Téma: Teresa

10/10
Patrikli12 2019 jan. 21. - 17:11:40 10/10
(773/773)
Valaki segít hogy tudom megnézni?
Kezicsokolom 2017 ápr. 30. - 15:47:57
(772/773)
Mért nem tudom megnézni a sorozatot?alaki segitsen!!!
Alicante 2014 márc. 23. - 14:36:00
(771/773)
Most meg a sorozat+-on ismétlik. Hát tényleg kész röhej, hogy a "Végzet Asszonya" ez a törpe, rövid lábú, cipóképû Teresa, bármelyik nõi szereplõ különben néz ki mint õ!
10/10
kazsagx 2013 febr. 11. - 14:47:56 10/10 Előzmény Tilda36
(770/773)
Ebben egyetértünk,hogy Arturo szerintem is sármosabb volt a filmben,jó Mariano sem volt csúnya,de akkor is... :D
Tilda36 2013 jan. 07. - 21:55:51 Előzmény kazsagx
(769/773)
Tán 2 hónapja elkezdték ismételni a Prizmán, én ezeket a részeket nem láttam, csak késõbb kezdtem bekapcsolódni a sorozatba...de kész röhej, hogy Artúro kb. annyi idõs, mint Mariano és még sármosabb is, itt meg azt hangsúlyozzák, hogy legalább 40-45 éves lehet hisz Teresa tanítómestere...csak tudnám a törpe cipóképût mire tanította meg?

Ami csak az én véleményem: Mariano nagyon cigós még ott a mexicoiaknál is mégis bomlanak érte a nõk, mig Sebastian ruli a f.könyvíró/k/ véleménye szerint randa és öreg...akkor viszont nagyon hiteltelen a szereplõ válogatás!
1/10
Milibindi 2012 okt. 01. - 21:53:30 1/10 Előzmény white_angel
(768/773)
Egyetértek veled
8/10
Haversrac 2012 okt. 01. - 19:33:43 8/10 Előzmény a napos oldal
(767/773)
Befejezések mindig a legnehezebbek. Az ember által kedvelt sorozatokat többé nem láthatja, ugyanakkor, pedig az elõzmények és a tetõpont izgalmi pontjai után nagyon sokszor csak egy összecsapott zagyvaságot tudnak alkotni a forgatókönyv írók.

Mindörökké szerelem is kb az egyik legjobb szappanopera volt, amit valaha láttam erre aztán a befejezés gyors volt és hatástalan...
10/10
kazsagx 2012 szept. 30. - 16:12:45 10/10
(766/773)
Ez a befejezés is jobban tetszett volna! :)

