Téma: Vad szív

10/10
sarahangel 2011 okt. 20. - 17:10:25 10/10
(510/650)
Clemenciát én is hiányoltam, bár nekem csak a rész vége után esett le, hogy eltûnt. :D;)

A másik oldalon majd valamikor véleményezek is az utolsó részekrõl. ;)
10/10
sarahangel 2011 okt. 20. - 17:08:19 10/10 Előzmény Milibindi
(509/650)
Nekem is nagyon hiányzik, azóta már - ha akadt 1-2 szabad percem - rákerestem a youtube-on kedvenc párosom videóira. ;)
10/10
sarahangel 2011 okt. 20. - 17:06:31 10/10 Előzmény Dina1987
(508/650)
Huh, köszönöm a választ, ez aztán részletes leírás volt. Tényleg elég zavaros elsõ olvasásra, és akkor itt is hozzák a már megszokott korkülönbségeket. ;) Ezek szerint, ha jól értem, Sebastian Rullí a saját unokatestvérébe zúgott bele?
tcsajsziv 2011 okt. 14. - 21:12:04
(507/650)
Igen tényleg Clemensia eltûnt :D
ayme 2011 okt. 14. - 17:01:45
(506/650)
GYEREKEK! CLEMENCIA HOVATÛNT ? ELÉGGÉ FELTÛNÕ HOGY A FILM VÉGÉN NEM MUTATTÁK.
Dina1987 2011 okt. 12. - 22:46:29 Előzmény Aribeth
(505/650)
Hogy ki voltak akadva a méxicoiak! Én már azon röhögtem, hogy nem a rész nem arról beszélnek, hanem hol van Clemencia????? haha
Dina1987 2011 okt. 12. - 22:45:49 Előzmény Aribeth
(504/650)
hahahahahahahahahaahhahaaaa jaj a gumikacsáról mindig eszembe jut amit a fürcsizõs jelenetnél írtál! Hát igen egy Evora/Rojo páros pl hozott volna egy mdf-asm szintû szerelmetes gonoszkodunk jelenetsorozatot. A többiekrõl nem is beszélve! Nagy kár! De ne legyünk telhetetlenek hiszen itt van senor caballero Rochon!
Dina1987 2011 okt. 12. - 22:43:15 Előzmény Aribeth
(503/650)
Ugye??? hahaha nekünk is volt vagy két év mire minden darab a helyére került! Igen, Gaby Espino a jó Cesar Evora karakterbe zúgott bele! És Laguardia cukipofa a gonosz Cesar Evora y Helena Rojo karakterek elhagyott porontya volt! Akit aztán Carmen csoszi Salinas nevelt fel. Mert azt kihagytam, hogy a csoszi ( úgy csucsogott a papucsa, ahogy bejött a jelenetbe, mint akinek tele lenne vízzel! Ezért neveztük el így!) nevelte fel és aztán rendesen beszólogatott a nagyságos asszonynak, hogyha már egyszer elhagyta a gyerekét ne is akarjon tõle semmit. Jaj de rég néztem mundot!
Aribeth 2011 okt. 12. - 21:47:57 Előzmény Dina1987
(502/650)
Édes. Jó. Istenem.

Már hozzászoktam ahhoz, hogy egy telenovella szinopszisát kizárólag toll és papír társaságában szabad végigolvasni, hogy az ember közben jegyzetelhesse a ki-kinek-kicsodája viszonyrendszereket, és azt is tudtam, hogy a MDF a szokásosnál is bonyolultabb, de a hozzászólásod elolvasása után még vagy fél óráig zúgott a fejem.
Nem csodálom, hogy a színészek is kegyetlenül belezavarodtak a témába. :) Nade várjunk, akkor eleve az volt a sztori, hogy Gaby Espino karaktere a nála alsó hangon húsz évvel idõsebb rendes ikerbe zúgott bele? És akkor Ernesto "hijito adorado" Laguardia végül is kinek a kölyke volt? Gonosz Césaré és Helenáé?

