6/10
offtopic
EowynTheHunter 2019 júl. 17. - 14:01:13 6/10
(13/13)
Ismét megmutatták a magyar televízió angol fordítói, hogy nem szükséges nyelvtudás, vagy józan ész ahhoz, hogy egy nagy vállalatnál dolgozhassanak :D
tramonto 2016 szept. 04. - 12:41:27 Előzmény kakuk
(12/13)
Szégyenled, de miért??? Én pl. egy adag valódi "gyenge birkából" készült pörköltöt nem cserélném le 10 -10 adag vaddisznó, õz, (vadak közül, de a házi sertés,csirke, marha stb. amelyeket egyébként szintén szeretek ) - pörköltökkel. E miatt sokan jönnek "velem szemben"! Igazat adhatok nekik, de a tényen semmit nem változtat, akkor is ez én vagyok. Én ezt a fórumot a fenti "receptek" alapján vizsgálom ajánlási szempontként. Úgyhogy ne szégyeld, mert lehet én pontosan azért nézem meg mert nem írtad le, hogy miért tetszett! Sokan vagyunk a fórumon, próbálunk irányadó "szóvivõket" ( amit beismerek nekem is van néhány), követni, de az sem mindig tuti. Lehet ez a Te rejtjeles üzeneted hatásosabb, de itt - kivéve az obcén, sértõ bejegyzéseken kívûl - senkinek sem kellen attól félni, hogy az adott film a tetszésem körébe tartozik vagy nem, vagyis nem az én mûfajom! Ne kritizálja, felülbírálja a POrt pontozását senki, cak azért mert az övé több vagy kevesebb. Az egyéni véleményét konkrétan a filmmel kapcsolatban elolvasom, és függetlenül attól. hogy nekem lehet más véleményem, tiszteletben tartom- csak kúlturált módban közölje. Ezeket SOROKAT nem csak Neked szántam!
zsolt612 2016 aug. 14. - 17:58:20
(11/13)
Honnan szedték ezt a címet? Ez õrület. Ráadásul az RTL II-n is "King" címmel ment nem is olyan rég. Pedig egy cég(RTL Klub, RTL II, Cool, film+, stb.)
kakuk 2016 jún. 02. - 23:02:06
(10/13)
Úgy látom nem izgulta túl a filmet senki. szinte szégyellem leírni, hogy nekem tetszik. :-)
Péter33 2015 ápr. 10. - 23:43:46 Előzmény Shoeye
(9/13)
Szia!
Én nekem is tetszett a filmsorozat mind a 2 évadot felvettem eddig de a Telehold tv újság azt írja hogy ez a 3. évada a sorozatnak. Igaz lehet-e és neked meg lenne-e a 3. évad?
Shoeye 2013 okt. 25. - 00:25:50 Előzmény DrAgy
(8/13)
Én minden részét láttam, engem szórakoztat:) Enged belelátni egy gazdag, elkényeztetett nõ életébe:)
1/10
DrAgy 2013 okt. 02. - 19:30:30 1/10
(7/13)
Belenéztem,ez egy komplett katasztrófa.
szirgabor 2013 okt. 01. - 21:40:39
(6/13)
Annyira de ANNYIRA hülye ez a nõ... Elviselhetetlen
9/10
gizmoboy 2013 aug. 12. - 11:58:29 9/10 Előzmény Papp Sándorné
(5/13)
Ez így van, kihagyták a 7. részt, és a 8.-at adták le helyette a múlt héten :S
Papp Sándorné 2013 aug. 08. - 12:04:50
(4/13)
Lehet, hogy agyalágyult öreglány vagyok, de mintha összekeverték volna a részeket. A 7. kimaradt, a 8-at meg leadták.
Pickwick 2013 jún. 18. - 05:20:42 Előzmény ildimix
(3/13)
Én egyetlen részt láttam, amikor régebben adta - emlékeim szerint - ugyanez a csatorna. Szóval figyelembe kell venni, hogy egyelõre csupán ennyi alapján tudok véleményt mondani.
Nem volt valami "hûdeextraszuper", úgy értem nem voltam magamon kívül, hogy úristen micsoda sorozat. Viszont ami nekem tetszett benne, hogy bár könnyed (egy fárasztó nap után is jó nézni), mégis szóba kerülnek komoly témák is, és végre nem volt benne az a fárasztó ömlengõs nyafogás, ami sajnos gyakran jellemzi a nõi karaktereket úgy általában. Összességében tetszett, terveztem is, hogy megnézem az elejétõl, csak sosem volt idõm rákeresni és letölteni. Most, hogy újra mûsorra tûzték szerintem nézni fogom. (Már csak amiatt is, mert épp szünetel az egyik nagy kedvencem, ami egy másik csatornán ment hasonló idõben, keddenként. De egyébként is mindig érdekelt ez a sorozat is.)
szirgabor 2013 jún. 14. - 12:18:59 Előzmény ildimix
(2/13)
Láttam. Semmi emlékem nincs róla. Nem volt rossz, de felejthetõ. A szokásos klisé, a szuper nõi nyomozó ügyes, a sok tapló férfi nyomozó béna, ezt persze nem látják (be), és folyton a nõt cikizik.
Vagy félbehagytam, vagy a TV adó (nem tudom melyik csatornán volt) hagyta abba. Gyanítom, hogy csak az elsõ évadot adták, aztán abbamaradt.
Az elsõ évad (2011) 8 rész, a második (2012) 13 rész, összesen 21 epizód. Szerintem folytatása nincs és nem lesz.
De hogy ebbõl most mennyit fognak adni, azt nem tudom.
offtopic
ildimix 2013 jún. 08. - 10:19:36
(1/13)
Sziasztok!

Látta valaki ezt a sorozatot? Ha igen tud írni róla valamit? Ez több évados? Hány részes?

Üdv: Ildimix