http://www.youtube.com/watch?v=hbYVm6HGCbg&feature=related
10/10
kazsagx 2012 szept. 30. - 15:56:23 10/10
(765/773)
Nagyon megszerettem ezt a sorozatot, de a vége teljes mértékben egy nagy csalódás volt...
Az elõzõ hozzászólásokkal teljes mértékben egyetértek,hogy valóban összecsapott és kidolgozatlan volt! Az pedig,hogy Arturo megbocsájtott... szánalmas volt!
A film azt sugalta nekem,hogy gázolj át bárkin,bárhogyan úgyis megbocsájt neked a szerelmed! Valóban jár mindenkinek egy esély az életben, de szerintem ez a nõ annyi mocsokságot elkövetett a családja, a barátai, az ismerõsei és a környezete ellen ,hogy az már megszámlálhatatlan és felfoghatatlan... értem én,hogy ez egy film, de akkor is! A megbocsájtáshoz pedig szerintem elég kevés tettnek bizonyult, hogy felajánlott egy olyan összeget és egy házat az alapítvány részére amihez köze sem volt,szimplán csak kicsalta a tulajdonosától! És ez elég volt ahhoz hogy Arturo megbocsájtson neki???hát nekem ez érdekes volt!
Hiányoltam egy olyan jelentet is ahol Juhana és Cutberto végre örökbe fogadnak egy kiscsöpséget és végre egy boldog családdá válnak... Az Arturo-féle autóbaleset ábrázolása pedig szerintem hiányos és tök felesleges volt! A Rubi befejezése sokkal jobban tetszett, pedig azt a filmet annyira nem követtem nyomon! Na de ez van! :)
white_angel 2012 szept. 29. - 22:57:02
(764/773)
Nekem már a sorozat vége felé járva olyan nagyon nem átgondoltnak tûnt az egész, pl. hogy Arturo kb. fél órában balesetet szenved, keresik, megtalálják félholtan, de még fel is gyógyul. De sorolhatnám, hogy mi minden volt itt nagyon felesleges, inkább fókuszálhattak volna a fontosabb részekre. Az utolsó rész meg egyenesen siralom... Most sokan megköveznek, de nekem Teresa szimpi volt végig, kivéve az utolsó részeket, onnan, hogy ráveszi Fernandot, hogy lemondja az esküvõt. Onnantól már nagyon erõltetettnek éreztem, az már nem rá vallott. Látszott, hogy itt túl gonosznak akarták beállítani. Na meg az is nagyon mesterkélt volt, hogy egyik pillanatban visszaadja Esperensának a gyerekét, 5 perc múlva meg elzavarja, holott végig jó barátok voltak és mindenki ellen fordul.
A film végét nem így kellett volna leforgatni, hanem kicsit pozitívabban, hogy Teresa ne tûnjön ennyire negatívnak, én megkockáztattam volna, hogy kibéküljön mindenkivel, nem kellett volna a válás sem, Fernando meglopása sem, hanem mondjuk az, hogy teherbe esett volna Arturotól és mindenki boldogan élt volna.
De ez csak az én véleményem.
9/10
suxel 2012 szept. 29. - 21:52:40 9/10
(763/773)
Viszont én Aidat sokkal jobban utáltam, mint Teresat, élveztem mikor szívatta Ruben lányát!
1/10
mariejoel 2012 szept. 29. - 21:49:55 1/10
(762/773)
Jáááj az rtlmoston a kommenteket végig se olvasd, mindenki ott csöpög, h mennyire élvezték a boldog véget és milyen nagyszerû színésznõ...Te jó ég!! Én is szeretem a happy endet, de itt?! Mindenki sokkal jobban megbûnhõdött ebben a sorozatban mint ez a lúzer tökmag, de persze neki minden baja egy pár nap alatt megoldódott!!

Egyébként egész sorozatban mindenki mindig Aidát oltotta, h röhejes a bosszúszomja (mondjuk fõleg csak Mariano), de az nem beteges, h Teresa még a halált sem tisztelve és egyéb mocsokságokat felhasználva üldözte Aidát, egy gimiskori szívatás miatt?
Alicante 2012 szept. 29. - 21:31:54
(761/773)
Ez jellemzõ a mexicoiakra õk kajálják a "boldog végkifejletet"!
Nem minden ország vevõ erre!!!!
9/10
suxel 2012 szept. 29. - 19:46:30 9/10
(760/773)
TVfunDVD-mozi!!! 2012 szept. 29. - 18:49:44
(759/773)
Tudom, hogy Teresa nem volt egy pozitív személyiség, de végül is semmi helytelen nincs abban, hogy beleszeretett Arturóba, az viszont már nem szép, ha mindenkin átgázól pár jelentéktelen papírért...(A pénzre értettem!)
Örülök neki, hogy összejöttek, remélem, sokáig egy párt fognak alkotni!!!
Az igaz, hogy Teresa sokáig a pénz szerelmese volt, de legalább 'megutálta', és rájött, hogy a szerelemnél semmi sem fontosabb, és biztos vagyok benne, hogy ezután már nem lesz olyan törtetõ és pénzsóvár, mint volt, hanem szerény és rendes lesz!...
10/10
a napos oldal 2012 szept. 29. - 16:48:02 10/10
(758/773)
Teljesen igazad van. Hihetetlen rossz volt az utolsó rész. És nem csak a legutolsó jelenet miatt, hanem mert kidolgozatlan volt, összecsapott, ráadásul maradtak benne elvarratlan szálak is, amikrõl csak a nézõk "tudtak". Teresának egy csomó mocskossága ki sem derült.
Az utolsó elõtti részig elég jó volt, úgy nézett ki, mindenki azt kapja, amit érdemel. Kár volt ennyire elrontani egy viszonylag jó sorozatot. Ha tudtam volna, hogy ennyire igénytelen lesz az utolsó rész, lehet, nem is néztem volna.
Nem beszélve arról, hogy attól, mert megvált a pénztõl és elment könyörögni az anyjának meg a keresztanyjának, attól még ez kevés ahhoz, hogy pozitív vége legyen. Ezenkívül hiányoltam egy bocsánatkérést Luisától is... Meg Fernandonak is mennyire cinikusan akarta visszaadni a pénzt. Áhhh....

