9/10
pankor 2012 júl. 10. - 10:27:22 9/10
(850/2630)
Azért jó ez a sorozat, mert nincsenek fekete-fehér emberek, és egyértelmû mindenkinek megfelelõ, és teljesen happy végkifejlet. Mindenkit meg lehet érteni, mindenkit lehet sajnálni egy picit de mindenkire lehet haragudni is (még Adnanra és Nihalra is).
Behlül-re szerintem egy kicsit jobban. Õ kezdte az egész kapcsolatot, folyton Bihter után járt, ha azt nem csinálja, Bihter el tudta volna fojtani az érzéseit, most már nem. Az meg hogy egy gyáva alak...én nem hiszem, hogy ne szeretné tiszta szívbõl Bihtert, de érthetõ, hogy a bácsikájához jobban kötõdik, mint Bihter, hiszen õ a családja, õ fogadta be árvaként, stb. Én megértem, hogy nem szívesen okoz neki fájdalmat, míg Bihter könnyebb szívvel borítaná fel a Ziyagil családot. Inkább saját magát meg Bihtert áldozza fel.
Nihal ügyében meg mindenki hibás körülötte. Firdeusz aki ráuszította Behlülre, Denis meg Aksen, akik látják h mit érez, mégse beszélgetnek el vele õszintén és normálisan, hogy ez abszurd és ne lovalja bele magát. De a fõbûnös itt is Behlül, hányszor figyelmeztette Bihter és Denis is hogy maradjon távol Nihal-tól mert az félreérti, de rájuk sem hederít, pedig pontosan tudja mi a szitu. Besírrõl ne is beszéljünk, aki az erkölcscsõsz szerepében tetszeleg, miközben õ még gyávább, és jellemtelenebb mint Behlül, nem vallja be Nihalnak amit érez, de Behlül-re haragszik, mert Nihal õt szereti. Semmi joga erre. És ha igazán szeretné Nihalt már rég elmondta volna amit tud, hiszen az nem jó Nihalnak ha egyre jobban beleszeret Behlülbe. Borítania kellett volna/kellene.
A történet tragikuma, hogy csak süllyednek és süllyednek egyre mélyebbre, de minden szereplõ, olyannyira, hogy már nem is lehetne happy a vége.
krystax 2012 júl. 10. - 10:16:33
(849/2630)
Sziasztok!

Lehet, hogy már elhangzott, de találtam egy oldalt, ahol minden rész szerepel fent, csak regisztrálni kell, hogy ingyen nézhesd :)

http://www.sorozatbarat.hu/video/view/10888/Tiltott_szerelem_sorozat_01_evad_001_resz
9/10
lilei 2012 júl. 10. - 09:34:40 9/10
(848/2630)
Háát...sztem meg megtörtént az erõszak. Lehet, hogy nem olyan brutálisan, ahogy egy klasszikus esetben megtörténik, de hogy Adnan azt az együttlétet jócskán kierõszakolta...na az tuti. Miért menekült el õ is a birtokra? Miért sírt? Miért szégyellte magát?
Amúgy meg Bichteréket én akkor nem láttam, hogy nagyon együtt lettek volna Behlül-lel...maximum ölelkezve sétálgattak, de ezt is Bichter erõltette ki...gondolom neki akkor erre a simogató szeretetre volt szüksége. Egész éjszaka ült az ágya mellett a fiú...és szerette volna nagyon ha egy kicsit jobb kedve lesz, hamár ott van nála.
Akkor engedett volna már fel a lány amikor várta vissza Behlült...nade az az éjszaka is másként "sikerült":-)
r.sz.e75 2012 júl. 10. - 09:04:42 Előzmény lilei
(847/2630)
Én azért abban nem vagyok biztos h. megerõszakolta. Persze durvább volt, de nem hiszem, h. maga az erõszak megtörtént. Szerintem egy nõ sem megy utána egy másik férfihez, aki öleli, és csókolja, még ha szerelmes is belé.
handi99 2012 júl. 10. - 08:43:56 Előzmény kiskukac63
(846/2630)
Én, igen. Szerintem Bihter abban a pillanatban komolyan gondolta, hogy vége. Aztán túlságosan hamar jött a lehetõség, hogy visszavágjon, azért, mert Behlül nem õt választotta. Mondjuk, nem adok neki 1 napot se és már futni fog Behlül után. Bihter nem bír magával.
