liliom31 2012 júl. 19. - 19:44:12
(1070/2630)
Az a gond, hogy sehol nem frissítik ennyire sûrûn ott amiket én ismerek. Ezeken csak a múlt hetiek vannak még fent, vagy még azok se.

www.sorozatbarat.hu
www.delymotion.com
www.sorozatok-online

:-(
10/10
Adanvariel 2012 júl. 19. - 19:43:12 10/10
(1069/2630)
Nihal olyan szép, mint egy tünde :) El tudnám képzelni Arwen-ként, Liv Tyler helyett! :))
Nagyon szép arca van!!!!

Cemile-tõl nagyon rohadék húzás volt a mai. Nem is szereti Beshír-t igazán, ha képes neki ekkora
fájdalmat okozni...

Szerintem Nihal és Behlül összeillenének, ha nem ismerné Bihter-t. Talán meg is szeretné jobban.

Firdeus továbbra is szégyellheti a pofáját...ha ott élnék abban a házban, mint mondjuk Behlül anyja,
lenne vele egy-két játszmám...de mondjuk én rövidre zárnám ezt a történetet: Mondanám Behlül-nek, hogy
költözzön el- eleve majdnem 30 évesen minek is él ott- aztán Bihter majd elválik és egy idõ után együtt
lehetnek nyilvánosan is. Ennyi. :):D
liliom31 2012 júl. 19. - 19:38:01
(1068/2630)
***SPOILER***

Igen kimondani valóban durva ezért is írtam le :-D Nem csak Bihtert teszem felelõsség a dolgokért ha olvastad amiket írtam én szidom Behlült is rendesen. A végét tekintve is azt gondolom, hogy ami Behlüllel történt annak úgy kellett lennie, és Bihter sírjánál õ is szapulja magát rendesen aminek én helyt is adok. A véleményem viszont az, hogy mivel Bihter öngyilkos lett õ már nem vonható felelõsségre semmiért. Ebbõl azért kiderülhet, hogy én nem gondolom, hogy az öngyilkosság mártír dolog lenne inkább önzés (mentségére szolgálva szerintem a végére szegény teljesen bekattant, nem is volt már ura a tetteinek, tehát szerintem nem tervelte ki elõre, csak minden reményét elveszítette). Ez az én szubjektív véleményem, de amit te írsz is teljesen helyénvaló a te szempontodból, mivel veled ezeket más személyes élmények mondatják. Azt aláírom egyébként, hogy ha az ember szerelmes kifordul önmagából, de van olyan szerelem ami nem önzõ ezt meg én tapasztaltam hidd el nekem!:-) Egyébként pedig szerintem nem azért ölte meg magát, mert sajnálta Behlült, hogy boldogtalan lesz, hanem saját magát sajnálta és ez nagy különbség. Behlül pedig szerintem nem azért vágott olyan képet a legénybúcsún, mert annyira nem akart Nihallal összeházasodni, hanem mert Bihter két percenként hívogatta és nem tudott felengedni, mert közben nagyon bántotta az, hogy Bihterrel mit tett. A Nihallal való házasságát õ már lerendezte magában és szerintem várta is, hogy végre távol legyenek mindentõl, mert ezt a nyomást már nem bírta.

***SPOILER VÉGE***
tomgero 2012 júl. 19. - 19:35:40
(1067/2630)
Sziasztok! SOS segítsetek! Minden részt videóra veszek, mert a feleségem csak este tudja megnézni. A mai részt elszabtam. Tudtok olyan oldalt, bármit, ahol hozzá lehet jutni a mai részhez magyar nyelven? Elõre is köszi!
9/10
pankor 2012 júl. 19. - 19:21:25 9/10 Előzmény liliom31
(1066/2630)
Ebbõl a helyzetbõl már nem jönnek ki. Nihal eddig is idegesítõen nyomult, de most már 'jogalapja' is van erre. Nagyon sajnálom szegényt.
Bihter azért akarta, hogy menjen velük az alapítványhoz, hogy ne maradjon otthon Firdeusz karmai között!!!!!!!!!
Most Nihatot is tökre megsajnáltam, egy ilyen apával nem lehetett könnyû. Én sosem értettem, hogy azok után amit az elején Hilmi vele és Peykerrel tett (kidobta õket az utcára gyakorlatilag) azt miért bocsátotta meg és kezdett vele jópofizni, de ez valszeg abból jön, hogy keleten a család sokkal erõsebb kötelék...az apa nagy tiszteletnek örvend.
Pont ezért gyáva Behlül is...a nagybátyja szent (de azért mégiscsak hátba szúrja, de ha kiderülne nem tudna a szemébe nézni, nem tudom, hogy így is hogy tud!!!!!!)


