7/10
Sadenal 2015 júl. 10. - 20:25:16 7/10
(70/90)
Érdekes egy film volt, volt benne pár üresjáratnak tûnõ rész és a vége sem tetszett annyira, de azért elfogadható volt. Kicsit kevésnek érzem azt az 5,8-at IMDB-n, szerintem ennél azért jobb ez a film, és az aranymálnákat sem értem, mert ennyire nem játszottak rosszul a színészek. Viszont furcsa, hogy a zenéjét korábban megismertem mint ahogy láttam a filmet, és szerintem ez messze a legjobb az egész filmben. Az öreg John Barry....


7/10
Nagy1A 2015 máj. 23. - 11:53:53 Előzmény Vivitunde
(69/90)
Öröm olvasni a soraidat!!
Csonger 2015 jan. 20. - 11:40:47
(68/90)
A fõszereplõ srác egész egyszerûen ostoba volt.

1. Ha én nehéz anyagi helyzetbe kerülök, az utolsó gondolatom lenne kaszinóba menni. Mégis mire számított? Oké, elsõ nap mázlija volt, nem is kicsi. De aztán tényleg azt hitte, hogy majd másnap is ugyanennyit nyer? Több észt várnék egy építészmérnöktõl....

2. A gazdag pali ajánlata pedig igenis korrekt volt. 270 millió forintról beszélünk. Ennyit a hatoslottón nyerhetsz, de nulla rá az esélyed. Most meg csak egy éjszakáról van szó, amit ráadásul akár élvezhet is a feleséged. Helikopter, yacht, aztán egy kis szeksz egy jóképû férfivel... Olyan rémes dolog ez? Egy extra élmény, egy új tapasztalat. Miért kell utána bizalmatlankodni meg féltékenykedni? A csávónak önértékelési problémája volt, vagy kisebbségi komplexusa, nem tudom. Ha a srác rendben lett volna, akkor simán kibírta volna ezt a kis légyottot, s csupán a házas életük történetének zárójelbe tett bekezdéseként kezelte volna. És kiélvezte volna a temérdek pénz adta új élet lehetõségeit. Megvették a telkét az orra elõl? Na és? Vesz egy kétszer nagyobbat, sokkal szebbet! Á, hülye volt, és kész.

Amúgy a szinkron rémes volt. Demi hangja abszolút nõietlen, mély. Woodie-é pedig abszolút férfiatlan, fakó. És még rosszul is adták elõ.
Vivitunde 2014 márc. 05. - 13:32:47
(67/90)
Miközben a film gyönyörû zenéjét hallgatom, elolvastam a hozzászólásokat. Ami furcsa, hogy szinte mindenki a fix összegrõl/ 1 M USD/ beszélt,nem pedig az elvrõl. Vagyis, ha elég sokat fizetnek, nem számit az önbecsülés, a szeretet. Úgy teszünk, mintha nem történt volna semmi, degradáljuk a dolgot, devalváljuk érzéseinket? Akkor hol van ez a határ? Gondolom, mindenkinek máshol, értékrendje és szükségletei szerint.Vagyis mimdenkinek megvan az ára, amennyire taksálja magát vagy a másikat? Redfordnak megért Moore 1 M-ót, itt sokaknak nem érné meg,pedig nem is kellett komolyan kifizetniük és nem is lenne mibõl, vagy éppen azért? Ha nem számitana 1 millió, akkor talán mégis elgondolkodnának egy éjszakán? Sajnos régen láttam a filmet, de nekem nagyon tetszett, hiszen éppen ezeket a kérdéseket feszegette: hol a határ, mi motivál arra, hogy átlépjük? Ha nincsenek megszorulva, eszükbe sem jutott volna elgondolkodni az ajánlaton, de éppen akkor...Ami egyik nap még elképzelhetetlen, az a másik nap már nem is olyan képtelenség.Igen gyorsan megtörténhet/nik áruvá válásunk.Ahogy egyik hozzászóló is irta, naponta kötünk kompromisszumokat, sõt kompromisszum halmokat. És talán éppen emiatt kellene figyelnünk arra, hol húzzuk meg azt a vonalat, ami alá már nem megyünk. Ha ma csak kicsit engedünk, holnap is, nem tûnik soknak, de mindezt összeadva? Ha mi vagyunk a pénzért és nem a pénz értünk, akkor kik is vagyunk valójában? Mit nyerünk és mit veszitünk és végül kimondhatjuk- e nyugodt szivvel: megérte? Sajnos a felismerések nagy része késõn történik, amikor már nem lehet visszacsinálni.

Hallgassátok ezt a csodát és gondoljátok végig:http://www.youtube.com/watch?v=xFOCqZxRDU0&list=RD8YSq7KiT3_c

Nagyon köszönöm, ha a soraim olvasása után nem akartok sárba taposni, mert más a véleményetek, hanem visszafogottan reagáltok.
raczkia 2013 dec. 22. - 11:04:17
(66/90)
Remek film, ami bizonyítja, hogy pénzért minden megvehetõ kivéve a szeretet és a szerelem.10/10
tortura 2013 aug. 12. - 15:15:49 Előzmény _goldie_
(65/90)
Így van, itt a válasz. Nincs itt ellentmondás. A szerelmet nem lehet megvenni. Nem is azt adnám el. Az megmaradna nekem, nekünk. Én túl tudnék lépni ezen. Régebben, mikor megcsaltak, abba sem haltam bele. Itt vagyok még, élek. Én nem sok pénzért, hanem kifejezetten kevés pénzért napi szinten millió egy kompromisszumot kötök, néha már megalkuvásnak is lehet nevezni. Ehhez képest ez semmi. Talán ezért is látom másként a dolgokat. Öreg vagyok én már ahhoz, hogy rózsaszín ködön át lássam a dolgokat. 20 évesen valószínûleg én sem így nyilatkoztam volna. De az már régen volt.
_goldie_ 2013 aug. 03. - 23:54:59
(64/90)
"..amit két ember a szerelemben elkövet az örökre megmarad.."
így van :)
van ami nem eladó..a szerelem például

(még valami..egy vicc..lassan nem lesz házasság meg szertartás
csak kiírják az emberek h összeházasodtak és a pap meg belájkolja:))
Keló Scofield 2013 aug. 03. - 23:44:12
(63/90)
Igen, amikor szalad a hotelben az asszony után hatalmas, és amikor be van rúgva és úgy magyaráz ritka jó jelenetek.