7/10
kiskukac63 2012 júl. 10. - 08:16:28 7/10
(845/2630)
Úgy látom, tényleg mindenkit kiakaszt Behlül viselkedése.Engem arra emlékeztet a folyamatos sunyisága, mint amikor egy rossz gyereket újra és újra rajtakapnak valamilyen csínytevésen. Nagyon-nagyon szánalmas volt, amikor a kórházban folyamatosan rettegett, hogy Bihter mindent borít, és önmagáért beszélt a "kódolt" üzenete is Bihternek, hogy "jobb lesz otthon"! A korábbi részekben nem igazán volt arról szó, hogy Bihternek lett volna valakije, akár udvarlója, fiú barátja stb. vsz. az elsõ feltûnt jóképû, korban hozzáillõ hímnemûbe teljesen belehabarodott, és mindenre képes érte!
antsa10 2012 júl. 10. - 07:28:18
(844/2630)
Az egyértelmü, hogy Bihter Behlült akarta bosszantani. Én egyet nem értek. Ha B nem akar feladni mindent, akkor õ is kibírja még a házban? Nekem kicsit úgy tûnik, hogy inkább belepuszul, hogy ott marad, mint hogy ne lássa Behlült!
Adnan meg elmehet a búsba! A "Felejtsük el" szövegével!
Értem én, hogy Behlül miért hezitál folyton. De miért nem mondta el õszintén, hogy mi a baja, ahelytt, hogy hallgatott és nem nagyon nézett Bihter szemébe. Ha meg igen, akkor meg olyan elgyötörten nézett. Baromira idegesít benne, hogyha kínos a szitu lelép, vagy támad és vádaskodik!
9/10
lilei 2012 júl. 09. - 21:51:12 9/10
(843/2630)
Valóban én is úgy érzékeltem, hogy féltékennyé akarja tenni Behlült...és sikerül is...de amúgy Adnan papa nem gondolkodik el, hogy mi a jó franc történt Bichterrel, hogy így megváltozott egyik pillanatról a másikra??? Csak örül, meg vigyorog, mint pék kutyája a kiflire.
Behlül: tényleg szánalom...annyira jellemtelen egy ember....ahogy nem néz a szemébe akitõl tart és fél...az valami aggasztó:-)
Bichter: ....egyet mondjatok meg nekem: õ miért ragaszkodik még mindíg Behlülhöz?????????
Adnan meg a jó kis dumájával: felejtsük el a rossz emlékeket....na szépen megoldotta, hogy jól megerõszakolta a feleségét és így kér bocsánatot:-)
Firdinek amúgy valóban a vagyon miatt fáj a feje, de szerintem hideg fejjel tudja azt is végiggondolni, hogy a lánya a vesztébe rohan...és csak csalódások sora várja majd Behlül oldalán...vén róka már:-)
7/10
kiskukac63 2012 júl. 09. - 21:07:30 7/10
(842/2630)
Szerintem Bihter a mai rész végén, miután meggyõzõdött arról, hogy mire (nem)számíthat Behlültõl, elkezdi bevetni a szokásos nõi praktikákat a szeretett pasi megszerzéséhez: én nem hittem el neki, amikor azt mondta Behlülnek, hogy egyszersmindenkorra befejezte vele, vége, kiírta az életébõl. Nyilván féltékennyé akarja tenni Behlült, egy kicsit visszaadni neki a szenvedésekbõl, és bizony nem szép húzás a részérõl, hogy ehhez Adnant használja fel, indokolatlan reményt keltve benne,hogy ezentúl minden szép és jó közöttük.
liliom31 2012 júl. 09. - 20:10:43
(841/2630)
Nekem az a véleményem, hogy Firdeusz szereti a lányát csak nem jól szereti. Túlságosan hasonlítanak egymásra, ezért is vitatkoznak sokat. Firdeusz látja, hogy a lánya épp azokat a hibákat követi el, amelyeket õ elkövetett, de az is igaz, hogy a saját érdekeit is rendesen szem elõtt tartja. Amit Behlülnek mondott teljesen igaz volt, csakhogy a szerelem és az értelem nem egy pályán mozognak, különben mindenki megúszná sérülések nélkül.
Behlült szerintem nem a pénz érdekli elsõsorban. Volt egy rész amikor meghalt az igazi bácsikája és Nihal vígasztalta. Én akkor jöttem rá, hogy mennyire elveszett ez a fiú és az õ egyetlen érzelmi biztonságát a bácsikája és a családja jelenti. Akarja Bihtert, de Bihter is labilis személyiség. Bihter reakciója addig számomra érthetõ volt, hogy nem akart visszamenni Adnanhoz, de õ Behlültõl várja azt, hogy kiálljon mellette egyedül õ sem mer lépni. Így most megint csapdába esett.