"Hát igen Helena karaktereinek berögzült eleme: Hagyd el a nem kívánt kölköt. Ad a papnak."

:DD
Aribeth 2011 okt. 12. - 21:40:31 Előzmény Dina1987
(501/650)
Ayyyy, de kár, hogy az a nyüves sérv közbejött! Nem mintha nem imádnánk Veracruz virgonc kiskamaszát, a gumikacsák királyát, az alig hetven éves Enrique Rochát, aki kétszer is eljátszotta Rodrigo Montes de Ocát (és amilyen mázlink van, tíz éven belül megismétli a szerepet), de úúúúgy megnéztem volna pár Helena/César/Eduardo/Cristián-összecsapást. És száz százalék, hogy az õ Rodrigója messze nem lett volna ennyire szánalmas.

(Az örök laza gengszer Rochon képe is szenzációs. :))
Aribeth 2011 okt. 12. - 21:30:33 Előzmény sarahangel
(500/650)
Igen, én is éreztem valami hasonlót. Jól megoldották a srácok azokat a jeleneteket.
Aribeth 2011 okt. 12. - 21:28:17 Előzmény sarahangel
(499/650)
Na igen, meg szerintem itt súlyos egóharcok is folytak. :) De ha belegondolunk, egy felsõvezetõ se szeretne visszamenni középvezetõnek vagy mezei csicskának, és ha nem muszáj, ezek a színészek pedig nem szívesen adják fel a fõszereplõi szerzõdéssel járó vaskos fizetést egy huszadrangú mellékkarakter kedvéért. (Mert azért itt nem az Oscarról meg az Emmyrõl beszélünk, ahol egy sztár ötven másodperces szerepért is díjesõ meg magas fizetés jár.) Mostanában azok a telenovella-sztárok, akik hosszú idõn keresztül meg tudták tartani a pozíciójukat a tápláléklánc csúcsán (ilyenbõl van kábé hat), csak akkor adják lejjebb, ha nagyon nagy presztízsû mellékszerepeket kapnak/rohadt nagyot buktak.
Aribeth 2011 okt. 12. - 21:22:04
(498/650)
Erre a kérdésre mi is nagyon szeretnénk tudni a választ, mindenesetre a háttéranyagokból látszik, hogy az esküvõn még részt vett, csak a végsõ változatba nem került be. Mivel ez külsõs jelenet, minden bizonnyal hamarabb felvették. Hogy aztán hová tûnt a színésznõ, azt máig nem tudjuk, most vagy összekapott a producerrel (de 1. korábban is dolgoztak már együtt, 2. az ilyen botrányoknak mindig híre megy), vagy megbetegedett, és az utolsó héten felmentést kapott. Vagy a fene tudja.
Azóta sem forgatott semmit, szemlátomást teljesen lefoglalja a politikai karrierje. (A mexikói felsõház egyik szenátora.)
10/10
Milibindi 2011 okt. 12. - 18:13:28 10/10
(497/650)
Jaaaj Annyira fog hiányozni .
tcsajsziv 2011 okt. 10. - 18:11:09 Előzmény Aribeth
(496/650)
köszönöm az infót :)
Dina1987 2011 okt. 09. - 12:58:44
(495/650)
Chava Mejia 2006-os sorozata. :-) Talán ez a rövid vidi ami az átlag mdf hangulatról árulkodik segít bepillantást nyerni hogy milyen sori: http://www.youtube.com/watch?v=I6_D7U9FbN4

