Téma: Topmodell

orsusz 2006 nov. 10. - 17:32:08 Előzmény asdfg
(18/38)
Nekem nincs bajom a zsûrivel és nem a lányok kinézetével van a baj hanem a viselkedésükkel.
asdfg 2006 nov. 09. - 14:10:55 Előzmény orsusz
(17/38)
Hello!

Egyáltalán nem értek veletek egyet! Sztem jól megcsinálták, meghát ne várjatok már el olyan sokat,hiszen a viasat készítette, nem egy kereskedelmi csatorna!! meg ne hasonlítsátok már össze magyarországot amerikával...A csajok is sztem többnyire szépek, meg az amerikai változatban is voltak lányok akik kimondottan rondák voltak.Nem értem hogy mi a bajotok a zsûrivel???!!!, sztem mindenki normális, és képzett ebben a szakmában! Na mindegy, ha nem tetszik nem kell nézni!!!!
tundibaba 2006 nov. 06. - 21:31:52
(16/38)
sziasztok!
nekem semmi bajom azzal,h ugyanolyan,mint az amerikai ,mert nekünk is kell ---következõ topmodell----
DE TESSÉK MEGMONDANI KIK VOLTAK EDDIG? ÉS bocsánat, felhozom de TYRA BANKS MINDIG ELMONDTA MI A NYEREMÉNY?!
nálunk csak úgy a semmiért "küzdenek" és mi ez a telefonos hülyeség ?----ezt is csak a magyarok tehetik meg !
aki kiesett az kiesett és kész
szerintem a szinvonallal baj van VÁMOSI VIKINEK konzultálni kellett volna TYRÁVAL most biztos utáltok sorry
garbage 2006 nov. 06. - 19:56:10
(15/38)
áááh ez egyszerûen szörnyû hamár lekoppintják az amerikait akkor legalább télleg hiteles koppintás legyen már! egyszerûen szörnyû a zsûribõl (szinte) mindenki Janice Dickinsonra emlékeztet... egyszerûen nevetséges a legfõképpen azon halok be mikor a végén belekezd Vámosi Viktória a Tyrától megszokott beszédbe ( 9 gyönyörû lány áll itt elõttem de csak egy lehet Magyarország következõ topmodellje) áááh a halálom ez a show 2 részt bírtam belõle megnézni de az is sok volt (ja és lécc ne jöjjetek a "ha neked nem teccik attól még nem lehet jó" szöveggel mert ez a véleményem és senki kedvéért nem változtatom meg!!!)
tothedithajnalka 2006 nov. 06. - 09:39:55
(14/38)
Szerintem amerikai változás jobb. Nem kritizálni akarok, de ott a lányoknak nem csak az a céljuk, hogy állandóan bikiniben vagy fehérnemû reklám legyen a lényeg. Tegnapi részben kimenni az emberek közé ?????????
orsusz 2006 okt. 30. - 20:39:10
(13/38)
A lányok olyan finnyásak meg,nem is tudom midig valaki bõg,utálom az ilyet!Meg minden 2. szavuk egy káromkodás.....hát igen...ezek a magyarok...
Mellesleg olyanokat ugatnak le akik tudják a dolgukat.
Sjudit84 2006 okt. 30. - 14:32:52 Előzmény Szil
(12/38)
Sziasztok!

Én még egy részt se néztem, mert most tudtam csak meg hogy az egyik ismerõsöm (Papp Valentina) is benne van.
Amikor õt anno felfedezték és Pestre került, én egy nagyon kedves, abszolut nem fennhéjázó csajt ismertem meg benne és tudom hogy sok éven át kellett dolgoznia hogy eljusson ilyen szintre modellként és tõle nem irigylem a sikert.
Szerintem nem csúnya lány és jól festhetõ az arca (bár festék nélkül nem tartanám feltétlen szépnek), modellnek szerintem kifejezetten jó.
Szil 2006 okt. 23. - 19:02:31
(11/38)
A mûsor az amerikaitól nagyon elmarad.Tyra Banks mûsorvezetõként is megállta a helyét.Kitûnõ humorérzékével és emberi hozzáállásával,tanácsaival segítette a lányokat.A magyar topmodell mûsorból hiányzik a lendület és az igazi ösztönzõ erõ.Nem megalázni kell a lányokat,hanem építõ kritikát kellene gyakorolni feléjük.Ezt a zsûrinek még tanulnia kell.
Barbie 2006 okt. 20. - 18:30:37
(10/38)
Salva: Hát jah 1-2 szép lányt betettek a többit kinyomták. Aróól nem is beszélve, hogy a válogatáson olyan bunkó volt a zsûri...... "Tisztában vagy vele, hogy nem Magyarország törpéjét keressük" "Na te meg kancsal is vagy..." Jó jo nem illetek be Oké de finoman is lehetne mondani.

Öcsi: A modellek is szépek (általában) mert hát hogy nézne ki egy Bánya rém a kifutón.
Tika 2006 okt. 20. - 12:01:23 Előzmény öcsi11
(9/38)
OK, hogy nem szépségverseny, de azért egy határnak kéne lennie!! És azt hiszem van olyan versenyzõ, aki nyert szépségversenyt... HOGY csinálta vajon...
öcsi11 2006 okt. 16. - 21:16:22 Előzmény Tika
(8/38)
Tika! Ez nem SZÉPségverseny, modelleket keresnek!
Belevaló, strapabíró, érdekes arcú lányokat. Nem a klasszikus értelemben vett szépséget.
Egyébként a mûsortól én is többet vártam. Gagyi.
A zsûrivel viszont semmi baj, szerintem õk kiváló szakemberek, és természetesen mindegyik EGYÉNISÉG!
Salva 2006 okt. 15. - 17:30:13
(7/38)
Borzalmas!!!
Hogy lehet ilyen pocsék zsûrít találni???
Nem tudom!
De mind vak!!!
Az összes ronda lányt beválogatták de a szépeket nem!!!
Hogy van ez???
Katonai kiképzés??
Na jó! Inkább több részt nem is nézek meg!!!
Sztem POCSÉK!!!
REni1 2006 okt. 11. - 14:19:02 Előzmény Tika
(6/38)
Egyet értek veled! Voltam ott sokkal jobb csajok!

Véletlenül nem tudja valaki, hogy az utolsó amerikai topmodelben ki volt a nyertes?
Tika 2006 okt. 08. - 18:33:46
(5/38)
Én csak azt nem értem, hogy miért nem SZÉP csajokat válogattak be!?
Tika 2006 okt. 08. - 18:32:42
(4/38)
Mivel ez ismétlés... XD
hadri 2006 okt. 08. - 18:28:11
(3/38)
Sziasztok!
Most ez komoly?? Eltelt a mûsoridõ fele, és eddig csak a múlt hetit ismételték... így nincs értelme... Többet vártam!
Tollforgató 2006 szept. 27. - 15:41:13
(1/38)
nem semmi h mo-on lesz... de én nem láttam ennek a reklámját egyébként (márhogy modellalkatú lányokat keresnek) de biztos nyáron volt, akkor meg nem sokat tv-ztem