7/10
kiskukac63 2012 júl. 09. - 19:47:54 7/10
(840/2630)
A mai részhez: Nihal kezdi "eltanulni" Behlültõl a kényes helyzetekbõl való "lelépéses" menekülést! Behlül viselkedése gyalázatos: szerinten minden egyformán szerepet játszik a magatartásában, amit leírtatok: nem szereti Bihtert igaz, õszinte szerelemmel+nem akarja megbántani a bácsikáját+nem szeretné feladni a függetlenségét anyagi szempontból sem+alapból gyenge jellem! A fejét kellett volna a falba vagdosnia, nem lesöpörni az éjjeliszekrény tartalmát!:)Firdeus beszéde Behlülhöz - már csak a saját tapasztalaton alapulva is - valóban sok igazságot tartalmazott. Kár, hogy a lányával nem igazán tud indulatok nélkül, higgadtan és alkalmas idõben beszélni. S az is kár, hogy több szereplõ nem csak másokat, hanem saját magát is folyamatosan becsapja! (lsd. utolsó jelenet Adnan és Bihter között.) Ha ezek után bármi lesz Behlül és Bihter között, az szerintem már kizárólag csak kémia!
offtopic
bloodofthedragon 2012 júl. 09. - 19:32:51
(839/2630)
Hát én Bihterre gondoltam, mert ez már visszataszító, és Behül viselekdése szerintem nem indok erre a viselkedésre. Lehet kritizálni persze, nyilván úgy érzi egyfajta biztos élete van, amit még fél otthagyni, és lelkiismeretfurdalása van a bácsikája miatt, FÜGGETLENÜL attól, mennyire szereti Bihtert.
handi99 2012 júl. 09. - 19:19:11
(838/2630)
Igazából ez a második olyan jelentet volt, amikor úgy éreztem, hogy szereti és félti Bihtert. (Az elsõ az volt, amikor Firdevs visszajött Londonból és egy kis körhintát vett Bihternek.)

Behlülre azért rendesen hatott, amikor a bácsikája, azt mondta, hogy még egyszer nem tudná elviselné a felesége elvesztését. ... de továbbra is azt gondolom, hogy nem szereti eléggé Bihtert.
10/10
offtopic
Bihter 2012 júl. 09. - 19:11:53 10/10
(837/2630)
engem Behlül.Teszetosza, beszari alak...Téged?
bloodofthedragon 2012 júl. 09. - 19:07:29
(836/2630)
Mai rész alapján 1et találhattok ki idegesít most de nagyon, persze Nihalon kívül, õ alap.
10/10
Bihter 2012 júl. 09. - 18:55:41 10/10
(835/2630)
Mi a véleményetek a mai részrõl?
Eddig én is azon a véleményen voltam, hogy Firdevs-t semmi más nem érdekli, csak a vagyon, a lánya boldogságát abszolút nem tartja szem elõtt.
Amikor azonban megtudta, hogy a lány kórházban van, nekem úgy tûnt, õszintén megrémült és nagyon féltette Bihtert...
Amikor ma bement Behlülhöz, szerintem nagyon szépen beszélt, és nagyon nagy igazságokat mondott.
Én magam is fiatal vagyok, de-sajnos-Firdevs asszonnyal egyet kell értenem sok tekintetben. Szép dolog a szerelem, de a szenvedély megbolondíthat és valóban kivetkõztet önmagunkból. A rózsaszín ködnek hipp-hopp vége lehet, fõleg az ilyennek, amelyet a tiltott gyümölcs izgalma táplál. Gyönyörû és intenzív érzés, amit Behlül és Bihter átél, és amennyire csodás, ugyanannyira fáj. Nem kétlem, hogy még a fájdalom is csodálatos érzés ilyenkor, pont az intenzitása miatta, amikor 1000 szeresen érzed, hogy élsz. (Nem tudom, értitek-e mire gondolok?)
De Firdevs jól látja, hogy sehova sem vezet...
Borzasztóan sajnálom õket, fõleg Bihtert, mert, ahogy már írtam, õ kész volna borítani, de Behlül csak élvezné a kettõs életét....nem vagyok biztos benne, hogy csak a pénz miatt nem vállalja fel Bihtert, sokkal inkább gyáva, és nem meri vállalni, amit érez. Vagyis nem érzi eléggé...
Szerintetek?
10/10
HarisnyásPippy 2012 júl. 09. - 18:48:22 10/10
(834/2630)
Behlül csak szórja a bácsikája pénzét, inkább azon törné a fejét, hogy legalább a sulit fejezze be. Bihternek meg tényleg nincs ki a négy kereke még kéreti magát, hogy Behlül maradjon vele.
offtopic
handi99 2012 júl. 09. - 18:37:07 Előzmény Adanvariel
(833/2630)
Nincs mit! :-)
handi99 2012 júl. 09. - 18:36:14
(832/2630)
Nincs ki a négy kereke. Más oka nem lehet.
handi99 2012 júl. 09. - 18:33:30
(831/2630)
Bihter jegygyûrûje még Behlül házában van?