5/10
Zempy 2009 júl. 09. - 14:02:37 5/10
(494/954)
Nem, azért kellett, hogy csõdüljön a nép nyálat csorgatni. A pénz miatt. És azért, mert így legalább nem kell színészkednia a csajnak, amire amúgy is képtelen.
A Batman is képregény, Nolan mégis bevállalta Maggie-t a TDK-ban. Pedig nem szép. És mégis mûködött, mert jóé játszott, és elhittük, hogy Bruce Wayne-t érdekelheti egy kevésbé szép, de nagyon értelmes ügyésznõ is. Ennyi. :)

Szerintem amúgy nem szól semmirõl a film, de ha mégis arról, amit mondtál akkor nagyon bölcs :) Ha megmented a világot, lehet bombanõd. huhú! Értelmes! :)
offtopic
wukovsky 2009 júl. 09. - 13:57:01
(493/954)
Azért mert a képregényekben is mindig bomba nõk vannak, és ez mese film, de olyan kategóriában, ahol a nõnek bombajónak kell lennie.

Az a film, amirõl Ti beszéltek, az is létezik. Shrek-nek hívják, ami pont az ellentétérõl szól, miszerint a végén nem csoda szép királykisasszony lesz, hanem marad Ogre, mert átlátott a durva bõrön, és a megkeseredett modoron, és meglátta az igazi belsõt. Az pont arról szólt. Ez meg itt pont arról szól, hogy ha van egy Camaro-d, ami mellesleg egy hi-tech földökivüli élõlény, és megmented az egész világot, és köszönö viszonyban vagy a védelmi minisztériummal, nos akkor neked is lehet fullos barátnõd, akármilyen ratyin is nézel ki.

viszont Ellen akkor lett volna hiteles, ha már akkor réges régen járnak, meg miegymás, amibõl viszont nem lehet filmet csinálni :D
offtopic
wukovsky 2009 júl. 09. - 13:51:52
(492/954)
Az érzelmes jelenet egy kalap ...i volt. Semennyire sem volt megírva, és nem is illett oda, egyáltalán. Ha itt tartunk az érzelmes jeleneteket a partner Shyla sem tudta eljátszani. Mert nem voltak kidolgozva.


Hiteltelen lett volna Jessica Alba, mert tudjuk, hogy idõsebb. Jessica Biel szintúgy, hiszen mindjárt 30 éves Õ is, azt viszont meg kell, hogy jegyezzem, hogy a Bátrak hazájában valami parádésat alakított, ellenben a lopakodóban, amikor a végén kuszik a kis kommandós naciban, hát ...., össze folyt a nyál a számban, olyan popsija volt benne :D Õ is öreg
5/10
Zempy 2009 júl. 09. - 13:50:24 5/10
(491/954)
El tudta volna játszani, ha: ha a karaktert eleve nem bombanõnek írják meg! :) Ha nem õ lett volna a város legjobb csaja, hanem egy Shiához jobban passzoló csaj, akkor Ellen jobb lett volna!
Az igaz, hogy bombanõ szerepben nem lett volna jó. De miért kell Mikaelának mindenáron ilyennek lennie?! A kérdés itt igazából ez :)
offtopic
wukovsky 2009 júl. 09. - 13:46:11
(490/954)
Te tényleg ennyire ..... ?????????????


A film egyik alap kliséje, hogy a C kategóriás srácnak AAAAAAA kategóriás barátnõje van, mert a lány levetközte a külsõségességet, és belátott a Shyla szívébe, és meglátta, hogy micsoda érték, szeretet, jóindulat, egyszóval micsoda kincs van oda bent.

De sajnos úgy látom, Te elég külsõséges és bekategórizálos ember vagy, csinos a csinossal, csúnya a csúnyával, vékony a vékonnyal, dagi a kövérrel. Kicsi az alacsonnyal, magas a langalétával.

