pie85 2012 nov. 03. - 17:44:46
(35/35)
emlékszem, ezt a Hulk részt még felsõs koromban kölcsönöztem ki a videótékában a 90es évek közepén, és akkoriban imádtam :)
persze gyerekkorban mindent máshogy él meg az ember, mai szemmel természetesen egy nagy, amatõr hulladék :D dögunalmas, ingerszegény, zs-kategória...
viszont nosztalgiából szívesen megnézném most, felnõtt fejjel! :D
gagyiság ide vagy oda, azér a Bill Bixby-Lou Ferrigno páros volt az igazi, ez az új, animált Hulk szar... :D
egyébként szinkronosan is megjelent anno ez a "csoda", Az Óriás Halála címmel, viszont ezt sehol nem adja be a gugli, akárhogy keresem, csak az eredeti angol verziót találom...
ha jól tudom, ez volt az utolsó rész Bill Bixby halála miatt. Bár hiába hal meg a végén, állítólag lett volna még egy folytatás tv-film
amúgy az elõzõ Hulk filmek is kritikán aluliak, az ezelõtti Hihetetlen Hulk Visszatér még ezt a részt is odaveri blõdségben :D
a 70es években készült sorozatról nem tudok nyilatkozni, az kimaradt az életembõl
1/10
lovag210500 2009 aug. 04. - 13:36:09 1/10
(34/35)
http://www.youtube.com/watch?v=4kycfNNdM5s&feature=fvhl

itt van a film angolul ha érdekel vkit
norton15 2008 ápr. 26. - 19:54:50
(33/35)
http://www.imdb.com/title/tt0088206/

Ez az a '84-es, Supergirl, aki Clark kuzinja...:D
sipka 2008 ápr. 26. - 19:51:54
(32/35)
Bocs :DDD Az elözõ hozzászólásom neked volt címezve :P
sipka 2008 ápr. 26. - 19:51:03
(31/35)
Peter O'Toole is játszik benne?! Ezt nem is vettem észre!! :DD
Így még inkább hajt a vágy, hogy megszemléljem ezt a "hero-movie"-t :)

Amúgy most találtam egy másik "Supergirl"-ös posztert...
A tini vígjátékoknak, illetve a Paris Hilton fõszereplésével készült alkotásoknak szoktak ilyen "gyermekded színvilágú plakát"-ot gyártani :)
norton15 2008 ápr. 26. - 19:42:37
(30/35)
Számomra az a furcsa, hogy a plakáton Peter O'Toole is látható...:DD Van Pókembernek is nõi megfelelõje, Spiderwoman...:D Egy képregénye meg is volt angol nyelven.
sipka 2008 ápr. 26. - 19:37:33
(29/35)
Nehogy már!!! Supergirl?! Volt ilyen? (Nekem ez kimaradt..)
Amúgy milyen hülyesség az a fajta jelenség, hogy a nagy hírnévvel rendelkezõ (férfi) szuperhösõknek, mindig van egy nõi megfelelõjük... Például Batman-nél is ott van: Batgirl :)
Mellesleg emiatt is a nõk tehetnek :DDD Mindenhol ott akarnak lenni, és állandóan a feminista szövegeikkel jönnek, hogy: "Nekünk is vannak jogaink!!", meg "Dolgozni akarunk!!" stb. :DDD
S tessék, ki is harcolták maguknak, hogy legyen Supergirl.. :DDDDD

Mielött még nekem támadnának a nõi egyesületek, illetve leányok ezrei, elmondanám, hogy csak...poénkodtam :) Azt hiszem, hogy Superman alkotója találta ki Supergirl-t, azzal a gondolat menettel: "Miért is ne..".
Szóval "sorry" :DDD

