Brekkencs 2006 nov. 06. - 20:56:08
(516/1156)
Szerintem add meg magad és javulni fog egy idõ után a helyzet. Nálam bevált. Pár napig unalomig néztem, ha lehet egyáltalán ezt mondani, de aztán már nem volt olyan vészes a dolog. Mostanában a netre kattantam rá és nézem a késõbbi részekbõl a bejátszásokat. Állati. De azért határozottan javult a pár héttel ezelõtti állapothoz képest.
Kívánom neked is!
üdv Rita
10/10
Giada 2006 nov. 06. - 20:00:38 10/10
(515/1156)
látjátok még a pszihológusról is a Te vagy az életem jut eszembe ez nem igaz---segítsetek mit tegyek kérlek adjatok ötletet kb. a 15. rész óta nézem, de azóta nem tudok leszokni róla
SEGÍTSÉG!!!!!
10/10
Giada 2006 nov. 06. - 19:56:51 10/10
(514/1156)
Hellosztok!
Én is olyan fanatikus rajongó vagyok, hogy nem birok ki sok idõt Monita és Martin nélkül.
Fölveszem én kazira meg minden de le kell törölnöm ha anyám akar valamit.
Szerintetek mit csináljak a rajongásommal már a suliban sem tudok figyelni pedig 8adikban asszem azért kellene, folyton az jár az eszemben, hogy hazamenjek és lássam a sorit meg FACUt és Natyt meg ELIAST meg Debit a hülyeségeivel meg Conit a Martin iránti rajongásával.
Meg az összes többi hülyét a soriban.
Nemtudom mit tegyek én is sokat gondolkoztam azon, hogy esetleg el kéne menni orvoshoz vagy valami Dufre féle pszihológushoz
syd1 2006 nov. 06. - 17:09:07
(513/1156)
Megnéztem a SMV honlapján neked és a Padre Coraje-s rész a sos mi vidaban a 99. ha minden igaz.
A másikban sajnos nem tudok segíteni.
Kaktusz 2006 nov. 06. - 15:43:39
(512/1156)
jaja, hát ez a Kike-dolog nekem se nagyon jön be... egészen eddig a pillanatig éreztem úgy hogy egészen eredeti ötletekkel álltak elõ a készítõk (na igen, az a Martín- hasonmás se volt semmi), de ez valahogy nem jött össze sztem:)
két kérdésem lenne, ha vki segít:)
az egyik, hogy melyik részben van az a jelenet, amikor Martín és Monita papruhába öltözve bemennek a kolostorba, aztán nagyban falják egymást, mikor rájuk nyitnak a papok:))) erre a jelenetre egyáltalán nem emléxem:S a másik pedig h nincs másik linkje vkinek a 99 és 110 részekhez? mert a kinti fórumon megauploadra van feltéve, és onnan soha nem tom leszedni.
köszi:)
Kaktusz
Bridge' 2006 nov. 05. - 20:48:26
(511/1156)
hali

hááát,nekem ezt írja ki: The file has been deleted. Unfortunately, it did not comply with the terms of service.
szóval megint nem oké vmi.

télleg,kinyírták Fernando Carrillot egy soriba? pedig tök jó pasi.:D volt mûsoron itthon? én asszem vele a Rosalindat+a Maria Isabelt láttam,de lehet volt több is,hirtelen ezek ugottak be. nekem pl. õ jobban bejön mint Facu:)(bocsi a rajongóktól). bár,ezt anno írtam is,h nem vok odáig érte mint pasi:)
faNATYca 2006 nov. 05. - 19:00:38
(510/1156)
sziasztok, annak aki nem látta csütörtökön Natyval a portré filmet, itt van!

<a target="_blank" href="http://www.sendspace.com/file/kzuj36" title="http://www.sendspace.com/file/kzuj36">www.sendspace.com</a>

remélem, h inne már letudjátok tölteni, meert valami miatt eddig avgy letörölték, vagy nem lehetett megnézni letöltés után!:S

december elejéig forgatják, és december közepén elsz vége argban....