Figyelj, nyísd ki a szemed, menj ki az utcára, de közben tartsd is nyitva, aztán kezd el figyelni a párokat.

Aztán gyere vissza, és írd meg mit láttál.


Nem kell megírnod, megírom én, kicsi a naggyal, kövér a csontival, fekete a szökével, csinos a csúnyával. Ennyi!!!!!!!!!!!!!!
offtopic
wukovsky 2009 júl. 09. - 13:42:31
(489/954)
Nem tudom hogy mennyi élet tapasztalatod van ilyen téren, de sokszor az Ellen kategóriájú csajok ügyesebben viselkednek kisbabaként (cumiznak), mint az ilyen kirakat babák. Attól, hogy eszméletlen jól nézel ki, még nem biztos, hogy mást is jól csinálsz. Egyébként Megan védelmében, sokkal jobban nézz ki, mint amennyi színészi tehetsége van. Ebben a filmben teljesen jól elment, habár az az sz betûs szó az gáz volt, de az a rendezõ és a forgatókönyvíró sara.


Ami gázabb, hogy egy látványra épülõ, gyenge cselekményû, gyenge párbeszédû filmben, valaki olyan színésznõt akar látni, aki annyira nem látványos, viszont fantasztikusan játszik egy olyan típusú filmben, ami nem a látványra épít, hanem a párbeszédekre, a mimikára, a színészi játékra, nos, az ilyen emberkéket én nem tudom hova tenni.

Valjuk meg öszintén Ellen Page az egyik legrosszabb választás lett volna erre a szerepre, hiszen az elsõ részben ugyan hogy játssza el, hgoy Õ a suli legjobb nõje, amikor az erõs közepes is határ eset, és a második részben hogy játsza el, hogy férfinézõk millióinak akad el a lélegzete 5-65 éves korig, amikor megjön a motorral, és leveszi a bõrnaciját, és aztán hogy aggodtunk volna érte úgy, hogy jaj, össze ne koszolja a fehér nadrágját, de azért vetõdjön el a földre ,mert látni akarjuk a dekoltázsát. Hát akármilyen tehetséges, ezt nem tudta volna eljátszani, mert nem egy kategória.



És ha valakitõl megkérdezed ki az a Pamela Anderson, rögtön meg mondja, ha valakitõl megkérdezed, hogy ki az az Ellen Page, hát 20% ha fogja tudni!!!!
offtopic
wukovsky 2009 júl. 09. - 13:34:52
(488/954)
Ellen Page azért nem lett volna jobb Megan-nal. Való igaz, hogy jobb színésznõ, de ez melyik párbeszédben jött volna át ugyan. Viszont kinézetre seholsincsen Meganhoz képest. Ergó ebben a szerepben egy kis popsi risza, egy erõsebb behajlás dekoltázzsal, és Megan máris "lejátszotta" Ellen-t. Erre a szerepre egy ilyen nõ kellett, az már más kérdés, hogy ebbõl a szerep kategóriából nem nagyon fog kitörni, mert ahhoz már nincs meg a tehetsége. Úgy ahogy Pl Jessica Alba a Love Guruban jól játszott, meg a Sin Cityben sem érte az a vád, hogy csak jól néz ki, és ennyi, habár a strip-es jelenet után megbélyegezhették volna :D
5/10
Zempy 2009 júl. 09. - 12:23:45 5/10
(487/954)
Igen, Ellen tényleg tud! Õ jó lett volna. Lehet nem vállalta volna el, neki ez nem színvonal. Meg persze õ kevésbé csinos.
10/10
Wild Flower 2009 júl. 09. - 02:49:14 10/10 Előzmény Ahkee
(486/954)
a hozzászólásokat olvasva bennem is valami ilyesmi fogalmazódott meg... igaz az utolsó mondatodat passzolom:D
5/10
gyszt 2009 júl. 09. - 00:58:47 5/10
(485/954)
Hááááááááááááát, vannak kivetni valóim a filmmel. Szóval az akció része szinte tökéletes, na de miért is kellett bele ez a rengeteg érzelgõsség???
Értem én, hogy kell az érzelmi szál is a filmbe, de miért ennyi????
offtopic
wukovsky 2009 júl. 08. - 22:29:29
(484/954)
Gondolkoznom kell, mert rég láttam az elsõ részt. Van az elején, amikor megérkezik a helikopter a bázisra, aztán van az amikor az
elnök gépén a kicsi rádió robottal harcolnak, van az amikor a
skorpióval a sivatagban, aztán amikor
ûrdongó a rendõr mustangal, utána amikor megtámadják a
Hoover gátat és innentõl indul az
utolsó nagy csata jelenet