UI: Amúgy nem tudja valaki megmondani, hogy hol lehetne megnézni ezt az alkotást?
Mivel hamár a "Superman"-t is megnéztem, akkor a "Supergirl" se maradjon ki az "énáltalam megtekintett filmek" listájából :P
sipka 2008 jan. 09. - 19:46:28
(28/35)
S itt egy csapatkép.. Reed Richard-nak, hogy be van lõve a sérója :DDD A kis metroszexuális!!! :DDD
sipka 2008 jan. 09. - 19:39:13
(27/35)
JAAAJJJJJ!!!!! Húúú... Pedig már tizedjére szembesülök ezzel a képpel, de még mindig nem tudom feldolgozni a látottakat... Végülis ez is egyfajta "Lény" kinézet, csak az a baj, hogy ez inkább egy ûr"lény"re hasonlít :))) Szörnyû..!!!! :DD
sipka 2008 jan. 09. - 19:33:45
(26/35)
Egy másik marvel képregény: "Fantasztikus négyes"!!! A képen "Doom"-ot lehet látni, vagyis Fátum Doktort.
Na, ennek a kinézete nem is lett annyira katasztrófális!! :)) De sajnos a "Lény"-rõl ez már nem igazán mondható el.... :(
norton15 2008 jan. 09. - 19:17:59
(25/35)
Nem rossz elmélet!:)
sipka 2008 jan. 09. - 19:13:13
(24/35)
Ezt meg tudom válaszolni.. Az olyan emberek akik valamilyen tehetséggel, vagy különös képességgel rendelkeznek, azok mind.....õrültek...valamiben. Vagyis nem is igazán õrültek, hanem inkább...furák. Vegyük például Albert Einstein-t: Hogy nézzet már ki a haja!!! Vagy például Van Gogh-ot: Hogy nézzet már ki a feje!!! :)) Vagy ott van például Pablo Picasso: Hogy nézztek már ki a képei!!!! S végül itt vannak a szuperhösõk: Hogy nézz már ki a ruhájuk!!! :DD Persze ez csak az én elméletem.. :)

S itt van még egy fotó..
NEM!!! Ez a kép nem egy földönkivülieknek sugárzott erotikus adásból származik!!! Ez szintén egy "Igazság ligája" karakter.
Csak fogalmam sincs, hogy hogyan hívják.. :)
norton15 2008 jan. 09. - 19:02:33
(23/35)
A szuperhõsök miért öltöznek ilyen idiótán?:D
sipka 2008 jan. 09. - 18:58:45
(22/35)
Itt pedig "Villám" látható, szintén az "Igazság Ligája" nevezetû alkotásból.
"Villám" szuperereje (s most senki se lepödjön meg) a sebességben rejlik :)
S itt van róla egy kép.... Csak azt nem értem, miért hunyorog?!!! Olyan a nézése, mintha a szelek bántanák :))) Vagy lehet, hogy a hasa csikarodik?!!! :DDD (Látszik, hogy egy amatõr fotós állította be ezt az idegesítõ grimaszt...)
sipka 2008 jan. 09. - 18:48:02 Előzmény norton15
(21/35)
Fogalmam sincs miért tették nácivá ezt a karaktert... Gondolom azért, mivel "Amerika kapitány" a második világháború alatt lett az, aki... S mivel mindegyik szuperhõsnek van egy gonosz ellenfele, így nyilvánvalóvá válik hogy egy nácit választanak erre a posztra, mivel a második világháborúban õk voltak a "fõszemetek"..

Amúgy még találtam rengeteg olyan szuperhõst, akit régebben már megfilmesítettek :) Itt van például az "Igazság ligája"... Ezen a képen "Martian Man Hunter"-t láthatjuk, aki az igazság ligájának az egyik alaptagja.
Mondjuk ha megnézem ezt a képet, akkor nem "Martian Man Hunter" jut róla az eszembe... Ez szerintem inkább Darth Vader-re hasonlít miután levette a sisakot, és ezután meg felvette azt az álarcot, amit Jim Carrey is viselt a "Maszk" címû filmben :DDDDDD Szóval lényegében úgy nézki mint egy "Maszk"-"Darth Vader" keverék :)))
(Ezen még dolgozhattak volna a maszk mesterek...)
norton15 2008 jan. 08. - 18:07:59
(20/35)
Nagggyyyonnn komoly!!!:DDDD De miért náci??? Hülye amcsik...
sipka 2008 jan. 07. - 22:08:15
(19/35)
S ITT VAN!!!! :)))

Bakkkkker, fogadni mernék, hogy ezt a jövevényt "Dr. Moreau szigeté"-rõl hajtották ide :)) Meg mi az hogy "Vörös koponya"?!!! Ez inkább "Láva ember"!!!! :DDD NAGYON GÁZ!!!! :)
sipka 2008 jan. 07. - 22:02:57
(18/35)
S íme: "Amerika kapitány"!!! Fúúú de menõ beállás!!! S micsoda vad nézés!! Nem semmi a gyerek :DD Amúgy a pajzsa nélkül nem sokat érne..
S ez még nem is olyan régi alkotás: 1991-es. Azért akkoriban már születtek minõségi darabok. De ez sajnos nem az :(
De mindjárt felrakom a film fõgonoszát is: "Vörös koponyát"!!!! HÁT AZT MINDENKINEK LÁTNIA KELL!!! :DDDDDD
neugassaman 2008 jan. 07. - 21:57:32
(17/35)
Egy ilyen "sárga embert" az Argo - ban már kinyírt a "psycho"!
Jaa, nem az a Jáksó volt!
norton15 2008 jan. 07. - 21:53:31
(16/35)
Ez is mintha hmm... Hízott lenne...:DDD És narancsszínû...:D