Ahkee 2009 júl. 08. - 14:59:31
(474/954)
Nos, miután végigolvastam az 500 kommentet, amibõl kb 200-nak köze sincs a filmhez, rájöttem, hogy ide kötözködni járnak az emberek... :)

Szerintem teljesen rendben volt ez a film, teljes mértékben visszaadta azt, amit az ember várt tõle.

Az a sok ember, aki meg csak azért nézi meg a filmet, mert "ciki" nem megnézni egy új "trendi" filmet, amit már a retekklubon is reklámoznak, ráadásul utána idejön fanyalogni, tehet egy szívességet...

A film igenis szórakoztató, látványos, van benne humor is, méltó folytatása az elsõ résznek.

Csak így tovább!

Megan Fox-ot pedig dugnám!
Isabella00 2009 júl. 08. - 14:57:06
(473/954)
Nem azért de ez valamivel jobb volt mint az elsõ. Látványosabb, viccesebb.
Persze azért kicsit sokalltam azt a sok robbanást.
Plusz: szerintem azért a Megan Fox-ot választották a szerepre mert ugye a filmben hangoztatták hogy idézem: "dögös bûnözõ barátnõje" és valljuk be külsõleg nem rossz,de hogy mellette szóljon azért egy kicsit konyít valamit a színészkedéshez.
offtopic
wukovsky 2009 júl. 08. - 12:58:55 Előzmény Cullangka
(472/954)
Na igen, az a motoros jelenet a kis 14 éves kanos t*csöknek készült. A tolvajtempoban, amikor kihúzzál olajosan Angelinát a Ferrari alól, hát jobban elhittem, hogy oda van a motorokért :D

Ne meg persze Rodriquez kisasszonyról ne is beszéljünk a fast and furiosban :)


De hát ez egy mese film, és valóban a poénok köré akarták építeni, csak sajnos nem sültek el olyan jól. Meg lehet kövezni, de én legjobban azon nevettem, amikor a kis robot, mint egy kanos kis pincsi meghágja Megan lábát, és közben mondogatja én is átállok harcos hercegnõm :D
10/10
Cullangka 2009 júl. 08. - 10:43:22 10/10 Előzmény Nathan Petrelli
(471/954)
hát sztem mind a 3 mû nõ de én Scarlett játékát nagyon szeretem! ha nem a külsõre, hanem mint a remek színésznõi játékra alapoztak volna akkor biztos meryl streep játszaná xD én csak õt tudnám mondani olyan színésznõnek aki tud is (mégha nem s llik a szereprexD)! de én Amanda Bynes-t is nagyon bírom! remek színésznõ és egyáltalán nem mûnõ! sztem õ jobban eljátszotta volna, mert ezt a filmet nagyon a poénok köré építették, és neki olyan arcjátéka van, hogy az felülmúlhatatlan (pl: Micsoda srác ez a lány-ban)...

Engem nagyon írritál, (nem zavar a nayg szája Magen-nek, mert sztem szép) de minden jelenetben "ïüllesztgeti"... meg az elején nagyon erõltetett a motor festõs jelenet...
offtopic
wukovsky 2009 júl. 08. - 09:49:44
(470/954)
Scarlettnél én továbbra is fenntartom, hogy pl a szigetben borzasztóan jól nézett ki, a Boleny lányban és a nem kellesz eléggé, hogy friss példát hozzak, ott pedig nagyon nem.

Jessica a sin cityben tökéletesen játszotta el a szerepet, ha 5 évvel fiatalabb lenne, akkor totálisan illene rá a szerep, de már kiöregedett sajnos.

Nos, a Transzformersz elõtt Megan-nak nem volt túl nagy elõ élete, pár apró szerep, tehát kicsit Õ is az a kategória, hogy kinek a f*szát tisztelhetjük benne, hiszen be lett rakva, ellenben Jessica Albával, aki 13 éves kora óta filmez, vagy Kristen-el a pókembernen. Megan Fox egybõl kapott egy sztár szerepet, tehát erõs gyanú ébredhet bennünk, hogy amolyan Dobó K Andi "hörcsi" Vajna féle háttér segítette hozzá ehhez a szerephez, vagy csak mázlija volt a válogatáson.
Meadow 2009 júl. 08. - 09:32:01
(469/954)
Semmi gond,igazából ez most már egy kihívás,ki lehetne helyette:))A Szõke csajszit megértem,õ nagyon klassz volt!
Jó-jó,mjuk a Scarlett és Jessica is 25-28 évesek,de valóban nehéz most így gyorsan kiemelni valakit,ezért is próbáltam valami természetes csajszit találni a számomra nagyon szép,de nagyon mû Megan helyett.
offtopic
wukovsky 2009 júl. 08. - 08:38:17
(468/954)
Nem, nem Õ a tutkó, ha érdekel nekem az elõzõ részbõl a szöszi doktor prof zseni csaj jobban tetszett, sajnáltam is,hogy Õ most nem játszik :(

Arról van szó, hogy a 20 év körüli kategóriában, csinos legyen és mutatós, nagyon más most nem jöhet szóba :(
Meadow 2009 júl. 08. - 00:04:30
(467/954)
javítás:folytatnánk
Meadow 2009 júl. 07. - 23:59:54 Előzmény wukovsky
(466/954)
Elõször is kérlek ne izgasd fel magad feleslegesen,ez csak egy poénnal folytatódott a véleményezések után és ha nem haragszol meg nélküled folytatnánad.Neked Megan a tutkó és pont.köööööööööööszi
offtopic
wukovsky 2009 júl. 07. - 23:42:36
(465/954)
Több volt most egy kicsivel az akció jelenet, illetve nem is több, hanem nagyobb, több robotot, és nagyobb robotokat felvonultató, de összeségében igaz az a mondás, hogy a kevesebb néha több, az elõzõ rész kevesebb és kisebb jelenetét sokkal jobban át tudtam élni. Mert valóban sokkal átgondoltabb, kidolgozottabb volt :$

Sajnos a csak tisztán látványra építõ filmeknek szembesülni kell azzal, hogy mivel történetben nagyon újat nem tudnak adni, ezért a látványban kell még nagyobbnak, még jobbnak lenniük, ami sajnos elér egyszer egy véges határt :$
Vasti 2009 júl. 07. - 23:23:31
(464/954)
Az elsõ részben sokkal normálisabb poénok voltak és a karakterek ezerszer kidolgozottabbak. Úgy érzem, kicsivel az akciók is jobbak. Szerintem neked is jobban fog tetszeni (de ez csak tipp), mint a Bukottak boszzúja.

Igen, arra gondoltam, amikor bebújik Sam agyába a kisrobot. De most jut eszembe, a "feltámadós" rész is nagyon gáz.
9/10
Marcipáncica_ 2009 júl. 07. - 23:22:46 9/10
(463/954)
na ebben lehet hogy igazad van. mármint a Bad Boys-ban.
a B és C kategoriát nem mindig tudja az ember kikerülni, fõleg mikor 10 éves és az egyszoba-konyhás lakásban az a kazi megy. :DD
(amúgy a tvbõl 80%-ban zsinórban sz*r csorog. azt kikerülni pedig csak úgy tudod ha be sem kapcsolod. na ennyire azért nem vagyok erõs legény. háttérduruzsként sokszor búg valami, de abból kevés az ami érték.)
G.I.Joe? nemmondod!!? mikor jön? (költõi kérdés - mindjárt megguglizom)
offtopic
wukovsky 2009 júl. 07. - 23:11:20
(462/954)
Én azokat valahogy mindig kihagytam, jelenleg is kihagyom a b és c kategóriát.

