mulao 2012 okt. 12. - 11:02:29
(2082/2162)
Nem vagyok egy nagy Vámpírnaplók rajongó, kb az 1. évad feléig ha láttam, de nálam akkor is Elena és Damon a 100 legjobb tv-sorozat páros közül a legelsõ. (Szórakozásból össze is írtam egy 100-as listát, õk az elsõk.) Viszont szerintem (esetleg a Stefan-Elena párost leszámítva) nincsenek nekem tetszõ párosok ebben a sorozatban.
10/10
Manami 2012 okt. 12. - 10:39:24 10/10
(2081/2162)
hát igen, kegyetlen jó ez a sorozat. egyetértek az elõttem szólókkal. eleinte én is úgy álltam hozzá (kb az elsõ évadból 5 részt láttam), hogy pff ez is olyan harmatgyenge szar mint az alkonyat. és hát nem így lett, mert egyszer unalmamban elkezdtem folytatni. az elsõ évad végére már eléggé felrázott aztán a 2. évad csak tetõzte és totál beleszerettem :D a 3. évadról ne is beszéljünk mekkora alkotás :o 4.évad 1 rész már fent van de még türelmetlenül várom hozzá a magyar feliratot!! :) és ezen a nyáron újra végignéztem a sorozatot így sok homályos dolog világosabbá vált számomra. pl, hogy Katherina és Elena miért is néznek ki ugyanúgy? Ki az a Tatia? másodjára már minden sokkal tisztább lett és nem gyõzõm ismételni legjobb sorozat amit láttam :D amúgy nekem a tökéletes párok: Elena-Damon, Katherina-Stefan, Caroline-Tyler, Bonnie-Jeremy, Rebekah-Matt, Jenna-Alaric ( :'( ), és Klausnak meg Elijah-nak is kéne nõt találni :DD
10/10
tunde1011 2012 okt. 09. - 20:29:11 10/10 Előzmény Lillith Morgan
(2080/2162)
SPOILER biztos ami biztos

Szerintem jobb híján Bonie lesz tényleg a soron következendõ irtandó fõ gonosz, mivel utálja a vámpírokat és most már Elena is az, nincs mi többé visszatartsa, hogy irtsa a népet XD. Meg tuti Elena is vívódni fog, hogy most úristen mi lesz o_O, na pff lesz megint min sírnia. De remélem nem megint azt kell nézni, hogy õneki mennyire szar minden, meg jaj mindenkit mentsünk meg, meg hasonlók, nekem ez egy kicsit sok volt már a 3. évad végéig. De egy szónak is száz a vége a fizum felét is fel merném tenni, hogy Bonie lesz a köv. gonosz.
soros_port 2012 szept. 07. - 19:23:16 Előzmény Csekély értelmû medvebocs
(2079/2162)
"Az 1.évad az RTL Klubbon nem hozott nagy nézettséget,aztán megpróbálta a 2.évadot az még rosszabb nézettséget produkált."
Ezt csak maguknak köszönhetik. Emberi idõpontban kellett volna leadni nem pedig éjjel 23, 24 óra körül. Erre panaszkodtak ha jól emlékszem itt is.

Üdv,
port
Andy3 2012 szept. 01. - 20:01:11
(2078/2162)
Kösz a választ! Mondjuk sok esély tényleg nincs rá így belegondolva... igazából úgy vagyok vele, hogy ha nem, hát nem, már úgy is láttam felirattal :D Na meg szerintem, aki akarta, az már megnézte úgy, bár ismerek olyat, aki hallani se akar feliratos nézésrõl, csak is szinkronról xD
Csekély értelmû medvebocs 2012 szept. 01. - 11:39:23 Előzmény Andy3
(2077/2162)
Az 1.évad az RTL Klubbon nem hozott nagy nézettséget,aztán megpróbálta a 2.évadot az még rosszabb nézettséget produkált.3 lehetséges esett van erre kezdem a legesélyesebbel
-Már csak a Prizmán és a és Coolon lehet nézni és talán eljutnak a 3.évadhoz (a rejtéllyel is volt és most új rész csak a Sorozat+on van)
-Ad egy utolsó esélyt az RTL Klub és õsszel elindítja a 3.évadot.
-Szombat délutánonként lesz majd 1x az RTL-en mint ahogy a Chuckkal történt.De ez tartom kizártnak.

Évadnézettség
http://sorozatwiki.hu/news.php?readmore=40981
http://sorozatwiki.hu/news.php?readmore=63061
Csekély értelmû medvebocs 2012 szept. 01. - 11:38:12 Előzmény hektor18
(2076/2162)
Az 1.évad az RTL Klubbon nem hozott nagy nézettséget,aztán megpróbálta a 2.évadot az még rosszabb nézettséget produkált.3 lehetséges esett van erre kezdem a legesélyesebbel
-Már csak a Prizmán és a és Coolon lehet nézni és talán eljutnak a 3.évadhoz (a rejtéllyel is volt és most új rész csak a Sorozat+on van)
-Ad egy utolsó esélyt az RTL Klub és õsszel elindítja a 3.évadot.
-Szombat délutánonként lesz majd 1x az RTL-en mint ahogy a Chuckkal történt.De ez tartom kizártnak.

