10/10
i0612914 2022 febr. 07. - 20:59:30 10/10 Előzmény Sorozatos
(15/15)
Teljesen egyetértek, hogy furcsán lett vége! Én is kifogásoltam, hogy Grigorijt hogy engedhették el. Ami a legfurcsább és nagyon befejezetlen, hogy hova lett Grigorij apja? Na és ki a gyilkosa Zsádánnak?
Az otthona már nem az otthona, akkor hova mentek? Jó lenne, ha folytatódna!
10/10
Sorozatos 2021 ápr. 13. - 10:55:02 10/10
(14/15)
Hát elég furcsán ért véget a két évad 48 része.Lehet,hogy Kátyának nincs szerencséje a szerelemmel és az esküvőkkel?Remélem Zsádán nem halt meg.Nem értem,hogy Grigorijt miért nem a börtönbe vitték,a meghallgatás után,ahol mindent beismert hanem hazaengedték.A kedves Galina természete megjavult,pedig elöszőr kinem állhatta Pánászt a későbbi férjét.Nyikoláj nagyon rendes volt,hogy mindennek utána járt.Az édesapja meg kapott egyszerre két unokát,ha már a lánya Natasa apáca lett.Olvastam az Sb-on,a hsz-ban,hogy lehet ősszel jön a 3.évad.Majd meglátjuk igaz lesz-e?Minden színész,színésznő játéka nagyszerű volt.Egy kis felüdülés a Török és a Mexikói sorozatok között.😊😊😊
9/10
Sumomo_ 2021 márc. 21. - 08:30:28 9/10 Előzmény 0Pipacs0
(13/15)
Ez egy magyarázat Grigorij viselkedésére, de NEM mentség.
10/10
hozzászólás 2021 márc. 11. - 18:52:05 10/10
(12/15)
Kellemes csalódás ez a sorozat. Kétkedéssel kezdtem neki - gondoltam egy újabb szappanopera, de belekukkantok - , most meg alig várom mindig a következő részt. Jó, hogy teljesen ismeretlen színészek játszanak benne, akik remekül hozzák a karaktereket. Ráadásul minden egyes rész tele van valamiféle csavarral.
3/10
Cave 2021 márc. 06. - 16:14:53 3/10
(11/15)
Tiszta Isaura-koppintás :)
kisbalaton 2021 febr. 20. - 21:30:40 Előzmény 0Pipacs0
(10/15)
Nem figyeltél eléggé Alekszejjel kapcsolatban, pedig többször is említette,hogy (azért nem látta sokáig ez vagy az az ismerőse,mert )harcolt a háborúban. Vagyis tévedés ,hogy nem viselte meg a háború.
Grigorij pedig (szerintem) nem azért lépett közbe Katyerina és a frontról előkerült sunyi gazfickó bajtársa konfliktusánál,hogy a lányt védje,-sokkal inkább saját magát védte,attól félve,hogy a bajtárs kikotyogja a háborúban viselt dolgait Kátya előtt.
Érdekesen ítéled meg az embereket. Hogy Grigorijt felmented ,mert minden jellemhibájára ráhuzigálod a családon belüli erőszak bűnét,az még csak-csak. Na de Natáliát ( aki szépen bánik a szolgákkal, Kátyát pedig már-már a pártfogásába vette ) önző,arrogáns hölgynek nevezni ,- nagy melléfogás.
8/10
0Pipacs0 2021 febr. 20. - 00:51:55 8/10
(9/15)
Bevallom, kissé csalódott vagyok...megdöbbent azt látva, hogy mennyire tévesen ítéli meg a magyar közönség Grigorij-t és skatulyázza be valamiféle arrogáns, sznob gazembernek helytelenül.

Ezt az embert tönkretette, megnyomorította belül az apuka finoman szólva.

( Megjegyezném, hogy a szerepet alakító fiatal embernek eredetileg meglehetősen férfias hangja van, igazi erős, " szlávos ", karizmatikus....teljesen eltér a magyartól, ami valami egészen más, valótlan képet fest az említett karakterről. )

Azt gondolom, a 16. epizód után már fájdalmasan nyilvánvaló, hogy az édesapja egy nárcisztikus aljadék, aki nem csak a feleségével bánik mostohán, de lelkileg/testileg bántalmazza/bántazta a fiát.

A családonbelüli erőszak egyik formája.

Érdekes, hogy mennyire sokan nem ismerték fel az egyértelmű jeleket...ez a jelenség a mai napig létező és igen gyakori probléma.

( amellett, hogy rendszeresen gúnyolódik és megalázza Grigorij-t, veréssel is fenyegeti a felnőtt fiát, érezteti vele, hogy tehetetlen az édesanyát ért megalázás ellen és teljesen ki van szolgáltatva anyagi értelemben is....nem véletlenül veszi el azt az arrogáns, öntelt hölgyet, Natalie-t feleségül...a hozomány révén nem kell többé függnie a szörnyeteg apjától és a maga ura lehet)

Ugyanakkor jelen van Grigorij-ban belül az a vágy, hogy kivívja az édesapja elimerését, jószavát...de egy ilyen nárcisztikus féreg esetében ez lehetetlen...nem tudom, miért baj az, hogy meglőtte saját magát? Mert nem akart meghalni abban a háborúban, abban valódi pokolban?