és volt már olyan a telenovellák világában, h a fõszereplõ meghalt, még pedig ha jól emlékszem akkor egy Fernando Carrilos soriban õt nyrták ki, mert összeveszett a készítõkkel, és kiírták a soriból...de nem kell aggodni, Natyt nem fogják megölni a soriban
Bridge' 2006 nov. 05. - 16:40:16
(509/1156)
azé jó lenne,ha végre kitalálnák már:)
nem mindig jó,ha elhúzzák...

ez a nõi Kike dolog is elég gázos sztem,nem volt elég a két Martin? nem is tom mér szeretem ezt a sorozatot:D
jah,de!a fõszereplõk miatt;)))
Bridge' 2006 nov. 05. - 16:38:16
(508/1156)
Jah,bár azért inkább csak hétvégén vok ilyen éjszakai pillangó.:D
Hétköznap meló van,bár olyankor se kerülök éjfélnél hamarabb ágyba.:)
Még én se néztem meg a 190. részt,de szerencsére volt aki a seítségedre sietett a konkrétumokat illetõen.:)
syd1 2006 nov. 05. - 15:26:38
(507/1156)
Szia!
Még nincs meg pontosan. December közepéig fognak kb forgatni, legalábbis azt nyilatkozták kint. Így kb olyan 220 rész körüli lesz a tippek szerint.
syd1 2006 nov. 05. - 14:31:00
(506/1156)
Szia.
Monitát meg akarják mûteni a keze miatt, de Falucho, Barbi és Contu kezébe kerül Monita, akik elaltatják, majd veszekednek rajta, hogy ki vágjon elõször, ki ölje meg. De szerencsére Martin meglátja a 3 megkötözött dokit és fut Monitához, így megmenti, de a 3 emberke meglép. Aztán Martin hazaviszi Monitát, hogy vigyázzon rá. De a köv részben ami hétfõn lesz, pl Barbi le akarja lövetni Monitát Faluchoval, úgyh egyátalán nincs vége a veszélynek. A mostani részekben mindig meg akarják ölni szegény Monitát. ( De Barbi néhány résszel ezelõtt mondta is Martinnak, h meg akarja ölni Monitát, nem lehet az övé Martin)
Remélem így már érted, h mik is történnek a kinti részekben.
Brekkencs 2006 nov. 05. - 11:11:33
(505/1156)
Hálám örökké..... csak utol ne....

Köszönöm szépen. Te is ilyen éjjeli bagoly vagy mint én? :-)))
Nem is gondoltam, hogy valaki még itt lehet olyan késõn, úgyhogy lefeküdtem és nem volt rémálmom, de nem mondom, hogy reggel nem jutott eszembe, hogy vajon valaki tudja-e a választ.
Aranyos vagy, köszi.
Amúgy én is úgy gondolom,hogy nem halhat meg, még nem volt ilyen a történelemben,hogy soriban a fõszereplõ kinyúlik. Mindenki várja a csöpögõsen romantikus esküvõt.

Ha lesz róla infó írjátok meg,hogy milyen volt.
Az elsõ csók alapján biztos olyan ragacsos lesz,mint egy tini leányálom. De azért szeretjük így is.

üdv Rita
nora87 2006 nov. 05. - 10:24:47
(504/1156)
Amikor Martin karjaiba omlik az a 180 resz vege es a 181 eleje. Egyebkent meg koran sem tartanak a vege fele, mert december kozepeig forgatjak argentinaban. A 190 reszt is le lehet tolteni . A 191 resz elozeteseben pedig Falucho leakarja loni Monat, de Martin odamegy es nem lonnek, de kitudja. ha elmegy lehet hogy lelovik. Majd kiderul.
dodesz 2006 nov. 05. - 10:17:26
(503/1156)
Sziasztok!!
Az elõbbi témával kapcsoltaban kérdeznék...;én sasjnos nem tudom h monita miért került kórházba...úgy h ha vki elmondaná nekem azért nagyon hálás lennék!! És még lenne még1..:) Sz'val láttam a sosmividaonline.netfirms.com oldalon egy olyan mozgóképet ahol monita egy futóversenyen vett részt, a célba érkezés után pedig martin karjaiba omlik!! Tehát akkor éppen minden HAPPY!! A sok rizsa után a lényeg az h nem tudjátok-e h az hányadik epizódban van!! Elõre is kösz mindent...:)
Bridge' 2006 nov. 04. - 22:54:04
(502/1156)
Csak azért h nyugodtan tudj aludni.:)
Bár,az pontos válasszal nem szolgálhatok,de láttam a 190. elõzetesét és abban rámálma van Moninak,de mikor felriad,ott van mellete Martin,ha jól figyeltem,akkor az õ házában vannak(már Martunál).Tehát nem nyírták ki,nyugi ;)))+a fõszereplõvel ilyen sosem történhet egy szappanoperában.Mégha lassan a végefelé is halad.:)
Brekkencs 2006 nov. 04. - 22:39:57
(501/1156)
Kedves minden jól tájékozott és spanyol részeket nézõ fórum látogató!

Kérlek benneteket, hogy nyugtassátok meg háborgó lelkem. Most láttam a 189. részbõl egy kis részletet. Pont amikor a mûtõben elaltatják csóri Monítát a triumvirátus. Szóval mi lesz a kimenetele? Szokás szerint megmenti Martin, vagy mi?

A frász jött rám, bár logikus, hogy nem nyírhatják ki a csajszit a sori végén, de azért mégis érdekelne. Nem is fogok ma jól aludni. :-))

elõre is köszi aki elárulja.

pusza Rita
Brekkencs 2006 nov. 04. - 22:37:11
(500/1156)
Szia!
Lehet, hogy kiakasztalak, de valamit lehet, hogy megint nem jól csináltam, de nem tudtam letölteni. Van ötleted?

üdv Rita
faNATYca 2006 nov. 04. - 16:38:22
(499/1156)
köszi szépen a tippet!

és itt van amit ígértem!Naty riport film 45 perces...story tv-rõl! :)jó töltögetést!ha van valami próbléma a töltéssel szóljatok!

<a target="_blank" href="http://www.mediamax.com/verito84/Links/FEE1A55401" title="http://www.mediamax.com/verito84/Links/FEE1A55401">www.mediamax.com</a>
zen2 2006 nov. 03. - 19:35:20
(498/1156)
NA a "nem" szót kihagytam. Szóval annyira NEM limitált a filefront-nál, mint a többinél.
zen2 2006 nov. 03. - 19:32:41
(497/1156)
faNATYca! Köszi a linket! Nekem csak a 8-14.részig nincs meg (letöltve)mert sajna a sosmividaonline.net -en lévõ linkek közül ezekre azt írja, ki, hogy a fájlt már törölték (vagy valami ilyesmit). Én csak azért említettem a sorozatot, mert a hivatalos oldalon amit írtál lentebb a sorozat biográfiában nem volt, és gondoltam a teljesség kedvéért megemlítem, hogy volt ez is ;O) DE SEMMI kritika, szörszálhasogatás nem volt benne!!! -remélem nem érted félre.
Viszont ha lenne ötleted, hogy honnan lehetne levadászni a hiányzó (8-14) részeket annak örülnék, mert a radipos linkeken nincs ott a fájl.

Viszont! szintén csak egy ötlet a fájl feltöltéshez (bevallom a Kachorrát nem tudom melyikre töltöttétek, mert még nem néztem). A filefront.com itt regisztrálni kell ugyan, de 1 Gb-ot enged feltölteni, és annyira limitált a letöltés, mondjuk kicsit nem enged egy pár percig, ha nagyon sokan megrohamozzák. Vagy a bigupload.com ez 300 megát enged, és ez sem korlátoz annyira, mint pl. a megaupload. Most több nem jut eszembe fejbõl, de valahol van elmentve nekem egy link ahol csupa ilyen fájl-feltöltös helyek vannak....
Az interjú akkor végülis melyik weboldalon lesz fellelhetõ??