Évadnézettség
http://sorozatwiki.hu/news.php?readmore=40981
http://sorozatwiki.hu/news.php?readmore=63061
Andy3 2012 júl. 14. - 23:13:44
(2075/2162)
Elvileg az RTL klub õsztõl tervezi adni... de hogy ez mennyire igaz, azt nem tudni még. Remélem, ezt nem fogják úgy halogatni ;D
hektor18 2012 júl. 14. - 22:45:26
(2074/2162)
van valami hir a 3.évad szinkronjáról?
Andy3 2012 júl. 14. - 20:05:30 Előzmény Kitty Fox
(2073/2162)
Egyetértek, teljesen más szint az Alkonyathoz képest (persze ezerszer jobb, így értem) :D A 3. évad tényleg a legjobb eddig. Egyébként nekem is Damon a kedvencem a férfi karakterek közül (a nõk közül pedig Elena/Katherine *-*)!
8/10
stonecold7 2012 júl. 14. - 18:57:05 8/10 Előzmény Kitty Fox
(2072/2162)
Elõször én is így voltam vele, hogy már megint mi ez a vámpíros szar kész röhej. Aztán ne kellett 2-3 részt megnéznem és megtetszett.
10/10
Kitty Fox 2012 júl. 12. - 16:07:15 10/10
(2071/2162)
Mikor elõször hallottam errõl a sorozatról, úgy voltam vele hogy: " na puff.. megint egy szar vámpíros hülyeség ami olyan mint az Alkonyat..-.-' " (Bár ebbõl csak az 1. filmet láttam de az bõven több volt mint kellet volna..)

!!!DEEEEE NEM!!!
Sokkal másabb mint az Alkonyat. Az Alkonyat szerintem tényleg megszégyeníti a vámpírokat (már bocs fanok..) de ez a sorozat nem.. itt nem holmi csillogó hülye gyerekekrõl van szó.. Ez sokkal másabb.. Ebben a sorozatban eltudod hinnni hogy "Na.. ilyenek lehetnek a vámpírok" (amik persze nincsenek.:D) jó itt is elõfordul a szerelmes vámpir jelenetek.. de hol nincsenek.. ez belefér.. sõt.. nagyon is kell..:D De emellet persze rengeteg izgalom és pörgés van és várod hogy "úristen..most mi lesz?" nagyon izgalmas sorozat.. persze aki elsõre belenéz, azt nem biztos hogy megfogja.. szerintem az elsõ évad egy kicsit akciótlan volt..PERSZE volt benne min izgulni természetesen.. De a 2. évadban már folynak a dolgok..A 3. évadról meg nem is beszélve...nekem a 3. évad volt a kedvencem.. ott minden volt.. nagyon "vááóóó basszus végre ez az" érzésem volt kb.. ez volt a legpörgõsebb évad az összes közül..imádtam (ahogy a többit is persze.. és ha valakit ráakartok venni hogy "de muszáj.. légyszi csak egy részt nézd meg nagyon jó lesz" akkor a 3. évadból mutassatok egy részt és szerintem tuti ott ragad elõtte :D) Egyébként szerintem az egész sorozatot Damon dobja fel.. kell a sorozatba nagyon is szerintem jelentõs mértékben.Ez a rossz fiú karakter aki pimasz, szexi,nagyon vicces,erõteljes, és ha kell érzelmes is tud lenni mindenki tetszését elnyeri(legalábbis remélem), igazi színt visz a sorozatba. Személy szerint õ a kedvenc karakterem mert igazából tényleg minden megvan benne a mi kell..:D Mást nem igazán emelnék ki..De hogy a színészek nagyon ellettek találva az biztos..Jól játszanak, és nagyon illenek a karaktereikhez.(a szinkron hangok szerintem ellettek találva, persze az eredeti hang általában sõt mindig jobb, bár lássuk be.. élvezetesebb úgy nézni egy sorozatot/filmet hogy teljes egészében tudsz koncentrálni az eseményre, szereplõkre, arckifejezésekre és nem azzal foglalkozol hogy végig tudd olvasni a feliratot)
~Hát részemrõl röviden ennyi..:D Nekem nagyon elnyerte a tetszésemet és ajánlom mindenkinek!!! ^^ ~
Andy3 2012 jún. 30. - 02:59:54
(2070/2162)
Na, megnéztem a 3. évadot... szép volt - jó volt (mármint ahogy azt megszoktam a VD világában xD), viszont

SPOILER!

Alaric és Klaus (mármint JoMo testével) rohadtul fognak hiányozni, remélem azért utóbbi visszatér hamar^^

SPOILER VÉGE!
10/10
Luca98 2012 jún. 25. - 20:03:23 10/10
(2069/2162)
Én már a 3.évadot is láttam!! Nézzétek Mozicsillagon vagy ilyesmi, mert magyar felirattal meg lehet nézni! Nagyon várom már a következõ évadot!!!
MirandaTurner 2012 jún. 25. - 17:30:25 Előzmény beus29
(2068/2162)
Ez engem is érdekelne, mi lesz most? Adják, vagy nem?
beus29 2012 jún. 13. - 14:20:13
(2067/2162)
Úgy hallottam, hogy jún. 25-tõl lesz a 3. évad az rtl klubbon, de a mûsorban nem látom.
Tud róla valaki valamit?
Timike1980 2012 máj. 18. - 08:59:21
(2066/2162)
A nagyobb baj az, hogy csak októberben jön a következõ évad!

