Téma: Templomosok

LalolibTV 2018 febr. 11. - 09:25:34
(5/5)
A záró epizód nagyon gáz lett. A sorozat közepén még hetest adtam, de a záró rész után kettest érdemel. Ilyen giccses, ZS-filmes utolsó részt nagyon régen láttam. Szörnyû, nincs is rá más szavam.
nikato 2018 jan. 29. - 13:28:10
(4/5)
SPOILER LEHET: Végre egy kicsit beindult, de, hogy ekkora buta legyen Landry.... és a külseje sem pont templomos külsõ, inkább szaracén. Komolyan mondom kezdek a cselszövõnek drukkolni, a többi karakter kikészítõen buta. Fõleg a király. SPOILER VÉGE
LalolibTV 2018 jan. 26. - 17:59:12
(3/5)
Méltatlanul gyenge, pedig sok potenciál lett volna a történetben. Pénzhiány, színészhiány, forgatókönyv hiány...Pont azokról tudunk meg keveset akikrõl szólna a sorozat. A templomosok 200 éves története a Szent Grál körül legendánál sokkal többet érdemelt volna.
Ugatéros 2018 jan. 24. - 22:27:05
(2/5)
Nem rossz. Kicsit sterilek a karakterek, és valahogy nem sikerült megkedvelni a fõhõst sem. Azért középkor kedvelõket szerintem leköti - engem biztosan. A Nogaret-t játszó színész engem nagyon emlékeztet John Cryerre, ezért állandóan az volt az érzésem, hogy Alant látom kosztümben. Ez kicsit zavart... :D
nikato 2018 jan. 15. - 09:49:02
(1/5)
Nagyon gyenge!!! SPOILER: Már megint egy cselszövõ, álnok karakter is van benne, azon csodálkoztam, hogy ezúttal nem 100 rész után lett elkapva, de még így is megúszta a büntetést... SPOILER VÉGE