Téma: Tótágas

10/10
offtopic
myatom 2009 febr. 07. - 20:54:38 10/10
(7/27)
Összeszedtem minden energiámat és végül nagy küzdés után feltettem torrenten a filmet (nc***), semmi másra nem használom az internetkapcsolatomat, ezt nyomom felfele, hogy ha valakinek kell, mielõbb hozzájusson. Talán így már többekhez eljut.
Simon Istvánné 2009 febr. 04. - 12:53:57
(6/27)
Kedves Fórumozók!
Segítségeteket szertném kérni a Tótágas címû film egy példányának beszerzéséhez. A film forgatásában sok gyerek között a lányom is részt vett. 39-ik születésnapjára szeretném meglepni a filmmel. Már két éve hiába probálkoztam (filmstúdiókban, TV-ben), de legtöbbször választ sem kaptam megkeresésemre. Két kicsi unokámnak - akik külföldön élnek - szeretném megmutatni, milyen volt édesanyjuk, amikor kicsi volt. Kérem, válaszoljon valaki, hogyan juthatok egy filmkópiához.
Köszönettel,
Szvetus mama
10/10
Homokember 2009 jan. 28. - 13:43:26 10/10
(5/27)
Számomra jórészt csak azért érdekes a film, mert - talán kevesen tudják - az egészet Esztergomban forgatták!
Fõként a fõtéren, de más utcákban is.
Mondjuk azóta össze sem lehet hasonlítani a város akkori kinézetét a mostanival! Az akkori (1975-ös, ugyanis akkor készült a film!) porfészket, a mai, országosan is az egyik legszebb (Talán Lilafüred mérhetõ hozzá szépségben.) magyar várossal!
Sajnos nagyon kevés olyan film van, melyet Esztergomban forgattak, vagy kifejezetten a történet szerint is ott játszódik! Ez egy olyan film.
Jó lenne, ha újra játszanák a tévék, vagy ha kijönne DVD-n!
10/10
myatom 2009 jan. 26. - 10:02:10 10/10
(4/27)
Elképesztõ mennyiségû levelet kapok a film témájában. Valóban rendkívül kalandos úton, jó sok pénzért, tökvéletlenül jutottam hozzá a film VHS-kiadásának bedigizett formájához. Egyszerûen nem tudom elhinni, hogy csak nekem lenne meg, mert én nagyon nem érek rá mindenkihez való eljuttatásához.

De egye penyõ: ha nem törlik ezt a hozzászólásomat, továbbá valaki feltöltõ az nc***e-n vagy bi***menen, írjon nekem ott privát üzenetet, neki eljuttatom valahogy az anyagot. De inkább azon kéne dolgozni, hogy jelenjen már meg végre DVD-n. Annyi szemét DVD jelenik meg a világban, ez viszont igazi érték, kereslet is lenne rá, nem is lenne nagy összeg a megjelentetése. A Soundtrackje sem jelent meg CD-n. Azt is LP-n kellett beszereznem, három példányban, hogy biztosan meglegyen. :o)
napal 2008 júl. 05. - 16:56:59 Előzmény myatom
(3/27)
Hogy szerezted meg? Én is régóta vadászom már, a TV-ben nem tudtam elcsípni, és nem is tudtam, hogy kiadták. Tudna valaki segíteni?
10/10
myatom 2008 jan. 10. - 20:39:32 10/10
(2/27)
Gyerekkorom meghatározó filmje. Amíg számoltam 13-szor vettem rá jegyet és láttam a moziban, annó. Aztán amikor ment a tévében mindig megnéztem. Mióta kilomtalanítottam mûködõ TV-met, azóta viszont sikerült megszereznem igen kalandos úton (noha VHS-en megjelent), és amikor megkaptam akkor egy álló hónapon keresztül mindennap megnéztem, azóta pedig csak a kedvenc részeimet. De azokat már végképp nem tudom megunni. Tudom, tudom, a takarítónõ az õrület határát súrolja, mégis nincs szó elmondani, mekkora film.
10/10
zora 2007 aug. 07. - 21:10:42 10/10
(1/27)
Nem tudom, emlékszik-e még valaki erre a filmre? Rendkívül jól megcsinált gyerekmusical! Azt hiszem a rádió gyerekkórusa, meg artistaképzõs gyerekek szerepelnek benne. Eszméletlenül jó a zene, szöveg, koreográfia. És magyar! :-))