Téma: Vonalban

alitta2 2011 okt. 14. - 18:27:37 Előzmény pneklara
(52/52)
OFFTOPIC
Amúgy igen, pláne, hogy most 2 áráért 3-at adnak (és 1 ára 150 :D), viszont csak a sima tejcsokira vonatkozik. Bár, nekem az jön be a legjobban.
alitta2 2011 okt. 14. - 18:22:33 Előzmény pneklara
(51/52)
OFFTOPIC
Amúgy igen, pláne, hogy most 2 áráért 3-at adnak (és 1 ára 150 :D), viszont csak a sima tejcsokira vonatkozik. Bár, nekem az jön be a legjobban.
alitta2 2011 okt. 14. - 18:19:34 Előzmény pneklara
(50/52)
Azt nem tudom, de szerintem ez a pofa nem a csoki miatt szónokolt így: http://www.youtube.com/watch?v=8ubC6_XM5UI
XD
pneklara 2011 okt. 14. - 08:29:39
(49/52)
Este 11-kor már B. Pitt is hiába kopogna az ablakomon.:)
Jó is az a csoki: hanghordozó kikapcs.,papucs le, és jöhet a fehér, a mogyorós, a kókuszos...
Szerinted a politikusok esznek csokit...?
alitta2 2011 okt. 13. - 23:44:48 Előzmény pneklara
(48/52)
A Lánchíd oldalán lehet élõben fogni, csak le kell szedni egy streamet. Viszont Csinti kománk csak este 11-tõl "rendel a pszichiátrián", szóval kb. akkor, amikor a zombik meg a nyugdíjas polgári körösök elõbújnak a rejtekükrõl XD
Apropó, csoki: most is épp egy IKEA-s tejcsokit majszolgatok, miközben ezt írom :D
offtopic
meszag 2011 okt. 13. - 13:03:51
(47/52)
:)
pneklara 2011 okt. 13. - 13:03:03
(46/52)
Á, nekem puritán a technikai lehetõségem: Echo, meg ilyen szóba sem jöhet. A rádióm is a Kossuthra van behangolva.Talán ennek is köszönhetõ, hogy viszonylag zavartalan lélekkel fõzöm a perkeltet a konyhámban:)
pneklara 2011 okt. 13. - 13:00:32
(45/52)
Azzal nem élek:) Tudtam is, hogy valami borzalmas hiányérzet van bennem. Egy tábla csokival próbálom leküzdeni idõnként. Próbáljam meg a Lánchídat?Azt sem tudom, hol keressem. Maradjon inkább a hiányérzet!:)))
offtopic
meszag 2011 okt. 13. - 12:57:51
(44/52)
ha naponta kellene egy csomó ostobaságot újra, és újra hallanod, tán te is beleunnál.... na persze nekem nem hiányzik, pedig sokkal okosabb, mint az echos társai :)
alitta2 2011 okt. 13. - 12:39:27
(43/52)
Ja, de Csinti azért még boldogítja Etelkáékat a Lánchíd rádión hétfõnként, szóval annyira még nem küldzték nyugdíjba XD
pneklara 2011 okt. 13. - 10:19:39 Előzmény alitta2
(42/52)
Ja! Csodálkoztam, hogy Marcsi két csatornán is lelkesedik, csodálkozik, kellemkedik?Akkor átigazol/tatták?
De õ legalább lelkes,kicsit a mai fásult ember csodálja is ezt. De Csintalan olyan unott, ingerült, sértõ volt az utóbbi idõben, hogy jobb is, hogy indexre/nyugdíjba tették.
alitta2 2011 okt. 12. - 21:11:15 Előzmény pneklara
(41/52)
Csintit kirakták a Borbás Marcsával együtt az "átalakítások" miatt, de legalább utóbbi kapott egy zsíros állást a "Zemegynél". Pedig, ahogy Sándorunk mondaná: ,, Egy élmény volt, már most hiányoznak!" XD
Ford Mustang 2011 szept. 08. - 13:52:31
(40/52)
Valószínûleg nem tetszett valakiknek Csintalan csintalankodása :)
pneklara 2011 szept. 08. - 08:07:12 Előzmény badoer
(39/52)
Most már én is úgy gondolom, hogy nem indokolt a hozsannázás az etelkák részérõl, de hogy ilyen csendben tették, az furcsa:)
1/10
badoer 2011 szept. 07. - 22:19:09 1/10 Előzmény pneklara
(38/52)
Szerintem megszüntetek a mûsort elég égõ volt már ráadásul ugyan azok kerültek be szinte folyton
pneklara 2011 aug. 29. - 18:31:19
(37/52)
Hova lett a Vonalban? Nem hallottam semmi infót. Sándorunk megelégelte, hogy távollétében annyian kibeszélték a háta mögött?Néha már-már sajnáltam egy-egy Katalin, Margit, Irénke néni, János, László miatt. Pirosodó színe aggasztott, néha meg kedvem lett volna megböködni, hogy mélyen alszik-e.
De most hogy nincs, "aggaszt" hogy mi történt. Van valakinek infója?
Pedig de kíváncsi lettem volna, amikor megbeszéli, hogy a Páva-variációk milyen indokkal került indexre 2011-ben.
alitta2 2011 júl. 15. - 16:27:52
(36/52)
...

