9/10
lilei 2012 jún. 12. - 20:40:41 9/10
(590/2630)
Azért ma engem Besír meglepett. Láttam én már ezt a részt, de nem gondoltam, hogy veszi a bátorságot és azt mondja Behlülnek, hogy takarodj. Na 5 cm-et nõtt a szememben a fiú. Az is érdekes amúgy, hogy ezek a fiatalok még mindíg nem jutottak a csóknál tovább, de már mennyi bonyodalom van körülöttük...és ez csak rosszabb lesz:-)
liliom31 2012 jún. 12. - 18:57:41 Előzmény lilei
(589/2630)
Én úgy gondolom, hogy nem szerelem hanem szenvedély, testi vágy, bár azon lehet vitatkozni, hogy az a szó, hogy szerelem kinek mit jelent.
Az tény, hogy Behlülnek a Bihter iránti érzelmei erõsek, de az is tény, hogy szégyenli ezt az érzést. Nekem egy olyan érzés ami szégyent kellt bennem nem nevezhetõ szerelemnek. Az nekem egy sokkal tisztább érzés.

A mai részben is amikor Adnan rákérdezett Behlülnél, hogy nincs e egy másik nõ, annyira fel volt háborodva. Amikor Besír szembesítette azzal amit látott, szinte magán kívül volt, csak akkor nyugodott meg amikor rájött, hogy Besír Nihalra gondol, és mint mindig "Behlül lelép" a felelõsség elõl.
7/10
kiskukac63 2012 jún. 12. - 17:18:16 7/10
(588/2630)
Igazából komoly, felelõsségteljes kapcsolatot egy Behlül típusú férfire egyik nõ sem tud alapozni. Az egy dolog, hogy valóban kimondottan jóképû,izmos, sármos és jó humorú pasi, de családalapításra, hosszútávú hûségre, anyagi és érzelmi biztonságra nem igazán lehet nála számítani,márpedig a hölgyeknél ezek igen fontos szempontok. Bihter és Behlül a nyomulás-visszavonulás szempontjából eddig tényleg nem voltak szinkronban.
9/10
lilei 2012 jún. 12. - 14:43:10 9/10
(587/2630)
Akkor csak jól érzem én, hogy ez a Behlül igazából nem szerelmes....neki ez csak egy nagyon nagy szenvedély. Azt tudom, hogy sokat fogják õk még bántani egymást...azt hiszem ahol szerelem van, ott nincsenek ilyen nagy ütések a szívre :-(
liliom31 2012 jún. 12. - 12:26:13
(586/2630)
Szerintem pont azért teszi mert boldogtalan. Bihter boldogtalan és egyre megszállottabban keresi a boldogságot. Elõször Adnannál de ott nem találta meg és most Behlülnél. Behlül pedig nincs tisztában a saját érzéseivel, olyan, mint egy gyerek aki nagyon vágyik egy elérhetetlen még soha nem ízlelt sütemény után és amikor megkapja, megijed az ismeretlen ízektõl és nem tud mit kezdeni vele, de azért bele bele kóstolgat. :-)

***SPOILER***Behlül Ezelen, Bihteren és Nihalon kívül még pár lánynak még teszi majd a szépet. Majd mielõtt eljegyzi Nihalt, még kavar egy másik lánnyal is és Bihter rajta is kapja õket. Aztán ott lesz a fotós lány, akivel annak idején Pejkert csalta meg. Azzal a lánnyal akarja majd Bihter és Firdeusz befeketíteni Behlült Nihal elõtt, hogy a lány szakítson vele. Azon csodálkoztam, hogy az idõsebb hölgyeket nem próbálta ki Behlül pl: Firdeusz asszonyt. Úgy is a családban maradt volna.:-)

