Téma: X-Faktor

Bigpapa 2012 okt. 11. - 14:36:10 Előzmény Towner
(433/3153)
Pont beletrafáltál :)) erre gondoltam én is :)
Bigpapa 2012 okt. 11. - 14:35:12
(432/3153)
Nekem az X faktor azt jelenti egy elõadóban, hogy bármilyen számot el tud énekelni (kivéve egy olyan opera,amihez valóban egy adott hang kell -tenor,szoprán,stb). Ezt el tudom képzelni itt sok elõadóról,de valahogy a PJZ nem ide tartozik. Õk egy adott stílus,egy adott zene,és kész.Nem sokoldalúak.Én spec alig értek egy egy szót tõlük.Akkor hogy fogna meg?
Plazma meg azért nem is érdekelt,mert az,hogy én bazdmegolok,megtehetem,mert egy senki vagyok.Olvas max 20 ember és kész.De õt látja x millió fiatal.Az amcsi fuck dalokat sem csípem,de azt legalább sokan itthon nem értik.Ráadásul ezek a cigó gettós rapperek (plazma és társaik) elsírják a szenvedésüket,közben én is szenvedhetnék,mert nekem is sok szar van az életemben.Ahogy sajna mindenki másnak is.Némelyik jó családban él,szeretik,van zsebpénze,de elénekli,hogy drog,pia,szar élet meg hazug nõk.Mi a szart tud róla? ha meg drogos? Nem szorítottak pisztolyt a fejéhez,hogy drogozzon.Maga akarta magának,dögöljön bele,vagy szokjon le :)))
PJZ legalább annyiban jó,hogy nem káromkodnak.Ezt 100%-ig tisztelem bennük.Meg jó a humoruk.De nem x faktorok,szerintem.
Bigpapa 2012 okt. 11. - 14:25:21 Előzmény olahmiki1959
(431/3153)
Tegnap megint a sírós Las Beával foglalkozott mindenki. Ahogy beszél,legszívesebben felvágnám az ereimet,mert a világfájdalom jön ki belõle. :)))

OFF

Hidd el,aki nem itt él (párom húga 2010.09 óta Angliában él) életvitelszerûen,csak magyar állampolgár (is),az ne szavazzon,ne szavazhasson.Ezt mondom most,ezt mondtam 10 éve és 20 év múlva is ezt fogom gondolni.
Aki nem érzi a bõrén a döntésének a súlyát,az ne szólhasson bele egy ország (még ha szülõ hazája is,vagy állampolgára) sorsába,ha a döntését,és annak következményeit(pozitív-negatív) nem éli meg.Legyen az izraeli,amerikai,angol,vagy tudja a fszom milyen országbeli.Csak aki Hegyeshalom és Záhony közt lakik, az szavazhasson.
A párom húga nem szavaz,mert azt mondja,ami itt az elmúlt 20 évben ment,nem ad okot neki hazaszeretetre.Alantas munkákat kap csak itthon,mivel csinos,minden fõnök meg akarta dugni,aztán,amikor nem jött össze,lapát.
Vett egy nagy levegõt,kiment Londonba és alapoktól kezdte felépíteni az életét.Már oda adózik,oda jár orvoshoz,ott dolgozik,ottani párja van és esze ágában nincs hazajönni.Magyarország tetszik neki,hiszen ez a hazája és szép is.De maga ez a sok barom nem hiányzik neki.
Én viszonylag jól élek,de 2010 óta rohamosan romlik az egzisztenciám.Nem én lettem hülyébb,nem én csinálom rosszabbul.Egyszerûen az én cégem mûködéséhez kell egy mûködõ gazdaság,kellenek vásárlók és kell piac.A mostani kormány megtesz mindent azért,hogy a gazdaságunk romoljon.Így lehet egy Közgépet jól pénzelni.
Miért haragszom az erdélyiekre? Mert idejönnek buszokkal,beállnak egy olyan menetbe éljenezni a királyt,amihez gecire semmi közük,de most,hogy lesz papírjuk,ide fognak szavazni. Õk is köpnének rám,ha kapnék szavazati jogot, hogy döntsek az õ életükrõl és mondjuk megszavaznám,hogy holnaptól egy Adolf Hitler döntsön a sorsuk felõl.Utálnának? Naná! Lenne rá okuk? 100%! Igazuk lenne? Igen.Ott élek? Nem.Érzem a bõrömön,hogy ezen túl nekik milyen szar lesz? Nem. De idejönnek értem busszal.Kapok 5-10.000 Ft-ot, kapok kereplõt,magyar zászlót,elmondják a buszon,mit kiabáljak és miért ne tegyem meg? Hiszen RÁM NÉZVE KÖVETKEZMÉNYEK NÉLKÜLI DÖNTÉST HOZHATOK.Az más kérdés,hogy az õ életét hazabszom a társaimmal együtt.
De ugyan ez igaz a vajdaságiakra és a felvidékiekre is,akik ugyan így meg vannak vezetve.Kárpátalja,szlovák területek...,mind megvezetett egykori magyarok.És hogy utálom e õket? qrvára!Mindegyiket,aki idejön,leadja a szavazatát,tüntet és kiáll egy olyan vezetõ mellett,aki rosszabb,mint a sátán.De az a baj, hogy tegnap felnéztem OV facebook oldalára és majdnem elsírtam magam. Õsz hajú nyugger ezt írja neki: Hajrá Viktor!Hajrá Magyarország!Folytasd a munkát,csak így tovább.Mi veled vagyunk.És akkor rá kell jönnöm,mi a q anyámat tépem itt a számat?
Mi is intézzük a floridai céget,párommal jövõre húzunk ki.Csak az a baj,nem nekem kéne eltakarodnom innen,hanem az összes szemét politikusnak,akik 20 éve nem képesek egy mûködõ országot üzemeltetni.

