Téma: Végrehajtók

kneo 2011 máj. 14. - 01:15:40 Előzmény gabriella_
(57/97)
üdv
1-et értek gabriella_ hozzászólásával...
7/10
pelu 2011 ápr. 16. - 10:16:15 7/10
(56/97)
***SPOILER****

Közben leesett, h tényleg akkor rakták bele ezt az új idegrendszert, amikor Jake leütötte. Így viszont nagy hülyeségnek tartok benne dolgokat. Sokkal jobb lett volna, ha a csajt is haluzza, meg Jake fellépését is ellen. A csaj nagyon valószerûtlen volt, h a bárban énekel, aztán a telepen csövel, s közben alig van, ami igazi rajta. Sajnálom, mert ezt jobban is összelehetett volna hozni!

***SPOILER***
7/10
pelu 2011 ápr. 15. - 11:58:23 7/10
(55/97)
Nem rossz film...sõt, ahogy egyre jobban leülepszik annál jobban tetszik. Vannak nagyon megragadó jelenetek benne, a zene meg mindent visz.

***SPOILER***

Most azt az új idegrendszert vagy mit, mikor kapta meg? Mert én úgy gondolom, h a nõt is csak haluzta. És ha így van akkor már azelõtt be kellett tenniük, mielõtt Jake leütötte volna. Sõt, már lehet a szívvel együtt beültették azt is...

***SPOILER***
6/10
Ze74 2011 márc. 14. - 09:09:52 6/10
(54/97)
Nagyon tetszett,de a vége miatt az értékelést lehúztam!
gabriella_ 2011 febr. 25. - 14:44:23 Előzmény elffenekellek
(53/97)
A kérdésedre a válasz ott a filmben. Igen egyértelmûen.

Ez egy nagyon jó film! A hatalmas banki tartozások mellé már tényleg csak ez hiányzik... Az egészség, illetve annak megszerzése/megtartása a legnagyobb üzlet a világon.
Tökéletesen bemutatja azt az érzelmi zsarolást, ahogy a pénzükhöz jutnak a kereskedõk. Ha a technológia odáig fejlõdik, mint a fimben, akkor mindent fogsz nézni, csak a pénzt nem, pláne, ha egy szeretted életérõl van szó.

A legszebb az egészben, hogy véleményem szerint a majdnai jövõben ezt a filmet nem feltétlen a sci-fi kategóriába fogják sorolni...
8/10
indienemesh 2011 febr. 08. - 20:30:46 8/10
(52/97)
Jó film volt szerintem, nem csapták össze, bár azért talán kicsit hosszú is lett. A színészeket bírtam benne, a szinkron jól sikerült, bár Whitakernek fura volt Kerekes József, de megoldotta a feladatot. Voltak remek poénok, és király akciójelenetek alatta remek zenével. A negatívum az csak néhány részlet, és dolog amit nem igazán értettem, na meg pár furcsaság. Ennek ellenére ajánlom. 10/8
8/10
sz.david 2011 febr. 06. - 19:05:00 8/10
(51/97)
Ezt a filmet már régebben láttam, de pár napja megnéztem újra bár amikor elõször láttam a vége igen csak meglepett. Vannak benne tûrhetõ poénok is. A szerv scann-elõs rész szerintem nem olyan rossz nekem Sing It Back c. zenei aláfestéssel nagyon bejön. 8/10
1/10
elffenekellek 2011 jan. 18. - 22:12:50 1/10 Előzmény Attrax
(50/97)
Ez a film olyan szinten egy értelmetlen 0, például miért kell pont õrá vadászni, amikor van rajta kivül több 10ezer, aki ilyen szerveket használ. Rá egybõl lejárta után vadásznak, többieknek meg több éve lejárt. Meg a végén amikor lemészárolta az öltönyös zsírgombócokat, akkor miért kellett preciziós fûrészt használnia, amit kertészkedésre szokás amikor volt nála kés?
7/10
Attrax 2011 jan. 09. - 21:00:36 7/10 Előzmény IIIdOMINOIII
(49/97)
Szerintem is elfogadható film a sok elképzelhetetlen mellé.1 ponttal értékelhetõbb nálam mint a túl szövevényes "Eredet".Ez a Jude gyerek mindig ilyen fura filmekhez adja a nevét.A szürreális sci-fi az rendben lenne de akkor ne VW reklám elavult autókkal,metróval,rádióval.Itt kicsit nincsenek helyén a dolgok még ha nem is ez számít.Viszont hihetõ számomra ez a keserû jövõkép csak az nem ,hogy ennyi ember lesz mûszerves.Bár ki tudja mivel mérgezik a jövõben az emberiséget.A 2 fiú viszont remekül hozza a szerepét.A film remekül van fényképezve!
6/10
IIIdOMINOIII 2010 dec. 29. - 23:40:56 6/10
(48/97)
Itt bizony nem spóroltak a vérrel, rendesen ömlött,fröcsögött,spricelt.

No, de ha ezen túl tudunk lépni, illetve figyelmen kívül tudjuk hagyni, egy egészen élvezhetõ filmet kapunk.

Az alakításokra nem lehet panasz.Mindenki hiteles volt.Talán a csaj volt az egyedüli gyönge láncszem.

Itt-ott még nevetni is lehet a poénokon,persze csak akkor mûködnek ha eltudunk vonatkoztatni az elõzõ trancsírozós jelenetektõl.

