handi99 2012 júl. 24. - 18:32:49
(1150/2630)
Nihal nagyon ellenszenves volt. Deniz asszony egész életében szerette és támogatta õt. Most az egyszer nem ért vele egyet és mehet a kukába. :(
A szoba nekem se tetszik. Sok a pénz, kevés az ízlés.
10/10
HarisnyásPippy 2012 júl. 24. - 18:12:48 10/10
(1149/2630)
Nihal jól beolvasott a Mademoisellenek "...Ma valahogy nincs kedvem zongorázni. Mostanság csak az Ön kedvéért mentem le..." Deniz asszony jól meglepõdött, de én is. Nagyon jóban van Fridivel, már vásárolni is együtt mennek. Nekem Nihal szobája nem jön be, túl sok dolog van bent a szoba meg elég kicsi. A lila-kék kombinació se valami, inkább lett volna fehér-lila, de mint mondják ízlések és pofonok.
Letty72 2012 júl. 24. - 15:07:56
(1148/2630)
Egyetértek veled mindenben!

Bihter annyira egyenes embernek tartja magát, és mégis simán lenyúlt 200 000 USD a kedves férje számlájáról, ez akkora összeg volt, hogy a bankigazgató engedélye is kellett volna. Nem Bihteren múlott, hogy nem tudott lelépni a pénzzel a szeretõjével. Ez sunyi húzás volt, új életet kezdeni Adnan pénzébõl, ez tettszett volna, ahelyett, hogy az Adnantól kapott ékszereket adta volna el.

Ha lenne bennük tartás már rég Adnan elé álltak volna és elmondták volna az igazat. Hiába az öregecske férjecske által biztosított jólét is sokat nyom a latba. Annyiszor hangoztatta, hogy elhagyja Adnant, akár egyedül is mégis mellette maradt, szvsz: most azért, hogy Behült bosszantsa.

Behül pedig egy gyáva féreg: Nemcsak ahhoz nincs bátorsága, hogy a bácsikája elé álljon, arra is képtelen, hogy Nihalt lepattintsa, és szembesítse azzal, hogy õ csak a kishúgaként tekint rá. Egyszer már majdnem megtette, csak akkor a kishercegnõ kis híján újabb ájulási rohamot kapott, így visszakozott. A sokk-terápia hasznosabb lett volna, így még fájdalmasabb lesz, ha feloszlik a rózsaszín köd.
10/10
csikosi 2012 júl. 24. - 13:21:33 10/10
(1147/2630)
Szerintem ezekrõl a történésekrõl nem a cselédség a hibás!
Azt meg, hogy egymás között mit pletykálnak, az természetes.
Látnak, hallanak mindent.
Soha a családban nem kavarták a szart, mint ez a fridi!
Besir meg nagyon szerelmes a Nihal-ba és félti õt ezen kívül tiszteli Adnant, ezért nem akart neki bánatot okozni a felesége félrelépésével.
Csak biztos akart lenni most, hogy nem Nihal a szeretõje ennek a behlülnek.!
Remélem megmutatja Adnannak a felvételt egyszer.
Két nem normális ember, mivel a pénztárca sokat ér mindkettõ számára.
Annak idején ez a liba kivett 200 lirát, vagy mia fenét a szökésüknél, utána visszatatte a számlára, mert Behlülbe nem volt annyi becsület, hogy elmenjen ezzel a libával koldusbotra! (oda kerültek volna)
Akkora szerelem nincs!
OCEANA 2012 júl. 24. - 11:37:43 Előzmény HarisnyásPippy
(1146/2630)
Szerintem Besir lelkibeteg. Meg mikor nézi hogy Behlül hova megy akkor tisztára olyn mint egy buzi.
OCEANA 2012 júl. 24. - 11:21:22
(1145/2630)
Nihal okozta a tüzet, szerintem. Amúgy nekem nagyon tetszik a szobája. Behlül pedig nem sokára le fogja nyírni a haját. Hosszú hajjal jobb. Ezt a Besirt én már kibasztam volna a házból. De komolyan! Most ezt is ki fogja törölni?
7/10
kiskukac63 2012 júl. 24. - 08:02:00 7/10
(1144/2630)
Hát a Firdi ajándéka volt Nihal érettségijére a teljes ruhatár-csere. Akkor vett neki dögös hálórucikat is, de Nihal még a régi kislányosokat hordta.Most fûzte sz agyát, hogy Behlül elõtt is szexisen flangáljon!!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 júl. 24. - 06:49:02 10/10
(1143/2630)
Ez a Besir teljesen bekattant, meg van õrülve!!! Szerintem a cselédséget már régen ki kellett volna rúgni, kivéve Sajeste asszonyt és az öregurat, valamint Neszrimet!!! Szarkeverõk, mindig olyanba ütik az orrukat, amihez semmi közük! Firdi még a ház közelébe sem lenne szabad engedni!!!!
antsa10 2012 júl. 24. - 00:30:37 Előzmény kiskukac63
(1142/2630)
A színek nekem tetszenek, de sok változást nem érzékelek! Új a függöny, meg a szekrény türkizesre lett festve. A bútorok száma nem változott. Én nem ilyen "nagylányos szobát" csináltattam volna.
Én azt nem értettem, hogy Nihalnak volt a szekrényében dögös hálóing,mert hirtelen átöltözött! Vagy Firditõl kapta. Ha volt miért nem hordta eddig?
antsa10 2012 júl. 24. - 00:24:41
(1141/2630)
Szerintem Hilmi volt. Õ nézelõdött a ház elõtt. Bár lehet, hogy túl egyértelmû lenne!
Landliebe 2012 júl. 23. - 23:30:55
(1140/2630)
Jokat kacagok a hozzászolásokon!!:-)nem semmik vagytok!! Hát Besirnek volt egy feje a végén én se gondoltam volna hogy ott lesz és igy lesz vége!!a tüzet ki gyujtotta??? Besir??
hogy kiderüljön nincs ott otthon a szerelmespár?? De igy kiderül hogy ô sincs!!
liliom31 2012 júl. 23. - 22:18:00
(1139/2630)
Nekem egyáltalán nem tetszik, de nem is a lila-kék miatt, bár elég lett volna az egyik szín. A bútorok nem tetszenek. A fehér kanapé még csak-csak, de az a sok csillogó lámpa, meg mügyûr nekem egyáltalán nem tetszik. Bár nekem az egész ház nem tetszik én sokkal jobban szeretem a letisztult dolgokat akkor már Behlül házikója jobban tetszik, ott ellenék:-)
7/10
kiskukac63 2012 júl. 23. - 21:35:30 7/10
(1138/2630)
Nektek tetszik Nihal új szobája?! Nekem fura az a kék+lila színpárosítás, és jól mondta Denise asszony: olyan puccos!!
10/10
HarisnyásPippy 2012 júl. 23. - 20:52:24 10/10
(1137/2630)
A cselédség túlságossan is közel áll a családhoz, nemkéne nekik mindenbe beleavatkozni, pletykálkodni nem beszélve a hallgatózásról. Dzsemile valamit meghall és mindjárt szalad a konyhába, hogy elmondhassa a többinek, aztán meg csodálkozik ha valaki a családból meghallja, hogy mit fecseg és még õ mérges ha kiosztják. Besír is egyre jobban beleüti az orrát mindenbe. Nem gondoltam volna, hogy Behlülék után megy.
10/10
Adanvariel 2012 júl. 23. - 20:39:06 10/10
(1136/2630)
Értem, köszi szépen :)
Én csak a végkifejletet és pár jelenetet néztem meg elõre, ezért nem tudok minden részleteket.
liliom31 2012 júl. 23. - 19:49:24
(1135/2630)
Nem hiszem, hogy naiv utópia. Rendes esetben így kellene ennek történnie és nem olyan nehéz õszintén élni csak gyakorolni kell.:-) Az a baj, hogy az a világ ahol õk élnek nem az õszinteségrõl szól. Behlül mondja jól egyszer, hogy õ azért szeret a halászok közt lenni, mert nem bonyolítják túl a dolgokat, egyszerûen gondolkodnak és élnek és ettõl olyan tiszta az egész. Nézd meg Firdeuszt, Bihter mit tanulhatott tõle? Behlül esetében pedig igaz, hogy Adnan tisztességes ember hírében áll, de az üzelt érdekében õ is sok mindenre képes, valamint az õ házukban mindig csak körül írják a kényes témákat, de soha nem beszélnek nyíltan. Persze ez nem mentesíti õket a felelõsség alól. Végül is a bûnt õk követték el és felnõtt emberként cselekedhetnének másképp!
liliom31 2012 júl. 23. - 19:41:34
(1134/2630)
Igen szerintem ezek az arcvágások kicsit durvák, de azért Besír nem a fõ gonosz szerintem :-) Fõleg, mert Lucifer általában a bûnre sarkalja az embert. Inkább, olyan mint valami élõ lelkiismeret. Szerintem azért nem bírjuk sokszor mert egyfolytában mindenkirõl ítéletet mond, persze sokszor igaza van, de sokszor álságos is. :-)
7/10
kiskukac63 2012 júl. 23. - 19:37:21 7/10
(1133/2630)
Lehet,hogy naív utópia, de az én véleményem változatlanul az, hogy ebbõl a helyzetbõl is ki lehetett volna hozni a legjobbat: nyugodt körülmények között leülni hármasban (Adnan, Bihter és Behlül) és megbeszélni õszintén mindent. Bihter bevallaná, hogy tiszteli, becsüli Adnant, de szerelemmel nem szereti, minden eddigit köszön, és sajnálja,de elválnak útjaik, Õ Behlült szereti. Behlül bevallaná, hogy míg él, hálás Adnannak a nevelésért és mindenért, megpróbált küzdeni az érzései ellen, de nem megy, beleszeretett Bihterbe, s mivel látja, hogy Bihter boldogtalan Adnan mellett, engedje el, Õ megpróbálja boldoggá tenni. Adnan látva a "fiatalok" õszinteségét, amilyen szelíd és megértõ ember elengedi Bihtert, nyilván elõször nem felhõtlenül boldog,de késõbb biztosan rájön, hogy elhibázott lépés volt lányakorabeli nõt feleségül venni és felfedezi magának Denise asszonyt. Nihal késõbb megismerekedik az egyetemen egy klassz sráccal, beleszeret és hozzámegy. Hát, ennyi, ugye szép?!
7/10
kiskukac63 2012 júl. 23. - 19:28:34 7/10
(1132/2630)
Nekem Besír teljesen úgy nézett ki az utolsó filmkockákon, mint Lucifer, ahogyan sok vallásos témájú festményen ábrázolják! :))
liliom31 2012 júl. 23. - 19:22:18
(1131/2630)
***SPOILER***

A felvételt Besír elõször meg akarja mutatni Adnannak, de mivel kihallgatja Nihal vallomását, hogy szereti Behlült visszaszerzi az utolsó pillanatban. A biztonság kedvéért elteszi egy széfbe. A 76 részben nálunk 152 amikor Behlül hosszú monológjában elsírja Besírnek, hogy õ igazán szereti Nihalt, akkor Besír oda adja neki a széf kulcsát és Behlül végül kalandos úton de végül megsemmisíti.

***SPOILER VÉGE***