Érdekes majd nézni ahogy megváltozik Besír és Cemile. Besírbe legalább lesz annyi önérzet, hogy elmegy a háztól. Az egyetlen hiba amit elkövet, hogy Bihter és Behlül kapcsolatát nem teregeti ki, mert ezzel védeni akarja Nihalt. Pedig pont ezzel tesz neki rosszat. Cemile pedig a végén nagyon megszereti Nihalt. Nesrinnek a kezét pedig szerintem azért Adnantól kéri meg Riza, mert ott szolgál és mivel az apja nincs ott a a ház legtiszteletreméltóbb emberétõl a ház úrától kéri meg a kezét.*** SPOILER VÉGE***
9/10
lilei 2012 jún. 12. - 09:58:49 9/10
(585/2630)
...azért a tegnapi részben Bichter szépen nyomult ám!!! :-) Csak azt nem tudom, hogy mit vár ettõl a kapcsolattól most?...eddig sem volt jövõje :-)
Most csak az adott löketet, hogy Behlült majdnem elveszítette örökre?
És akkor most mindent bepótolni?, már nem számít, hogy ki, mit, hogy tud felvállalni?
Szerintem Bichter egyre boldogtalanabb , Behlül meg válogathat a jó csajok közül: Ezel, Nihal, Bichter...mert mind csüngene a nyakán , de rendesen! :-)
handi99 2012 jún. 12. - 08:59:37
(584/2630)
Cemile kivette Bihter zsebébõl Behlül Peykernek írt szerelmes levelét és a hálószoba közepére dobta, hogy Adnan megtalálja. Adnan féltékenységi jelenetet rendezett. A kínos jelenet után bocsánatot kért Bihtertõl és Behlültõl, majd megtiltotta Cemilének, hogy belépjen az õ hálószobájukba.
(Amikor Adnan belépett a hálószobába Cemile a szennyest szedte össze és a levél még nem volt a földön. Adnan a fürdõszobába ment és mire kijött ott volt a levél.)
9/10
lilei 2012 jún. 12. - 07:52:12 9/10
(583/2630)
Igen, igen...így volt. Firdi akarta azt, hogy Bichter megmutassa azt, hogy ki az úr a háznál. Meghallott egy beszélgetést Bichter amint kibeszélik az anyját is , és ekkor borult ki és mondta, hogy kirúgja az egész családot. Adnan persze ezt megakadályozta, de Jemile azóta nem mehet az õ szobájukba és nem is szolgálhat fel.
De végül is : csak a kis cserfes szája miatt került akkor is bajba...és most sem tudja befogni.
Jemile persze nemcsak Katjára féltékeny, hanem elsõsorban Nihal miatt.
7/10
kiskukac63 2012 jún. 12. - 07:41:24 7/10
(582/2630)
Bihter elsõ felindulásában, és hogy bizonyítsa Firdeus unszolására, hogy ki az úrnõ a háznál, valóban kirúgta Szulejmán családját, de késõbb, amikor kiderült, hogy Cemile egy szarka, meg Adnan is erõsen kifogásolta ezt a tettét, Õ mentette meg a helyzetet. Cemile tulajdonképpen, ha jól látom, Õt nem is igazán zrikálja azóta. És úgy emlékszem, hogy ekkortájt az anyja tiltotta ki Cemilét Bihterék emeletérõl, vagy köze volt hozzá a hálóinges-sztorinak is?!
andy_balog 2012 jún. 12. - 01:15:38
(581/2630)
Bihter nem akarta elkergetni az egyész családot hanem rögtön észre vette hogy a lány szerelmes Besirbe, és kidobta a fülbevalót az ablakon. Azt nem láttam hogy Cemile miért nem mehet Bihter szobájába?
Letty72 2012 jún. 11. - 23:55:55
(580/2630)
Besir szerintem is egy szánalmas lúzer. Eddig is tisztában volt Nihal érzelmeivel, de most, hogy tévesen azt hiszi, hogy összejött Behüllel, bõg mint egy kislány, ahelyett, hogy harcolna Nihalért.

SPOILER SPOILER

Azért tragikus sorsa miatt sajnáltam.


SPOILER SPOILER VÉGE.

Ez a Cemile leányzó pedig egy kis kígyó. Olyan féltékeny és irigy Katiara, hogy majd belepusztul és ha tekintettel ölni lehetne Firdi mami szobalány nélkül maradna. Ha más zrikálásáról van szó, akkor viszont lelkesen köszörüli õ is máson a nyelvét Katiaval együtt. (Pl Nessir)

Tényleg a kis ducus milyen kapcsolatban áll Sulejman családjával? Riza kapitány ugyanis ha jól emlékszem Sulejmantól kért engedélyt, hogy elhívja randira?
antsa10 2012 jún. 11. - 23:47:50
(579/2630)
Na a Besírtõl én is kivagyok! Az egy tejbetök! Várja, hogy a "sültgalamb" a szájába repüljön!
Ha annyira kell neki Nihal miért nem tesz érte vmit??
9/10
lilei 2012 jún. 11. - 23:34:25 9/10
(578/2630)
Azért szerintem ott mindenki kukkol valakit valamiért...csak figyeljétek meg. Mindíg volt...és lesznek is ilyen jelenetek. Ezek csak azért vannak, hogy tudatosítsák bennünk azt, hogy az a valaki tudomást szerzett egy eseményrõl ami éppen máshol történt...és nem az orra elõtt:-)
De ez a kis Jemile vagy hogy kell leírni....elég kis cserfes kislány lett, nem?...az apja már leállíthatná...különösen annak fényében, hogy egyszer már majdnem elkergette a házból Bichter a családot õmiatta.
Amikor ellopta Firdeus fülbevalóját.
Mit szórakozik azzal a savanyú képû Besírrel is?...az meg nem tud neki rendesen visszavágni?....csak a szája görbül annak is amikor baj van...pedig tudhatná, hogy Nihal akkor sem lenne az õvé, ha nem lenne Behlül:-(
7/10
kiskukac63 2012 jún. 11. - 21:37:51 7/10
(577/2630)
Igen, engem is nagyon zavar Denise asszony folyamatos kukucskálása, sorozatos felbukkanása kényes-kétes helyzetekben, és feltûnõ,hogy neki mindig mindenrõl van véleménye. És most még az is zavar, hogy az eddigiek alapján nem látom teljesen, hogy milyen érdekek mozgatják tulajdonképpen. De gondolom,a további részek kapcsán majd megvilágosodom :))
handi99 2012 jún. 11. - 20:28:36
(576/2630)
Behlül már az elején sem volt szimpatikus és ahogy halad a történet egyre ellenszenvesebb.