-Jó estét magyarok! Most nem készültem olyan hosszú monológgal, amit már... megszokhattak tõlem, viszont ajánlom a Magyar Nemzet mai számát (egyébként is azt ajánlom mindig, de most különösen), merthogy... van benne egy érdekesnek tûnõ cikk... errõl az egész kémmizériáról, ami az elmúlt hetekbeNAPokban zajlott. Csakígy szemüveg nélkül nem nagyon látom, de ha látnám, akkor most idézni is tudnék belõle. Na mindegy! Majd olvassák el!
Csókolom Pintér néni!
- Jó estét Csintalan Úr! Hát most mit szól ehhez, hogy most letartóztatták a Lagzi Lajcsit?
- M... Mi? Ezt nem is hallottam. Hogyhogy?
- Hát a rádió is bemondta, hogy õrizetbe vették a Galambos Lajost, merthogy állítólag benne volt ebben a kémkedésben, vagy miben. Pedig tegnap még láttam a MuzsikaTV-n dáridózni.
- Jaaajj Pintér néni! Ez nem az a Galambos Lajos! Akirõl most szó van az egy MMÁSIK Galambos Lajos. Tetszik érteni?
- Ó, én meg már azt hittem, hogy a Lajcsit kapták el. Azért nem is értettem, hogy miért mondtak be ilyet.
- De most akkor már érti, ugye?
- Jaj, hát hogyne, Csintalan Úr! Igazából csak ennyi lett volna.
- Jól van akkor. Csók! Jó estét Árpád!
- Szeretettel köszöntök MAJDNEM mindenkit, itt Molnár F. Árpád beszél, a Hírháttér... most már ki merem mondani, üldözött volt fõszerkesztõje. El kell, hogy mondjam, hogy azért szûntették meg az oldalamat, mert a felügyeleti szervek meg akarták semmisíteni azokat a bizonyítékokat, amiket Bognár Bálintról szereztünk. Arról a tömeggyilkosról, aki Szabó Györggyel karöltve tett azért, hogy letöröljék azt a videót, ami arról az indonéz Hercules katonai repülõgépnek a lezuhanásáról készült, amin egy csomó gyerek utazott.
- Hát, nézze Árpád! Én nem hallottam errõl, így õszintén szólva, meg az internet amúgy sem az én asztalom, de nem hiszem, hogy a felügyeleti szerveknek lenne ilyen hatáskörük, hogy letöröltessenek bármit is.
- Jó, de a felügyeleti szervek nem semmisíthetik meg a bizonyítékokat. TÖMEGGYILKOSSÁGOKRÓL VAN SZÓ!...
- Köszönöm Árpád!
- ... NEM SEMMISÍTHETIK ME...
- Köszönöm Árpád! Nna! Csókolom Teri!
- Jó estét kívánok Csintalan Úr! Én csak azt szeretném kérni magától, hogy lehetõleg ne mondjon ilyeneket, hogy visszhall, csók, oké, meg hogy baromi jó! Szépen mondja ki, hogy viszonthallásra, csókolom, mert azért óvni kellene ezt a szép magyar nyelvet, amit beszélünk. Csak ennyit kérnék Öntõl.
- Ok, csók! Majd észben tartom. Jó estét János!
- Nem kommunistának kéne vezetni ezt a mûsort...
- Viszonthallásra! Egy élmény volt, de tényleg!
Na, hát ezek is mi vagyunk. Szóval hölgyeim és uraim! Itt a vége, fuss el véle! Nézzék a Rájátszást, mert... Ajjaj! Azt hiszem az öltözõmben felejtettem a papíromat, amire rá volt írva, hogy kik lesznek a vendégek (biztos akkor hagytam ott, amikor fésülködtem). De ettõl függetlenül nézzék meg, mert biztos csudaizgalmas lesz.
Hölgyeim és Uraim! Viszontlátásra, viszonthallásra! Csók a családnak!
...

XD
alitta2 2011 febr. 03. - 15:38:22
(35/52)
- Péter, halló! ... Úgy látszik Péter eltûnt az éterben. XD
3/10
junkci 2011 febr. 02. - 22:04:36 3/10
(34/52)
CSAkis és kizárólag olyanok telefonálnak be akik beszélni se tudnak és minden második szavuk az hogy "õõõõ" meg hogy "izéééé" vagy "hááát" és ez felettébb kurvára idegesítõ persze errõl nem a mûsor készítõi tehetnek hanem azok az agyhalottak akik nem kímélik meg az országot a baromságaiktól és betelefonálnak
1/10
offtopic
csikosi 2011 jan. 30. - 13:59:17 1/10
(33/52)
Hát!
Nekem csak az a véleményem és úgy érzem, hogy Csintalan Sándor az elmúlt idõszakban kissé megváltozott.
Ti mit gondoltok errõl??
Üdv: