hoodoo198803 2009 nov. 01. - 20:59:51
(47/127)
azt csak kivágták, de nincs átszinkronizálva, az is mimaradt h az amerikaiak megértik a helyzetünket......mien helyzetünket? erre a nagyi: hogy buzi vagy! :D
go84 2009 nov. 01. - 20:55:30
(46/127)
Elbasztad :D A csaj csak hulyiti a palit igy viselkedik egyenlore de ez kesobb derul majd ki :)

Viszont az RTL hozta a format a szar es cenzuralt szinkronnal. Pl. Leszbika...Csiklo csocsalo helyett ronda kover oszver vagy mit mondott a nyagyi.
hoodoo198803 2009 nov. 01. - 20:53:57
(45/127)
ezt jól megvágták biszibaszibasszameg!!!!
Fecoooooo 2009 nov. 01. - 20:52:59
(44/127)
mennyire érdekli a TV-t szerinted?...
monyika 2009 nov. 01. - 19:38:58
(43/127)
Jó film..Szórakoztató...poénos...igazi könnyed vígjáték.
Petrapetrus 2009 nov. 01. - 19:21:43
(42/127)
Hát én biztos nem nézem meg. O.W.-ra pl. allergiás vagyok... :-S De maga a film se nyerte el a tetszésemet így a beharangozója alapján, sõt..! :-/
husi004 2009 nov. 01. - 17:39:36
(41/127)
( Mindenszentek) elirtaam .uppsz .:S
husi004 2009 nov. 01. - 17:38:46
(40/127)
én még nem látam .de ahogy igy irjátokhogy vicces,szórakoztató kiváncsi vagyok rá ! és igen mondjuk nem minten szentek napján kéne levetitetni ..=(
Don Balta 2009 nov. 01. - 17:27:11
(39/127)
Kellemes búfelejtõ kis film... de talán tényleg nem Mindenszentek napján...:(
mazsiidrazsii1 2009 nov. 01. - 15:39:17
(38/127)
nekem nagyon tetszett :).Vicces,szórakoztató .. érdemes megnézni! ;)
go84 2009 nov. 01. - 12:53:25
(37/127)
szerintem abszolut egy nezheto es jo vigjatek. a legjobb, hogy akar igaz is lehet, hogy vannak ilyen emberek akik igy szorakoznak.
10/10
yllinor 2009 nov. 01. - 12:49:03 10/10
(36/127)
Igen jo kis film, csak nem halottak napjára...
Petrapetrus 2009 nov. 01. - 12:02:38
(35/127)
Már a bemutatója is inkább riaszt, mint kedvet csinál. Én tuti nem nézem meg... :-D
mulao 2009 nov. 01. - 11:57:23
(34/127)
Ha nem maradok le, akkor ma megnézem.
Z11 2009 nov. 01. - 11:49:45
(33/127)
Nem vagyunk egyformák, nem jöhet be mindenkinek egy film. Én ma megnézem, még nem láttam. Utána pedig 7i7!!! :)
10/10
prézli 2009 okt. 31. - 19:56:39 10/10
(32/127)
Várom a holnapot, mert nagyon jó film ;)
2/10
lacoo2004 2009 okt. 31. - 18:11:58 2/10
(31/127)
Már bocsi mindenkitõl, de ti mire adtatok ennyi ponot? A film naon rossz volt, a poénoknak csak a hiányát vettem észre és állati idegesítõ volt benne Owen Wilson. Én 2 ponot adtam rá (na mondjuk ettõl azért jobb volt, de nem sokkal), csak azért, hogy a valódi 4-5 felé húzzam a pontszámát.
10/10
dorcas 2009 okt. 31. - 17:37:41 10/10
(30/127)
Alapmû...imádom ezt a fimet. Jók a poénok, jók a szereplõk sõt még a sztori is eredeti ... Vincent Vaughn és Isla Fisher a legjobbak... ja és ki ne hagyjam Cleary nagymamát:D... Holnap mindenki nézze ....
10/10
gunnerdave 2009 okt. 20. - 01:31:58 10/10
(29/127)
Nekem is bejött! Vince Vaughn tökéletesen hozza a szerepét.
mariann0111 2009 aug. 05. - 19:01:29
(28/127)
Könnyed, vicces vígjáték. Eredeti, klassz poénokkal.
9/10