Én is a közellenséget várom, illetve a G.I.Joe-t, hiszen az is a gyermekkorom része. Jó csajok abban is lesznek :D Meg az elõzetes alapján akció is, és remélem Dennis Quid mellett az ifjú titánok is jól fognak játszani.

A közellenségben arra leszek kiváncsi, hogy vajon Bale abban a szerepben hogyan fog tudni brilirozni, mert JC után most egy kicsit bele kell húznia.


A Bad Boy-st szándékosan hagytam ki, hiszen az a film nem a rendezõ érdeme, hanem a két fõszereplõé, ha a jeleneteiknél nem lett volna ott semmilyen direktor, akkor még lehet, hogy ennél is jobban sikerülnek, nekem ez a véleményem.
9/10
Marcipáncica_ 2009 júl. 07. - 23:04:13 9/10
(461/954)
ilyen "klasszikusokat" nem is láthattál hang alámondással! :)
ez a szuper technológia csak a B kategóriás videotékás filmeknek jutott. :D
9/10
Marcipáncica_ 2009 júl. 07. - 23:02:33 9/10
(460/954)
a Bad Boys-t se hagyjuk ki!! szuper volt!!
9/10
Marcipáncica_ 2009 júl. 07. - 23:00:53 9/10
(459/954)
én nem láttam az elsõ részt, de ha abban nem volt lábat-toszó kutyarobot, meg ikrek, meg "sz-betûs szó" sem, akkor így elsõre betippelem hogy még jobban fog tetszeni. ennél a másodiknál nem volt összehasonlítási alapom. feltételeztem a film után hogy az elsõ is hasonló elemekkel van vegyítve. de ezek szerint nem.(?)
1/10
offtopic
lajos7604 2009 júl. 07. - 22:58:41 1/10
(458/954)
Akkor nincs már harag.
Mi lesz a következõ film? Én a Közellenségeket várom már.
offtopic
wukovsky 2009 júl. 07. - 22:54:11
(457/954)
Én elkezdtem, de valamiért félbe kellett hagynom, de most a derszu uzulát is megszereztem Kurosawa-tól, na Õ tudott rendezni mester fokon. A ran káosz is valami pazar volt :)


Bay úr sajnos fullon csak a látványra megy, de ezzel nincs is baj, így ülsz be a mozijára, hogy látványos lesz. De a sziklát és az armageddont sohasem fogja tudni felül múlni. Az két tényleg fantasztikus film volt. onnan már csak lefele vezet az út!!!!


Nem nagyon értem, hogy mikor volt mátrixos lehallgatós jelenet, valaki magyarázza már meg ? :$ Arra gondolnak egyesek, hogy amikor a kis akármit betették az agyába, és az mátrixos ? :$


Uhhh, innentõl akkor olyan kis robot sohasem mászhat bele az emberbe, pedig ez elég értelem szerûnek tünik, és ha nem lett volna mátrix, akkor valszeg ugyanúgy megcsinálják :$
Vasti 2009 júl. 07. - 22:50:11
(456/954)
A szívembõl szóltál! :D Amit leírtál, az teljesen igaz és éppen azért olyan bántó ez a második rész. :(
offtopic
wukovsky 2009 júl. 07. - 22:46:45
(455/954)
Ezek mind a korosztály belövése, a bugyuta robotok a gyerekeknek, illetve nem került annyira a robotokra a hangsúly, hanem inkább az sz betûs szó körül forgott minden. A helikopternek az elsõ részben sem tudjuk meg a nevét, én úgy tudom, de az a jelenet, amikor betör a bázisra, az egy nagyon szépen kidolgozott rész volt, sajnos ebbe a részbe már kevés ilyen jutott, szép távoli felvételek, látszik minden, nincs vágás vágás hátán, hosszú képsorok, nem remeg a kamera.

Sok kicsi sokra megy, a sok apró hiba gyülik fel, illetve az sz betûs szó, meg az idióta ikrek, szóval ennyi