Elnézést már elõre mindenkinek,aki mondjuk jobb oldali és belegázoltam a lelki világába,de ez van.Én nem vagyok balos,igazából itthon nincs olyan oldal,ahol jó szájízzel megmaradnék.Talán fogjunk össze és menjünk elõre párt jó lenne,ahol nem arról megy a vita ,ki mit csinált 2-5-20-30 éve,hanem mit fog tenni értünk az elkövetkezõ 2-5-20-30 évben.Az jó lenne.
Seven7Crown 2012 okt. 10. - 22:58:26
(430/3153)
Akiket felsoroltam, kétségtelenül értenek a zenéhez, és én, ebbõl indultam ki!
Plazmát, pedig sok emberrel szemben szerettem, ami nem azt jelenti, hogy Neked rajongani kellene érte!
olahmiki1959 2012 okt. 10. - 22:11:59
(429/3153)
Az izraeli szavazók példáját azért hoztam fel, mert úgy látom, az a tapasztalatom, hogy õk valami miatt mindig minden összehasonlításból, kritikából, degradáló megjegyzésbõl kimaradnak, kivételes státuszt élveznek, sõt, abban a pillanatban, amikor bármilyen vonatkozásban szóba kerülnek, akkor elszabadulnak az indulatok. Mintha az ott élõ embereket nem lehetne kritizálni, nem lehetne másokkal egy kalap alá venni, meg sem szabad említeni õket, semmilyen vonatkozásban.
Tabutéma, kényes téma, ingoványos talaj.
Pedig ennek nem kéne így lennie. Szerintem...
Miután ez a fórum mégiscsak az X Faktorról szól, a politikai vonatkozású témákat a részemrõl lezártam. (Legalábbis remélem.)
Towner 2012 okt. 10. - 21:32:02
(428/3153)
Valószínû arra gondolt hogy a határon túli magyarok simán eldöntenek egy választást, az általad felhozott Izraeli (vajon miért pont õket hoztad fel? Neked meg õk szúrják a szemed? Ha így van /cáfolj meg/ akkor bagoly mondja verébnek effektus van) szavazók viszont picit sem.
offtopic
vénasszonyok -nyara 2012 okt. 10. - 21:15:09
(427/3153)
Ráadásul az utódállamokban élõ magyarság az izraeliekkel ellentétben nem önszántából választotta az idegen állampolgárságot és nem hagyta el szülõföldjét, hanem az ország ment el a lába alól.
olahmiki1959 2012 okt. 10. - 21:11:37
(426/3153)
Sok mindenben egyetértek veled azokban, amiket írtál, vagy inkább azt mondom, hogy markáns véleményed van, és én ezt tiszteletben tartom.
Politikáról néhány szót.
Nekem anyám erdélyi magyar, a háború vége felé, amikor 3 vagy 4 éves volt, akkor jöttek át Magyarországra. Soha, senkinek sem jutott eszébe õt lerománozni, mert agyrém. ne haragudj, ezt nagyon rosszul látod, és nem is igen értem, hogy miért haragszol ennyire a határon túli magyarokra.
De ha már elõhoztad a kettõs állampolgárságot, akkor felteszem neked a beugrató kérdést. És kíváncsi vagyok, hogy mások esetleg hozzászólnak-e.