!!!!!!!!!!!!!! SPOILER!!!!!!!!!

"Bihter elegánsan kiszállt"...hát ezt kimondani azért nagyon durva! Aznap még el akart szökni Behlüllel, és esze ágában sem volt ilyen drasztikus lépést tenni, mint amit tett. Csak akkor amikor végleg rájött, hogy Behlül sosem fogja õt felvállalni, mindig is gyáva lesz. Hatalmasat csalódott.
Bihternek az az egyetlen bûne, hogy marhára szerelmes volt, és nem tudom ki hogy van vele, de ha az ember marhára szerelmes, akkor foggal körömmel ragaszkodik hozzá, pláne ha tudja hogy a másik is ugyanígy érez. Ezt lehet önzésnek is mondani, de ki látott már önzetlen szerelmet????
Mindenért Bihtert hibáztatni...szerintem hülyeség. Ha tegyük fel elválik és elhúz messzire, én akkor sem hiszem h Behlül boldog lett volna Nihallal, vagy beleszeret vagy valami. Láttad a fejét a legénybúcsúztatón? Mind aki a kivégzésére megy...

!!!!!!!!!!!!!!!! SPOILER VÉGE!!!!!!!!!!!!!!!
liliom31 2012 júl. 19. - 19:20:52
(1065/2630)
Behlül nem nagyon akarja tudomásul venni, hogy Nihal szerelmes belé. Szerintem ezt is meg fogja magyarázni magának, mert végül is nem látta, hogy ki volt az!
liliom31 2012 júl. 19. - 19:17:10
(1064/2630)
A youtubeon néztem meg. Ott fent van de csak törökül az egész. Aski memnu címmel és 79 részes, mivel nálunk két rész ami ott egy. Csak egy két rész van fent angol felirattal azokat tudtam én is teljesen megérteni, de már törökül is sok mindent megértek mert nagyon érdekelt és sokat szótáraztam :-) Az utolsó rész is fent van teljesen angol felirattal, úgy kell rákeresni, hogy Aski memnu english subtitles. De ha valami érdekel, kérdezd csak meg és leírom privátba, hogy a többieket ne zavarja a sok spoiler :-)
liliom31 2012 júl. 19. - 18:55:21
(1063/2630)
Én megírom neked privát üzenetben. Egyébként megvan a youtubeon angol felirattal én is úgy tudom mi a vége. De tényleg érdemes végig nézni a filmet, mivel az egészben nem is a vége a lényeg, hanem az a folyamat ami a végkifejlethez vezet. Én is azért nézem magyarul is újra, mert mindig találok benne olyan mondatot amitõl másképp látok dolgokat, mint azelõtt, hogy csak következtetni tudtam. :-)
antsa10 2012 júl. 19. - 18:27:00
(1062/2630)
Ezel milyen "lelkes", hogy Hilmivel lehet! De megérdemli a hülye tyúk!
Na az egy kicsit túlzás volt Firditõl, hogy Behlül és Nihat egy cégnél dolgozik.
Peyker nem képzel magáról kicsit sokat?
De idegesítõ feje volt Nihalnak, ahogy az ágyban álmodozott! Azt hittem bemászik Behlül mellé az ágyba. Behlülnek most már leesett, hogy Nihal tényleg szerelmes belé??!
Dusko 2012 júl. 19. - 17:46:49 Előzmény liliom31
(1061/2630)
Szia!