Amúgy mdf...Mundo de fieras...azaz Ragadózok világa!!! Talán a sorik közül amiket eddig láttam ez a legkacifántosabb, hogy ki kinek a kije és ki hány éves szerep szerint. Olyan szinten van kaotikus állapot itt, hogy amikor Helena ezzel kapcsolatban volt a Cristina showba mesélte, hogy a fõhõs Cesar már tõle kérdezte, hogy szerinted az én karakterem hány éves? Emlékszem amikor mi néztük anno még mi is azon agyaltunk, hogy egy-egy szereplõ ki kinek a kicsodája? Kinek hány gyereke van és hogy mindenkinek mindenkihez köze van-e vagy sem? De ugyebár Chava Mejianal ez adott! Ahogy a jó stáblista is. Viszont az mdfben a negatív hõsök simán lemosták a pozitívakat a színrõl. Negatív oldalon az összekötõ szál Helena Rojo...itt Miriam Rivas del Castillo. Végülis nála futnak össze a szálak minden irányból. Az õ lányát játssza a tulajdonképpeni nõi fõgonosz Edith Gonzales...vagyis Joselyn.. A férfi fõgonosz Cesar Evora...Damian Fuentes Guerra...vagyis az egyik fele...mert hogy ikreket játszik. Egy jó iker és egy gonosz iker. Na most a gonosz Evora úgy néz ki mint egy kalóz. Szemfedõvel, fél lábbal, gonosz nevetéssel mindennel. Piszok jól csinálta! A pozitív oldalon az elvileg fõhõsnõ Gaby Espino...aki nagyon nem rúghatott labdába Edith Gonzalez mellett mert vele kellett harcolni a szerelemért. Aztán pozitív még a magyar nézõk számára a Rubiból ismert Sebastian Rulli aki Cesar Evora gonosz karakterének a fia...már most itt kész káosz mi? Sebastin Rulli képviselte a fiatalabb korosztály számára a hõsszerelmes szálat...mert beleszeret Cesar Evora pozitív karakterének lányába...
Tulajdonképpen van két család...vegyesek ám rendesen. Az alap mindkettõnél ugyan az végülis.
Egyik oldalon Damian fuentes Guerra a gonosz iker...a másik oldalon Gabriel Servantes Bravo a jó iker. A gonosz ikernek van egy felesége Regina, akit Laura Flores játszik és aki hullára szerelmes na nem a férjébe...hanem a jó ikerbe és a férje Damian csak bosszúból veszi el hogy ne lehessen a nõ Gabriellel.A másik oldalon ugyebár a jó iker Gabriel a cseppet totál pszichopata nejével Joselynnel. Nekik van egy közös fiúk Luisito. Elmondanám hogy ez a gyerek az a gyerek aki überelni tudja cceas MAyita nyávogását. Kb meglátom és a falat kaparom. Szóval van egy közös gyerekük...de ez még nem minden. Joselynnek van az elõzõ házasságából egy lánya Karen...akit Michelle Vieth játszik. És Gabrielnek is van az elõzõ házasságából egy fia (na õt játssza Cahav Mejia egyik fia, Rodrigo Mejia) és egy lánya. A lánya fog majd beleszeretni a gonosz iker Damian fiába Sebastin Rulliba.Éééééés még mindig van kavarás mert bizony bizony Joselyn drága anyucijának azaz Helena Rojo vagyis Miriam Rivas Del Castillonak van ám múltja a gonosz ikerrel Damiannal. Hiszen van egy fiúk, akit Miriam születésekor elhagyott. Hát igen Helena karaktereinek berögzült eleme: Hagyd el a nem kívánt kölköt. Ad a papnak. Itt is a pap kapja amúgy a gyereket és a papot Anselmonak hívják mint az árva angyal elhagyáskor. Ötlettelenség ugye ugye! És hogy kapcsolódik a pozitív fõhõsnõ ide??? Hát úgy, hogy Miriam férje akit Juan Pealez játszik anno szerelmes volt a nõi fõhõs anyjába és õ az apja Gaby Espino karakterének azaz Maria Angelanak. És õt a házukba hozza titokban és így találkozik Cesar Evora jó iker karakterével. Közben Joselyn bár a férjét elvileg szereti fûvel fával megcsalja gyilkolássza a szeretõit. Na meg folytonos célja a gyereke kinyiffantása és Maria Angela mihamarabbi elpatkolása is. Mikor már tényleg azt mondaná az ember, hogy oké ez már kééész...semmit sem értek...akkor feltûnik a színen René Strickler! Mert bizony õ Joselyn elsõ férje, aki elvileg halott gyakorlatilag meg visszatér és hozza a frászt Miriamékra. Hiszen Joselyn a mamit kérte meg hogy szabadítsa meg a férjétõl. A drága Miriam pedig mi se egyszerûbb csettintett Damianért és megölették Renét. Szóval érkezik René is...plusz feltûnik Miriam elhagyott gyermeke nem tudván elõször hogy anya fia és persze hogy õ is a nõi fõhõs Maria Angelaba van belezúgva. Közbe Sebastian Rulli és a jó iker lánya egymásba szeret...a két család között dúl a harc. Rodirgo Mejia szépen meglopja a kvázi nagyi Miriamot...amiért aztán Miriam kedvesen börtönbe jutatja. Közben a lányát Joselyn próbálja kordában tartani aki hol gyilkol, hol öngyi akar lenni...szóval tiszta flúgos! René Casadost ki is hagytam most jut eszembe hahaha mert persze õ is része a stábnak! Hasonló mozgáskultúrával mint a csben! Vagyis ez adott Casadosnál mert a Ramonaban is ezt csinálja.

