9/10
technokrata 2012 febr. 18. - 20:01:27 9/10
(62/202)
Anno ez egy hatalmas mozi volt. Ám nekem a mai napig tetszik és megszámolni se tudom hányszor láttam.
10/10
offtopic
Ford Mustang 2011 dec. 15. - 17:45:21 10/10
(61/202)
Igen, nincs új ötlet, jövõre max 5 film van, ami még egy nagyjából új sztori, de semmi több. Kész, kifújt. Hollywood ismét haldoklik, mint kb 20 éve, csak hát akkoriban azért volt egy kis Bárányok hallgatnak, Farkasokkal táncoló, Nincs bocsánat, Miss Daisy sofõrje, Schindler listája, stb, amik kihúzták a csõbõl az ipart, de hát most ezek a remake-ek meg prequelek meg folytatások meg mittudomén mik nem nagyon tudják majd.
Bigpapa 2011 dec. 15. - 10:30:39 Előzmény Ford Mustang
(60/202)
Én is ma néztem az imdb-n,hogy jön a feldolgozás.Basszus,komolyan nem értem ezeket.Nincs semmi új ötlet hálivúdban? :) Már várom,mikor dolgozzák fel a Commando-t, a Terminatort,az Állj,vagy lõ a mamám filmet.Aztán jöhet a 48 óra, a Beverly Hills i zsaru is.Hogy basszunk el minden klasszikust!
BicskaMaxi 2011 nov. 09. - 15:46:21
(59/202)
Tizen-húsz évvel ezelõtt láttam, de volt benne egy mondat, amire emlékszem. Ez a következõ: "Az embert nem az érzelmei, hanem a tettei határozzák meg."
7/10
greghouse 2011 nov. 08. - 23:20:42 7/10
(58/202)
Az a bajom, hogy egy nagyon klasszikust a látvány oltárán feláldoztak. Philip K. Dick könyve klasszikus. Jók a vizuálsi effektek. De az Isten szerelmére, nem lehetett volna egy picit figyelembe venni a természettudományt? Nem akarom sorolni, de a kiáramló oxigén nem percek alatt önt el egy bolygót hanem évek alatt. Aztán, attól, hogy oxigén van, még marad a minusz nyolcvan fokos hõmérséklet, nem flangálnak kint ingben. Aztán, a Mars gravitációja durván egy harmada a Földének. Ehhez kapcsolódik az is, hogy az oxigén, ha ki is áramlik, nem maradna meg, hanem elszökne az ûrbe. A légnyomás töredéke a földinek, még évekig utána is szétrobbannának és megfagynának az emberek. Satöbbi.
De ami jobban zavar, én még az életben ennyi fölösleges artikulátlan üvöltést, ordítozást nem hallottam egyfolytában, mint itt a film végén.
Röviden, itt tényleg inkább a könyvet kell elolvasni.
10/10
Ford Mustang 2011 nov. 08. - 19:37:59 10/10
(57/202)
Egyetértek. Az meg, hogy ebbõl a filmbõl szedték a Mátrixban jeleneteit, az nem ennek a filmnek a hibája. :) A remake meg egyértelmûen nem lesz jobb. :)
Kozutas 2011 nov. 08. - 18:27:18
(56/202)
Nagyon baba film. Mondjuk szerintem a film végén elhangzó jelentekbõl vették a Mátrix ötletét, de mindegy. Az új emlékmás félek messze nem lesz olyan mint ez. Egy biztos, megnézni nem fogom moziban tizennyolcezerért :-)
10/10
offtopic
Ford Mustang 2011 nov. 05. - 18:49:09 10/10 Előzmény cellasto
(55/202)
Colin Farrell lesz benne a fõszereplõ, aztán ki tudja...ettõl az eredetitõl biztosan nem lesz jobb.
7/10
offtopic
_Freddy_ 2011 nov. 05. - 17:38:35 7/10
(54/202)
erre a filmre emlékszem, de már nagyon rég láttam, de azt tudom hogy tetszett..jövõ héten meg kell nézni :D
10/10
offtopic
cellasto 2011 nov. 01. - 21:13:14 10/10
(53/202)
el nem tudom képzelni,milyen lesz a remake...
schwarzi,stone,ironside...no meg verhoeven nélkül...
mivel az egyik kedvenc filmem,azt hiszem kihagyom majd....
10/10
Ford Mustang 2011 szept. 03. - 16:31:30 10/10
(52/202)
'90-ben a nagy sci-fi író, Philip K. Dick “We Can Remember It for You Wholesale” címû novellájából készült a Total Recall film Arnold Schwarzenegger fõszereplésével, ami nagy sikereket ért el a trükkjeinek és a futurisztikus látványának köszönhetõen. A Sony jövõre egy remake-et kíván csinálni, amiben a fõszerepet Colin Farrell játssza, a rendezõi munkálatokat pedig Len Wiseman vállalta, aki eddig az Underworld 1-2-t és a Die Hard 4-et hozta össze.
Agaton 2011 aug. 22. - 08:15:59
(51/202)
Szerintem nagyon jó film, sci-fi, akció és thriller egyben, sok csavarral. (Kár, hogy a Portosok már a bevezetõben lelõnek egy poént. Oké, persze tele van giccsel és klisékkel is. Az a mondat, amit lent már megpróbáltak (hibásan) idézni: "Az embert nem az emlékei, hanem a tettei határozzák meg." De szerintem elgondolkodtató film, a hiábit meg, pfhú, hát meglehet bocsájtani :)
9/10
abradan 2011 aug. 21. - 19:05:49 9/10
(50/202)
Ez egy majdnem jó film. Így csak megmarad egy jó próbálkozásnak. Érdekes technikai betétek, 90-ben ez igen újszerûnek, érdekesnek hatott. Ha ma nézném, lehet már nem szögezne annyira a tévé elé...Arnold néha egész jó szerepeket kap, ez is egy jófajta karakter. 9/10, és nagyon jó fej voltam :)
10/10
Ford Mustang 2011 aug. 21. - 18:39:23 10/10
(49/202)
Kár, hogy egy idõben a többi jóval. Ma ismét egy rakáson a jó filmek, máskor várnunk kell hetekig majdhogynem...
Kozutas 2011 aug. 21. - 11:28:32
(48/202)
Szerintem a film vége felé lévõ jelenetbõl ( amikor a valóságról beszélnek ) jön a Mátrix ötlete.
dallas1978 2011 aug. 17. - 12:03:42
(47/202)
Most megnézheted Vasárnap 21:00-kor a Cool-on.
10/10
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 04. - 13:29:32 10/10
(46/202)
Én is, jövõ augusztusban kerül bemutatásra itthon.
kybuck 2011 jún. 19. - 04:29:16 Előzmény BicskaMaxi
(45/202)
"Ön az, amit csinál. Az embert a cselekedetei határozzák meg, nem az emlékei." Ezt Kuato mondta, így hangzott pontosan.
10/10
Ford Mustang 2011 jún. 12. - 02:01:01 10/10
(44/202)
Csakugyan? Akkor annak semmi értelme... pedig meg akartam nézni azt is... kösz, hogy szóltál! ;)
Csonger 2011 jún. 11. - 23:01:17
(43/202)
Most néztem meg az Ismeretlen férfit, és az volt az érzésem, hogy az egy az egyben az Emlékmás, csak nem a Marson játszódik. De a fõbb vonalai teljesen ugyanazok. :)