Meg tudnád mondani, hogy honnan tudod ezeket? Hol láttad a sorozatot végig? Én is nagyon szeretném megnézni. Ha megtudnád mondani, hogy hol lehet megnézni, azt nagyon megköszönném.

Elõre is köszi

Heléna
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 júl. 19. - 14:22:47 10/10 Előzmény liliom31
(1060/2630)
Mindig is mondtam, hogy Behlül egy nagy nulla, a végén ez be is bizonyosodik!!! Firdeusz miatt van minden, õ a legnagyobb és legfõbb bûnös!!!!
9/10
ehajno 2012 júl. 19. - 13:12:25 9/10
(1059/2630)
Elég rossz az adás, sokszor csak következtetni tudok, hogy mit is mondanak, azon kívül mindig van valakinek valami baja. Hosszú nekem ez az egy órás idõ, hogy közben háromszor is megszakítják reklámmal. Inkább nézném háromnegyed órát egyfolytában, de reklám nélkül.
Örülök, hogy ilyen jó kis társaság alakult ki, és így könnyebben rájövök a kimaradt részekre. Ezt a részt például nem hallottam. :(
7/10
kiskukac63 2012 júl. 19. - 12:53:31 7/10
(1058/2630)
Hilmi elmesélte Ezelnek, hogy az egész élete, mivel szegényebb volt a felesége családjánál és lenézték, egy folyamatos bizonyítási kényszer volt, s ennek során nyilván sokszor nyúlt az üzleti világban nem célszerû módszerekhez. Szegény Nihat vívódik, hinni akar az apjának, de folyamatosan csalódik. Függetlenül Behlül egyéb indítékaitól, amit a verekedés során Nihat fejéhez vágott, abban teljesen igaza volt: sokáig nem lehet kettõs játékot játszani, az álarc egyszercsak lehull! (csak azt felejtette el, hogy más témában Õ is ugyanezt teszi, s elõbb-utóbb Õ is leleplezõdik majd!)
Lina88 2012 júl. 19. - 12:44:09 Előzmény liliom31
(1057/2630)
Köszi! Majd belenézek a filmbe, kiváncsi vagyok!
9/10
ehajno 2012 júl. 19. - 12:38:30 9/10
(1056/2630)
Mind a két szerep hasonló bizonyos szempontból.
Nihat egy ilyen apa mellett, mint amilyen Hilmi - mit láthatott egész eddigi életében. Azt, hogy hogy húzzuk csõbe a másikat, hogy nekünk jobb legyen. Nihat bekerült Adnan körébe, ahol azért valjuk be, hogy eddig nem lehetett érezni, hogy Adnan is csinálna valamilyen stikliket, csak most vette fel a kesztyût Hilmi ellen. Vagyis ezzel azt akartam mondani, hogy Nihat belülrõl próbálja apját segíteni, mert mégis csak az apja, a családja, de viszont ott van a másik oldal, ami talán erõsebb, mégpedig az, hogy becsületesen élje az életét Adnan cégénél, ne úgy, mint ahogy eddig látta az apjánál. Ez a kettõsség nagyon felõrli õt idegileg. Aztán ott van a felesége és az anyósa, akik szintén sokat kavarnak be az õ becsületes élni vágyásába. Õket is ki kell védenie, velük is csak küzdenie kell. Aztán jön Behlül, és persze, hogy elszakadt a cérna. Nehéz a helyzete Nihatnak.