Nagyon nem egyszerû sztori...Chavahoz méltón...de annál szórakoztatóbb. Nem az a fajta történet amibõl ki lehet hagyni egy részt is mert könnyen elveszítheti az ember a fonalat. A színészi alakítások szokás szerint briliánsak. Ezt mi sem bizonyítja jobban mint hogy a díjátadón bár a sorit lehúzták a negatív szereplõk taroltak!!!!! Cesar a legjobb férfi gonosznak járó díjat! Edith Gonzalez a legjobb nõi gonosznak járó díjat kapta...plusz a közönségdíjat. Helena pedig az elsõszámú színésznõk között a lehjobbnak járó díjat kaphatta meg ezért az alakításért!
10/10
sarahangel 2011 okt. 09. - 12:38:50 10/10
(494/650)
Igen, ezek a korkülönbségek nem csak a CS-ben jönnek elõ. A Titkok és szerelmekben meg ugye elvileg egykorúak voltak Helenával, de nekem fel sem tûnt a korkülönbség. Az az Mdf mi egyébként? Breton kapitánnyal (vagy Georgio :D) kapcsolatban is említetted már.

Nekem is fog hiányozni a CS, de még szerencse, hogy Aribeth hogyvoltjai kitartanak még egy darabig. ;)
Dina1987 2011 okt. 09. - 12:29:13
(493/650)
Aham...de utána ugye jött a sérve és kiesett a szerepbõl, akkor jött Rochon a helyére. Azóta már azért Cesar is fogyott. Igen érdekes dolgok ezek a korok. Mert pl mindig vicces volt nekünk hogy Cesar pl egy idõs Ernesto Laguardiaval és majdnem egy idõs René Stricklerrel. De míg pl az utóbbi kettõ nem egyszer játszotta Helena fiát, addig Cesar mindig vagy a férje, vagy a szeretõje. Õ valahogy nem az a valakinek a fia karakter, inkább a valakinek az apja karakter. :D Mdfben ráadásul Ernesto apja volt, pedig Ernesto egy hónappal idõsebb nála. haha Imádom hogy a korokon hogy el lehet szórakozni. Mondjuk azt hiszem ez fõleg azért van így mert a többség nem néz ki annyinak amennyi és így remekül kiegészítik egymást.

Jaj és mindjárt vége a cs-nek. Megint olyan érzésem van mikor spanyolul néztem. De fognak hiányozni.
10/10
sarahangel 2011 okt. 09. - 12:11:44 10/10
(492/650)
Cesar felszedett pár kilót, mióta utoljára láttam (talán a Maria del Carmenben). ;) Egyébként én kedvelem meg szerintem jó színész is, de meglepõdtem, mikor olvastam valahol, hogy hány éves, nem gondoltam volna, hogy még mindig ilyen fiatal (egy évvel idõsebb csak Eduardotól, és úgy 15 évvel fiatalabb Helenától :O).
Dina1987 2011 okt. 09. - 11:57:35
(491/650)
Forgatási szünetben...