Szerencsétlen...

Látszik rajta, hogy elnyomja magában az érzékeny oldalt...ez is az abúzus egyik mellékkövetkezménye. Ezért nem tudja egészségesen kimutatni, megélni azt a szerelmet, amit Katyerina iránt érez.

Rossz embernek meg végképp nem nevezném. Kiáll az édesanyjáért. Kiállt Katyerináért is a maga módján, mikor Lydia megalázta a lányt a teás.csèszével. Nem bírta nézni, hogy az a sunyi gazfickó bajtársa a frontról megalázza Katyerinát, azonnal félbeszakította és odaadta az értékes családi relikviát, csak hagyja a lányt és eltünjön a környèkről.

Nagyon sajnálom, tragikus egy figura.
Szép pár lettek volna Katyerinával.

Alexej...ez a tipikus "jófiú"...mindenki szereti, tökéletes családban nőtt fel, nem viselte meg a háború, mint Grigorij-t, nem bántalmazta az apja, mindene tökéletes. Na az ilyen, aki mindig a legjobb oldalát mutatja, annál vannak gondok...mivel semmilyen megpróbáltatás nem érte még...na ez a sunyi fajta.


kisbalaton 2021 febr. 18. - 09:23:21
(8/15)
Szerintem nagyon jók a színészek.Ott van pl a Grigorijt alakító színész. Minden mozdulatával,minden pillantásával érzékelteti a sunyi,ármánykodó fiatalúr jellemét. Tetszik a Kátyát alakító szinésznő játéka ,de a többieké is. Jó,hogy végre ilyen sorozatokat is látunk,ahol igazi színészek igazi átéléssel játszanak.
10/10
Sorozatos 2021 febr. 16. - 17:11:51 10/10
(7/15)
12 rész megnézése után tényleg nagyon rossz természete van Galinának a szolgálólánynak.A gazdag Lidiya még a kígyónál is rosszabb.Remélem a sors visszaüt majd a végére ennek a sok gonosz embernek,és megkapják a jutalmukat.Az "okos" Natasa még nem sejti milyen egy emberhez is akar hozzámenni,dehát így járt.Még sokat fog szenvedni szerintem a szerelmespár a sok aljasság,álnokság,hazugságok miatt.😞😞😞
kisbalaton 2021 febr. 10. - 23:54:55
(6/15)
Hogy az úr és a fia jellemtelen gazemberek,- az kiderült már a sorozat kezdetén. Lassan fény derül a ház úrnőjének ,Kátya keresztanyjának vacak jellemére is. Aki felnevelte és taníttatta ugyan Kátyát,de csak azért,hogy a saját lelkiismeretét megnyugtassa.Az ő számára Kátya csak egy játékszer ,egy élő baba,akit akármikor félredobhat.És félre is dob. Önző és boldogtalan. Azt észreveszi ,hogy a férje bolondul a szinésznőért,-de azt nem veszi észre,hogy a fia szemet vetett Kátyára.
Aztán ott van az a kígyó szolgálólány. Ő is egy érdekes jellem.
Kíváncsian várom a folytatást.
kisbalaton 2021 febr. 10. - 23:34:36
(5/15)
Húha! Micsoda aljas arisztokraták!
10/10
Sorozatos 2021 febr. 09. - 10:44:43 10/10
(4/15)
Most látom csak,hogy majd hajnalban ismétlik a részeket jövő héttől aki tvben nézné.Hát ez az apa-fia undórítóak, és az intézőjük is, és még finoman fogalmaztam,6 rész megnézése után.A dada vagy szakácsnő nagyon szimpatikus.Alekszej nagyon jóképű,és jószívű,remélem a végén boldogok lesznek Kátyjával,és a titkok is kiderülnek.
10/10
Sorozatos 2021 febr. 07. - 18:25:10 10/10
(3/15)
Ma láttuk az első részt anyukámmal a neten.Jó sorozatnak ígérkezik.Ha jól láttam egy évados,48 részes lesz.Azért adják 22órakor a tv ben,mert 16os karikát kapott,és tényleg nincs ismétlése.Aki nézi jó szórakozást kívánok a filmhez.Nekem tetszenek ezek a régebbi korokban játszodó történetek.Nem is nagyon látni ukrán sorozatot,én először azt hittem más ország filmje.
meggy100 2021 jan. 23. - 13:37:16 Előzmény napraforgó
(2/15)
bezzeg a sok mexikoi sorozzatot ezerszer ismétlik délelőtt délután este....nem értem ezt a műsorpoilitikát...logikátlan
napraforgó 2021 jan. 23. - 12:44:59
(1/15)
Végre valami más a sok török sorozat után, egy ukrán, ilyet még nem is láttunk. Na de miért éjszaka adják, este 10 után? Délelőtti ismétlést meg nem látok.