És a másik viszont Behlül, akirõl már sokszor leírtátok, hogy ez az Adnan féle kapocs és a szerelmi vágy kettõssége miket is hoz belõle elõ.
9/10
lilei 2012 júl. 19. - 12:17:45 9/10
(1055/2630)
Értem én Nihatot is...amikor az apja jó a családjához akkor nyilván felé húz...amikor szemétkedik, akkor viszont nagyon 'tisztességesen' Adnan felé:-)
Egyébként nekem Behlül kettõs érzelmi szála is furcsa: egyrészrõl Adnant félti, megvédi foggal-körömmel, másrészrõl pedig ugyanúgy a porig alázza Bichterrel, mint mondjuk Hilmi. Mert a végeredménye mind a két dolognak ugyanaz: letaszítani az utamból az ellenséget, nem?
9/10
lilei 2012 júl. 19. - 12:04:06 9/10
(1054/2630)
Szegény Bogit ne bántsuk...elsõ hozzászólása volt...és ilyen az ember...mindíg szeretné megtudni a végét a dolgoknak, hogy utána nyugodtan szemlélje az eseményeket a saját medrükben...én is ilyen vagyok egyébként:-)
9/10
ehajno 2012 júl. 19. - 11:49:47 9/10
(1053/2630)
Szia!
* Tudod egyszer betelik a pohár, és akkor az elsõ csöppre képes az ember olyan lépést megtenni, amire akár évekig nem volt bátorsága. Szerintem most telt be Aynurnál.
* Nihalt én sem értem. Tudta nagyon jól, hogy miért alakítja apja vele azt a vállalatot. Tudta, mert mondta is akkor neki, hogy most itt a lehetõség, hogy elintézzék végre Adnanékat. Lehet, hogy szenilis ez a Nihal és ezt a rövid kis mondatot elfelejtette? Bár, amikor viszont eladta a részvényeket, akkor meg apja ellen tett! Nem tiszta, hogy ki mellett is áll valójában. Még nem tud dönteni az apja és a munkája (Adnan cég) közt.
* Firdeus hiszi, hogy továbbra is tudja majd a lányát irányítani. Úgy gondolja, ha nem lesz neki Behlül, akkor marad Adnan mellett, és nyugodtan, tettetett boldogságban él majd ezután. De nem gondolta át, hogy a lánya pont ugyan olyan, mint õ. Õ sem tudott az érzelmein uralkodni, amikor megcsalta a férjét, és ha nem történik a tragédia a férjével, akkor nem biztos, hogy maradt volna a családjával, valószínûnek tartom, hogy lelépett volna a szerelmével.
* Adnan a saját nevén üdvözölte Mademoiselle-t, ez a valódi neve, csak mindenki Mmlle-nek hívja.
9/10
ehajno 2012 júl. 19. - 11:35:28 9/10
(1052/2630)
Elég nagy igénytelenségre vall, ha valaki csak egy film végét szeretné tudni a sorozat közepén!
És mégis, mibõl gondolod, hogy az utolsó részt nem fogja leadni a magyar tv?
Gondolkodj, mielõtt írsz!
9/10
lilei 2012 júl. 19. - 10:14:52 9/10
(1051/2630)
Én csak azt nem értem, hogy Aynur is a múltkori részben mit sírt olyan keservesen egész nap, hogy elválik...valahogy az egész élete ezzel volt tele....most hogy hírtelen valóság lett belõle akkor már ennyire siralmas?....meg Nihal is...szerintem nem az elsõ nõje volt Ezel az apjának...akkor meg mit van úgy magába zuhanva?
Õ is pontosan benne volt abban, hogy cégeket alakítsanak Adnan ellen...és most nekimegy Behlülnek?...ugyan már!
Besír...na az is egy betoji fiú....szerintem ha Cemile látta volna Behlüléket...már rég tudná Adnan:-)
És Firdi?....arra nem gondol, hogy a lánya nem fogja abbahagyni a kavarást Behlüllel...úgyis kiderül...na akkor repül majd Firdike is!:-)
Madmaisellnek meg mi ez a név, hogy dö kurton??? (fonetikusan írom, ahogy hallottam Adnan szájából:-DD )
Bichtert kezdem én is sajnálni...bele fog lassan süllyedni a mocsárba:-(...és nem lesz aki kihúzza.
Behlül alkalmatlan erre...most is csak a saját kis bõrét féltette...mint egy gyerek...na kb.olyan szinten is áll felelõsségvállalásilag.