Hatalmas csalódás.
1/10
mariejoel 2012 szept. 29. - 15:34:16 1/10
(757/773)
Én akkor is szeretem megnézni szappanoperák végét, ha nem néztem a sorozatot, mert az utolsó rész mindig olyan szépen kidolgozott, részletes, eseménydús, minden szereplõ történetét lezárja. De ez?? Sok szempontból tipikus szappanopera, de ez a vég?? Úgy csapták össze, mintha valami terrorista csoport csapott volna le a forgatásra és gyorsan ott kellett hagyni mindent....
Másrészt meg mit tanít ez mindenkinek? Legyél egy utolsó szemét szaralak nyugodtan, mert pár könnycsepp és minden elnéznek neked...
9/10
suxel 2012 szept. 29. - 13:56:17 9/10
(756/773)
A mexikóiaknál 30 pont fölötti nézettséget produkált a finálé 18-49-ben és hol volt ez az idõsávjához (18:00) képest. Azóta is csak egy sorozatnak sikerült megugrania ezt, a másik Boyer sorozatnak. :)

"A sorozat akkora õrületet okozott Mexikóban, hogy a finálét egyedülálló módon kocsmákban és éttermekben is vetítették, hogy senki ne maradjon le Teresa történetének végkifejletérõl." Forrás: http://televisa.freeblog.hu/archives/2012/02/19/Teresa_tudtad/

Azért is forgattak alternatív finálékat, hogy az is megtalálja a kedvencét, aki nem elégedett a boldog végkifejlettel.

Az, hogy a végefõcím meg a Fin felirat lemaradt 5 mp-cel, azon már meg sem lepõdöm, rtl-jellegzetesség. :P

Ha már ennyi részt lehúztak, akkor még vagy 10 belefért volna, ahol Teresa esdekel. :P
v_zsuzsi 2012 szept. 29. - 13:07:43
(755/773)
Azon de jót nevettem, hogy a Mariano-féle zenét tették az Arturós jelenet alá is! :D

Az a verzió nekem is tetszene, hogy csak elképzelte a csaj végét, hogy visszajött Arturo, így az örökös vágyakozás lenne a fõ büntetése, amellett, hogy a családja és a barátai szóba sem állnak vele. Hiába adta a pénzt az alapítványnak, nem nyer rögtön bocsánatot vele. A legjobb jelenet az volt, amikor Juana jól kiosztotta. Ezért érdemes volt megnézni. :))

Mondjuk azt nem értem, hogy Teresa miért nem említette az anyjának, hogy a pénzt már eladományozta, elõtte meg vissza akarta adni Fernandonak. Az anyja mondta is, hogy a változás csak tettekben mérhetõ. Hát végülis már tett valamit. Mondjuk nekem túl gyors volt ez a tempó. Oriana asszonyt is jó hamar lerázták.

Nem tudom, hogy a mexikói nézõk hogy fogadták ezt a befejezést,lehet, hogy ott jobban hozzá vannak szokva ehhez.

Egy végefõcímet nem bántam volna, így még összecsapottabbnak érzem az utolsó részt, sajnálják a nézõtõl azt a pár másodpercet. Még a Sorozat+-on sem adták le.
Alicante 2012 szept. 29. - 09:57:20
(754/773)
:-))
Teljes mértékben egyetértek veled!