3/10
Démétér456 2023 jún. 19. - 09:15:45 3/10
(4/24)
Hát ez valami olyan unalmas volt, mint az őszi eső. A film első felében, Grúziában poros szürke háttér előtt lőnek meg harcolnak, a második felében, Bécsben fényes szürke háttér előtt teszik hajszálra ugyanezt. Elnézést, nem bírom az ilyet: tessék nekem normális történetet és karaktereket összeakni, hogy UTÁNA izguljak az akciókon, de amíg szomorúan néző, ám számomra indifferens figurák teljesen nonszensz szituációkban darálják egymást, az csak... unalmas.
7/10
itsme1 2023 jún. 19. - 07:51:20 7/10
(3/24)
Hozza a kötelezőket és pörög rendesen.
5/10
Atis88 2023 jún. 18. - 21:05:25 5/10
(2/24)
Sajnos ez már az első részhez képest is totál életszerűtlen, pedig az sem volt mentes az ilyen jelenetektől. De itt már hemzsegnek ezek a dolgok és zavaró méreteket öltenek. Mentségére szóljon, hogy a harcok és csaták még jobbak mint az első részben, ezért 5 pont.
5/10
georgebenson 2023 jún. 18. - 17:34:52 5/10
(1/24)
Túltótuk 2. Béláim ezt túltótátok de nagyon. Kár volt Thort és Rake-et összegyúrni. Az első részben is voltak életszerűtlen jelenetek és történések de az valahogy abban a közegben elképzelhető. Viszont itt és most azon még egy laikus is elgondolkodik, miként lehet tolókocsiból kikászálódva 2 hét alatt olyan állapotba kerülni, hogy bemelegítésnek egy grúz börtön állatseregletének a felét valamint jó pár kiképzett kommandóst puszta kézzel leamortizálni, majd lendületből egy kisebb hadsereget is (Rambo, Schwarzenegger effekt). Arról nem is beszélve, hogy egy állig felfegyverzett kommandós brigád harci helikopterrel röpköd és lövöldöz Bécs belvárosában anélkül, hogy egy komolyabb katonai vagy terrorelhárító egység felbukkanna. Ok, hogy film meg ilyesmi de azért van egy határ amit még egy film kedvéért sem érdemes átlépni. Van azért pozitívum is mégpedig a jól koreografált látványos csata és harci jelenetek, ahogy az első részben. Ennek köszönhetően lett szerintem egy erős közepes.