10/10
Pickwick 2011 máj. 30. - 01:54:27 10/10
(8/8)
Pár napja láttam belõle egy részt. Az elejérõl kicsit lemaradtam, de így is nagyon tetszett! (Tennesse, Smokey-hegység).
Ahogy látom, most egy ideig nem lesz mûsoron. Kár, pedig szívesen megnéztem volna a többi epizódot is!
Eddigiek alapján nálam 9/10.
1/10
kontrollpont 2011 febr. 12. - 19:19:27 1/10
(7/8)
Csak azért igyexem nézni, hogy ne érhessen a vád: elhamarkodottan ítéltem.
DE!!! Nem sokat változott a véleményem. Nehezen bíííírom. :)))
Bár nem találtam erre vonatkozó utalást, van egy olyan érzésem, hogy ezek angolok. Minden túl megrendezettnek, a végtelenségig elõkészítettnek, és többszörösen is bebiztosítottnak tûnik.
Ötpercenként új ruhában, és más-más cuccokban vannak, idõnként, rejtélyes módon elég spéci felszerelések (kesztyûk, stb.) kerülnek elõ, mindig tiszták, é satöbbi. Arról nem is beszélve, hogy ez a nõ egy NyiffNyaff.
"Szivem, az idõjárás ellenünk fordult, bõrig ázunk!"
:))) Hábazz, van ez így...
2/10
bruce1 2011 febr. 12. - 18:23:32 2/10 Előzmény szajbergirl
(6/8)
Az elsõ részbõl az volt az utolsó másodperc amit láttam, miután megágyaztak valami mohával, azt mondja a szõke nõ, jó éjt drágám!
okonell66 2011 febr. 05. - 23:02:52
(5/8)
Hali!!

Szerintem is jó kis sorozat. A Bear féle túléléstõl egy kicsit eltér de végre van valami újdonság. A túlélés törvényeit már kezdtem egy kicsit unnni mivel már állandóan csak ismételgetnek :)

Néha egy kicsit úgy tûnik (vagy talán úgy is van), hogy a csávónak csak a terhére van a felesége :)De túüzet gyújtani legalább tud :D Meg így van benne még valami érdekesség.
szajbergirl 2011 febr. 05. - 19:04:53 Előzmény kontrollpont
(4/8)
Nekem tetszik! Tény,hogy észrevettem egyszer kétszer,hogy mást mondanak bizonyos szituációkról,mint Bear,de nekem akkor is bejön.
Annak is örülök,hogy végre egy kicsit más van.. nekem Bear már kicsit sok volt... pláne hogy éjjel-nappal már ismétlés van..
Szóval..én szívesen nézem õket :)
1/10
kontrollpont 2011 jan. 08. - 20:04:38 1/10
(3/8)
Pedig az utolsó 3 perc alapján - úgy tûnik - bruce1-nek lehet igaza.
Nemtom, hogy milyen bf...ságokat csinál szted a grillmedve, de olyan BÕDÜLETES ÖKÖRSÉGET, mint ezek a végén, biztos nem.
Nem akarom védeni, mert tele van vele.

Szóval nem kell ahhoz Botswanaba menni, egy itthoni túrázó is tudja, hogy tüzet nem hagyunk égve ... fõleg nem agy szavannán.
Ezek meg ... még a helikopáterrel fölé is repültek ... pfff.
Hajrá bozóttûz!!! Ez ám a jó kis oktatófilm!!!

De mondom: a végét láttam csak. Az alapján viszont tényleg bénaság...
9/10
xyxyxy1 2010 dec. 19. - 09:47:49 9/10
(2/8)
Pedig ez jó. Nem csinál olyan balf@szságokat, mint az a szerencsétlen Bear Grylls.
A ficak tényleg érti a dolgát.
Az SF-ben szolgált, azok meg úgy járnak Dél-Amerikába mintha haza járnának.
2/10
bruce1 2010 dec. 04. - 19:45:14 2/10
(1/8)
Ezt__a__bénaságot!!!