Pénzért valóban nem lehet megvenni a legnagyobb dolgokat.
_goldie_ 2013 aug. 03. - 22:39:24
(62/90)
ha szeretsz valakit és nem megszokásból
hanem szerelembõl vagy vele
akkor ajánlhatnak bármit..fel sem merülhet a kérdés
Keló Scofield 2013 aug. 03. - 19:37:54
(61/90)
Nagyon tetszik ebben a mûfajban. W. Harrelson játéka kiemelkedik, óriási egy "Született gyilkosok" mellett.

Pénzért mindenért:)???

Sok sikert!
tortura 2013 aug. 03. - 16:10:51 Előzmény kesselring
(60/90)
Én nem hazudok. Egymillió dollár rengeteg pénz. Megoldaná a hátralevõ életemet. És igen, az az éjszaka meg elmúlik. Mondjuk Robert Redforddal még most sem lenne nagy áldozat, pedig jóval idõsebb nálam. Ha pedig a páromat akarná vinné egy nõ, nyugodtan viheti, de fizetni nálam kell.
Egyébként igen, ízlés dolga. A milliomosnak talán pont azért tetszett meg ez a hölgy, mert egy hétköznapi hölgy volt, és szerintem igenis vonzó. Szõke bombázóból már lehet, hogy megvolt neki ezeregy. Mindenkinek más a szép. Ez egy jó film, én is nagyon kedvelem.
-greghouse- 2013 júl. 14. - 12:41:42
(59/90)
Ez egy romantikus dráma. Moziba szánták. Tragikus drámát ott igen nehéz mozikban eladni. Kell nekik a hepiend, ez a film nem a Karlovy Vary vagy a Berlini filmfesztiválra készült, hanem a kasszának.
proskit 2013 júl. 14. - 03:06:51
(58/90)
Nem biztos, hogy SPOLER, de azért biztos-ami-biztos alapon kiteszém, tehát

SPOILER

A nõnek öngyilkosnak kellett volna lennie, az értelmes befejezés lett volna.
offtopic
Endy88 2013 júl. 13. - 23:29:55
(57/90)
xD
-greghouse- 2013 júl. 13. - 20:15:17
(56/90)
...mégis el kellett volna vinnem a feleségemet Vegasba.... velem lehet alkudni.
bonszaj 2013 júl. 13. - 09:05:00 Előzmény Meklód fia
(55/90)
A férj helyében megbeszélném a férfival, hogy adjon 2 milliót és tartsa meg a nõt
Meklód fia 2013 jún. 03. - 18:11:33 Előzmény olahmiki1959
(54/90)
szerintem sem nagy durranás ez a nõ, olyan széles pofája van mint Supermannek, nem túl nõies
Aki gondolkodik, hogy 1 millió dollárért megcsalja-e a párját az szánalmasan hülye.
Az már csak a film bakija hogy 5%-ot eleve kapott az ügyvéd az 1 millióból, hõsünk annyiért nem licitálhatott volna az árverésen. Még nagyobb hiba, hogy a pali lemondott a pénzrõl amikor edzett a haverja és a pénz ott maradt.
venasszonyok#nyara 2013 jún. 02. - 13:12:58
(53/90)
Az egész film nem stimmel üzleti szempontból.
A milliárdos vett 1000 000-ért egy db 20 éves nõt.
Pedig kapott volna ugyanennyiért 2db 10 évest,
vagy 4db 5 évest.
Hol itt a logika?
Keló Scofield 2013 jún. 02. - 12:48:23 Előzmény Zoya hercegnõ
(52/90)
SPOILER

Kifelejtettél egy szerintem fontos dolgot. Az utolsó elõtti találkozásnál, az árverésen felrakja az 1 milliót W. Harrelson, bizonyítván ezzel, nem érdekli a pénz.
10/10
Zoya hercegnõ 2013 jún. 02. - 00:17:41 10/10
(51/90)
SPOILER:
(végkifejlet)

Diana és a férje szétköltöznek, közben John Gage mindent elkövet, hogy meghódítsa Dianat, ami valamennyire sikerült is neki. David megkapja a válási papírokat a nõtõl és elmegy egy rendezvényre, hogy lássa a feleségét, aki a milliomossal van. Aláírja a válási papírokat, de mindketten boldogtalanok és Gage látja ezt. Hazafelé úton az autóban elkezd kamuzni Dianának arról, hogy több nõ is volt, akit pénzért megvett, a nõ meg úgy tesz, mint aki elhiszi. Kiszáll a kocsiból és megköszöni a milliomosnak (aki végülis csak hazudott, mert látta, hogy a nõ a férjét szereti), majd a mólóhoz megy, ahol a David évekkel azelõtt megkérte a kezét. A férj is ott ül egy padon és újra elmondják egymásnak a szerelmes dialógjukat. Majd boldogan élnek, amíg meg nem halnak. :)