtókat is szerettem, a mesérõl már nem is beszélve, de ezt a filmet nagyon elrontották. Valahogy nem volt szellemirtók feelingje.

-spoiler-

Melissa McCarthy hozta a szokásos trágár beszédet, amit nem tudok elviselni. Miért kell ez? Tényleg ez kell az embereknek?

Másrészt nõi szellemirtók.... Egyenjogúság meg minden, de vannak dolgok, amin nem kellene változtatni.
1/10
Abitour Polgártárs 2017 jan. 13. - 12:09:24 1/10
(56/95)
Vannak olyan filmek amik szimplán rosszak. Olyan filmek is léteznek amikor az ember a fejét fogja, az arcát a tenyerébe temeti és a végén megfogadja, hogy messzirõl kerülni fogja a látott szörnyûséget.
Ez a film nem ilyen. Ez az értékelhetetlennek az a kategóriája, amit már jelzõkkel nem lehet jobban leírni, lehúzni, viszont ami nagyon fontos, az ilyen film kiagyalóját, elkészítõjét kurvakeményen büntetni kéne. Mondjuk élete végéig gúzsbakötve egy székben, kitámasztott szemhéjjal egy örökismétlõ vetítõvel néznie kellene haláláig ezt a szörnyûséget. Ez bûntény az emberiség ellen. Ha a Saskabaréból mozifilm készülne, kb az lenne ilyesmi.