Amikor az Izraelben élõ kettõs állampolgárságú magyarok szavaznak rendszeresen a magyarországi választásokkor, akkor ez a kérdés miért nem merül fel?
Miért nem mondod te, és mások, hogy az izraeli magyarok - akik kb. 4000 kilométer távolságban élnek Magyarországtól, és nem itt adóznak, nem itt élik a mindennapjaikat, - miért, milyen meggondolásból, milyen jogon szavaznak bárkire, bármelyik itthoni politikai erõre, és miért avatkoznak bele a mi életünkbe?

Hogy lehet az, hogy a közvetlenül a határainkon túl élõ magyarok esetében - Erdély, Felvidék, Kárpátalja, Újvidék - mindig jön az aggódás, a különbözõ elméletek felállítása, az okoskodás, míg a tõlünk több ezer kilométerre élõk esetében ez a kérdés fel sem merül.
Õk különbek? Õrájuk nem vonatkoznak dolgok, kérdések, kételyek, õk egy különálló kategóriát képviselnek? Nekik lehet, amit másoknak nem?...

Egyébként, igazából belegondolva, tulajdonképpen én is egyetértek abban, hogy ne mások döntsenek helyettünk olyan lényegi kérdésekben, amelyek a mi életünkre vonatkoznak.
De akkor abba kivétel nélkül, mindenki tartozzon bele, aki nem a határainkon belül él! A kanadai, az izraeli, az ausztrál, és minden más külföldi országban élõ magyar állampolgár, mindegy, hogy a határ másik oldalán él-e, vagy esetleg egy másik kontinensen. Egységesen, mindenki. És akkor nem lesznek kételyek, gyanakvás, rossz szájíz.
Addig viszont értelmetlen errõl beszélni.
vénasszonyok -nyara 2012 okt. 10. - 21:01:58
(425/3153)
Mellbevágó és lehengerlõ!!!!

És még egyesek vitatkoznak velem a Kovács Kati topic-ban, hogy Õ jobb ezeknél az X.-faktoros fiataloknál.
Kovács Kati, ha 200 évig él,akkor sem fog egy ilyen dalt ilyen színvonalon elénekelni.

A triójuk azért nagyon jól szól. Valószínûleg a tavalyi kiesése miatt választotta ezt az utat Petra.
Towner 2012 okt. 10. - 20:49:34
(424/3153)
Gubik Petra (Like) számomra a hng ebben a müsorban. Azonban még nem hallottam azt a Petrát akit tavaly. Mivel formációval lép fel kevesebb lehetõsége (jóval kevesebb ezek szerint) lesz megmutatni határtalan képességeit:
http://www.youtube.com/watch?v=Otd_cBbOKZA
Bigpapa 2012 okt. 10. - 20:34:46
(423/3153)
Tudom,csak azt a pénzt inkább zabálja el.De ma már inkább 500Ft+áfa egy sms ahogy múltkor láttam,valami ezo mûsornál. :))))
agarik 2012 okt. 10. - 20:10:29
(422/3153)
Az SMS emelítdíjas, és mint ilyen 320+ÁFa, ami mára az inflációval megvan 500 HUF.
Bigpapa 2012 okt. 10. - 19:19:24 Előzmény olahmiki1959
(421/3153)
Az,hogy mi tépjük a szánkat,meg ezt vagy azt szeretnénk a döntõben látni...álom.Ez egy show,már a válogatón tudták,hogy kibõl lesz pénz.Mert van a suttyó réteg,aki még elhiszi,hogy az õ SMS-e döntheti el,hogy ki jut tovább.Vicc.És az a baj,hogy nekem is van haverom,aki küldött már sms-t :DDDDD ,azért a 100Ft-ért inkább vett volna egy kókuszgolyót :))

