Téma: ValóVilág 7

whitedoor41 2015 febr. 14. - 17:21:17
(302/422)
Ácsi! Nem az elbarikádozásért kaptak büntetést, hanem a kamera letakarásáért. Örülhetnek, hogy egyáltalán nem zárták ki mindkettejüket.
abisztriczky 2015 febr. 14. - 15:42:38
(301/422)
Én meg Edina iránt viszonyulok, úgy mint te, nagyon reménykedem, hogy õ esik ki és nem Laci!
fo.ma 2015 febr. 14. - 14:40:34 Előzmény abisztriczky
(300/422)
Így igaz, tudják, h nincs lila kendõ, az utolsót õk eresztették szélnek. Viszont Edina tényleg sokkot kapott, mikor meglátta a szavazatok jelenlegi állását. Látszott a pofáján, h nem ér fel az agyáig az eredmény, annyira biztos volt magában. Lacival meg abban a hitben van, h õ baromi népszerû, de majd õ is pofára esik, amikor kiderül számára, h ez a magas százalék nem is neki szól, hanem Edina ellen.
lostris01 2015 febr. 14. - 11:56:41
(299/422)
Szerintem erõs volt ez a büntetés. A mikroport nem hordásáért egy kis semmiség járt, a bunkerépítésért meg máris párbaj?! A 2 héttel ezelõtti fannis lila kendõ meg a mostani párbajos büntetés nekem nagy bûzlik... direkt arra mennek a szerkesztõk, hogy csak ne a Fanni menjen párbajozni. Az összefoglaló is 70%-ban csak róla szól, a Bence is csak róla bír beszélni, nagyon felfújják a lánygyereket, pedig semmi más, csak egy erõsen lelki beteg, õrült és undorító stílusú, idegesítõ kis ****. Szívesen látnám már a mûsoron kívül, mert nagyon böki a csõröm.
7/10
idõjós1010 2015 febr. 13. - 16:18:44 7/10
(298/422)
Tetszett ez a kis összegzõ, összefoglaló :-) ma láttam én is ezt a részt most már végre, és a következõt is, ami a kiválasztásról szólt. Szimpatikus ez a fordulat nagyon, mert nagyon a bögyömben voltak már. Az összefoglalók zöme az õ szerelmükrõl szól.
whitedoor41 2015 febr. 13. - 13:50:11
(297/422)
szerintem tisztában vannak vele, hogy a védettség megszûnt
whitedoor41 2015 febr. 13. - 13:48:49
(296/422)
Igen egy szabályszegés miatt õk ketten fognak párbajozni vasárnap, tegnap volt egy élõ bejelentkezés és közölték velük a pillanatnyi állást is.

