olahmiki1959 márc. 01. 02:55:41 Előzmény Bonitó
(52/52)
Tökéletesen egyetértek veled, még annyit tennék hozzá, hogy engem az irritál a legjobban, hogy amikor valamelyik játékos elkezd mesélni egy történetet, akkor Kasza Tibi - mintha valamiféle kényszert érezne - azonnal közbeszól, mond valami gyenge poént, és alig hagyja végigmondani a sztorit.
Nem tudom, miért csinálja, lehet, hogy a szerkesztők azt adták ki neki parancsba, hogy állandóan jópofizzon, ő pedig megpróbál megfelelni ennek az elvárásnak.
Csak éppen emiatt majdhogynem élvezhetetlen a műsor!
Bonitó febr. 09. 21:48:49
(51/52)
Toleráns, igen nyugodt ember vagyok. Szerettem a "régi" Szerencsekerék c. műsort. Sokszor most is szól halkan, háttérműsorként. De egyre kevésbé tudom elviselni a műsorvezető szájmenését. Ahogy, amilyen mód és stílusban beszél a játékosokkal az mindennek a csimborasszója!

Kasza Tibor egy feltűnően beszédhibás, hadaró ember. Sokszor az oda nem illő bohóckodása már megkérdőjelezi az intelligenciát is. Amikor az állandó "szlogenjét" hallom, a "NODE  ÉLETEEEEEM " címszóval, máris nyúlok a " barátomért, " és kapcsolok tovább! 

Tegnap is sikerült olyan csodabogarakat műsorba tenni, hogy idétlennél idétlenebb mesélés folyt, szinte már polgárpukkasztó módon!
A játék címszó alatt a jelmezekben folyó bohóckodásról már nem is beszélve. A kreatív csapat munkája egy nulla! A hátsó fertály rázása, az onnan kipotyogó golyók szedése, közben az őrült módon folyó sikongatások borzasztóak. A két órás műsor nagyobb része Kasza show,  elveszett idő, sajnos. 
Záporeső9 febr. 09. 21:12:16 Előzmény bolhaiattila
(50/52)
Teljes mértékben egyetértek. Kár ezért a műsorért. Ha valóban arról szólna, amiért egykor létrejött, sokkal többen néznék.
bolhaiattila febr. 03. 13:28:12
(49/52)
A műsor alapvetően jó lenne. Kell a feladatokhoz némi műveltség és nyelvismeret. Kár, hogy egyre több benne a hülye jópofizás, bohóckodás. Kasza igazán fárasztó és néha bántóan lekezelő a játékosokkal. Az is tendencia, hogy egyre extrovertáltabb csodabogarakat hagynak játszani, akik egymást licitálják túl minél idétlenebb történetek elmesélésével
1/10
blaha70 jan. 18. 20:34:30 1/10
(48/52)
" ÉLETEM " micsoda tiszteletlen ripacs vagy ! Kár,hogy Te nem olvasod és orvosolod a kritikát ! Nem tiszteled a nálad idősebb, tehetségesebb embereket ! A műsor fejlesztő agyilag . Szoktam nézni,míg nem bosszant fel a T. műsorvezető .
9/10
nikato 2013 máj. 23. - 22:16:59 9/10
(47/52)
Kár volt újra elkezdeni, már nem volt a régi. A régi nagy volt, mert nem volt sok csatorna, meg annyi mûsor, mint most. Igazából forgatták a betûket, nem volt számítógépes trükk, nem volt állandó nyeremény, mindig más volt, bemutatták, meg az a pénz amit az újban lehetett nyerni, az a régi idõkben ért volna sokat, ma már semmi. Meg már elég unalmas is lett, a sok reklám szünet pedig még uncsibbá tette.
6/10
Máriácska 2013 jan. 05. - 17:04:33 6/10 Előzmény tortura
(46/52)
Érdemes lenne azért egy esélyt adni, és megnézni Szulák Andreával, mert - szerintem - ezt a mûsort ennél jobban, és korrektebb módon senki sem tudná vezetni. Így végre gyerekek is nézhetik, hogy tanuljanak belõle, mert a régi Szerencsekerék a mûsorvezetõ ostoba beszólásai miatt nem volt senkinek se volt elfogadható.
tortura 2012 dec. 30. - 15:25:12 Előzmény Máriácska
(45/52)
Én mondjuk eddig sem néztem ezt a mûsort, Szulákkal meg aztán pláne nem fogom, mert õt nem kedvelem mûsorvezetõi minõségében. Amire reagáltam az elõbb, azt a részt a neten néztem meg, mert meg akartam bizonyosodni, hogy igaz-e a kritika, miszerint részegen vezetett mûsort az illetõ. De szerintem nem volt igaz.
Én az Átvágónak jobban örülnék, bár nem az igazi. Ígérték is, hogy az õsszel folytatódni fog, aztán nem lett belõle semmi. Így nem marad más, mint nézem a Fridi-féle milliomost, de hát az meg Vágóval lenne hiteles. Fridit is kedvelem, de õ inkább showman, nem kvízmûsort kéne vezetnie.
6/10
Máriácska 2012 dec. 16. - 17:30:12 6/10 Előzmény tortura
(44/52)
Mióta Szulák Andrea vezeti a mûsort, azóta érdemes nézni! Szerintem jobban nem is lehetne.
10/10
Fmarci1 2012 máj. 14. - 21:26:52 10/10 Előzmény Zonkó Ferenc
(43/52)
Egyáltalán nem volt részeg. Mindig ilyen szokott lenni.
tortura 2012 máj. 14. - 14:17:57
(42/52)
Most megnéztem a neten az adást. Szerintem egyáltalán nem volt részeg a mûsorvezetõ, inkább próbálta valahogy feldobni a punnyadt hangulatot.
Számomra az volt fura, hogy csak egyedül vezette a mûsort. Én úgy tudtam, hogy Árpa Attilával vezetik közösen.
Zonkó Ferenc 2012 máj. 14. - 07:30:51
(41/52)
Szerkesztõség!
Pénteki adás alatt a játékvezetõ, szerintem részeg volt! Normális körülmények között ilyen állapotban, nem vezethette volna a mûsort. Ami történt botrányos és felháborító. Az , hogy részegvolt minden nézõ észrevehette! Primitív szövegével folyamatos közbeszólásával zavarta a szereplõ játékosokat is!! A játék végén a nyertes játékoson észrevehetõ volt, mennyire zavarja Klauszmann tolakodó viselkedése. A záró képsoron a játékvevetõ ferdén álló szemein is látszott, hogy részeg!
Ha ennek nem lesz következménye, és nem hozzák nyilvánosságra felelõsségre vonásának mértékét, a csatorna népszerûsége látja kárát!
Tisztelettel, de felháborodva üvözli Önöket
Zonkó Ferenc
tortura 2012 máj. 11. - 14:57:18 Előzmény Máriácska
(40/52)
Mert miket mond a nõknek? Inzultálja õket az adás során? Én nem tudom, nem nézem, ezért kérdem. Mondjuk amekkora egója van, nem lepõdnék meg semmin.
vitkovits 2012 máj. 10. - 17:16:09 Előzmény edina194
(39/52)
Az átVágó Facebook-oldalán bukkantam a válaszra, íme:

"Kedves átVágó hívek!
Többen kérdezték az oldalon, ezért szeretnénk „hivatalosan” is válaszolni: természetesen NEM SZÛNIK MEG VÁGÓ ISTVÁN MÛSORA! Az ÁtVágóból eredetileg is harminc adást terveztünk a tavaszi évadra. Õsztõl folytatódik a mûsor! A pontos dátumot idõben közölni fogjuk minden fórumon – elsõként természetesen a mûsor Facebook oldalán.
Kereskedelmi televízióknál bevált szokás, hogy felváltva sugározzák a különbözõ vetélkedõiket. (Csak egy példa a sok közül: István egykori csatornájánál is felváltva ment a Széf és az Egy perc és nyersz vetélkedõ.) Nem titkoltuk, hogy Story4 csatornának eddig ez a legnagyobb költségvetésû produkciója, így természetesen hagyunk idõt a befutására. Vágó István szereplésével maximálisan elégedettek vagyunk, munkájára továbbra is számítunk. Ahogyan az Önök jelenlétére is! Köszönjük az eddigi bizalmat, maradjanak továbbra is a Story4-gyel!"
ennyi baromságot... 2012 máj. 08. - 20:17:55 Előzmény Máriácska
(38/52)
Most láttam pár percig ezt a kretén, nyomottfejû parasztot. Ha rajtam múlna, összezárnám a Puzsér nevû másik kreténnel, oszt jópofizzanak egymással... Gusztustalan egy alak.
edina194 2012 máj. 07. - 20:17:43
(37/52)
Én nagyon szerettem az ÁtVágó-t, itt kérem a mûsor folytatását
10/10
Fmarci1 2012 márc. 06. - 16:22:05 10/10 Előzmény Máriácska
(36/52)
Igazad van! Én írtam a Story4 oldalán a panasztárba ez miatt, de még csak válaszolni sem válaszoltak rá!
6/10
Máriácska 2012 márc. 04. - 12:03:15 6/10
(35/52)
Mi többnyire csak olyankor fogjuk nézni, amikor nem Árpa Attila lesz a mûsorvezetõ.
Sajnálatos, hogy nincs semmi mondanivalója, a néha már felháborító nõkhöz szóló
"mondandóin" kívül. Ez nem "macsóság", és egyáltalán nem "jópofi", hanem durva, és
visszataszító.
9/10
nikato 2012 febr. 29. - 16:13:09 9/10
(34/52)
Múlt idõben írtam, de most látom, hogy jövõhéten lesz megint, vagy eddig is volt? Mostanában mondjuk nem néztem a StoryTv-t.
9/10
nikato 2012 febr. 29. - 16:12:06 9/10
(33/52)
Nem volt olyan már, mint régen! A stúdió is sz@r volt!! Az összegek, pedig nevetségesen alacsonyak!!!