Ez ha jól számoltam 6 db, és lehet, hogy kihagytam valamit.

Jah igen, azt is annak vehetjük, amikor a 7 szektor megpróbálja elfogni öket, illetve Ûrdongót el is fogják :$

Szóval a 7szektorral együtt 7.

Nem hinném, hogy ebben több van, de számolja össze valaki.

Ami a kidolgozottságot illeti, szerintem nem lettek jobbak, kapkod a kamera, sok a vágás, sok a közeli, és tényleg követhetetlen, hogy most melyik robot ki, és kivel van :$


Nos ha már 3 hónapja fent van a gépeden, azt nem is ajánlom, hogy megnézd, mert az valami ratyi mozis verzió lehet.

Én most szereztem be dvd-n, így megnéztem újra. Az elõzõ 3 részét is imádtam. Eben a szezonban eddig nekem Rozsomák vezet, de még várom a G.I.Joe-kat, lehet, csak bronzosak lesznek az acél fejek :$
10/10
Cullangka 2009 júl. 08. - 22:17:40 10/10
(483/954)
jaja xD
10/10
Cullangka 2009 júl. 08. - 22:17:09 10/10 Előzmény wukovsky
(482/954)
hát nem tom! nekem megvan vagy 2-3 hónapja! többszõr nekiindultam, hogy megnézzem, de eddig nem tudtam:S :)hát sztem az elsõ résznél jóval több benne az akció jelenet! és jobbak sztem a robotharcok:)
10/10
xzibit2009 2009 júl. 08. - 20:24:10 10/10 Előzmény Cullangka
(481/954)
pontosan! Nekünk legalább tetszett! :D :D
offtopic
wukovsky 2009 júl. 08. - 20:01:56
(480/954)
Wolverine simán felveszi a versenyt, és még sorolhatnék pár filmet, ami felveszi akcióban a versenyt :$ Pl ez elõzõ része :D
10/10
Cullangka 2009 júl. 08. - 19:49:31 10/10
(479/954)
hát sztem akcióban felülmúlhatatlan! egyes vígjátékoknál is jobb! (vagyis sokkal többet nevettem rajta) és sztem ki sem bírom a 3.igxD
10/10
xzibit2009 2009 júl. 08. - 18:07:04 10/10
(478/954)
jaja, tehát jó film és kész! Ez is és az 1es is!
10/10
Cullangka 2009 júl. 08. - 17:44:22 10/10
(477/954)
jahh, hát az nagyon durva lett! az sztem túlzás! de nagyon ott van xD (de sokan észre sem veszik) xD
10/10
xzibit2009 2009 júl. 08. - 16:46:14 10/10
(476/954)
pontosan!
+ kifelejtetted a robot golyóit a piramisnál! :D :D
10/10
Cullangka 2009 júl. 08. - 15:11:31 10/10
(475/954)
hát igen az nagy volt akárki akármit mondxD a moziban ott törtek ki legjobbanxD meg persze én isxD de sztem azért sko poén jó lett! pl a kocsiban a csajszival, a könyvtárban a veszekedés, az anyja füvezése, és a megbolondúlt leépített 7-es szerktoros hapsi beszólásai, a gyáva szobatárs és persze az ikrekxD