napraforgó 2010 jan. 24. - 05:31:01
(6/6)
szerintem a vége ezzel a "szellemesdivel" kicsit elrugaszkodott a valóságtól.
napraforgó 2010 jan. 12. - 19:43:25 Előzmény Pünkösdi Kató
(5/6)
A kórházba került egy csomó olyan katona, akik elveszítették az emlékezõtehetségüket. Aztán értesítették azokat a családokat, akiknek a hozzátartozója eltûnt a háborúban. Így értesítették a feleségét is, aki bement a kórházba, és amikor megtudta, hogy az iratai eltûntek, "nem ismerte fel" a férjét. Másodszor is behívták, de akkor elég mereven visszautasította, hogy ne zaklassák folyton. Akkor az orvos a tábornokot értesítette, aki - mivel egy házban laktak - rögtön felismerte, és hazavitte a feleségéhez, azzal a burkolt figyelmeztetéssel, hogy egy tévedés még megbocsátható volt, de ne "tévedjen" újra.
Pünkösdi Kató 2010 jan. 09. - 19:36:43 Előzmény napraforgó
(4/6)
Nekem is tetszik, jó kis kacifántos, titkokkal, meglepetésekkel teli sorozat. :) Az elsõ részben nagyon kellett figyelnem, akkor beszéltek a sok kis kapcsolatról, elõször nehezen tudtam követni, nayon kellett figyelnem. :)

Egy rész kimaradt, az, amikor August hazatért a frontról. Vki írja már meg legyenszíves, hogy hogyan talált haza? Keresem a tartalomban, de nem találtam.
napraforgó 2010 jan. 09. - 06:23:17
(3/6)
Nekem tetszik! örülök, hogy néha normális mûsorokat, köztük sorozatokat is lehet látni az M1-en. Én a sok gagyit nem nézem a kereskedelmi tv-ken. Sökszor elgondolkozom, hogy azt a rengeteg szemetet vajon kiknek adják és fõleg miért?
feeco 2009 nov. 29. - 14:31:23
(2/6)
Egy történet, amit - kivételesen jókor - éppen karácsony elõtt kezdenek vetíteni.. A mostanában megszokott szériáknál klasszisokkal jobb..
zs9302 2009 nov. 26. - 20:17:19
(1/6)
Új sorozat, jó idõpontban, akinek van kedve nézze!