9/10
szepipiktor 2017 nov. 10. - 13:54:06 9/10 Előzmény a bal mellsõ lábam
(9/9)
"Gyerekeket is akarok! HÁRMAT!, Hogy legyen mindenféle!"
a bal mellsõ lábam 2015 júl. 07. - 10:48:57
(8/9)
Kissé nyomorék, mint a többi Woody Allen film, de el vannak benne helyezve egész finom poénok.
"Mikor szeretkezett nõvel?"
"Háttõõõõ...mi van ma? Hétfõ... kedd, õ, ... két éve."
"Emlékszik még, hogy kell?"
"Nos, ha elkezdi, majd beugrik."

Vagy az, hogy:
"Te vagy eddig a legjobb szeretõm"
"Nos, sokat gyakorlom egyedül"

...
"Szerelem nélkül üres élmény a szex."
"Igen, deeee... az üres élmények közül, az egyik legjobb."
7/10
Rahar 2014 máj. 09. - 19:10:31 7/10
(7/9)
Eme alkotásban igényes és nekem tetszõ humor szerepel. Fõleg a két fõszereplõ intellektuális beszélgetései és az azokkal ellentétes döntései tetszenek. Nem vagyok Woody Allen rajongó, de nem is unszimpatikus, tehát ez nem befolyásol az értékelésben. Mindenképpen jó volt megtekinteni, de azért nekem egyszer elég is volt belõle. Aki szeretne egy idõtlen, bizonyos jellegû humort tartalmazó kellemes filmet nézni és még nem látta az tegyen vele egy próbát.
mel blanc 2013 szept. 19. - 23:35:13
(6/9)
30 évvel azelõtt, hogy W.A. Londonban, Barcelonában, Rómában forgatott volna, eljött Budapestre, és megrendezte ezt a jó kis filmet:-)
8/10
sanderb 2011 okt. 28. - 21:45:52 8/10
(5/9)
Nem is tudom, hogy mi volt elõbb: az abszurd humor, vagy Woody Allen ? Ez a kevésbé jellemzõ, egyértelmû abszurditás még a csiszolatlanabb idõszakából való, de nagyon élvezetes és üde, ahogyan a történelem és a világ tengelyébe beállítja a new yorki zseni. 10/8
7/10
convar 2011 jún. 05. - 00:13:48 7/10 Előzmény Moldávia bánata
(4/9)
Legszebb??? Ebben nagyon nem értünk egyet. Én egyáltalán nem tartom vonzónak Diane Keatont. Sõt... :) Egyébként szimpatikus, meg minden, szal itt tényleg csak a külsõrõl van szó ;)
7/10
convar 2011 jún. 05. - 00:10:14 7/10
(3/9)
Az utolsó darab Woody korai korszakából, a felhõtlen, néha burleszkbe hajló vígjátékainak korából. Ezután, az Annie Halltól kezdve azért kissé intellektuálisabbá válnak filmjei. De ez még egy eszement darab, talán a leginkább az az egész életmûben.
Moldávia bánata 2009 jan. 03. - 14:15:31
(2/9)
Szóljon ez a bejegyzés leborulásként a TV6 nagysága elõtt!
Mert gondoljunk bele! 2008-ban, egy kereskedelmi adón, reklám nélkül, tiszta formában, mindenféle biszabszokat nélkülözve a képernyõ sarkaiban egy ilyen remek filmet, így leadni? Ez elismerésre méltó! Néhanapján a TV6-on is nagyon jó filmeket adnak le! Ez is közéjük tartozik!

S Woody Allen egyik nagy érdeme, hogy "felfedezte" (ha nem számítjuk A Keresztapát) a világ legszebb színésznõjét! :)
*Bátorszív* 2007 jún. 22. - 01:21:12
(1/9)
...(Pedig) Woody Allen barátom, ezen szenzációs komédiája valuableitását tekintve, nyugodtan odaállítható az Annie Hall, a Hétalvó, az Amit tudni akarsz a szexrõl..., a Zelig, vagy a Fogd a pénzt és fuss ! mellé.; ... ...