10/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 13. - 19:03:14 10/10
(446/806)
Bocsáss meg, de én láttam jeff Bridgest fiatalon és nem így nézett ki, hanem így. Tényleg meg van fiatalodva, csak sajnos saját magára nem hasonlít.
Mindenki tudja, h Arnold, h nézett ki régen, egy maszkírozás sajnos, belõle is furcsát csinálna, a fiatalkori önmaga helyett.
10/10
offtopic
convar 2012 márc. 13. - 18:49:24 10/10
(445/806)
Photoshoppal meg mit akartok? Az nem mozgóképhez való :)
10/10
offtopic
convar 2012 márc. 13. - 18:46:57 10/10
(444/806)
Nézd meg a filmet és rájössz. Vagy legalább keress róla videót, képeket.

Ti tényleg nem láttátok ezt a 2 filmet? Nem láttátok Jeff Bridgest sem 30 évvel megfiatalítva?
http://www.youtube.com/watch?v=IsZj0Rm8vVA

Tényleg nem tudjátok hogy hol tart ma a filmtechnika? Mostmár lassan nem az a kérdés hogy Arnie alkalmas-e még terminator szerepre hanem az hogy úgy nézzen ki benne mint a T1ben vagy inkább úgy mint a T2ben.
idõjós1010 2012 márc. 13. - 18:21:41
(443/806)
Nem tudom hogy gondolták.
10/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 13. - 18:18:18 10/10
(442/806)
Egyébként tény, ha némi plasztikával (ahogy Sly) és némi eddzéssel ezerszer jobb formába tudja hozni magát mint, ahogy a képen látható, na de kérem a terminátort, már arcátültetéssel sem tudná hozni, képtelenség.
idõjós1010 2012 márc. 13. - 18:16:04
(441/806)
Igen-igen most néztem én is csak hogy 47-ben szültetett. Hát igen, akkor így néz ki most. Ebbõl nem lesz már terminátor az tuti. De Stallone meg 46-ban szültett, mégsem néz ki ennyire rozzantan. Láthattuk a Rocky Balboa-ban.
10/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 13. - 18:13:49 10/10
(440/806)
Légyszi válaszolj arra, hogy keveredett a képbe Benjamin Button!?
10/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 13. - 18:13:07 10/10
(439/806)
Hogy jön ide a photoshop? Mondjuk, ha arra gondolsz azzal lehetne valamicskét javítani a 65 éves Arnin.
10/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 13. - 18:11:15 10/10
(438/806)
Pedig Cristian bale nagy kedvencem, de már annyira unom a Batman storyt.
Egyszer, ha már végképp nem lesz mit néznem, ígérem ez lesz az elsõ:D
idõjós1010 2012 márc. 13. - 17:51:03
(437/806)
Photoshop ?
10/10
offtopic
convar 2012 márc. 13. - 15:10:35 10/10
(436/806)
Én kérdeztem elõbb ;)
10/10
offtopic
convar 2012 márc. 13. - 14:55:10 10/10
(435/806)
Értelek én... Te lezártad, mert James Cameron is lezárta.

De mások meg nem. Miért fáj ez neked annyira? ;)
10/10
offtopic
convar 2012 márc. 13. - 14:52:50 10/10
(434/806)
"Tudjuk, h nem lesz minõségi a folytatás."

Ezt a varázsgömböd mondta? :D
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 márc. 13. - 14:42:08 10/10
(433/806)
Ha így állsz hozzá akkor ne is nézd meg. Pedig jó film, olyanoknak is tetszik akik nem is szeretik a képregényadaptációkat, de ez simány elmegy egy sima akciófilmnek is, nem kell olyan sok szuperhõsködést elképzelni mint pl. a pókemberben, én csak ajánlani tudom.
10/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 13. - 14:38:20 10/10
(432/806)
Nekem ez az egész Batman világ olyan groteszk és ripacs.
Tim Burtonért sem rajongok, szuperhõsös képregényekért meg pláne nem.
A sötét lovagot sem láttam. De a porton rengeteg van belõle.
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 márc. 13. - 14:36:51 10/10
(431/806)
Nem láttad a Kezdõdik-et? Pedig az a legjobb a Sötét lovag után :D én pl. jó ötletnek tartottam, hogy újrarendezték, csak más sztorival, mert a régiek nagyon rosszak
10/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 13. - 14:34:44 10/10
(430/806)
Szóval, hogy jön ide?:O
10/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 13. - 14:33:52 10/10
(429/806)
Hogy jön ide a Benjamin Button?:O
10/10
offtopic
brrrrrrrrr 2012 márc. 13. - 14:32:59 10/10
(428/806)
Lehetne folytatni, ha minõségi folytatások lennének. Nézd meg a hármat, zs-kategóriás, valami borzalom a kettõ után.
A 4, sztem már jobb egy fokkal, de az köszönhetõ a sztorinak és a színészi játéknak is.
Tudjuk, h nem lesz minõségi a folytatás.

A Batmanra visszatérve, nekem már a hátam közepén jön ki a batman-film, én a kezdõdiket már meg sem néztem.
James Bondból is volt 4fickó.
Batmanból is 3-4, kicsit már sok.
Új ötletek kellenének holywoodba, nem mindig a régi ötleteken kérõddzeni, (lenyelni, visszaköpni, újra megrágni)
10/10
offtopic
convar 2012 márc. 13. - 14:31:18 10/10
(427/806)
Ezt inkább az ottani fejeseknek mondjad :D