A szabályszegésrõl röviden:
Szemérmes Edina úgy döntött, hogy ideje a tettek mezejére lépni és szájba venni a dolgokat, orálisan kielégíteni az õ szíve választottját. Erdély büszkesége ellenkezést nem tûrve kotorékot alakíttatott ki a szaunában és oda másztak be a kamerák elõl, hogy még jobban bebiztosítsák magukat az egyiket le is takarták. Másnap reggel Lackó széles mosollyal az arcán, elégedetten pöffeszkedett a teraszon, a ravaszdi szájjal nyújtott teljesítményét dicsérte és csak akkor ocsúdott fel mikor Dóri felolvasta nekik a büntetésrõl szóló levelet.
7/10
idõjós1010 2015 febr. 13. - 12:30:13 7/10
(295/422)
Ez igaz. Ezek szerint most õk párbajoznak ? Én kerek 7 adással le vagyok maradva jelenleg.
abisztriczky 2015 febr. 13. - 11:43:07
(294/422)
Még mindig abban a hitben vannak, hogy aki a mostani párbajról visszajön, lila kendõt fog kapni? Mert nekem úgy tûnik - de lehet hogy tévedek -, mert ott volt az a lufieregetés, amikre rá volt kötve a lila kendõ.
Edina szerintem is azt hitte, hogy jóval népszerûbb mint Laci, meglepõdött a szavazat állásán. Ebbõl a felhozatalból továbbra is azt remélem, hogy Laci megy vissza!
whitedoor41 2015 febr. 13. - 10:55:00
(293/422)
Annyit még hozzáfûznék, hogy Edina arcára rögvest kiült a döbbenet, ami mindent elárult. Feltehetõen sokkal erõsebbnek vélte magát Lacinál, de most nagyot koppant. Hihi!
Amikor fel kellett kötni a kék kendõt még abban a hitben volt, hogyha a párbajról visszajön lila kendõt kap, szerintem ezt alapul véve döntött úgy hogy magára köti és biztos volt abban, hogy a többiek Lacit fogják választani. Kizárt eset, hogy másképp gondolta volna, mennyire triviális volt, hogy Dennis, Fanni és Dóri Lacira pakol, és ha Robin Fannira is tesz még akkor is egál lett volna, Dennis pedig gondolkodás nélkül Fannit mentette volna. Edina ebbõl a helyzetbõl is profitálni akar"t" csak nem számolt azzal, hogy nem lesz lila kendõ és hogy õt is ugyanúgy rühellik idekinn mint Lacit. Most viszont már csak egy taktikával élhet, empátia erejével próbál hatni a nézõkre, olyan szembetûnõen próbálják magukat mindketten sajnáltatni, hogy az még inkább visszaüt. Egyszer nem hallottam még egyikõjüktõl se, hogyha a párbajon kint is hagyja a "szerelmét" milyen rossz lesz utána bent nélküle. A frászkarikát szerelmesek ezek! Azt viszont mindkettõ elõszeretettel hangoztatja mennyire, gyávák és rosszindulatúak a társaik, hogy egy szerelmespárt küldtek párbajozni. ;)
whitedoor41 2015 febr. 13. - 06:03:49 Előzmény idõjós1010
(292/422)
A szavazás jelenlegi állása szerint mind a kettõt egyformán "szeretik", alig néhány század a különbség, pont mint Zsu esetében. Szerintem FB-s rajongókra, hozzászólókra már nem lehet alapozni a kimenetelt, anno 80-20% arányban voltak a Zsut védõk és a triót elítélõ kommentek és mégis Laci ment vissza igaz csak tizenvalahány szavazattal kapott többet, legalábbis ezt mondták akkor. Ha Edina olyan népszerû lenne akkor legalább egy 70-30%-as aránynak kéne most lennie nem 49,9x - 50,0x -nek.
abisztriczky 2015 febr. 12. - 15:00:46 Előzmény whitedoor41
(291/422)
Én is annak örülnék a legjobban, ha mindketten egyszerre kieshetnének, de sajnos csak az egyikük fog, és nagyon értékelném, ha Edina esne ki. Edina meg ráadásul többször is hangoztatta, hogy fordított esetbe õ biztosan nem küldött volna ki egy párt párbajozni. Meggyõzõdésem, hogy zokszó- és lelkiismeretfurdalás nélkül küldte volna ki fordított esetben Fannit és Dennist, ezt mondta VV-Anett is a Belevalóban.
7/10
idõjós1010 2015 febr. 12. - 09:13:38 7/10
(290/422)
Attól félek, hogy Edina túl népszerû. De Laci a következõ párbaján biztos ki fog esni. Bár én még messze nem tartok ott.
whitedoor41 2015 febr. 12. - 06:31:17
(289/422)
Nem maradsz le semmirõl! Összefoglalókat az általad említett okok miatt már én se nézek amióta kiesett Zsu. Abból a pár kiollózott jelenetbõl ami a fõoldalon van is korrekt képet kapsz a történésekrõl/ nem történésekrõl.

Más:
Laci és Edina kaptak kérdéseket, az egyik a szaunás légyottal volt kapcsolatos, a pofán leszakadt mi mindent össze nem hordtak. Laci - Úriember ilyenrõl nem beszél. Érdekes akkor miért dicsérte Edina száj-teljesítményét még másnap is, amíg meg nem jött a levél a büntetésrõl? Nem csak ezen az egy dolgon akadtam fenn, de feleslegesnek tartom szóról szóra leírni az egész videó tartalmát, annyira gusztustalan és áttetszõ mindkettõ viselkedése, most adják az áldozatot, mindenki más rosszindulatú és törtetõ... Áhh, kár, hogy nem eshetnek ki egyszerre mind a ketten!
7/10
idõjós1010 2015 febr. 11. - 23:56:47 7/10
(288/422)
Nagyon le vagyok maradva a munka miatt, és próbálom darálni a részeket lefelé, amikor pici idõm van rá, de már egyre kevésbé érzem értelmét. Gyakorlatilag egyetlen karakter sincs bent, aki érdekelne, és úgy igazán visszagondolva, Macin kívül, senki nem is volt ebben a szériában, akiért megérte volna nézni. Viszont amióta Edina ekkora teret nyert, és az összefoglalók egyik fele az övé, és Lacié, a másik fele pedig Fannié, már rendesen irritál a mûsor.
whitedoor41 2015 febr. 10. - 08:15:51
(287/422)
Azt hiszem újfent az én gondolkodásmódommal van probléma, mert a hivatalos oldalon mindenki ki van akadva Dórira, pedig a "szilikoncsoda" véleményem szerint nem szolgált rá, hogy pálcát törjenek felette, - hadd döntse már el Õ, kivel, mikor és mirõl beszél. Egyben szánalmas és gusztustalan húzás volt Dennisék részérõl kibeszélni Õt és mindennek elhordani elõzõ este duplán vagy még triplán is, ráadásul pont a wc-n dolgukat végezvén. Fanni kiakadt, hogy elõbb Edinának mondta el a búját, hát "khm" mondott neki össz-vissz 2 szót.
Úgy gondolom Fannika és a legtöbb vv-s oldalon kommentelõ még nem rendelkeznek kellõ érzelmi intelligenciával ahhoz, hogy megértsék hogyan zajlódnak ezek a dolgok. Esetleg soha az életben nem vesztettek el nagyon közeli hozzátartozót. Nyilván nem fog megnyílni ha a jókedvûen fenekét rázó barátnõje odamegy hozzá és arról faggatja miért mélabús, majd 10 másodperc múlva ugyanaz a törõdést mutató barátnõ már a pasijának sikong miközben vadul riszálja magát. Edináék kint cigiztek, nem hallatszódott már annyira ki a zene se, ideálisabb volt a környezet is, és a hangulata is hasonló volt az övéhez, rákérdezett mire igennel válaszolt és mondott még pár szót. Ezen Fanni a komentelõk 80%-a szerint teljesen jogosan háborodott fel. No comment!

Dennis esete még pitiánerebb volt. Elõször a csajára rágott be, mert visszautasította a vodkát, majd annyira pityegett a torka, hogy ráparancsolt kérje már el neki. Másnap reggel is folytatódott az érdekfeszítõ kibeszélés a teraszon, majd rákérdezett Lacinak miért adott, amikor neki nem. Dóri válasza erre is kielégítõ volt, persze Dennis nem is tudta elfogadni és miután Dóri bement, suttogva tovább szapulta a lányt. Pár perc múlva újra kijött és kikelt magából, hevesen rájuk olvasott,- a problémáikat vele kapcsolatba neki mondják, ne a háta mögött savazzák, de Dennis "tökös csávó" létére tagadott, azt állítva, hogy Laciról beszéltek új vízekre próbált evezni. Edina szójárásával élve: Nem állt bele a konfliktusba. lol A riportba bezzeg azt hangoztatta, hogy Õt bántotta az hogy nem adott neki vodkát és ezt meg is mondta neki, - a tõle megszokott "csicska stílusban" zárta mondandóját,- a falra tudnék mászni amikor úgy artikulál, mint egy herélt juh.

Összegezve, nem értem sem Fanni, sem Dennis részérõl mért ingott meg Dóriban a bizalmuk. Számomra az egyik legõszintébb és legfelszabadultabb reakció Dórihoz köthetõ, mikor a párbaj után Dennis jött be az ajtón Õ sikongva, ugrálva szaladt hozzá, csillogtak a szemei, - ez nem lehetett mû, annyira önfelszabadult volt.
Még azon az estén berúgtak és azért sírt mert a pár összeveszett, márpedig egy elázott ember, nem tud tettetni, színlelni, megjátszani. Minden gátlás nélkül lef*sszopózta Edinát, kizárt, hogy azt tettette volna, hogy bántja, hogy Dennis rossz véleménnyel van róla. Ahogy a mondás is tartja két õszinte ember van, aki nem hazudik; a gyerek és a részeg. Ahogy ecsetelte 100-ból 99 alkalommal odaadta nekik még az utolsó cigijét is ha kérte, most 1x nem adott (jó indokkal) és lelkiismeret-furdalást okoztak neki. Ebbe mért nem "állt" bele Dennis vagy mért nem mondták neki szemtõl szembe azt amit a WC-n dolgukat végezvén tettek?

Fannin másnap már látszott a megbánás és szerintem Dennis is érzi, hogy túldimenzionálta a dolgokat, de mivel mindennek elmondták elõzõ este, már elég furán venné ki magát ha visszatáncolnának és elismernék, hogy nagyon túlreagálták a dolgokat. Szerintem minden folytatódik úgy mint azelõtt, egy kicsi "bizalomingással".
whitedoor41 2015 febr. 09. - 14:51:07
(286/422)
remélem, hogy ezeket a jeleneteket a párbajnál is visszanézhetik a "szerelmesek":

http://rtl.hu/rtl2/valovilag/sixx-laci-egy-hisztis-p-csa
abisztriczky 2015 febr. 09. - 12:20:19
(285/422)
Tévedésben vannak odabent, azt hiszik, hogy aki a mostani párbajról visszajön lila kendõt fog kapni, ezzel próbálták Laciék Robint is befolyásolni. De már olyan kevesen lesznek, hogy nem kap a párbajgyõztes lila kendõt.
abisztriczky 2015 febr. 09. - 11:26:37
(284/422)
Én egyikõjüket sem kedvelem, annak örülnék, ha mindkettõ kintmaradna. De mivel ez a választék, remélem, hogy a törpe bajszos diktátor marad kint, és Laci megy vissza. És látni szeretném - de sajnos nem fogom -, hogy amikor Edina visszanézi a videókat, mi lesz a reakciója!
1/10
zsazsa777 2015 febr. 09. - 10:09:10 1/10
(283/422)
Bocs, nem reális, hanem õszinte! Esetleg mindkettõ!