NADALFAN 2015 jún. 18. - 20:16:40 Előzmény Robicruz
(5/5)
Ezt a filmet én is csak 3 részletben tudtam végig szenvedni. Mûvészfilm a javából , de annak is az emészthetetlen fajtájából. Sok lehangoló , depresszióba hajló filmet láttam , ez a top 3-ban benne van. Momentán ettõl teljesen depis lettem. Minden filmet pontozok, de erre nem tudok mit adni.
1/10
Robicruz 2014 márc. 25. - 01:43:04 1/10
(4/5)
Hat ennek a filmnek se fule, se farka. Vegigszenvedtem a ket orat, mert vegig remenykedtem, hogy a vegere kiderul hogy van ertelme,de a vege meg szanalmasabb volt mint addig. Fogalmam sincs miert kapott ilyen magas pontszamot. Nem a vontatottsaga zavart es meg azt is kibirtam, mikor 5 percig mutatott jeleneteket vagy arcokat, melyeken semmi sem tortent, hanem az hogy teljesen ertelmetlen volt es raadasul tele logikai hibakkal. Nem ajanlom senkinek, mert szar. Pedig remenykedtem, hogy: je, na vegre egy gorog muveszfilm, amiben nem csak a hollywoodi kliseket latom ismet, de ...egyszeruen rettenetes volt.
drabál 2010 dec. 29. - 00:21:38 Előzmény Kakukk76
(3/5)
Az nem lenne baj ha csak a mozdulatok lennének teátrálisak,de amikor pl egy fejet 5 percig mutatnak az mán egy kissé tényleg vontatott.Egyébként egy megható film,egy kissé hatásvadász,de nem veszélyes.
8/10
Kakukk76 2010 máj. 20. - 10:27:46 8/10
(2/5)
Azt hiszem, egyetértek az elõttem szóló Undok úrral. Annyiban módosítanám, hogy talán nem is vontatott, csak talán néha túl teátrálisak a mozdulatok. De azon is töprengtem, hogy talán csak azért van így mert a gyerekek szemében minden sokkal jelentõségteljesebbnek tûnik, mint "felnõtt" fejjel...
Szép film.
7/10
ondok 2010 márc. 24. - 00:37:44 7/10
(1/5)
Megindító történet ,de maga a film kissé vontatott.