Apám harmadik felesége is erdélyi magyar,így szívem joga lerománozni,mert bármit is érez,gondol,román állampolgár.Sajna õ már nem,a házassággal együtt magyar papírjai lettek,amin sajna nem tudok változtatni.
És még egy mondat,amit a politikáról írtál.Mi nem azért nem akartuk,hogy ne kapjanak kettõs állampolgárságot,mert köcsögök vagyunk,hanem azért,mert aki a határon túl él,nem itt adózik,nem ezt a szart eszi,amit mi,nem itt szív,az ne szavazzon,ki legyen itt kormányon,mert kibicnek semmi sem drága!Ha itt lakik,itt él 365 napot,ide adózik,itt jár orvoshoz és a bõrén érzi minden döntését, akkor válasszon hogy jobb,vagy bal.ennyi.Akkor egy szavam sem lesz.

Dóra hangja sem jött be, a arra írtam,hogy valaki odáig volt érte,hogy milyen gyönyörû.Oké,én is szeretem a lovakat,van is két lovam :))) de az ágyba nem vinném be egyiket sem.

Stone elmondta, hogy dolgozott és a családjára nem volt ideje.Hiba,de ezért nem kell kilõni :) Én is ismerek legalább 10 családot,ahol az apa hajtott egy életen át,hogy a családjának meglegyen mindene.Ma egyetemet végzett gyerekei vannak,3 nyelven beszélnek az egyik barátomnál pl. apa volt? Lehet.Van esélye a gyerekeinek az életben? 100%. Amúgy a régi rockerek (inkább öreg csontoknak nevezném) még tudják,mi az alázat,mi az,beletenni az életüket a munkába.
Más példa,de személyesen ismerem Galambos Lajost.Egy társaságban beszélgettünk,ahol egy riporter csaj interjút is készített vele. Ott kérdezte,hogy nem érzi e rosszul magát,hogy sokan éheznek,neki meg palotája van.Nem pont így kérdezte,de valahogy az volt a lényege, hogy sokan irigylik tõle azt,amije van.
Erre Lajcsi elmondta.-Nézze.A Lagzi Lajcsi korszakomban,amikor adtam ki a kazettáimat,még a rendszerváltás elõtt,minden nap 4kor keltem.Ültünk be a kisbuszba és leautóztunk 2-300 km-t.Ott lenyomtunk egy falunapot,vagy lagzit,aztán be a kocsiba és át egy másik településre,ami mondjuk 100km-re volt. Ott megint leadtuk a mûsort,aztán be a kocsiba és jobb esetben irány haza,rosszabban újabb hakni.Ha hajnali 2-re hazaértünk,akkor boldog ember voltam.Másnap keltünk 6-7-kor,be a buszba és újra egy ilyen kör.Se hétvége,se szabadság.Aki irigyli tõlem,az csinálja ezt utánam.Aztán, a kereskedelmi tv-k indulásával nagyobb lett a népszerûségem,már megválogathattam, hogy melyik haknit vállaljuk el,melyiket nem.De 10-12 évig lagziról lagzira jártunk.