A vége meg olyan volt ,amilyen(én az ölelkezésbe fulladó belsõszerv scann-elést hihagytam volna).

Tesék megnézni.

Értékelés 10/6 - nálam ez már jó pontszámnak számít
nemigazmarna 2010 nov. 26. - 18:27:23
(47/97)
Volt egyszer egy szegény hazánkfia, akinek az uzsora elvitte minden vagyonát, munkája sem volt már rég, viszont volt 3 gyereke, felesége. Mi meg megsajnáltuk szegényt, munkát adtunk neki, szállást, kaját stb. Mígnem egy szép nap kipakolta a lakásunkat, késsel fenyegetett és még a munkánkat is elvette. Ma meg felhívott, hogy nem adnánk-e neki kölcsön 1000 Frankot?!
Ennek a filmnek volt egy mondanivalója, kissé sarkítottan elõadva, így még feltûnõbb. Olyan hihetetlen lenne, hogy nemsokára csak a pénz lesz, ami számít?! Igen, van benne pár érdekes jelenet, ami a valóságban nem kivitelezhetõ, viszont érdemes lenne meglátni a fától az erdõt. "Tucatáru?" Az "ellepték a Földet a gonosz idegenek" nem lenne az?
10/10
HattoriHanso 2010 nov. 06. - 22:07:46 10/10 Előzmény lambo83
(46/97)
végig kellet volna nészned a filmet mert a végen kiderül sokk minden :P
8/10
RoKKfish 2010 nov. 01. - 07:23:48 8/10
(45/97)
Jó kis mozi a Repo Men. Itt-ott talán egy kicsit feszesebbre vettem volna a sztorit, de így is elég volt benne a lendület. Amennyire lehet kellõképpen fordulatos, és még meglepetést is tartogat - az ilyesmit 2010 környékén meg kell becsülni... A mûfajhoz képest kevésbé szokványos brutális jeleneteket remekül ellenpontozzák a nagyszerû zenék, sõt, jól kísérik a film olykor fekete humorba ferdített jeleneteit is. Jude Law és Whitaker formában vannak, de senkire sem lehet panasz, pedig nem szokványos bizarr történetben kellett az aktoroknak helytállniuk.
A mozi logikai-, dramaturgiai sületlenségeinek tömkelegét akár a szürreálisan szélsõséges cinikus jövõlátomás erõsítésének számlájára is írhatjuk, illetve jobban jár, aki ezt teszi...:) Szvsz nem kell itt túl mélyen szántó tanulságot sem keresgélni, bár ha valakinek ez a heppje, megteheti. Én azonban maradok inkább optimista, legalább is azokhoz képest, akik az effajta disztópiákat egy lehetséges jövõként értékelik...
2/10
lambo83 2010 okt. 31. - 23:03:37 2/10
(44/97)
Ha mondjuk annyi mondanivalója van a filmnek, hogy mennyire el korcsul a világ, és ilyen abszurd helyzetek születnek, akkor adok rá egy 2 pontot, mert egyébként maga a film egy baromság!
Minden héten megnézek kb 4 filmet. Ez így megy 10 éve. Ez volt talán a 2. amit nem bírtam végig nézni.
Annyira szürreális volt az egész, ahogy kezelték az emberek a szerveik elvesztését, meg a végrehajtók, ahogy mosolyogva csinálták... hülyeség!
Citromtorta 2010 okt. 03. - 16:09:04
(43/97)
Mármint az effajta filmben, nem szokványosak ezek a zenék.
Citromtorta 2010 okt. 03. - 16:08:39
(42/97)
Érdekes, azt meg kell hagyni, a film közepe kissé vontatottra sikeredett a lendületes kezdés után, de a végén a ***SPOILER*** harcjelenet ***SPOILER VÉGE*** kárpótólt. ***SPOILER*** A film vége majdnem happy end ***SPOILER VÉGE***
Tök jó zenék voltak a filmben, abszolut nem szokványosak.
offtopic
Citromtorta 2010 okt. 03. - 04:50:09 Előzmény kirubilu
(41/97)
Hú öregem szakadtam a hozzászólásodon:DDDDDDDDDDD

Te jó fej vagy:D
9/10
bill76 2010 szept. 27. - 01:52:47 9/10
(40/97)
Háááát, nem is tudom:)
Tetszett is meg nem is, a sorozatmûtéta végén a scannerben érdekes volt:):):)
10/8
ibacs 2010 szept. 26. - 12:22:50
(39/97)
Sokan itt írták, hogy vajon miért nem nyomják ezt a filmet a mozikban, miért csak egy vékonyabb réteghez kerül a film DVD-n.
Abszolút nem a véres jelenetek miatt, hiszen annyira nem is véres, mint sok más film a mozikban.
Szerintem azért, mert egy olyan témát jár köröl ami veszélyes a mai világunkban, a hitelekben megroppant emberek egyszer csak a rendszer ellen fordulnak.
flor85 2010 szept. 25. - 19:51:32 Előzmény MiaLarge
(38/97)
Pont ezt a részt akartam beírni:DDD sztem is tök jó a jelenet+zene együtt. Egyébként nekem tetszett ez a film, ötletes és érdekes minden hibája ellenére. Nem legeslegjobb film, amit életemben láttam, de nem tucat, és végre jude law sem csak a "jópasi".