9/10
méregfog 2014 febr. 01. - 11:39:11 9/10 Előzmény bicibucimaci
(107/127)
Kedvenc vígjáték szereplõim. És elhiheted, qrva sok nõ oda van Owenért. Bár a 10%-át megkaphattam volna! A minõségükrõl nem is beszélve. Ami ezt a filmet illeti, nagyon tetszett. Kitûnõ szereposztás, aranyos kis történet. Szerintem szórakoztató kis mozi. De hát ízlések és pofonok...
bicibucimaci 2013 jún. 09. - 22:01:12
(106/127)
Van 3 ripacs (Ben Stiller, Adam Sandler, Owen Wilson) akikkel irgalmatlanul bombázzák a jónépet. Elmenekülni sem lehet elõlük, még a távkapcsoló is be van szervezve. Ha nem az egyik csatornán, akkor a másikon támadnak. Rosszul vagyok tõlük.
És nem tudom elhinni, hogy valaha hordott a hátán a föld olyan nõt, akinek fõleg az utóbbi fazon bejön. Brrrr..
Kimber 2013 máj. 20. - 08:33:53 Előzmény technokrata
(105/127)
Csak tele van a t.. a tízpercenkénti reklámmal.
Dolphus Lundgrennus 2013 máj. 18. - 23:25:20 Előzmény technokrata
(104/127)
Szívembõl beszéltél...akinek meg nem tetszik, hát NE nézze..helyette mérgelõdjön egy jót
9/10
technokrata 2013 febr. 24. - 17:23:23 9/10
(103/127)
Imádom ezt a filmet. Mindenkit bírok benne ráadásul. Owentõl Willig, Christophertõl Rebeccaig.
5/10
trudy 2012 dec. 22. - 00:50:41 5/10
(102/127)
Menet közben párszor eszembe jutott, hogy erre kár több idõt pocsékolni, aztán csak végignéztem. Igazából csak magamat okolhatom, mert nem tudom miért hittem azt, hogy egy film, amiben Owen Wilson a fõszereplõ, jó lehet. Oké, volt benne pár viccesnek nevezhetõ jelenet, de összességében ez a film egy kiszámítható, nagyon klisés, romantikával túlfûtött agymenés. Külön idegesítõek voltak a rettenetesen elnagyolt karakterek. Sokkal több jó poén és kevesebb nyál kellett volna bele, akkor talán... de legalább ne nyújtották volna 2 óráig.
fenrir 2012 jan. 24. - 17:41:56 Előzmény M E
(101/127)
a mai nõket okold ...
8/10
bayswater 2011 aug. 21. - 23:17:28 8/10
(100/127)
Szerintem is férfiatlan jelenség:)
M E 2011 aug. 21. - 23:09:27
(99/127)
Ez az Owen Wilson, ahogy a rózsaszín szájfényes szájával folyton csücsörítget, ha kell, ha nem, fúj. Hogy lehet ilyen antiférfit hõsszerelmes szerepre felkérni.
somliv 2011 aug. 21. - 21:52:09
(98/127)
Temetõs faszi a legnagyobb, bejön a dolog lehet, mekkora arc :)))
8/10
bayswater 2011 aug. 21. - 21:50:34 8/10
(97/127)
Christopher Walken miatt érdemes megnézni. Minden filmet érdemes, amiben õ szerepel:))))
Africaan:) 2011 aug. 21. - 21:40:23
(96/127)
na, sikerült lemaradnom...
abradan 2011 aug. 21. - 20:11:20 Előzmény emmusgirl
(95/127)
Huhh, ez a lány tényleg gyönyörû...apám, nagyon az.
RDoo 2011 aug. 21. - 19:40:56
(94/127)
jóféle
Adry87 2011 aug. 21. - 18:14:56
(93/127)
Ma mindenképp megnézem, nagyon jó film, Owen Wilson pedig imádnivaló
Ford Mustang 2011 aug. 21. - 18:05:37
(92/127)
Felejtõs.
Ajánlom az Amadeust ma estére.
Sonic8 2011 aug. 09. - 10:54:19 Előzmény tyrichie
(91/127)
NA ez jó :D
9/10
tyrichie 2011 márc. 23. - 20:05:20 9/10
(90/127)
Jó sokat lehet rajta nevetni, Will Ferrell se volt egyszerû :D
emmusgirl 2010 szept. 12. - 22:14:33
(89/127)
Rachel Mcadams lélegzetelállítóan gyönyörû, fõleg fekete hajjal, Owen Wilson se rossz pasi, ennyiben ki is merült a mozi...
9/10
fordjee 2010 szept. 12. - 22:02:39 9/10
(88/127)
Temetésen csajozni:) Ilyen kinek jut eszébe, istenem:) Amúgy marha jó film, láttam már egy párszor, nekem tetszik, kellemes kikapcsolódás.