És ez az a munka,amit egy Sp,vagy egy Flúór tomi,és társaik sose fognak beletenni,mert õket már 2-300 ezerért nyomják el egy full playback bulira.Minek strapálja magát? A nedves bugyis tini lányok,az aputól kapott ájfonnal meg csinálják a twitterre meg a fészre a fotókat és ettõl újra el lehet adni sp-t. Szerintem ez a szégyen és nem Stone.Aki 52 évesen sem adja fel.
vénasszonyok -nyara 2012 okt. 10. - 17:50:57
(420/3153)
Nem ajánlatos Lass Beával szexelni, a jelek szerint. Szegény ember infarktust kapott tõle, mint a múltkor Malek a hangjától.
Seven7Crown 2012 okt. 10. - 17:13:48
(419/3153)
Plazmáról, pedig csak annyit, hogy egy szeretni való kis figura volt, aki pont akkor esett ki, amikor talán a legjobb formáját hozta, és amit a közönség reakciója is igazolt, mert az utolsó számát, végig tapsolták.
Én biztos vagyok benne, hogy a szavazatok alapján nem õ esett volna ki, de az is tuti, hogy ez a P.J.Z. formáció sem a tehetsége alapján jutott be.
Seven7Crown 2012 okt. 10. - 16:57:35 Előzmény Towner
(418/3153)
Malek Miklós, Varnus Xavér, Bereczki Zoltán, Gallusz Niki, és természetesen az, hogy ne a mûsor készítõi szabják meg, hogy ki nyerhet, és ki nem.
1/10
danton-b 2012 okt. 09. - 22:55:04 1/10 Előzmény Gabriella54
(417/3153)
Keresztes szereti a nagydarab böszme bunkókat,éshát egyébként is csodálatra méltó hogy hogyan sikerült ennyire hülye mentorokat kiválogatni.
Egy példa nem tudom hogy feltünt e másnak is,hogy ez a szegény Malek gyerek kifejtette az egyik versenyzõnek(szõke csaj érdekes hangszinnel feltünõen szinpadra való)hogy "amikor a szinpadon vagy akkor , remekül teljesítesz ,de sajnos ahogy lejösz a szinpadról magadba zárkózol és ez nagy baj"
Namármost kit érdekel az hogy magánemberként valaki milyen ha a szinpadon jól teljesít?És sorolhatnám a hülye debil szüövegeiket sorban,Fero ahogy továbbvitte azt két szerencsétlen amatõrnek is borzalmas cigánylegényt,vagy Geszti a szintén cigány gyerkõcöt ,mert úgy tûnik,hogy feltétlenül elõnybõl indul teljesítménytõl függetlenül ha valaki cigány pláne ha külhoni magyar.:)
Ha netán valakiben megcsillan valami, azt hülye mentoraink azért nem veszik észre ,mert bennük aztán nincs semmi faktor az tuti.
1/10
Semprini 2012 okt. 09. - 17:10:58 1/10
(416/3153)
Hát ez már a közízlést minõsíti, erre mondtam én hogy hibátlan vegytiszta tökéletes kontraszelekció ami itt folyik. elsõnek kiesnek a legjobbak (Arustei Andi már a mentorházba sem került, Jáger és Danics pedig ott estek ki), majd jönnek a jók, a végre pedig marad az OCSÚ. Ne felejtsük el, Király L Norbi, mind idõk legtethetségetelebb döntõse a 3. helyig vitte, úgy hogy még párbajoznia sem kellett!!! :-(
De nagyon szeretném ha most ez egyszer végre kivtételesen nem lenne igazam, tényleg nagyon.
Towner 2012 okt. 09. - 16:56:13
(415/3153)
Jelenlegi YouTube nézrtségi sorrend: 1. Zámbó K /2 Csobot A (megtévesztõ,nagyon sok utálkozó) /3 P.J.Z. /4. Like Leszakadva a többi.
Innen még az elejérõl szép eltalálni vajon ki lesz a második helyezett a versenyben. (lehet valahol fogadni az elsõre? Bár valószínûleg Zámbóra nem fizetnek)
grace08 2012 okt. 09. - 16:48:14
(414/3153)
Kicsit kiforgattad a szavaimat, de mindegy.:) Nekem nem szimpi a Stone, ezer meg egy a hangja, nem szeretem az õsrockereket, ennyi. Nõként pedig kimondottan antipatikus, mert bevallotta, hogy sz.rik a családjára, magyarán 52 évesen képtelen felelõsséget vállalni. Ez a példa? Ezt kell mutogatni? Ettõl lesz férfi? Hagyjál már...Az igazi férfi pontosan ennek az ellenkezõje, de nem akarnék eltérni a témától, úgyhogy pontot is teszek a végére.