A jól nevelt Deniz asszony folyamatos kukkolása csak engem zavar vagy mást is?
9/10
lilei 2012 jún. 11. - 19:52:39 9/10
(575/2630)
Ez a Behlül fiú tényleg eléggé harmatgyenge , mint férfi -pedig imádom amúgy !!! - Ezellel is mit mûvel? Azt nem tudja neki mondani, hogy akkor kész, befejeztem.
Bichterrel meg mi a szándéka? Most is csak az érzékiségen járt az esze...ahelyett, hogy köszönöm-öt mondana Bichternek, hogy az újra szóba áll vele. Sodródik az a fiú csak, önálló döntése: ZÉRÓ !!!
liliom31 2012 jún. 11. - 19:42:01
(574/2630)
***SPOILER*** Nem tudom pontosan mire gondolsz. Most az lesz, hogy mivel azt hiszi Besír, hogy Behlül Nihallal jött össze, el akar menni katonának de nem veszik fel a rossz egészsége miatt. Azután elindít egy lavinát azzal, hogy elkotyogja a Madmazelnek, hogy mit látott, majd lassan mindenki azt hiszi, hogy Behlül és Nihal között van valami, és mivel Bihter és Behlül nem akarja, hogy kiderüljön az igazság, persze egy kis nyomás hatására akit Firdeusz asszonynak hívnak, de lassan belemennek a játékba. Amikor Besír végül rájön, hogy mi az igazság, tehát, hogy Bihter és Behlülnek van viszonyuk, akkor el akarja mondani Adnannak és egy felvételt készít Behlülék légyottjáról. Aztán kihallgat egy beszélgetést a Madmazel és Nihal között amikor Nihal elmondja, hogy õ mennyire szerelmes Behlülbe és ekkor meggondolja magát és inkább elmegy egy hajóra dolgozni, ahol végül nagyon megbetegszik. *** SPOILER VÉGE ***
10/10
Keeley 2012 jún. 11. - 19:26:39 10/10
(573/2630)
én tudom, hogy mi fog történni a sofõrrel és szerintem ezek után történik vele. Nem? :$
7/10
kiskukac63 2012 jún. 11. - 19:20:51 7/10
(572/2630)
Szerintem Besír tisztán látta azt, hogy az erkélyen Behlül Bihterrel csókolózik. Inkább azért sóhajtotta Nihal nevét, mert Ö reménytelen, plátói szerelmet érez iránta, és sajnálja, hogy Nihal csalódni fog, mert egy olyan Behlül után vágyakozik és szerelmes is bele, aki erre méltatlan, hiszen a háziúr feleségével kavar. Vagy rosszul értelmeztem? De hamarosan kiderül, mert a holdpont-hu-n az elõzetesekben benne van, hogy Besír elárulja Denise asszonynak, hogy mit látott az erkélyen.
liliom31 2012 jún. 11. - 19:04:41
(571/2630)
Én szívesen megírom neked, mert ahol angol fordítás volt azt értettem. Próbáltam neked prívátba írni de valamiért nem tudtam. Esetleg próbáld meg te és akkor válaszolok.

A mai résszel kapcsolatban csak annyit írnék, hogy nyílvánult meg igazán az, hogy Behlül mennyire gyenge jellem. Gondolom a bácsikája egy csomó pénzt kifizetett a mentõ akcióért, nem szólva arról, hogy mennyire aggódtak érte. Amikor pedig a bácsikája hazafelé szóba hozta, hogy jössz velünk Ankarába. - Hát nem tudom még meggondolom lesz e elég erõm hozzá. De azért az erkély jelenethez volt ereje ;-) Amikor a bácsikája visszaemlékezett arra, mikor Nihalt vígasztalta és Behlül azt mondta, hogy ha mosolyogni tudsz akkor amikor az elhunyt szeretteidre gondolsz akkor felnõttél. Arra gondoltam, hogy hát Behlül akkor te még soha nem mosolyogtál amikor az elhunyt szeretteidre gondoltál. :-)

Na most kezdõdnek a bonyodalmak. Besír azt hiszi, hogy Nihallal volt az erkélyen Behlül, ajajaj mi lesz még itt :-)