SPOILER

A Klaus-Tyler-Caroline trióból remélem nem azt fogják kihozni, mint az Elena-Stefan-Damon trióból. Mert unalmas lenne megint a szerelmi vívódás. Oké, hogy tinisorozat, de akkor is...

SPOILER VÉGE
Lillith Morgan 2012 máj. 18. - 08:42:17
(2065/2162)
Bonnie-t mindig csak elõhúzzák, ha már nem marad más megoldás és varázsol gyorsan egyet, hogy minden helyre jöjjön. Szinte csak ebbõl áll a szereplése. Meg szenved a veszteségei miatt.

SPOILER

Jó lenne, ha így lenne. Mármint Klaus és Caroline. Bár azért szerintem, ha eljátszaná elõtte Tylert és késõbb kiderülne, kicsit kiakadna a szöszi. Jobban nézne ki Klaus mellé. Meg neki is kéne valami más elfoglaltság a hibridgyártás mellé (azt meg ugye úgyis felfüggesztheti kb 500 évre xD).
Elena meg... szerintem jó, hogy meglépték ezt. Bár tény, hogy kicsit fura, hogy lassan már minden fõszereplõ vérszívó. Meg így ugye visszajönnek a törölt emlékei, mármint a Damonnal kapcsolatosak. Ugye ott volt az, hogy elõször õk találkoztak, meg mintha lett volna valami késõbbi szerelmi vallomás is. Damont jobban kedvelem, mint Stefant. Na meg ha vámpír lesz, többé nem kell azon aggódni, hogy Klausnak kell a vére. És ezzel vége is szakadna ennek a hasonmás vonalnak, mert ha jól rémlik, Katerina Isobel felmenõje, nem a Gilberteké. Vagyis Klaus nem csinálhatna több hibridet. Azt hiszem, emiatt még õ is berág majd Rebekahra.

Klaus teste meg csak nem égett el teljesen, ha azt írják, hogy még látjuk majd. Nem tudom. Alaric rácsapta a koporsó tetejét és nem láttuk, mi lett vele. Talán itt is Bonnie csinál majd valamit. Végül is, úgy nézem, elég õt elõvenni és tényleg megold mindent.

Csinálhatnák belõle a következõ fõellenséget.
bexil 2012 máj. 17. - 23:22:16 Előzmény Lillith Morgan
(2064/2162)
Szegény Bonnie kaphatna már egy saját történeti szálat.. Nemcsak mindig másoknak álljon készenlétben.

SPOILER

Szerintem Caroline mégjobban beleszeret az új Tylerbe. Aztán amikor a testek visszacserélõdnek, akkor rájön, hogy Klaust (is) szereti. Legalábbis remélem :) Nem mintha nem kedvelném Tylert, de így izgalmasabb lenne a dolog.

Kicsit sajnálom amúgy, h Elena is átváltozik, így már szinte csak Matt marad az egyetlen személy, aki teljesen emberi és mindenféle természetfeletti erõktõl mentes.

Mivel Elena vámpír lesz, Klaus már nem szívhatja tovább a vérét, így nem õ lesz az elsõ számú közellenség. Úgyhogy szerintem pont ezért maradhat, remélem Elijahval együtt :)
Lillith Morgan 2012 máj. 17. - 18:54:41
(2063/2162)
SPOILER (hogy senki ne küldje rám a kivégzõosztagot ^^)

Caroline-hoz Klaus szerintem jobban illik, mint Tyler. Gondolom, most ki fogja használni a helyzetet. Csak hát hogy...? Ha elõkerül, rögtön kiderülne, hogy Klaus mégse halott. Elena meg... elég sokat szajkózta, hogy õ nem akar vámpír lenni, de biztos vagyok benne, hogy be fogja fejezni az átváltozást, és iszik majd vért hozzá. Nem hiszem, hogy azok után, hogy mennyit hajtogatta, hogy õ (és ezáltal Jeremy is) mennyi embert elveszített, még õ is elhagyná öcsikét. Viszont remélem, hogy a testcsere nem lesz tartós. Olvastam valahol, hogy a színész marad, tehát Klaus nem marad végig Tyler testében. Azért nem egy kategória a két színész. Klaus maradjon csak Klaus. Bonnie pedig mintha elindult volna egy olyan úton, mint annak idején Willow, mikor gonosz lett. Azért a többiek reakciójára tényleg kíváncsi leszek, ha rájönnek, mit csinált. Jó-jó, hogy õket is megmentette ezzel, de mégis... xD

Ja, és most már igazán elhagyhatnák a ki kell nyírni az Õsöket szálat. Már uncsi.